rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 500 metrų smėlio takas

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: 500 metrų smėlio takas   Kv. 01 05, 2012 7:47 am

500 metrų smėlio takas pasijodinėjimui arba prasimankštinimui. Jame dažnai sutiksite ne vien lentyninkus, bet ir kitų žirginio sporto šakų atstovus.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: 500 metrų smėlio takas   Št. 01 21, 2012 3:28 pm

Kadangi šiandien gražiai sninga,nešalta ir nėra jokio vėjo, ateiname čia su Contrasto. Šis linksmai sugugena,jaučiu,kad nori išsidūkti.
-Na,Cantrri su manim neišsidūksi,bet pajudėti galime. 😢
Tuomet paraginau žirgą blauzdomis į priekį,lėtai žingsniavome,grožėdamiesi snaigiu valsu.. Taip gražu.. Bet Contrasto norėjo judėti į priekį todėl žirgui nesmarkiai suspaudžiau šonus blauzdomis ir mes pajudėjome į darbinę riščią. Sniego nedaug,kadangi pravalyta. Bet tolumoje net matosi sniego priversti kalnai..
po 10 min. patapšnojau žirgui per kaklą ir truputi pristabdžiau iki žinginės, Apsikabinau žirgo kaklą ir užsimerkiau..
po 10min. laisvo kelio,susitvarkaiu pavadžius,ištiesinau nuagarą ir paraginau žirgą į zovadą. Šis lėkė kaip pasiutęs. Matyt turi gyslelę lenktyninko dance Prazovadavę apie dar 10minučių nutarėmė eiti link arklidžių. Sustabdžiau žirgą iki žingninės.
-Tu nuostabus Contrasto!
Paplekšnojau per kaklą ir patraukėme namolio.


Paskutinį kartą redagavo Miglemi, Sk. 04 01, 2012 11:22 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: 500 metrų smėlio takas   Pen. 02 17, 2012 1:37 pm

Į smėlio taką įžingsniuojam su Niji's Grand Girl. Susistabdžius kumelikę nuimu poponą, išsitraukiu kilpas ir greit užšoku balnan. Sartė neaukšta, tad užšokt buvo visai paprasta. Susirinkus pavadžius, apglėbiu sartės šonus blauzdom ir pradedam žingsniuot. Padarom lenkimų į abi puses, žingsny pasisukiojam į mažus voltukus ir susirenku Niji's galvą. Ši nueina žemyn, pagiriu sartę, ir pradedam risčiuot. Kilnojuos, abi atsipalaidavusios, žvalgomės į abi puses, kadangi čia mes - pirmą kartą. Bėgant visai nesijaučia tų poros laipsnių šaltuko, tad galim susikoncentruot į darbą. Po 100m risčios pasisukiojam į mažus voltukus, susukam nedidelę aštuoniukę, kiek leidžia tako plotis, ir aktyviai risčiuojam toliau. Sartė bėga noriai, nuėjus žemyn, kramto žąslus. Ristele prabėgus gal 350m, susistabdau sartę į žingsnį. Duodu laisvą pavadį, žingsniuojam apie 3min. Vėl pamažu susirenku pavaduką, kad sartė neįsitemptų ir kylam į risčią. Iki tako pabaigos lieka 130m. Apie 50m bėgam darydamos perėjimus iš žingsnio į risčią, bet netrukus pasikeliam į kenteriuką. Sartė nepuola lėkt, kaip kiti skačkiniai, vos tik pajutę, jog galima kilt į kenterį. Bėgam ramiai, minkštai. Paprašau kumelės duot galvą į abi puses, šiai noriai ją atidavus, pagiriu. Kenteriuojam iki pat tako galo. Susitabdau sartę į žingsnį, atiduodu pavadį, paploju per kaklą ir pagiriu balsu. Po poros minučių užsimetam ant nugaros poponą ir patraukiam arklidžių link. Pakeliui atsikvėpavusios, greit pasiekiam arklides.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Moncė

avatar

Pranešimų skaičius : 150
Join date : 2011-06-22

RašytiTemos pavadinimas: Re: 500 metrų smėlio takas   Tr. 03 28, 2012 1:05 pm

Iš pat pradžių galvojau, kad su Stay keliausim į hipodromą, bet mums pasiūlė praktiškesnį dalyką mūsų atveju - smėlio taką. Taigi, aš jau ant žirgo, mudu žingsniuojame taku. Stay vos tik užlipus buvo nelabai geras berniukas, bet pavyko jį apraminti. Paraginu risčia, o žirgas iškart bando išsiraut arba plešia pavadį.
- Stayyy, na negi negalime susitarti...
Pastatau žirgą į vietą ir pradedu kilnotis. Paskui pakylame kenteriu ir prasilankstom šiek tiek, nes bėgam kaip medžiai be lapų. Stoviu kilpose ir kiek pasitrumpinu pavadį. Po maždaug 150 metrų raginu žirgą visu greičiu, palinkstu arčiau kaklo. Bėris, vos supratęs, kad gali lėkti visu greičiu iškart tai ir padaro. Prisispaudžiam arčiau tvorelės ir leeekiam. Taip smagiai aplekiam visą 500 metrų taką, o tuomet pervedu Stay Thirsty į kenterį.
- Geruuuutis!
Duodu daugiau pavadžio, pamažu pereinam į risčią. Stay jau nebesitampo, tik susitelkęs bėga. Ech, smagu matyti, kad mano bėriukas jau po truputį ateina į protą. Parisčiavus apie 100 metrų, pereinam žingsniu, duodu žirgui dar pavadžio. Pavaikštom take apie 10 minučių, pasidžiaugiame puikiu oru. Galų gale nušoku nuo žirgo, pagiriu, prisegu pavadį ir nusivedu arklidžių link.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: 500 metrų smėlio takas   Pen. 05 18, 2012 7:22 pm

Su Rabbit Bounty atžygiuojame į smėlio taką. Nusprendžiu,kad daug šiandieną dirbti nereikia, pakaks ir čia kokius du ratus praskačkuoti. Prižiūrėtojo,paprašau įjungti šviesas,kurios greitai nutvieskia mums keliuką.
-na va,mažyli,galėsime dabar laisvai jot.
Žirgas pastryksi,kol aš susitvarkau kilpas ir užšoku. Štai čia jis pasikiša subinę po savimi ir pasineša, bet greit būna sudrausmintas stekučiu ir apsiramina.
-Na čia dabar kas, Bounty...-piktai rėžiu
Pasiraginu jį žingsniu priekin,karts nuo karto pasinešdamas jis ramiai žingsniuoja. Apėjus visą ratuką, pasikeliame lengva ristuke. Prilaikydama pavadį,kilnojuosi ir raginuosi žirgą blauzdomis bei liežuvio caktelėjimu. Žirgas pagaliau susikoncentruoja ir ramiai bėga.
-Aj gerulis.-griu jį
Apriščiuojame vieną ratuką ir pasikeliu sartį lengvai zovadai. Spusteliu blauzdomis ir lengvai pasikeliu balne. Pasilenkiu prie karčių. Žirgas su malonumu pasikėlęs bėga. Pavadžius prispaudžiu prie kaklo ir netrugdau bėgti. Prazovaduojame vieną ratuką ir kitą ratą, pasiraginu dar smarkiau, skačkuojame. Cakteliu steku ir mes jau nerealiai greitai bėgame antrą ratuką. Smarkiau stojuosi ir pasilenkiu. Žirgas nešasi ir galo nemato. Po rato pradedu stabdyti..
-oooopaaaaa.-stodamasi sakau
Sustabdau ir greit nušoku.
-Goodd boyyy 355586
Paplekšnoju per kaklą ir persimetusi pavadžius išsivedu sartį

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: 500 metrų smėlio takas   

Atgal į viršų Go down
 
500 metrų smėlio takas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Lenktynių treniruočių vietos-
Pereiti į: