Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyPen. 01 20, 2012 2:48 pm

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) M0645d4727jpg1_large-1

L'Espoir 7


Informacija apie žirgą:
Kilmės šalis: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) 2rglzwl
Žirgo veislė: KWPN
Žirgo gimimo metai: 1996m.
Žirgo lytis: Kastratas
Žirgo raitelis: Geir Gulliksen

Žirgo tėvas: Landwind
Tėvo tėvas: Landgraf I


Aprašymas: Kai pamačiau jį dar mažą, mažą nesuabejojau - jis bus mano. Gražaus eksterjero eržilas, gražaus judesio savininkas. Šiurpuliukai per nugarą eina, kai pamatau, kai jį šokdina laisvėje, arba kai pati šoku su juo. Susidraugavau, nuo tada kai jis buvo dar mažas kumeliuuukas. Įėjus į arklides išgirstu jo mielą žvengtelėjimą ir jau matau jo išraiškingas akis. Aš myliu jį.

Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Varžybos 2009 metai Išjodinėjimas "Raverso taurė" Aistė 3rd Raversas
Varžybos 2009 metai "Estorilo pavasarinės konkūro varžybos" Aistė 2nd Estorilas
Varžybos 2010 metai "Virtualaus Pasaulio čempionatas" Aistė 2nd ***
Varžybos 2010 metai "Virtualaus Pasaulio čempionatas komandinė įskaita" Aistė 1st ***
Varžybos 2010 metai "Estorilo žiemos čempionatas 1 etapas" Aistė 2nd Estorilas
Varžybos 2010 metai "Estorilo žiemos čempionatas 2 etapas" Aistė 2nd Estorilas
Varžybos 2010 metai "Estorilo žiemos čempionatas galutinė įskaita" Aistė 2nd Estorilas
Paroda 2010 metai "Aktyvių žirgų paroda'10" Aistė 2nd Estorilas
Varžybos 2010 metai "PRO Show Jumping" Aistė 1st Estorilas
Varžybos 2012 metai "Satinas Tour'12" Aistė 3rd Satinas

Spoiler:
♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) 0619d1520bbeerbaumlespjpg1_large

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) M0619d1628jpg1_large


Paskutinį kartą redagavo Aistė, Sk. 03 04, 2012 10:16 am. Redaguota 12 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyPen. 01 20, 2012 4:11 pm

Greit šmurkštelim į arklidę, L'Espoiras didingai sužviegia ir pradeda risčiuot.
- Ei ei ei, smaguoli!
Nusivedu žirgą prie gardo, paglostau jo kaklą ir pašnekinu, žirgas apsiuosto su keliais kitais žirgais, pora kartų žvygteli, o poto pradeda draugiškai kandžiotis.
- Nu tu, tai visada išliksi toks jauniklis. 545435
Nuimu kelionines apsaugas, sudedu jas į poras ir pasidedu prie gardo. Poponus sukeičiu iš kelioninio į žieminį gardinį. Įvedu žirgą į gardą ir į ėdžias supilu maišelį morkų.
- Skanaus ir iki ryt, vėl prasidės treniruotės! 248344
Susirenku daiktus ir išeinu link fūros.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyŠt. 01 21, 2012 12:39 pm

Ateinu pas L'Espoir į gardą ir pasikabinu jam ant kaklo.
- Oo, zuikeli, kaip aš tavęs esu pasiilgus! 833459
Išbučiuoju visą jos snukutį ir uždėjus kantarą išsivedu į taką tarp gardų, ten prisirišu ir atsinešu dėžę ir vaikymo inventorių.
- Taip, taip, šiandien dirbsim nuo žemės :)
Nuimu poponą, pakabinu ant gardo durelių, tuomet pradedu valyti žirgą, viską kruopščiai ištrinu, nubraukiu, iššukuoju. Tuomet patepu kanopas aliejuku ir uždedu kaliošus. Užbintuoju visas keturias kojas rudais bintais. Žirgas pasilenkęs stebi mane ir kai bintuoju priekines kojas, kandžioja man nugarą. Tuomet ant nugaros užmetu vaikymo pobalnį ir balnelį, paveržiu. Duodu pora skanėstų ir uždedu žirgui kamanas. Kolkas nieko neparišu. Prisegu kordą prie žąslo, užmetu prakaitinį poponą ant nugaros ir pasiimu botagą.
- Taip, taip, prireiks mums tokio yeah
Ir galiausiai išsivedu žirgą link maniežo.
_

Po geros valandėlės grįžtame.
- Na, juk nebuvo taip sunku? :)
Nuimu balnelį, patraukiu poponą, ant visos nugaros. Tuomet nuimu kamanas, uždedu kantarą ir nubintuoju bintus. Paglostau ir pelepinu keliais skanėstais. Pasukame link dušinės. Švarūs ir gražūs vėl einame pro gardus, link galo, Taloubet'as iškiša savo galvytę ir bando įkast L'Espoir'ui.
- Na, na, tuoj aš tau! - pamosuoju ranka.
Priėję gardą, sukeičiu poponus ir įvedu žirgą į gardą. Atiduodu atsineštus obuolius ir paglostau žirgą.
- Visada buvai ir liksi mylimiausias. 248344
Palieku žirgą skanauti obuoliais, o pati susitvarkau inventorių ir pasuku prie kito žirgo.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptySk. 01 22, 2012 3:41 pm

Ateinu į arklides ir pamatau savo mazgį jau nuskustą, gražutį ir labai fainutį.
- Sveeikas, plikšiau yeah
Pakšteliu žirgo nosin ir uždedu kantariuką. Pakeliu priekinę koją, pradedu krapštyti kanopą, Espoir staiga išplešia kanopą ir grakščiai ištiesia koją, išsirąžo ir vėl duoda man. Iškrapščius kanopas išsivedu žirgiuką iš gardo ir prisegu prie rasteškių. Atsinešu šepečių dėžę ir išsitraukus pora šepečių, nuvalau dulkes nuo savo jau nuskusto žirgiuko.
- Eh, dabar tai tu gražolis belekoooks!
Paplekšnoju žirgui per kaklą ir užbintuoju šviesiai rudus bintus, patepu kanopas tepaliuku ir uždedu kaliošus. Žirgas pasilenkęs apuosto kanopas ir pradeda šnirpšti. Nueinu pasiimti viso likusio intventoriaus, grįžusi plekšteliu žirgui per kaklą.
- Ohoho, kokie bicepsiukai.. 545435
Užmetu ant nugaros rudą pobalnį, kailinį paminkštinimą ir uždedu konkūrinį balną, prisegu prie balno pobalnį, iš kitos pusės prisegu šocę, priveržiu balną. Duodu skanėstą ir uždedu varžybines kamanas su griežtesniu žąslu, viską susegioju, pasiimu špruntuką, prisegu prie šocės, perkišu per žąslus ir susegu prie kaklo, dar prisegu krūtindiržį prie balno ir ant žirgo nugaros užmetu prakaitinį poponą. Iš balninės prigriebiu trumpą stekutį ir išsivedu žirgą į konkūro maniežą.
__
Po geros valandos parsivedu Espoir'ą prie gardo.
- Geeeras berniukas tu mano, mylia mylia! 339909 Jei galėčiau, tai tikraiusiai reiktų tave ant rankų man nešiot, už tokius gelbėjimus!
Paglostau žirgą ir nuimu kamanas, atsegu pavaržą. Visą inventorių nuimu nuo žirgo ir sumetu prie gardo. Pasiimu kelis šepečius ir gerai ištrinu nugarą, kojas, papilvę ir snukį, tuomet prisegu štrihą prie kantaro ir nusivedu savo eržiliuką į prausyklą, nuplaunu, patepu kanopas ir parvedu į gardą. Sukeičiu poponus, iš prakaitinio į ploną gardinį. Žirgas nueina prie girdyklos ir geras 10 minučių geria. Tuo tarpu aš susitvarkau inventorių, pakabinu pobalnį, poponą ir grįžtu prie L’Espoir gardo, įpilu į ėdžias daug obuolių ir pakštelėjus nosin, išeinu.
- Čiau 248344
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyPir. 01 23, 2012 8:39 pm

Įėjus į arklides iškart pasuku link savo mylimiausiojo gardo.
- Labukis, širduk. 833459
Pacackinus jo nosytę, prisimenu, kad laukia rimtas darbas ir pasikrutinu. Uždedu žirgui kantarą ir išsivedu iš gardo. Prisegu prie rasteškių ir tuomet iškrapštau kanopas, poto viską sušluoju. Patepu kanopas aliejuku ir nuėmus šiltą, žieminį poponą pradedu valyti žirgo kūną.
- KAIP GERA, KAD TU NUSKUSTAS. 339909
Prireikia keletos prabraukimų ir žirgas švarus. Uždedu prestige nagafkes ant visų keturių kojų ir užmetu pobalnį ant nugaros.Uždedu kailinį paminkštinimą, užkeliu pretige balną ir su šoce priveržiu balną. Eržilas atsisuka užlenkęs ausis, bet išsižiot net neišdrįsta. Duodu jam skanėstą ir prie šocės prisegu martingalą su krūtindiržiu. Uždėjus kamanas, susegioju visus dirželius, atsegu pavadį ir perkišu per martingalo žiedus. Ant žirgo strėnų užmetu prakaitinį poponą.
- Nu idiom :)
Išsivedu žirgą į konkūro maniežą.

___
Po treniruotės parsivedu žirgą į arklides. Nuėmus visą inventorių kaip visada sumetu netvarkingai prie gardo. Patį žirgą nusivedu į prausyklą, nuplaunu kojas, kanopas, paplaunu sukaitųsį kaklą ir nugarą. Išvedus žirgą iš prausyklos, 'įstumiu' į soliariumą.
- Pasidegink
Tuo tarpu kol žirgas soliariume nueinu susitvarkyti inevntoriaus, nuplaunu žąslus, susegu kamanas tvarkingai, nusinešu visą inventorių į balninę. Dar pasiblaškau po arklidę, prieinu prie kiekvieno žirgo, pavaišinu obuoliais ir nueinu link soliariumo. L'Espoir'as visas sulindęs į soliariumą, pakėlęs galvą aukščiau link lempų.
- Patinka, jo? 545435
Išvedu žirgą ir nusivedu prie gardo, užmetu šiltąjį poponą ir įvedu į gardą. Eržilas ėdžiose atranda pilna morkų.
- Skanaus, mažyyyyli! 624965
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyTr. 01 25, 2012 9:50 pm

Su varžybiniu kantaru, štryhiu ir plonu poponiuku ateinu pas žirgą.
- Show is coming, my darling! 312907
L'Espoir šelmiškai sužvengia ir pradeda kinkuoti galva. Aš paskubomis uždedu kantarą, iškrapštau visas keturias kanopas, pakeičiu poponą ir išsivedu savo meilę seilę į taką tarp gardų. Švelniu šepečiu nuvalau žirgo kojas, kaklą, snukį, su šukytėmis iššukuoju jo uodegą ir karčius.
- Na, o dabar Tavimi apsiims mano grumė, paruoš pačioms varžyboms, ruoškis fiziiiškai, zuikeli mano,- pakšteliu žirgui į nosį ir išeinu iš arklidės.


Žirgas konkūro varžybose iki 29d.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyTr. 02 01, 2012 9:38 pm

Negaliu nesišypsoti einant link sarčio gardo. Žirgas mane pasitinka gugendamas ir trankydamas gardą.
- Tu man geriausias, pupsi, visas sezonas priešaky, we will rock!
Išglostau žirgą, pasijuokiu iš jo garbanotų po guziukų karčių, galiausiai į ėdžias supilu visą maišą obuolių ir morkų derinio.
- Nusipelnei, mažyli! liudi
Plekšteliu žirgui per kaklą, pabučiuoju į nosytę ir išeinu.

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyKv. 02 02, 2012 6:41 pm

Ateinu pas zuikelį vakarop. Šis guli garde, bet nemiega, šmirinėja gulėdamas ir valgo šieno šapelius.
- Nu, gražuoli, kaip povaržybinės nuotaikos? 248344
Paglostau žirgą ir uždedu kantarą. Tuomet atsargiai užlipu ant jo gulinčio, visaip pacackinu, pamyluoju ir po kokių dešimt minučių, jau paprašau, kad stotųsi. Šis atsargiai, jausdamas, kad aš ant viršaus atsistoja ir pasipurto, vos nenuslystu per šoną, bet susispaudus kojom išsilaikau. - Heh, gera turėti toki žirgą, kuriuo gali visiškai pasitikėti..
Nušoku nuo žirgo ir išsivedu jį iš gardo. Apvalius žieminį poponą, jį nuimu ir apvalau žirgą, po varžybų visas sutvarkytas, išvalytas, išpurkštas. Uždedu žirgui priekines ir galines apsaugas, kaliošus ir užmetus prakaitinį poponą išsivedu link maniežiuko.

-
Po valandėlės grįžtame. Žirgas visas atsipūtęs, pailsėjęs. Paglostau ir prisegu prie gardo grotų, tuomet nuimu apsaugas, kaliošus, apvalau kūną kur išsivoliojęs, supurškiu ir išvalau uodegą, visą vėl išcackinu ir nusivedu į prausyklą. Ten nugramdau kanopas ir pašaldau kojas. Grįžtame prie gardo, uždedu žirgui žieminį poponą ir įvedu į gardą.
- Eh, burbuli, dar pora dienų pailsėsi ir pradėsim vėl treniruotis.. 833459
Į žirgo ėdžias sudedu maišelį obuolių, muslių ir atsibučiavus išeinu.

Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyPen. 02 03, 2012 9:23 pm

Po Taloubet'o ateinu pas mažylį. Šis šmirinėja garde, bet išgirdęs mano šaukimą, išlenda pro langelį ir pradeda gugent. Priėjus pakasau jam nosytę ir duodu pora skanėstų.
- Na eisim šiandien į lauką pabėgiot? 545435
Uždėjus kantarą išsivedu žirgą iš gardo, prisegu prie rasteškių ir nuėmus poponą pradedu valyt. Supurškiu uodegą, poto ją lengvai iššukuoju, patepu kanopytes, uodegoj supinu mažą kasytę ir šiaip išcackinu savo mylimuką. Apibintuoju visas kojas, ant priekiniu uždedu kaliošus. Tuomet pasiemu treniruočių pobalnį, paminkštinimą, uždedu ant nugaros ir užkeliu balną, prisegu paprastą pavaržą, dar špruntą perkišu ir priveržiu. Pasiimu kamanas su paprastu žąslu ir uždedu L'Espoir'ui. Susegu ir užkišu visus dirželius. Palieku žirgą stovėt, o pati nubėgu apsimauti šiltesnės striukės ir paimti žirgui atskiro popono, kuris skirtas, kai lauke joji. Grįžus jį užmetu ant nugaros, susegu priekyje.
- Na, varom pasiduot po sniegą!339909
Užsimaunu pirštines ir išsivedu žirgą laukan.

__
Po valandikės grįžtam į arklides. Mano nosis raudona, tačiau visiškai nešalta man.
- Pasidrąskėm po ta taką, ne? yeah
Paglostau žirgą ir nuimu viską nuo jo, sumetu prie gardo, tuoj viską nešiuos prie kito žirgo, tik reiks pasikeist pobalnį, nes šiek tiek drėgnas. Uždedu zuikiui kantarą ir veduos link plovyklos, nuplaunu kojas, truputi pašaldau, apiplaunu nugarą, kadangi šiek tiek sušlapęs buvo ir išvedus iš prausyklos įkišu jį į soliariumą. Žirgas jau žino viską, pats atbuliniu įeina ir kai įjungiu šviesas iškelia galvą ir mėgaujas šiluma.
- Na, mažyli, tu pasišildyk, aš varau prajot Chaman'ą. 248344
Palieku L'Espoirą soliariume ir pasuku link bėrio gardo.

Žirgą į gardą parveda grumė.

Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptySk. 02 05, 2012 7:59 pm

Ateinu pas bėrį į gardą. Prisiglaudžiu ir suprantu, kad niekada niekada niekada negalėsiu jo nei parduot, nei nuomuot, nei atiduot.
- Visad būsi mano mylimiausias zuikelis! liudi
Uždedu Espoirui kantariūkštį ir išsivedu iš gardo. Prisegus prie rasteškių nueinu į balninę pasiimti lauke būti skirto šilto ir neperšlampamo popono. Grįžus nuimu gardinį poponą ir pakabinu ant gardo langelio. Tuomer perbraukiu žirgą šepečiu ir uždedu kitą poponą. Ant kojų uždedu apsaugas ir ant priekio kaliošiukus. Duodu žirgui pora skanėstų ir prisegus štryhį išvedu link ganyklos.
- Eime, zajčikai! padaras 2

Žirgą parveda ir sutvarko grumė.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptyŠt. 02 11, 2012 3:57 pm

Ateinu pas žirgelį prie gardo. Šis kažką šmirinėjęs, bet išgirdęs žingsnius prišoka prie langelio.
- O mažyli, pasiilgau jau tavęs! liudi
Paglostau jo kaklą ir įėjus į gardą duodu atsineštą obuoliuką. Žirgas greit jį sušlamščia ir baksnodamas man pašonėn prašo dar. Uždėjus kantarą ir iškrapščius visas kanopas išsivedu jį iš gardo. Prisegu prie rasteškių, o pati nueinu atsinešti invenoriaus iš balninės. Žirgas neturėdamas ką veikt 'damušinėja' mano štryhį, nugriauždamas visą. Parėjus nuimu žieminį poponą ir pradedu valyti jo kūną. Nuskustas, todėl nelabai net yra ką valyti. Supurškus uodegą dar iššukuoju ją, karčius taip pat. Paskui užbintuoju visas keturias kojas, patepu kanopas aliejuku ir uždedu ant priekio kaliošus. Uždedu ant nugaros jo rudą pobalnį, paminkštinimą ir užkeliu konkūrinį balną, priveržiu pavaržą. L'Espoir suglaudžia ausis ir trumpai papyksta. Paduodu skanėstą ir jis vėl laimingas. Tuomet uždedu kamanas su paprastu žąslu, susegu dirželius. Ant nugaros užmetu prakaitinį poponą ir išsivedu žirgą link maniežo.

PO TRENIRUOTĖS.

Įėjusius mus į arklidę pasitinka žirgų žvengtelėjimai. L'Espoir'as suklūsta ir irgi sužviegia.
- Mano vaikas draugyčių nemažai turi! yeah
Paglostau bėrį ir po truputį nusibalnoju, kamanas su balnu padedu prie gardo. Kol nubintuoju bintus žirgas baigia pavogt visus skanėstus padėtus prie dėžės. Sudrausminu ir uždedu žirgui žieminį poponą bei kantarą. Nusivedu jį į prausyklą ir nuplaunu kanopas, pašaldau visas keturias kojas. Grįžus prie gardo, kanopas sutepu tepaliuku, kojas patepu šaldančiu. Įvedu zuikį į gardą ir į ėdžias įpilu muslių, o ant viršaus įdedu obuolius.
- Skanaus, mažiuk! 624965
Pakštelėjus jam į nosį išeinu iš gardo. Susitvarkau inventorių, susinešu dalį prie kitų žirgų, o kitą dalį atgal į balninę.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptySk. 02 12, 2012 10:13 am

Ateinu pas savo mylimuką prieš pietus. Šis sugugena kai išgirsta, kad šūkteliu jį ir išlenda pro langelį. Priėjus paglostau jo kaklą ir pabučiuoju į nosytę.
- Vaiiiiks mano! 624965
Įėjus į gardą uždedu kantarą, iškrapštau kanopas ir išvedus iš gardo prisegu prie rasteškių. Nutraukiu nuo jo žieminį poponą ir pradedu valyti jo kūną. Žirgas atsisukęs stebi mane ir pradeda priekine koja kratyti, reikalauja dėmesio. Prieinu prie snukučio ir paduodu porą skanėstų. Toliau jį valaus, iššukuoju uodegą, karčius. Ant nugaros uždedu balnelio pobalnį, o poto patį balnelį, jį priveržiu pavarža ir ant nugaros iškart užmetu prakaitinį poponą. Pasiemus paprastas vaikymo kamanas uždedu L'Espoirui ir sukaišioju dirželius. Pakedenu priekinius karčius ir duodu dar vieną skanėstą. Prisegu štryhį prie žąslo ir išsivedu žirgą prie vaikštynės.

PO VAIKŠTYNĖS

Parvedu mažylį į arklidę, pasportavęs, nepatinginiavęs, visas žvalus ir stebintis. Paglostau ir pakšteliu į nosytę.
- Nu blemba, kaip aš tave myliu! 355586
Nuimu kamanas, balnelį, nubintuoju bintus ir viską padedu prie gardo. Sukeičiu poponus, iš paprasto į žieminį ir uždėjus žirgui kantarą nusivedu į prausyklą, apiplaunu kojas, kanopas, patepu jas tepaliuku. Grįžus prie gardo kojas ištepu moliu ir nusiplovus rankas įvedu žirgą į gardą.
- Čiuz, mažiuk! 833459
Į ėdžias supilu muslių ir obuolių ir išėjus iš gardo tvarkaus inventorių.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) EmptySk. 03 04, 2012 10:27 am

Ateinu pas bėrį. Šis išlindęs pro langelį ilgesingai sugugena. Priėjus apsikabinu ir išbučiuoju jo snukutį.
- Oiii, mažyli, labaai atsiprašau, kad taip ilgai nebuvau pas tave! 833459
Duodu jam porą skanėstų ir uždėjus kantarą išsivedu iš gardo, apvalau poponą, nuimu jį ir pakabinu prie gardo. Prisiglaudžiu prie jo ir jaučiuos, lyg rankose turėčiau visą gyvenimą. Žirgas, kad ir pilnas energijos, ramiausiai stovi, taip pat prigludęs prie manęs. Paglostau jo kaklą ir pasiėmus šepečius pradedu valyti patį jį. Kruopščiai išvalau dulkes, sukibimus, iššukuoju uodegą. Užbintuoju visas keturias kojas ir prisegus štryhį išsivedu mažylį link ganyklos.

PO GANYKLOS

Po valandėlės, o gal ir daugiau grįžtame į arklides. Per tokį gerą orą, galėtume būti drauge lauke, kad ir visą dieną. Tačiau arklidėje laukia dar kokie 5 maniškiai, taip pat laukiantys kol išeisim kur nors. Nubintuoju purvinus bintus ir sumetu prie gardo, patį žirgą nuvedu į prausyklą, nuplaunu kanopas, kojas. Pakšteliu prausykloje jam į nosytę, kai kol valau kanopas šis baksnoja man į nugarą. Pareiname prie gardo, bėris jau ieško obuolių prie gardo, tuo tarpu uždedu poponą, susegu diržus ir įvedu žirgą į gardą.
- Na, mažuliuk, dabar vėl pradėsim po biški treniruotis, užtenka atostogaut, tiek man, tiek tau. Atia, meile! 624965
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)   ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė) Empty

Atgal į viršų Go down
 
♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)
» ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)
» ♕ Chaman (GER, sav. Aistė)
» ♕ Mission Impazible (USA sav. Aistė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aistės ir Biscuits. privačios arklidės-
Pereiti į: