rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Ravel

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Ravel   Tr. 02 01, 2012 10:11 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

RAVEL
Contango [x] Hautain

Žirgo lytis: kastratas ;
Žirgo amžius: 14 metų (1998 m.) ;
Žirgo veislė: KWPN (karališkasis olandų šiltakraujis) ;
Žirgo raitelis: Steffen Peters (USA) ;
Žirgo paskirtis: išjodinėjimas (Grand Prix) ;
Žirgo veisėjas: H. de Man, Spijk.

Žirgas pas mane nuo 2011/07/30.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Born in the town of Spijk, Ravel is 100% Dutch, even though his registered party and rider have no connection to the Netherlands. Ravel's sire Contango spent many years in the U.S.
At age six, the "macho" Ravel was sent to Edward Gal for training. In 18 months, Gal trained the big, powerful stallion with a remarkable canter to Grand Prix-level but did not have the opportunity to compete him before he was sold. “It was a shame because he was a nice horse, but I knew from the start that he had potential,” says Gal soberly.
Steffen Peters learned of Ravel through the Reesink brothers. For Peters, it was "love at first ride." The combination eventually competed in the 2008 Olympics in Hong Kong, where they placed 4th individually; and in 2009, Ravel made history as the first KWPN horse to win the World Cup final in dressage. KWPN hegemony in dressage could not have been illustrated more clearly that year, for five of the top seven horses at the World Cup final in Las Vegas were KWPN-bred.


Ravel - vienas geriausių Amerikos išjodinėjimo žirgų, visam pasauliui demonstruojantis savo puikius aliūrus. Šiuo žirgu žavisi visa Amerika. Baikštokas ir jautrus, kartu ir smalsus bei visąlaik aktyvus šis 14 metų kastratas pavergė ir mano širdį. Ravel'is protingas ir imlus darbui, iškart supranta, ko iš jo norima, ir prašymą kaipmat išpildys. Kad ir kiek energingas žirgas kurią dieną būtų, jis visąlaik jaus ribas, sustos reikiamu laiku. Bėris, matyt kaip ir daugelis žirgų, beprotiškai mėgsta morkas ir yra stipriai prisirišęs prie savo šeimininko - diena be jo jam yra tikra kankynė. Bėriui ne itin patinka kitų žirgų draugija, ypač dirbant, kai susikoncentravimo lygis turi būti maksimalus. Su šiuo žirgu bendrauju jau kelis mėnesius, ir tikiuosi, jog mūsų draugystei bent jau artimiausiu metu neteks baigtis.
Virtualūs laimėjimai:
3vt. Satino Dressage'12 varžybose su raitele Gint, subėgus 78.2% rezultatu.
1vt. Satino freestyle varžybose Šv. Jurgio užskaitoje su raitele Gint, subėgus 99.0625% rezultatu.
1vt. Perlo kieminėse išjodinėjimo varžybose su raitele Gint., subėgus 92.5% rezultatu.
3vt. "Treniruotės Karalius'12" parodoje.
Metų žirgas pagal rezultatus išjodinėjimo žirgų grupėje, Aseno sezono pabaigimo nominacijose '12.

Spoiler:
 
Realūs laimėjimai:
Spoiler:
 
[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Gint., Pir. 12 24, 2012 11:36 am. Redaguota 15 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Tr. 02 01, 2012 10:41 pm

Vos tik gavus žinią, jog manieji abudu jau prisišvartavę Estorile, kaipmat atlekiu aplankyt jų. Pasisveikinu iškart su abiejais, kadangi gardai šalia, įteikiu po skanuką, ir padedu grūmei sutvarkyt žirgus. Ši pasuka į Niji's gardą, aš - į Ravel'io. Bėris atpažįsta mane, nes dar prieš kelias matėmės WDM Palm Beach varžybose, tad patenkintas suprunkščia ir jau laukia, pastatęs ausiukes, skanuko.
- Daviau jau vieną, nesąžininga Nindžiukės atžvilgiu, jei tau vienam dar ir antrą duočiau .. dance
Bet netrukus tyliai priduriu:
- Nu gerai, gerai jau ..
Sugraibius skanuką kišenėj ištiesiu delną priešais Ravel snukį, šis greit sučiaumoja skanėstą, ir atsisukęs stebeilijasi į mane. Nusegu transportines apsaugas, poponą, gražiai jį sulankstau ir padedu ant spintelės šalia gardo. Užmetu žirgiui ant nugaros arklidžių gūnią, apžiūriu kojas, ar niekur nesusižeidė, ir numaunu kantariuką. Tuomet pakšteliu žirgui į nosiuką ir tyliai atsisveikinu:
- Ate, zuika, pasimatysim šiandien arba ryt. 69646
Pasiėmus transportinį inventorių į glėbį palaukiu grūmės, ir abi pajudam link balninės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Kv. 02 02, 2012 1:22 pm

Susitvarkius namie, ir tinkamai pasiruošus kelionei į žirgyną, greit atsiduriu prie Satino bendrų arklidžių durų. Arklidžių viduje zuja raiteliukai, vos tik gavę laisvą dieną, naudodamiesi proga, lanko savo žirgelius. Išvydus pažįstamus veidus, šypsodamasi pasisveikinu, ir patraukiu link balninės patalpų, kad galėčiau atlaisvint savo rankas. Susidėjus inventorių ir dar kiek apsitvarkius balninėj, ateinu pas Ravel. Didžkis jau laukia manęs, matyt matė praeinančią.
- Sveikas. Kaip laikais, patinka čia ? yeah
Susikabinu prie gardo atsineštą inventorių. Išsiimu iš dėžės šepečius, išsitraukiu porą skanukų, ir įeinu gardan. Sušeriu skanėstus kastračiokui, tuomet prisliūkinu arčiau prie jo, padedu šepečius ant ėdžių, ir nuėmus arklidžių gūnią, sulankstau ją ir padedu ant spintelės. Pačiu laiku, kol bėris jau pradeda mastyt apie šepečių valgymą, čiumpu juos ir pradedu valyt bėriaus kailį. Žirgius stovėjęs per naktį su gūnia, tad purvo ant jo praktiškai nėra, bet visvien su šepečiu prabraukiu per kiekvieną kailio lopinėlį. Įsitikinus, jog žirgius pilnai išvalytas, išgremžiu kanopas, tuomet sudedu šepečius atgal dėžėn ir atsinešu bintų pakelį. Užvynioju visus keturis bintus, atsinešu vaikymo pobalnį su balneliu. Uždedu juos žirgui ant nugaros, priveržiu balną, atsinešu kavesoną. Uždėjus jį, prisegu parišimus, užmetu žirgui ant nugaros storesnį prakaitinį poponą, prisegu prie kavesono kordą ir atsidarius duris išeinam takan tarp gardų. Kadangi arklidėse raiteliukų daug, tenka skintis kelią, o jau išėjus laukan atsidūstu:
- Seniai nelaikiau žirgo bendrose arklidėse .. 230386

***

Parsivedu bėrį į arklides po lengvo prasibėgiojimo. Nors ir trumpoka buvo ta treniruotė, bet žirgiui išėjo įnaudą - Ravelis atsigavęs, pralinksmėjęs, lyg po geros skanukų porcijos. balute Prieinam sąvąjį gardą, nuimu poponą, atsegu parišimus ir visus padedu ant spintelės, Atsegu balnelio pavaržą, nuimu jį kartu su pobalniu ir pakabinu ant laikiklio. Tuomet atidarius gardo duris įvedu Ravel vidun ir nuimu kavesoną, pakabinu ant kablio šalia durų, nuvynioju bintus. Atvelku į gardą arklidžių gūnią, užmetu ją žirgiui ant nugaros, tvarkingai susegu ir sušeriu skanuką.
- Nu zuiki, einu pas kaimynę tavo, reik ir ją prajudint, ate, bučkis. 248344
Atsisveikinus sunešu Ravel inventorių į balninę ir patraukiu link Niji's gardo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pen. 02 03, 2012 5:30 pm

Grįžus iš balninės iškart atsliūkinu prie Ravel gardo.
- Niu, pavyduoli, ruoškis, vesiuos tave šiandien į išjodinėjimo maniežą. linksmai
Susikabinus atsineštus daiktus, išsitraukiu iš šepečių dėžės šepečius ir įeinu pas bėrį gardan. Pasidedu šepečius ant ėdžių, nusegu arklidžių gūnią ir padedu ją už durų. Pasiėmus šepečius lengvai pravalau bėrio kailiuką, išgremžiu kanopas. Paplojus šepečiais padedu juos dėžėn, pasiimu bintus ir kiekvieną tvarkingai užvynioju ant Ravel kojyčių. Nusikabinu nuo kablio kamanas su storais žąslais, įėjus gardan iškart permetu pavadį per galvą ir uždedu kamanas. Ravel stovi ramiai, nesidrąsko.
- Žinok kaip gera kai tu ramiakas esi. yeah
Uždėjus kamanas atsinešu pobalnį su balnu, atsargiai uždedu juos bėriui ant nugaros, prisegu pobalnį prie balno ir prisegus pavaržą paveržiu ją. Pastumiu balną kiek žemyn, kad nebūtų taip užslinkęs ant gogo, tuomet užmetu žirgui ant nugaros prakaitinį poponą, prisegu prie kamanų pervėrus per abu žąslus kordą, atidarau gardo duris ir patraukiam į išjodinėjimo maniežą.
- Judam judam, neturiu daug laiko šiandien jums visiems. 230386

***

Parsivedu zuikėną iš išjodinėjimo maniežo. Šiandien Ravelis buvo neabejotinai nuostabus, tad grįžtu visa išsišiepus, ir vien einant į arklides kelis kartus pagiriu žirgą. Įėjus į arklides sustojam prie Ravel gardo. Nuimu poponą, pakabinu jį, atsegu pilnai pavaržą ir nusegus pobalnį padedu jį kartu su balnu ant laikiklio. Nuvynioju bintus, atidarau gardo duris ir įleidžiu žirgių vidun. Šis pats gražiai įeina, palaukia, kol nuimsiu jam kamanas ir puola ėst savo vakarienės. Užmetu jam gūnią ant nugaros, susegu sagtis ir atsisveikinu.
- Ate, skanaus. :hearth:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 02 04, 2012 7:47 pm

Prajudinus mazgių Quidam's, lyg kokios euforijos apimta atčiuožiu atgal į bendras arklides. Greit iš balninės susirenku Ravel inventorių treniruotei ir tvarkingai susikabinu šalia gardo. Rafčikas, iškišęs galvą pro grotas laukia skanuko, bet bent jau kolkas neketinu jo duoti - gavo net porą, kai ėjau pas Taro. eat
- Labs vėl. reverse Užregistravau tave ką tik į varžybėles, tai reik bent vieną treniruotę normaliai padirbt, kad svieto nejuokint. geek
Įėjus pas bėrį gardan nuimu gardinį poponą, pakabinu jį šalia gardo ir išsiimu šepečius. Vėl įeinu pas bėrulį ir iškart pradedu valytis. Išvalius kailį išpurškiu karčius bei uodegą, po kurio laiko iššukuoju juos, išgremžiu kanopas. Paplojus šepečiais sudedu juos dėžėn, uždarau ją ir pasiimu bintų pakelį. Tvarkingai užvynioju juos, atsinešu pobalnį bei balną. Atsargiai uždedu juos bėriui ant nugaros, prisegu pobalnį prie balno, perveriu pavaržos diržus per jį ir atsinešus pačią pavaržą, prisegu ją. Pasiveržiu per kelias skyles, jog balnas tik laikytųsi, nusikabinu kamanas. Žąslus šiandien uždėjau guminius, obuolių skonio, kad žirgas apturėtų malonumą su jais, o ne stresuotų. tongue Uždėjus kamanas ir susagsčius visus dirželius, pilnai atveriu gardo duris ir išsivedu žirgą takan tarp gardų. Kol bėris žvalgos, užmetu jam poponą ant nugaros, susegu sagtis, pati užsimaunu pirštines ir prie batų prisisegu 1.5cm pentinus. Užsimetu ant džemperio striukę ir patraukiam maniežan.

***

Grįžtam į arklides po treniruotės. Ravel kiek sušilęs, bet ilgai pavaikščiojom manieže ir tvirtai užsisegėm poponą, tad tfu tfu tfu, perpūst neturėjo. 230386 Sustojam prie bėrio gardo, iškišus galvą Niji's bando kibint kastračioką, bet greit subaru sartukę ir ši vėl sulenda gardan. Pati nusiėmus striukę, pakabinu ją, nusimaunu pirštines ir nuimu žirgiui poponą. Atsegus pavaržą nuimu balną su visa komplektacija ir padedu ant laikiklio. Nuvynioju bintus, užmetu žirgiui gardinį poponą ant nugaros, susegus sagtis į vedu gardan. Numaunu kamanas, sušeriu bėriui skanuką ir šypsodamasi atsisveikinu:
- Čiau, čempione. 312907
Pakštelėjus nosiukan ir susirinkus inventorių, išlekiu.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pir. 02 20, 2012 5:19 pm

Vakarop su užgulusia ir raudona nosim, ištinusia ir svaigstančia galva, atvažiuoju į Satiną. Vien tam, kad aplankyčiau savus ir bent truputį paniurkyčiau juos. Užsikabinus už rankos nešuos cielą pintinę gėrybių, kurių, matyt, po dešimties minučių nebebus. :D Priėjus Ravel gardą, tyliai sušnabždu:
- Labas, saule. 624965
Bėris prieina prie gardo durų ir sukarpo ausiukėm. Padėjus pintinę ant žemės, atsidarau gardo duris ir iškart apsiviju Ravel kaklą.
- Nu, kolega, sveikinu, trečią vietą paėmėm! study
Šypsodamasi pakšteliu bėriui į nosiuką, pakedenu karčius ir atsinešu pintinę. Iškart iš jos ištraukiu didžiulę morkytę ir sušeriu žirgui iš rankos. Po pirmos morkytės seka antra, paskui trečia, ketvirta, ir t.t., kol jų išvis nebelieka.
- Ei, apžora tu, visas morkas suvalgei. :D - nusijuokiu.
Pasiimu atsineštą rozetę, prikabinu prie lentelės su žirgo vardu ir informacija, ir kiek atsitraukiu, norėdama pasigrožėti. Išsitraukiu iš kišenės kelis cukraus gabaliukais, įėjus gardan duodu žirgiui ir darkart pakšteliu į nosiuką.
- Iki, zuikeli, einu, nes tuoj nugriūsiu. Pasimatysim kai pasveiksiu, o kolkas žiūrėk neišdykauk ir klausyk grūmių. Myliu! Arrow
Atsisveikinus ir pastvėrus jau tuščią pintinę, šypsodamasi nukaukšiu arklidėmis.

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Sk. 03 04, 2012 2:36 pm

Tik pasiekus arklides, dar su sportine taše rankoj, iškart einu prie Ravel gardo.
- Laba, saulute. draugai
Ravelis iškiša savo didelį mielą ir minkštą nosiuką pro gardo grotas ir tyliai sušnarpščia.
- Soriuką, bet skanukai balninėj, teks palaukt. :)
Pakštelėjus rudžiui į nosiuką, trumpam atsisveikinu ir išdumiu į balninę, persirengiu, susirenku inventorių ir netrukus vėl ateinu pas zuikėną. Šįkart iškart įteikiu skanuką, užmaunu kantariuką ir vienu pirštu paėmus už kantaro, išvedu žirgių takan tarp gardų. Šis, vos tik išėjęs, pakelia kaklą ir įdėmiai įsižiūri į kažką, bet užtenka nestipraus mano timptelėjimo, ir zuikis vėl seka paskui mane. Prisegu prie kantaro leicą, vieną jos galą pririšu prie gardo grotų, ir išsitraukiu šepečius. Kruopščiai išvalau visą Ravel kailiuką, pašukuoju karčius su uodega bei išgremžiu kanopas. Zuikis turėjęs 2 savaičių atostogas levadose bei ganyklose, tad matos pailsėjęs, atsigavęs, vėl jėgų pilnas. Išvalius sudedu šepečius ir uždedu apsaugas, kaliošus. Ant nugaros uždedu storesnį pobalnį, išjodinėjimo balną ir prisegu pavaržą. Prieš ją veržiant pobalnį prisegu prie balno, ir tik tada paveržiu, per keturias skyles, su išjodinėjimo pavarža balnas per tiek užveržtas vos laikos. Nusikabinu kamanėles, atsegu tą vienintelę leicą ir permetu pavadį žirgiui per kaklą, prilaikydama delnu žirgiaus nosiuką nuimu kantarą, įbruku žąslus ir atsargiai uždedu visas kamanas. Ištraukiu karčius iš po karūnėlės, susegu kapsulę ir apgalvinį dirželį. Užsimaunu jojimo pirštines, džemperio kišenėn įsimetu pakelį skanukų ir patraukiam laukan.

***

Linksmi, priskvėpavę pavasarinio tyro oro ir gerai pasivaikščioję, parjojam atgal į bendrų arklidžių kiemelį. Nušoku nuo dičkio, nuslysdama atsistoju koja ant kažkokio žiauriai aštraus daikto, tad skausmas iškart nudiegia visą koją.
- AAAAUUUČČČČ~! cry - sužviegiu kaip kiaulė, ir visi buvę šalia atsisuka.
Žvilgteliu į savo koją, pakeliu ją ir pažiūriu į padą. Gerai dar, kad padas nepraplėštas, bet koją visvien žiauriai skauda. Tuo tarpu Ravel baksnoja man į šoną lyg klausdamas, kas atsitiko.
- Einam, zuikeli tu mano. 69646
Šlubčiodama įvedu žirgą į arklides, priėjus prie gardo atsegu pavaržą ir pakabinu balną su pobalniu ant laikiklio. Nuimu visiškai spalvą nuo purvo praradusius kaliošus ir apsaugas, atidarau gardo duris ir žirgius įeina vidun. Paršlubčioju iš paskos, nuimu kamanas ir įsisiurbiu į dičkio nosiuką. Šitas jam aiškiai nepatinka, užlenkia ausis ir sušvytuoja uodega, bet atkenčia. :D
- Ate, miailia mano. 65339 - galiu balseliu ištariu, ir susirinkus inventorių šlubuoju iki balninės.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 03 24, 2012 11:38 am

Beprotiškai pasiilgus šito dičkio, tiesiog skriete atskrieju iš Satino Horsemarket arklidžių. Visi maniškiai stovi iškišę galvą pro grotas, su kiekvienu meiliai pasisveikinu ir pakšteliu į nosiuką. Ilgiausiai užsibūnu prie Ravel gardo, nes ruošiuos šiandien pasidaryt treniruotę su juo. Pasisveikinus nusikabinu kantariuką ir išsivedu žirgą iš gardo. Prisegu leicą, kuri pririšta prie gardo grotų, ir apžvelgiu žirgą.
- Nai nai, ir koks gi tu gražuolis visgi! balute
Atsidarius šepečių dėžę, kruopščiai išvalau visą žirgą, iššukuoju karčius bei uodegą, išgremžiu kanopas. Viską sudėjus atgal į dėžę, uždarau ją, ir paliepiu bėriui ramiai stovėt, kol pati nulekiu į balninę ir susirenku inventorių. Grįžtu su inventoriumi po kokių 3-4 minučių. Ravelis stovi kur stovėjęs, tad pagiriu žirgių, paploju per kaklą.
- Visgi mano auklėtinis, ane? yeah
Suikabinus inventorių pasiimu bintų pakelį ir užvynioju visus keturis bintus. Uždedu žirgiui ant nugaros pobalnį, išjodinėjimo balną ir prisegu pavaržą. Paveržiu ją per tris skyles, kad balnas vos laikytųsi. Nusikabinu kamanas su storais žąslais, nusegu leicą ir permetus žirgiui per galvą pavadį bei numovus kantariuką, švelniai įbruku žąslus ir uždedu kamanas. Žirgius visąlaik stovi ramiai, man dedant kamanas pasilenkia, kad lengviau būtų, nu tiesiog saldainis, ne žirgas. liudi Uždėjus kamanas, susegus kapsulę ir ištraukus karčius iš po karūnėlės, užsimaunu jojimo pirštines. Penkias sekundes tiesiog paspoksau į žirgą be priežasties, ir atsidusus išsivedu jį į aikštę.

***

Grįžtam po gaivios ir šiaip fainos treniruotės išjodinėjimo aikštėje. Įžengus į arklidžių kiemą, susistabdau žirgą ir nušoku, sutraukiu kilpas ir įsivedu žirgą į arklides. Sutojus prie jo gardo atsegu pavaržą, balną su pobalniu padedu ant laikiklio. Nelaikau pavadžio, kadangi žirgas ir pats ramiai stovi. Pasilenkus nuvynioju bintus, padedu juos ant šieno kupetos ir atidarau gardo duris. Bėris įeina vidun, aš - iš paskos. Numaunu kamanas, sušeriu žirgiui cukraus gabaliuką ir su kamanom ant peties stipriai apsikabinu bėrio kaklą.
- Jeckau, kad tu žinotum, koks tu fainas esi. hug
Atsisveikinus su žirgu ir susikrovus inventorių ant rankų ir galvos, išeinu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pen. 08 24, 2012 5:47 pm

Savaitę praleidus ganyklose po olimpinių kartu su Scandic, abu mano zuikiai vėl grįžta į darbą. Tik tas 'darbas' - paprasti pasijodinėjimai, kad neprarast formos, iki kitų varžybų. Bet šitai kolkas galioja tik Scandic'ui - nežinia kodėl užsiregistravau į Perlo kiemines varžybas, tad Ravel'iui labai atsipalaiduot kolkas nėra kada. :D Besiguosdama ta mintim, kad schema bus labai paprastutė, ir kad pasiruošimui užteks paprastai prasibėgiot, ateinu pas bėrį su tunta inventoriaus.
- Sauleeee! Liabas. liudi
Bėrulis suprunkščia, pamatęs mane. Sukabinus inventorių ir taip atlaisvinus rankas, duodu žirgui skanuką, kad labai nenusimintų, jog vėl darban veduos jį. Paėmus kantariuką ir uždėjus jį, išvedu žirgą iš gardo. Kadangi bėris ir taip stovi, nepririšus jo dviem mazgais, tai tiesiog iš dėžės išsitraukiu šepečius ir pradedu valyt. Pravalius kailį, pašukuoju karčius, išimu iš uodegos šiaudus, bet jos nešukuoju - nesupurškus tik plaukai įsielektrina ir tiek. Išgremžiu kanopas, labai minkštu šepetėliu pravalau bėrio snukutį, ir imuos balnojimo. Pirmiausiai tai, kaip įprastai, užvynioju bintus, tuomet uždedu 4 kaliošus, tada pobalnį su paminkštinimu, balnu. Prisegus pavaržą paveržiu ją per vos kelias skyles. Kadangi ruošiamės kieminėms varžybėlėms su maždaug mėgėjų lygio schema, tai dedu paprastas kamanas, su storais žąslais - pažiūrėsim, kaip čia su tokiai seksis, bet nemanau, kad bus bėdų. eat Baigus prisisegu 1.5cm pentinus, užsimaunu pirštines, pasiimu stekutį ir lapatai lapatai išdundam aikštėn.

***

Grįžtam atgal į arklidžių kiemelį po cini mini čiki piki trali vali treniruotės, ar kaip čia ją pavadint dabar.. :D Nušokus nuo didžkio sutraukiu kilpas ir įsivedu į arklides. Pirmiausiai tai numetu steką, tuomet, šalia jo - pirštines, ir tik tada imuos žirgo. Nusegus pavaržą balną su visa amunicija padedu ant laikiklio, nusegu kaliošus, nuvynioju bintus. Nuimu kamanas, pakabinu jas, o atsisukus nerandu žirgo šalia - jau nukeliavęs iki Donžio gardo. Atidarau Ravel gardo duris, ir užstaugiu. Nu gerai, neužstaugiu, tik kiek piktesniu balsu prakalbu:
- Ėėė, tu čia žiūrėk neįsijausk, nes buduliu pavirsiu. MARŠ į gardą. l
Ravel, išgirdęs mano balsą ir pamatęs atidarytas gardo duris, lyg šuo, pabrukęs uodegą, įbėga gardan. O aš dar, kad žinotųs, jam prabėgant, įsegu į kumpioką.
- Uch, kaip smagiai lipo. bue
Įeinu paskui žirgą gardan, ir apsikabinu kaklą.
- Skanuko negausi, pats kaltas. ;p
Gaaaarsiai pakšteliu didžkiui į minkštą nosiuką, uždarau duris ir ryžtingai, su durnumo prieskoniu balse, tariu:
- Viskas. Aš einu. Ate. Meile. :love: - ir susikrovus inventorių ant savęs taip, kad tik ausys kyšo, išeinu balninėn.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 09 01, 2012 6:05 pm

Ateinu pas žirgą nešina transportiniu inventoriumi. Netrukus arklidžių kiemelyje turi pasirodyti priekaba, nuvešianti bėrį į Perlo žirgyną, tad negaliu delsti. Priėjusi prie gardo, sumetu visą lauknešėlį, ir nusikabinu kantarą. Atsidarius duris ir sušėrus skanuką, pasisveikinu su didžkiu:
- Labuką, mylimasai. 419799
Užmaunu kantarą ir išsivedus žirgą, priveriu gardo duris ir pasiimu šepečius. Pravalau gražų kastrato kailiuką, pašukuoju karčius, išgremžiu kanopas ir išimu iš uodegos purvą - kad gražiai atrodytų, atvažiavęs į svetimą žirgyną. :D Baigus sumetu šepečius dėžėn ir pasiimu bintus. Tvarkingai juos užvynioju, ant viršaus prie kiekvienos kojos prisegu po ilgą transportinę apsaugą. Šiandien kaip tik nelabai šilta, tad žirgas neturėtų sušusti. Prisegu prie kantariuko leicą, ir priekabai kaip tik pasiekus mūsų kiemelį, iškeliaujam iš arklidžių. Ravel'is, kaip visad, visai nestresuoja prie mašinų, lengvai įeina vidun į treilerį, pririšu leicą ir pakšteliu į nosiuką.
- Ate, zuika, žiūrėk neišdykauk! yeah
Grūmų padedama greit 'supakuoju' krovinį, ir palinkėjus sėkmės kelionėje, išeinu į balninę.

ŽIRGAS PERLO IŠJODINĖJIMO VARŽYBOSE
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 09 15, 2012 9:59 pm

Naktį, visiems jau snaudžiant, privažiuojame savo namų - arklidžių, kiemelį. Grįžom tiesiai iš varžybų, tad esam labai pavargę ir nusikalę. Nepaisant to, viduje jaučiu didelį pasididžiavimą savimi ir manuoju kastračioku Ravel. Fūrai prisiparkavus, pati pirma iššoku iš jos ir arklininko padedama, atidarau treilerio vartus. Uždengtas poponiuku Ravel nekantraudamas laukia, kol išsivesiu jį. Įėjus vidun atrišu leicą, ir pamažu išsivedu žirgą. Kadangi šią procedūrą darom ne pirmą kartą, tai viskas praeina sklandžiai ir ramiai - matyt prie visko prisidėjo dar tai, kad žirgas nemažiau pavargęs už mane. Išsivedus savo didžkį, padėkoju ir atsisveikinu su vairuotoju, ir nukaukšim arklidėmis link Ravel gardo. Šypsodamasi įvedu storulį vidun, nuimu poponą, nusegu apsaugas, nuvynioju bintus ir numaunu kantariuką. Duodu žirgui kelis skanukus, į lovį įmetu kelias morkas.
- Zuuuuika tu mano, kaip aš tave myliu! liudi
Apsikabinu bėrio kaklą, tačiau po keliolikos sekundžių atsitraukiu.
- Nu ok, žiūriu čia nelabai nori su manim bendraut, tai einu. Iki, čempione mano, ilsėkis! :love:
Prikabinu prie vardo lentelės iškovotą rozetę ir pavargusiu žingsniu patraukiu link balninės.
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Tr. 10 10, 2012 3:43 pm

Pagaliau susiruošus ateiti pas seną savo draugelį Ravel, susirenku žirgo inventorių balninėje ir patraukiu link gardo. Kadangi visi arklininkai perspėti dėl manęs, jie tik maloniai pasisveikina, jiems atsakau tuo pačiu. Ateinu iki žirgo gardo. Ravel stoviniuoja, ėda avižas. Įžengiu į gardą ir sulaukiu keisto žvilgsnio. Pastoviniuoju. Žirgas pats prie manęs prieina ir apuostęs gūgteli, pakarpo ausiukėm ir lyžteli striukės.
- Laaaaabas, prisiminei seną savo prižiūrėtoją? Šaunuolis dički. - paplekšnoju žirgui per kaklą
Paduodu gražuoliui skanukų ir nužvelgiu jį. Pasikeitęs, užsiauginęs dar daugiau raumenukų ir atrodo žymiai žvalesnis. Perbraukiu per jo žaibą ant kaktos ir sudedu daiktus ant žemės. Dar paniurkau gražuolio nosiuką ir pasiėmusi šepečius visą kailiuką tvarkingai sušukuoju, uodegą, karčius apipurškiu sprajum. Užmetu ant žirgo nugaros gūnią ir susegu ją, užmaunu šiam kantarą ir prisegu kordą. Prasivaikysim ir pasilakstysim levadoje. Ant išjodinėtojo kojelių nepamirštu užbintuoti bintų bei užsegti kaliošų.
- Na pupuli, susitvarkėm ir judam. - tariu ir išsivedu žirgą.

___


Grįžtame po gerų penkių valandų. Parsivedu Ravelį tokį gerai purviną, arba tiesiog visą po purvo vonių ir iš kart nuėmus gūnią nusivedu į prausyklas. Pagaliau jas radus apiprausiu jį ir atsivedu švarų gražų namolio. Įsivedu į gardą, pašeriu skanukais ir nuimu kantarą, nuvinioju bintus, kaliošus nusegu ir viską nunešu į skalbenkę. Ateinu su keliom morkom.
- Nu va čia tau dar, kad nesuplonėtum bėriuk.
Sušeriu tas morkytes ir paniurkiusi pupsiką išeinu.
- Iki Ravel. bom

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pir. 11 12, 2012 8:00 pm

Su vis dar skaudančiu šiandien iki žandikaulio išgrežtu dantim ateinu pas Ravelį. Pakeliau praryju tabletę nuskausminamųjų ir užėjusi į gardą gražiai pasisveikinu su globotiniu.
- Labas gražuoli. - Ravel tvarkingai prieina ir prunkšteli
Paglostau jo nosiuką ir paduodu morkytę. Su šiuo žirgu jaučiuos vos ne kaip su savo, nes šiaip jis ir iš dūšios geras žirgas ir šiaip mes su juo gerai susibendravę esame. Paniurkau dar šitą meškiną ir priėjusi pasimu šepečius. Iššveičiu kailiuką žirgo ir iš kart užmetusi pobalnį susegu balnelį. Uždedu vaikymo kantarą ir sutvarkau parišimus. Išgremžusi kanopas susegu kaliošus ir apvinioju gražius, kol kas švarius bintukus. Užmetu ant žirgo popončiką. Prisegu kordą, į ranką pasiimu botagėlį ir tvarkingai išsivedu kastratėlį.

___


Grįžtame po treniruotės. Žirgas sušilęs, bet ne per daugiausiai, nes nekankinau. Įsivedu į gardą ir nuimu poponą, balnelį, pobalnį. Nuvinioju bintus ir nusegu kaliošus. Nuimu kantarą ir sutvarkau parišimus. Žirgo kūną ilgai trinu šienu. Tuomet užmetu gardinę gūnią ir susegu ją, pavaišinu morkomis ir susirinkusi inventorių išeinu.
- Iki olimpini. :*

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pen. 11 23, 2012 9:37 pm

Nuo Perlo iki Aseno nuo Aseno iki Satino atvairuoju ir iš kart ne į savo, o į Gint. arklides. Šaindien neaplankiau nei vieno savo žirgo. Tik globotiniai. į balninę užsukus, pasimu Ravel treniruočių inventorių ir ateinu iki gardo.
- Sveikutis braškiau. :*
Užėjus gardan pasisveikinu ir pakutenu nosiuką, sušeriu dar likusių nuo Invasoriaus bananinių granulių ir sudedu inventorių. Užmaukšlinu žirgui kantarą ir išsivedu į taką tarp gardų. Čia jį pririšu ir pradedu balnot. Iššukuoju kailiuką, užmetu pobalnį, paminkštinimą, balną ir susegu pavaržą. Išgremžiu kanopas ir apvinioju pobinčius su bintais. Greitai pakamanoju berniuką, užmetu poponą ir patvarkiusi truputėli karčius bei uodegą išsivedu link maniežiuko.

___


Grįžtame po trumpos ir lengvos treniruotės. Prisegu žirgą jau balnojimo vietoje ir nubalnoju. Nuimu poponą, balną, paminkštinimą, pobalnį, nukamanoju ir pakeičiu kamans kantaru. Nuvinioju bintus, pobinčius ir visą inventorių sunešu į balninę. Pašukuoju žirgo kailiuką ir nusivedu link gardo. Užmetu poponą, susegu jį, pakeičiu kantarą į jo nuosavą ir tą nunešu į vietą. ušeriu skanukų bėriui ir paglosčiusi išeinu.
- Ate gražuoliuk. linksmai

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 12 01, 2012 8:46 pm

Niuniuodama, apsirengusi šilčiausią striukę, atbildu iki Gint. arklidžių. Šiandien gana šalta, o kadangi aš nenoriu sirgti, esu pasiruošus šalčiui. Arklidėje užeinu į balninę ir susirinkusi reikiamą inventorių patraukiu link raveliuko gardo. Pasiekusi jį atsidarau gardo vartelius ir įžengiu vidun.
- Laaabas berniuuuk. O kaip tavo sveikatėlė?? .- pakutenu atkištą nosiuką
Sušeriu žirgui kelis skanukus ir užmaunu kantarą, prisegu virvę ir išsivedusi į taką tarp gardų pririšu. Išsitraukiu iš šepečių dėžės šepečius kurių man reikia ir nuėmusi gardinę gūnią pradedu šukuoti, masažuoti. Ilgai pašukavus užmetu prakaitinį poponą ir susegu. Išgremžiu kiekvieną kanopą ir susegu kaliošus, užvinioju bintus. Nusegu virves nuo tako.
- Pasirengę dūkimui ?.-paklausiu kastrato
Išsivedu žirgą link maniežo.

___


Grįžtam po pasilakstymo manieže. Iš kart įvedu žirgą į gardą ir tik nusegu kaliošus bei nuvinioju bintus, tada iš kart nuvedu į soliariumą ir ten nusausinu nuo prakaito Ravelį. Grįžus, nuimu poponą ir kantarą, Sušeriu kelis skanukus ir susirinkusi inventorių išeinu.
- Iki bėri. 69646

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Kv. 12 13, 2012 6:26 pm

Niūniuodama dainą patraukiu link balninės. Šiandien būtinai reik prajudint dičkį, nes biški užhaltūrinau. :s Balninėj pasiimu ganyklinį inventorių ir ateinu iki gardo. Iš kišenės išsitraukiu granulių ir įžengus gardan iš kart jų paduodu.
- Laaabas pupsi. liudi
Ravel'is žvingteli ir priėjęs pasivaišina skanumynu. Sušeriu dar vieną saują ir užmaunu kantarą ant snukio, prisegu virvę ir išsivedu į taką tarp gardų kur pririšu jį bei nuimu gardinę gūnią. Atsinešu šepečius ir greitai sutvarkau žirgo kailį, nebelieka niekur nei dulkių nei purviuko užsilikusio. Užmetu šiltą, žieminę gūnią ant nugaros ir susegu ją. Užvinioju flysinius bintus ant kiekvienos kojos ir užsegu kaliošus. Nusegu virves, sutvarkau viską aplinkui ir išsivedu ravelį į ganyklas.

___


Grįžtam po ganyklų. Ravelis šlapias visas nabagas, nes gi pasivoliot tai reikėjo ant sniego. Įsivedu į gardą, greit nuimu žieminę gūnią, nuvinioju bintus ir nusivedu į soliariumą. ia pasikaitinam visas dvidešimt minučių ir tada grįžtam. Užmetu gardinę gūnią ir suegu ją. Nusegu kaliošus kuriuos ankščiau pamiršau nuimti ir inventorių nunešu į balninę. Grįžtu ir iš kart paduodu žirgui morkytę. Paglostau biški, nuimu kantarą ir išeinu.
- Ate bėriukai. 248344

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Št. 12 22, 2012 8:31 pm

Ramus šeštadienio vakaras, atkeliauju į Gint. arklides nešina kuprine kurioje guli morkos bei termosas su karštu šokoladu. Nulekiu iki balninės kur pasiimu inventorių ir ateinu iki Ravelio gardo.
- Sveiks poooončikai. dance
Ravelis suklūsta ir pasitinka mane prie vartelių. Netempiu laiko ir įžengusi iš kart pasiimu šepečius ir iššukuoju kailį, išgremžiu kanopas. Užmetu pobalnį, balną ir suveržiu pavaržą. Paploju dičkiui per kaklą ir paduodu morką. Apvinioju bintais kojas ir susegu kaliošus. Pasigavusi snukutį pakamanoju ir užmetu poponą ant viršaus. Susegu jį. Prisegu virvę ir ramiai išsivedu Ravel'į link maniežo.

___


Grįžtam po mini treniruotytės. Žirgas maloniai gūgena man palei ausį. Įvedu jį į gardą, nuimu poponą ir pakabinu jį. Nusegu pavaržą ir nuimu balną, pobalnį. Nuvinioju bintus ir nusegu kaliošus. Nukamanoju ir inventorių nunešu link balninės. Grįžtu ir į ėdžias sumetu kelis obuolius bei kelias morkas.
- Šaunuolis berniukas, čia tau Kalėdų proga. Iki susimatymo.
Išeinu iš arklidžių.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
avatar

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Antr. 12 25, 2012 12:16 pm

Kalėdų rytą ateinu pas seniausiai kalbintą Ravel nešina glėbiu skanėstu. Kad jau žmonėm šventė, tai ir žirgam reikia leisti pasidžiaugt. :)
- Sveikas, zuikeli. Pasiilgtas tu visas, kaip laikais? liudi
Padedu krepšį šalia gardo ant žemės ir pasiimu šepečius, kad truputį pravalyt žirgą. Visiem mano darbininkam šiandien atostogos, tik nusamdžiau porą žmonių, kad pašertų žirgus ir išvalytų gardus, tad žirgai liko nevalyti. Pasiėmus minkštą šepetį išvalau nugarą, pilvą, kojas, kaklą, žodžiu - visą kailiuką. Padėjus šepečius, pasiimu šukeles ir perbraukiu jomis per žirgo karčius, išpurškiu ir iššukuoju uodegą specialiomis šukomis. Padedu viską ir paimu kanopų gremžtuką. Išgremžiu kanopas ir padėjus gremžtuką iškart atsivežu karutį su šakėmis, kad pravalyt gardą, nes bėris jau spėjo prišnerkšt čia. Kruopščiai išvalau gardą, patiesiu truputį pjuvenų. Karutį palieku stovėti ant tako, nes nujaučiu, jog Ravel ne vienintelis jau bus spėjęs prišnerkšt. Grįžtu gardan su krepšiu skanėstų. Kiekvienam žirgui yra paskirstyta porcija mišinio, tad dedu tiksliai tiek, kiek buvau numačiusi prieš tai, kad visiem būtų po lygiai. Žirgas iškart puola prie maisto, o aš paploju jam per kaklą ir atsisveikinu:
- Iki, čempione. Skanaus. 248344
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   Pen. 01 04, 2013 10:01 pm

Po visų Švenčių su arkliukiškais sausainiukais kišenėse ateinu pas pupsiką Ravel. Atsinešu ganyklinį inventorių, nes noriu išvesti bėrytį pasilakstyti. ATeinu iki gardo ir įžengiu į vidų.
- Laaaabas pupsi. Kaip sekasi?.- ištiesiu ranką su sausainiu
Ravel'is pagriebia ir gardžiai sukramtęs žvingteli. Nusijuokiu ir pasiėmusi šepečius iššveičiu švelnų kailiuką, Vieną po kitos išgremžiu kanopkes ir užsegu kaliošus, apvinioju bintais kojytes. Paplekšnoju besikabinėjančiui žirgiukui per kaklą ir paduodu dar vieną avižinį sausainį. Kol Ravel'is ėda aš užmetu žieminę gūnią ir susegu ją. Pasigavusi snukelį uždedu kantarą ir prisegu virvę. Patikrinu ar viskas vietoje ir išsivedu grožį.

ŽIRGAS GANYKLOSE VIENĄ VALANDĄ

___


Grįžtame po ganyklų į jaukius ir šiltus namučius - arklidėles. Įsivedu bernioką į gardą ir nuimu gūnytę. Išmasažuoju kūną masažikliais, kad geriau cirkuliuotų kraujas. Nuimu kantarą, nuvinioju bintus ir nusegu kaliošus. Išgremžiu kanopas ir viską sutvarkiusi ir padavusi dar vieną sausainį patraukiu į kitas arklides.
- Ate Ravel. angel

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ravel   

Atgal į viršų Go down
 
Ravel
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: