rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Sir Oldenburg

Go down 
AutoriusPranešimas
Miniracing.
Veterinarė.

Pranešimų skaičius : 613

RašytiTemos pavadinimas: Sir Oldenburg   Kv. 02 02, 2012 10:07 am

Sir Oldenburg
SION KWPN-NL/DE-APR-84-BR(Sultan KWPN-NL-76-B x Tarantella KWPN-NL-77-CH) x GRETA GARBO OLD-DE-90-DB(Contender HOL-DE-FEB-84-BR x Gutena OLD-DE-84)

Žirgo veislė: Oldenburgas
Žirgo lytis: eržilas(licenzijuotas)
Žirgo gimimo data: 1998 05 05
Žirgo ūgis: 168cm
Spalva: juoda

Sir Oldenburg - įspūdingas eržilas, pasižymintis nuostabiu eksterjeru ir ne tik... Raumeningas kaklas, nuostabus sudėjimas, gražus blizgantis kailis ir tos mielos, bet tokios rimtos akys... Tikro eržilo bruožai. Taip gera matyti tokį didingą gyvulį pas save arklidėje, kaip gera vesti jį šalia, kai žirgas tvarkingai eina, kaukši per visą arklidę, o kiti žirgai prisiklijavę prie gardi durų stebi naujoką... O žirgas tik aukštai iškėlęs galvą puikuojasi savo baltu lauku ant kaktos ir rodo purią, gražią uodegą, kilnodamas ją aukštyn.
Temperamentingas eržilas, neturi draugų, o jam ir nereikia jų, eržilas turi pats save. Kergtas daugybę kartų, turi daug palikuonių ir visi lygiai tokie pat gražūs ir geri sportininkai kaip ir tėtukas. :) Keturiolikos metų eržilas turi daug gabumų jojime, tik ne visi tai įžvelgia ar nori įžvelgti, ryžtingas, gabus, imlus darbui. Žodžiu, nuostabus išjodinėjimo eržilas.

Realūs žirgo pasiekimai:
Spoiler:

Mūsų pažintis nesunki... Nebuvo jokių kėblumų ar rūpesčių. Aš tiesiog norėjau kažko naujo savo žirgų draugijoje, kokio gražaus žirgelio, negarsaus, neimlaus, kad ir paprasto kuiniuko, kurį galėčiau pastatyti ant kojų, ar tiesiog mielo snukučio miltuko, kuris galėtu užpildyti esantį plyšelį širdyje. Ėjau per parduodamų žirgų arklides ir netyčia mano sąraše užkliuvo vieno vardo pradžia... Sir... Toks rimtas vardas, toks kilnus... Sir Oldenburg, kažkas tokio neįprasto... Keista būtu auginti tokį garbingą žirgą, o jis tiesiog ranka pasiekiamas, bet aš žinojau, tas eržilas ne man, ne mano skonio, jis pas mane ilgai neužsibus, jis tiesiog... Ir aš jį pamačiau - išpūstos šnervės, išvirtusios akys, užlenktos ausys, iššiepti dantys, iššokusios kraujagyslės ant viso kūno, suprakaitavęs ir net pabalęs kaklas, jo kraujas tiesiog virė, jis pumpavo pyktį ir blogį, velnio neštas ir pamestas, kažkoks šėtonas! Žviegimas visoje arklidėje patraukė daug žiūrovų, bet minia žmonių stovėjo pasitraukusi nuo gardo durų per 2 - 3 metrus. Prasiroviau pro minią ir pamačiau jį... Tą galiūną, juodą kaip anglis, o jo laukas švietė lyg saulė prasiskverbusi iš juodų ir piktų audros debesų... Kišenėje suradusi paskutinę morką drąsiai ir su šypsena žengiau prie žirgo gardą, aplinkiniai mane palaikė turbūt beprote, bet tuo metu man rūpėjo TIK žirgas. Ir štai, jis prieš pat mane... Tik kitoks, jo ausys stačios ir jis žiūri į mane su baime. Gražuolis, tokio gražuolio dar neesu mačiusi. Atidariusi gardo duris pasijaučiau lyg saugoma kažko, lyg visi bijotu prie manęs prieiti, o Sir Oldenburg stovėjo atrėmęs plačią krūtinę į mane, iškėlęs galvą žiūrėjo į kitus žmonės ir iš pykčio vėl visas virė, tiesiog grąsino žmonėms... Tai buvo kažkas neįtikėtino, pajausti tokį jausmą, kurį suteikė man šis juodis. Padaviau jam tą vienintelę morkytę, nors jos nebuvo gana, pagal mane, jam, nebūtu gana ir viso pasaulio morkyčių. :d Tada uždėjau žirgui kantarą ir išsivedžiau apžiūrėti... Jis buvo tobulas, tokio tobulo dar nebuvau mačiusi...
Bemiegė naktis, ilga bemiegė naktis ir pagaliau aš apsisprendžiau. Nepagailėjau tų 30 000LT, kurie man reiškė tiek nedaug palyginus su tuo, ką aš turėsiu šalia ir širdyje, ir pagaliau, auštant šiltai ketvirtadienio saulei, o už lango kaustant didžiuliam šalčiui, juodasis gražuolis atvyko pagaliau į mano arklidę ir ten apsistos tikrai ilgam. :)
Žirgas man priklauso nuo 2012 02 01

Virtualios datos
Spoiler:

Veterinaro apsilankymai
Spoiler:

Prie žirgo gardo:

Spoiler:

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...

Paskutinį kartą redagavo Miniracing., Kv. 12 27, 2012 1:47 pm. Redaguota 9 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pen. 02 03, 2012 10:03 am

Veterinarės apžiūra

Žirgui buvo atlikta:
:: Profilaktinė apžiūra, išvada - Žirgas sveikas;
:: Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų, suduoti vaistui nuo kirmėlių.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pen. 02 03, 2012 8:58 pm

Vau, šiandien pirmą kartą susidursiu su juoduoju velniuku taip jau kaip jo šeimininkė... Net baisu prieiti prie jo gardo, inventorius rankose net tirta. Bet štai, stoviu priešais milžino gardą, jis žiūri į mane išpūtęs akis ir giliai alsuoja. Nepabijau, susidedu inventorių ant žemės, praveriu gardo duris ir žengiu į vidų. Sir atsitraukia, apžiūri mane, apuosto, bet artyn neina. Nusišypsau, nors už šypsenos slepiasi didžiulė baimė, nors stengiuosi jos neparodyti. Ištraukiu morką iš kišenės, bet matau, jog eržilo to nė truputi nedomina. Žengiu žingsnį artyn ir deja iškart atsitraukiu, net suklumpu, eržilas kilo prieš mane piestu ir nubloškė mane atgal. Bandyti eiti link jo, beviltiška, netgi baisu... Deja, man tai jau darosi baisu, senstu gal (:d). Uždarau gardo duris iš vidaus, į rankas pasiimu kantarą su virve, o kitoje morka, susikraunu šieno krūvelę ir atsisėdu ant jos, tyliai užsileidžiu ramios muzikos per telefoną, pritildau ją, kad negąsdintu žirgų ir pati tyliai niuniuoju dainos žaidžius, tai darydama tiesiog perveriu eržilą žvilgsniu. Šis vieną kartą užmeta akį į mane, tada apsimeta veikiantis kažką kitką, paskui vėl atsisuka, bet pamatęs, jog stebiu jį, vėl bando apsimėtinėti, bet matau, kaip jam knieti prieiti prie manęs.
Tai užtrunka, prasėdžiu gal pusvalandį, gal valandą, pakankamai laiko, kad grojaraštis ir vėl pasileistu iš naujo, bet įtampa neatslūgsta, aš vis matau kaip eržilas pasižiūri į mane, o man kuo toliau, tuo drąsiau taip šalia jo sėdėti, iš daugybę žirgų taip gavau pasitikėjimą, gal šį kart suveiksi taip pat?... Kas žino.
Sir Oldenburg pakapsto kanopa žemę, pakelia savo nuostabųjį snukutį į mane ir pasižiūri, apžiūri visą, ištyrinėja ar neesu pavojinga ir lėtai, žingsnelis, po žingsnelio prieina prie manęs. Pradeda nuo ištiestų kojų ant grindų, pakramto ir paragauja batus, tada lyžteli kelnias, galiausiai savo minkšta nosyte paliečia mano rankas, apuosto morką, bet į ją mažiausiai kreipia dėmesį, tada kilsteli savo snukutį taip, kad mūsų akių lygiai susilygintu. Žiūri į mane įdėmia ir lygtais tyrinėja, bando įžvelgti mano kėslus, bet tada taip meiliai ir švelniai priglaudžia savo snukutį prie mano skruosto, pakėlusi vieną ranką perbraukiu per jo kaktą ir pagaliau prikišu morką jam prie burnos, žirgas patenkintas ją sužiaumoja ir lyžteli ranką, lyg atsidėkodamas.
- Na kaip, sutariam gražiuoju? :)
Pakasau žirgo paausį, pačiupinėju ausytę, o jis ramiai stovi padėjas galvą man ant kelios. Prisilaikydama jam už kaklo atsistoju, švelniai uždedu kantarą ir išvedu iš gardo. Arklidėje jis švyti, tiesiog spindi, kaip mažas spindulėlis, o akytės žvelgia į mane, lyg norėtu apkabinti, deja tai padarau aš, apkabinu jo šiltą kaklą, žirgas nuleidžia galvą ir švelniai lūpomis sugriebia mano striukės skverna.
- Pažaisim manieže! :d
Paploju eržilui per kaklą ir pasiėmusi kelis šepečius atsargiai pervalau žirgo kūną, švelniai iššukuoju karčius ir uodegą, iškrapštau kanopas ir minkštu šepečiu perbraukiu žirgo snukutį.
- Gražuolis. 355586
Uždedu ant eržilo priekinių kojų apsaugas, prilaikydama snukutį, nuimu kantarą ir uždedu kamanas, prisegu kordą per du žąslus ir pagiriu eržilą, užmetu gūnią jam ant nugaros ir švelniai paraginus jį balsu išvedu iš arklidės.

Grįžtam namo. Abu laimingi ir spindintys. Sustojam prie eržilo gardo, Sir'as stumteli snukučiu mane iš galo.
- Ei, nekibink manęs 419799
Paglostau jį ir numetu kordą ant žemės, nuimu gūnią ir pakeičiu į gardinę, nuimu apsaugas ir prilaikydama snukutį, kamanas. Pakabinu jas ir žiūriu ką eržilas darys. Sir apsidairė, pradžioj nužvelgė visas tris kumeles, po to kitus susidomėjusius eržilus ir atsisuko į manę, prikišo nosį prie kišenės ir pradėjo kutenti savo lūpa man ranką.
- Gerai gerai, supratau tavo užuominą! 339909
Ištraukiu morkytę ir paduodu eržilui, paglostau jo baltą lauką ir iš lėto pradedu eiti gardo link, juodis seka paskui mane ir tvarkingai, kartu su manimi, įeina į savo gardą. Sustojam vėl vienas priešais kitą.
- Oldi, manau mes būsim geri draugai. 833459
Apsikabinu dičkį per kaklą ir galiausiai paleidžiu, pabučiuoju į nosiuką ir atsisveikinimui paduodu paskutinę morkytę. Išeinu iš gardo, susirenku daiktus ir matau kaip juodis mane išlydi pro grotas žiūrėdamas viena akytę, nusišypsau jam ir patraukiu balninės link.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Št. 02 04, 2012 9:46 am

Ateinu pas savo juodajį velniuką. Jau pasiruošusi kelias morkas kišenėje, praveriu gardo duris, Sir'as atsargiai pasižiūri į mane, o išvydęs, jog tai aš, greit pripuola ir iškart nuleidžia galvytę. Paduodu jam tas kelias morkas ir paglostau.
- Na, šiandien pasipratinsim dar labiau prie naujos aplinkos, ane, juoduti? liudi
Apkabinu mažiuką. Nuimu gūnią, ją gražiai sulanksčius pakabinu prie gardo. Pasiimu šepečių dėžę ir įeinu į gardą, nutvėrusi kelis šepečius pradedu tą sunkųjį darbą su dulkinu ir dar juodu kailiu. Gerai jį iššveičiu, visą taip, kad blizgėtų, kakliuką, krūtinę, nugarą, pilvą, papilvę, užpakalį ir kojas. Nublizginu visą kūną, tada nuvalau snukutį su minkštu šepečiu. Iššukuoju eržilo juodus karčius ir uodegą, išvalau kanopas. Pagiriu žirgą, uždedu apsaugas ant priekinių kojų, tada šiltą gūnią. Uždedu kantarą, prisegu virvę ir paduodu morkytę.
- Keliaujam, draugyti mano. 69646
Paglostau eržilą ir išvedu iš gardo.

Grįžtam namo, sustojam prie gardo, pasižiūriu į šlapią eržilo grifką.
- Kur tu įlindai, mažiau? :d
Paglostau jį ir nuimu šlapią gūnią, uždedu gardinę, nuimu apsaugas ir kantarą, paduodu eržilui morkytę.
- Žiūrėk tu man, eik pailsėk ir iki rytojaus turbūt. 377718
Pakšteliu juodžiui į nosiuką bučkį ir įleidžiu į gardą, tada uždarau jį, susirenku daiktus ir patraukiu toliau savo keliais.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pen. 02 17, 2012 8:09 am

Ateinu pas gražuolį juodį. Eržilas šį kart jau mane pasitinka linksmai ir gugendamas prie gardo durų.
- Sveikas, vyruti. s
Paglostau baltą ir mielą eržilo nosiuką, paduodu skanėstą ir praveriu gardo duris. Pasiimu šepečių dėžę ir žengiu pas juodį į gardą. Pasiimu keleta šepečių ir pradedu šveisti visą murziną ir dulkiną eržilo kailiuką. Po gerų 20min žirgas jau blizga, tad tik iššukuoju karčius, uodegą ir išvalau kanopas. Susidedu šepečius atgal į dėžę ir išnešu ją iš gardo. Paduodu juodžiui morkytę ir uždedu ant priekinių kojų apsaugas. Prilaikydama jo snukutį uždedu kamanas ir prisegu pąžslius su kordu. Uždedu gūnią ir pasiimu botagėlį.
- Keliaujam, dički, padirbėt. liudi
Paploju per eržilo raumeningą kaklą ir išvedu į maniežą.

Grįžtam namučio su Sir'u. Sustojam prie gardo, pagiriu žirgą ir nuimu gūnią, pasiėmusi truputi šieno, ištrinu jo nugarą ir tada uždedu gardinę gūnią. Nuimu apsaugas ir kamanas, įleidžiu eržilą į gardą, o pati sutvarkau inventorių. Paduodu juodžiui morkytę.
- Na ką, mažiau, tai susitiksim ryt. 355586
Atsisveikinu su eržilu, uždariusi duris susirenku inventorių, ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Tr. 02 22, 2012 10:27 am

Taigi, šiandien ta diena, kai pirmą kartą normaliai užsėsiu ant Sir'o. Eržilas ir pats nerimauja pamatęs mane ateinančia su balnu ir kitu inventoriumi. Įžengiu pas juodį į gardą.
- Sveikas, smaliau. 355586
Paglostau eržilą, uždedu kantarą ir išvedu iš gardo, prisirišu. Nuimu gūnią ir pakabinu ją prie gardo. Pasiėmusi šepečius pradedu blizginti eržilioko kailį. Gerai iššveitusi jį, nušukuoju su minkštu šepečiu. Nuvalau snukutį. Iššukuoju karčius su uodega ir iškrapštau kanopas. Baigusi darbą, susidedu šepečius atgal į dėžę ir uždarau ją. Pagiriu eržilą, paduodu morkytę.
Užbintuoju priekines kojas, uždedu ant nugaros pobalnį, ant jo balną ir užveržiu. Nuėmusi kantarą prilaikau eržilo snukutį, uždedu kamanas ir tada ant nugaros užmetu poponą. Paglostau eržilą, šis tyliai sugugena.
- Na, einam, padirbėsim. 69646
Paglostau juodutį ir pasiėmusi stekutį išvedu eržilą.

Grįžtam po treniruotės prie gardo. Sir'as dar visas garuoja, tad ilgai nedelsiu. Nuimu poponą, atveržiu balną ir nutraukiu viską eržilui nuo nugaros. Ją ištrinu su šienu ir uždedu šiltą gūnią. Nubintuoju kojas, o kamanas pakeičiu į kantarą, prisegu leicą ir paglostau juodį.
- Per daug geras oras, kad stovėtum garde. 419799
Paploju milžinui per kaklą ir išvedu iš arklidės.

Namo eržilą parvedu tik vakare. Sustojam prie gardo. Nuimu gūnią ir uždedu gardinę, tada numaunu kantarą ir įleidžiu Oldį į gardą. Paduodu porą morkyčių.
- Šaunuolis berniukas. 833459
Paglostau jį ir paskutinę morką paduodu jam. Susirenku dar likusius daiktus ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Antr. 03 06, 2012 3:52 pm

Spoiler:

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Št. 03 24, 2012 8:41 pm

Taigi pagaliau prisiruošiau aplankyti ir Siriuką. :)
Ateinu pas eržilą nešina daugybe skanėstų, nes žinau, kad kitaip berniukas bus piktas ant manęs. Sustoju prie gardo ir randu juodį gulintį. Stengiuosi kuo tyliau atidaryti gardo duris, bet juodis vis tiek mane išgirdo ir staigiai pašoko ant kojų.
- Ei... :)
Paglostau gražuolį įėjusi vidun. Paduodu morką ir iškart po jos, duonos gabalėlį. Uždėjusi eržilui kantarą išvedu jį iš gardo. Oldis tingiai nusiraivo, ištiesia pradžioj vieną, paskui kitą galinę koją, išriečia sprandą, o po to pasipurto.
- Raiveška tu. dance
Paglostau eržilą ir paduodu dar vieną morką. Pasiėmusi šepečius pradedu blizginti eržilo kailiuką. Iššukuoju visą jo kūną, nuvalau snukutį, iššukuoju karčius, uodegą, iškrapštau kanopas ir pakšteliu į baltą jo nosiuką.
- Gerutis mano berniukas, gražuuuooolis... balute
Paniūrkau dar eržilioką, ir paerzinu kaip visada su savo žaidimais, nusilenkimais ir panašiai. Kai eržilas supyksta, pradeda kapstyt priekine kanopa užlenkęs ausis į kitą pusę, o kai paduodu iškart sugugena.
- Kvailiukas. liudi
Paglostau eržilą ir įvedu į gardą, tada nuimu kantarą.
- Gerai, nemūčysiu daugiau, eik miegot. yeah
Atsisveikinusi su eržilu išeinu iš gardo. Pakabinu kantarą su virve prie gardo, susidedu šepečius į dėžę ir uždariusi ją išsinešu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Sk. 04 08, 2012 9:22 am

Pagaliau ateinu ir pas Sir Oldenburg. Eržilas stovi iškėlęs uodegą ir gugena.
- Taip taip, Tu čia vadas. 545435
Paglostau eržilą ir duodu skanėstą, jis jį žinoma staigiai patvarko.
- Šiandien bjaurus oras, tad leisiu Tau pasilakstyti manieže. :)
Paglostau eržilą ir uždedu kantarą. Išvedu iš gardo ir su keletu šepečių perbraukiu eržilo kailį. Iššukuoju karčius, uodegą ir iškrapštau kanopas. Pagiriu eržiliuką ir uždedu ant priekinių kojų apsaugas, atrišu jį nuo gardo durų ir švelniai truktelėjusi išvedu eržilą į lauką.
- Mums reikia įsirengti maniežiuką... Nereikėtų vaikščiot tokį kelią...

Grįžtam namučio, įvedu žirgą į gardą ir nuimu apsaugas ir kantarą, paglostau eržilą ir paduodu skanėstą. Su šieno kupsteliu perbraukiu šlapias kūno vietas ir paploju juodžiui per kaklą.
- Na, iki gražuoli. 624965
Atsisveikinusi išeinu, sukabinu inventorių prie gardo ir patraukiu toliau.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Kv. 04 12, 2012 8:16 am

Nešina inventoriumi atklumpinu pas Sir'iuką.
- Sveikas, juodi. liudi
Paglostau eržilą ir iškart ištiesiu morkytę. Šis ją staigiai sutriauškia ir stovi apsipatenkinęs. Uždedu juodžiui kantariuką ir išvedu iš gardo, prisirišu prie gardo durų ir pasiėmusi kelis šepečius imuosi greitai valytis žirgo. Iššveičiu visą jo kūniuką, iššukuoju kailį, tada greit sutvarkau karčius, uodegą ir išvalau kanopas.
- Hey, kitą savaitę jau eisim maudytis, nes žada šiltus orus. 69646
Ir tikrai, pas žirgą kailyje jau ne viena pleiskana, tad reikia tai padaryti kuo greičiau. Uždedu ant priekinių kojų eržilui apsaugas, ant nugaros pobalnį ir išjodinėjimo balną, užveržiu pavaržą ant pirmųjų skylių. Nuėmusi kantarą švelniai prilaikau juodžio snukutį ir uždedu kamanas. Paglostau ir pagiriu žirgą, pasiimu stekutį.
- Ach, tiesa! old
Užrišu žirgui ant kaklo laisvoką virvę.
- Na štai, dabar jau pasiruošę, galim keliaut. dance
Paploju eržilui per kaklą ir švelniai truktelėjusi už pavadžių, išvedu gražuolį iš arklidžių.

Grįžtam abu laimingi, pirmą kart jojom lauke šiais metais ir esam labai patenkinti geru oru, saulyte, bei šiltu vėjeliu. Abu vis dar pilni energijos, nors dirbom pakankamai nemažai, bet vis tiek nenusivarėm nuo kojų.
Sustojam ties pravirų gardo durų. Atveržiu žirgui balną ir iš kart jį nuimu nuo nugaros, pobalnį pakabinu prie gardo durų. Nuimu apsaugas ir paploju juodukui per kaklą. Įvedu į gardą ir nuimu kamanas, tada virvutę.
- Na, šaunuolis Tu. s
Paduodu mažiui skanėstą ir atsisveikinusi išeinu iš gardo, uždarau jo duris. Susirenku inventorių, susitvarkau šepečių dėžę ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pen. 04 13, 2012 8:10 am

Ateinu pas juoduką. Šiandien nusprendžiau jam padaryti išeiginę, leisiu pasidžiaugti laukučiu. Įeinu pas juodį į gardą, šis pamatęs mane iškart nuleidžia galvą ir ateina prie manęs gugendamas.
- Labas rytas, gražuoli. liudi
Paglostau gražuolį, paduodu morkytę, uždėjusi kantariuką išvedu į arklidę ir pririšu. Atsidariusi šepečių dėžę greitai perbraukiu žirgo ir tai švarų kūniuką, nuvalau snukutį, iššukuoju karčius, uodegą, iškrapštau kanopas ir pagyrusi eržilą paduodu dar vieną skanėstą.
- Galėčiau, tai turbūt nupenėčiau Tave. yeah
Uždedu žirgui apsaugas ant priekinių kojų, užmetu gūnią ir atrišu nuo gardo.
- Gerai, keliaujam, dički. woohoo

Grįžtam po poros valandžikių prie gardo.
- Švarus Tu... 230386
Pririšu prie gardo durų, nuimu gūnią, ją pakabinu prie gardo, tada pirštu galais nuimu apsaugas.
- Gal einam praustis...
Nusirišu ir mes iškaukšim iki prausyklos.

Po kokių 10min mes jau švarūs, vietoj. Prie tos pačios progos, ištepu žirgui kanopas tepalu, ir pagyrusi Sir'ą paduodu skanėstą. Įvedu į gardą ir nuimu kantarą.
- Na, iki, pasiilsėk. 355586
Atsisveikinu su juoduku ir išeinu iš gardo. Susitvarkau daiktus ir patraukiu toliau.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Kv. 07 12, 2012 9:05 am

Atlekiu pas pasiilgtą juoduką. Įsiveržiu į gardą ir iškart puolu Sir'ui ant kaklo.
- Sveikas, gražuoli!!!
Eržilas sugugena. Paduodu jam skanėstą ir morkytę.
- Spėju jau ir ganyklos tau atsibodo... :?
Paglostau gražuolį, pasiimu kelis šepečius ir greitai pervalau žirgą, gerai iššveičiu ties nugara, pavarža, kojas. Pagyrusi gražuolį, iškrapštau kanopas ir iššukuoju karčius. Baigusi susidedu viską atgal į dėžę ir išsinešu ją iš gardo. Greit nulėkusi iki balninės susirenku inventorių ir grįžtu pas juodį. Įeinu į gardą, užbintuoju priekines kojas, uždedu pobalnį ir balną, ant pirmųjų skylių užveržiu pavaržą. Švelniai prilaikydama eržilo snukutį, uždedu kamanas. Užsegu kapsulę su pasmakriniu. Paploju per storą eržilo kaklą.
- Lekiam. :)
Paglostau juodį ir išsivedu.

Grįžtam namučio. Sustojam ties eržilo gardu. Pirmiausia atveržiu pavaržą ir nuimu balną, pobalnį pakabinu prie gardo. Nubintuoju kojas, nuimu kamanas ir uždedu kantarą. Su kempine pamirkytą į vandenį, atšaldau eržilo kojas, nuplaunu kanopas. Paduodu žirgui skanėstą.
Įvedu juodį į gardą, nuimu kantarą ir paduodu dar vieną morkytę.
- Na ką, iki greito, juodi. :)
Atsisveikinu su gražuoliu ir išeinu iš gardo. Susirenku šmutkes ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Antr. 08 28, 2012 10:10 am

Taigi, praėjo šiek tiek laiko, bet aš ir vėl lankausi pas Sir'ą. Šį kartą su jojimo inventoriumi, ir didele viltimi, jog mums pasiseks ir mes pasieksime daugiau, nei planuota. Juodis tik išgirdęs, jog ateinu, nieko nelaukia ir puola prie gardo durų, įsistebeilija ir žiūri į mane pro gardo grotas.
- Sveikas, dički. liudi
Paglostau iškišta eržilo nosiuką ir įeinu į gardą. Paduodu jam skanėstą ir paglostau raumeningą eržilo kaklą. Pasiėmusi kelis šepečius puolu valytis žirgą. Iššukavusi visą juodžio kūną išpurenu karčius su uodega ir išvalau kanopas. Baigusi darbą susimetu šepečius atgal į dėžę ir uždarau ją. Pasiimu pobalnį su balnu, uždedu mėlyną pobalnį ant žirgo nugaros, ant viršaus balną, priveržiu pavaržą ir paploju juodžiui per kaklą. Prilaikydama gražuolio snukutį, uždedu kamanas ir užsegusi dirželius užmetu pavadį ant kaklo. Pasiimu stekutį ir plačiai praveriu gardo duris. Švelniai paėmusi už pavadžiu išsivedu žirgą iš arklidžių.

Po treniruotės namo grįžtam greitai. Iškart sustojam prie pravirų žirgo gardo durų. Atveržiu jo balno pavaržą, ir iškart kartu su pobalniu, nuimu balną ir padedu šalia gardo ant žemės. Įvedusi eržilą į gardą, nuimu kamanas. Paduodu morkytę ir paglostau juodžio mielą snukutį.
- Na ką, iki, gražuoli. :)*
Atsisveikinusi su Oldžiu susirenku inventorių, uždarau gardo duris ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Tr. 08 29, 2012 9:56 am

Šiandien ir vėl atkeliauju pas Sir'ą.
- Sveikas, juodi. *
Paglostau eržilą ir padavusi morkytę įeinu į gardą. Uždėjusi kantariuką, užmetu ant priekinių kojų apsaugas ir prisegu leicą.
- Keliaujam. )
Paploju per juodžio kaklą ir išsivedu.

Grįžtam po poros valandų namo, sustojam ties gardu, nurenku apsaugas ir įvedu Oldį į gardą, nuimu kantarą ir paduodu obuolį.
- Na, iki padauža. :)
Atsisveikinusi išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Pranešimų skaičius : 566

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Kv. 10 04, 2012 6:11 pm

Seniai jaučiant silpnybę Sir'ui ateinu iki jo gardo. Išsitraukiu skanukų ir įžengiu vidun. Žirgas mane pasitinka nelabai svetingai. Nėra jis labai draugiškas kiek žinau.
- Privet draugeli. - pasisveikinu
Žirgas įspūdingas. Eksterjeras suuuper. Raumeningas kaklas,ilgos kojos, spalvos ryškios ir gražios, sodri juoda ir balta papuošianti žirgą. Mmmm balute Paduodu eržiliukui skanukus ir paglostau kaklą. Juodis vis prunkščia, nelabai patenkintas mano atėjimu. Pasimu šepetį ir uždedu ant nugaros. Išgirstu žirgišką urgztelėjimą. Biški pabraukau, paglostau ir paliksusi kelis obuoliukus išeinu, nenorėdama stresuoti žirgo.
- Iki Sir. linksmai

Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pir. 12 10, 2012 4:57 pm

Lygiai taip pat kaip ir Sun - Boy, taip ir Sir'as, po dviejų su puse mėnesių atostogų, grįžo namo. Tik deja Sir'as tai ne Sunis, jis manęs niekada taip nemylėjo ir niekada nesidžiūgavo mano buvimu šalia. Atsargiai, per daug neskubėdama įžengiu į milžino gardą. Sir stovi ir žiūri į langą, į mane net neatsisuko, iš vis nesureagavo.
- Nagi, sveikas juodi, ateik pasisveikint... 248344
Kai į rankas pasiimu kelias morkas ir pakišu jas arčiau žirgo, šis lėtai atsisuka ir atkreipia dėmesį tik į skanėstą. Sušeriu jas jam ir paglosčiusi baltąjį juodžio snukutį, uždedu kantarą ir išsivedu į arklidę. Juodulio karčiai taip pat ilgi, jam pabijojusi kirpti ežiu, turiu truputi daugiau paplušėti ir sulyginti visus karčius, uodegą trumpinu per sprindį. Nuskutu šepetukus ir apie kanopas esančius plaukelius, tada iškrapštau pačias kanopas, iššukuoju kailį ir nuvaliusi kanopas drėgnu skuduru, nutepu kanopų tepalu. Paploju juodžiui per kaklą ir paduodu morkytę. Pagaliau Sir'as atsisuka į mane ir parodo šiokią tokią šilumą iš jo pusės.
- Pagaliau, dički! 69646
Atšeriu storulį morkom ir įvedu į gardą.
- Na, manau kad nuo šios savaitės vidurio pradėsim po truputi dirbti. :)
Susikrovusi daiktus ir atsisveikinusi su juoduku, išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pir. 12 17, 2012 7:21 pm

Pagaliau ir vėl arklide žengiu juodžio gardo link. Aplink jau viskas paskendę tamsoje, o mano arklidėje vis dar dega šviesa. Aš jau niekur neskubėdama ir rami einu juodžio gardo link. Pagaliau pasiekių jo grotas ir kyšteliu savo garbanas gardan. Juodis žinoma pasitinka mane, kas keisčiausia - visiškai nepiktas, o atvirkščiai - laimingas ir jau pastatęs ausis į priekį.
- Na, labas juodi!
Puolusi į gardą iškart ištiesiu delne jau senokai spaudžiama skanėstą. Sir'as tikrai ilgai nedelsia ir greitai jį sukremta.
- Mano kleckutis! :))
Pasiėmusi kelis šepečius greitais mostais gerai iššukuoju visiškai juodą kaip anglis eržilo kūną.
- O tu bent įsivaizduoji kas negerai? Tavo kailis!!!
Jau šį kart su keiksmais tenka susirinkti šepečius. Visiškai sutvarkiusi žirgo kailį, karčius ir kanopas, užbintuoju priekines jo kojas ir uždedu pobalnį. Atsinešu sunkų balnų ir vos vos uždedu ant juodžio nugaros. Tvarkingai užveržiu jau lengvai sueinančią pavaržą ir iškart pasidarau savo ilgio kilpas - šį kart per dvi skyles ilgesnes. Švelniai prilaikydama baltąjį Oldžio snukutį, uždedu jam kamanas ir pasikalbinusi išsivedu iš gardo, sustojam netoliese, nusikabinu gūnią ir užmetu dičkiui ant nugaros, pasiimu į rankas stekutį.
- Dabar skubam, nes lauke pūga!

Vienama arklidžių gale pasigirsta kanopų kaukšėjimas, o kitame - kaimynų gugenimas.
- Pasiilgo Tavęs, juodi! :d
Paploju per jo drėgną kaklą ir einu sparčiu žingsniu link Oldžio gardo, šis iškėlęs galvą pėdina šalia, o pavadžiai tabaluoja po jo kaklu. Sustojam prie žirgo gardo. Iškart nuimu šlapią gūnią, greit atveržiu pavaržą ir nuimu balną kartu su pobalniu, iškart uždedu šiltą, gardinę gūnią ant juodojo nugaros, kad neperpūstu. Nubintuoju kojas ir paploju per raumeningą eržilo kaklą. Įvedu į gardą ir nuimu kamanas, kišenėje sugaudau morkos galiuką ir paduodu juodžiui.
- Na, būk laimingas, vaike, greit vėl susibėgsim, reik pabandyt pasportuot rimčiau. :*
Atsisveikinusi su Sir'u išeinu iš jo gardo ir susirenku prie gardo nutrenktą inventorių, ką reikia sukabinu prie gardo, o ką reik pasiimu su savimi ir išeinu balninės link.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Pir. 12 24, 2012 12:09 pm

Pas juodį šiandien atskubu šventiškai nusiteikusi. Tik priėjusi jo gardą iškart į ėdžias ipilu pundą obuolių ir morkų. Juodis patenkintas pradeda jas kapoti ir net gugena. Įėjusi į gardą paglostau ėdantį Sir'ą ir nuimu gūnią, pakabinu ją prie gardo, niekur neskubėdama išsivalau žirgą, iškrapštau kanopas, iššukuoju karčius su uodega, nuvalau ir snukutį, kurį reikėjo labai nelaimingą, ištraukti iš obuolių ir morkų kratinio. Baigusi šį darbelį uždedu eržilui kantarą ir šiltą gūnią.
- Palik tuos skanėstus, niekur jie nedings!
Paglosčiusi juodį šiaip ne taip išsitempiu jį iš gardo ir išvedu ganyklon.

Po maždaug valandos pasispardymo lauke, grįžtam namo. Įvedu eržilą į gardą, o šis aišku tuoj pat prie nebaigtų vaišių, tik spėju kantarą nuimti ir paleidžiu jį. Nuimu šlapią gūnią ir padžiaunu, užmetu šiltą gardinę gūnią ir paploju juodžiui per kaklą.
- Na, iki mažiau, linksmų švenčių. liudi

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Sk. 12 30, 2012 8:56 pm

Nors ant rankos tiksintis laikrodis jau skaičiuoja mano paskutines sekundes, bet aš versdamasi per galvą, vis tiek atbėgu pas Sir'ą. Eržilas matosi, jau ruošiasi naktinį guolį, bet aš sujaukiu jo visus planus ir įsiveržusi į gardą su pilna sauja skanėstų pakišu juodžiui po nosim. Šis nustebęs ir netgi išsigandęs mano tokio netikėto apsilankymo pradžioj pasižiūriu atžagariu žvilgsniu į mane, tada apuosto mano ištiestą delną su skanukais, o tada pradeda laižyti ranką, kas bebūtų keista.
- Oi, mielasis... liudi
Nutrenkiu skanukus į ėdžias ir apsikabinu jo rimtą, storą kaklą.
- Mielasis, Tu nuostabus žirgas!
Paglostau eržilą ir jau leidžiu jam pasinerti į nuostabų dalyką - vaišes.
- Kaip aš kažkada galėjau norėti Tavim atsikratyti... Turbūt niekad sau už tai neatleisiu... barasi
Paglostau eržilą dar kartelį ir pakšteliu jam į nosį, sunkiai ištrauktą, bet vis dar mielą ir baltą. Nusišypsau pažiūrėjusi į buką juodžio žvilgsnį ir paleidžiu jo snukutį, apsisukusi kaip vijurkas išlekiu iš eržilo gardo ir jau bėgte pasileidžiu per arklidę mašinos link.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   Sk. 01 06, 2013 10:27 am

Šiandien nusiteikusi ne taip rimtai, pirmiausia ateinu pas juodąjį.
- Sveikas, vyruti. liudi
Paglostau eržilą ir iškart kaip papirkimą pakišu žirgui morkytę.
- Šiandien galėsi lauke pabūti, vis tik visai nešalta. s
Tad nieko nelaukusi nutraukiu žirgui nuo nugaros gūnią, keliais šepečiais perbėgu per jo rimtą kūniuką, iškrapštau kanopas ir užmetu šiltą poponą. Uždedu kantarą ir apsaugas, prisisegu štricą ir paploju Sir'ui per kaklą.
- Tikiuosi neatsirasiu pakelės krūmuose. Lol
Nusijuokiu ir paploju Oldžiui per kaklą, kartu mes iškaukšim per arklidę.

Parvedu žirgą namo jau gerokai po pietų. Įvedusi į gardą iš kart pakeičiu gūnią į šiltą ir švarią gardinę, nuimu apsaugas, jam truputi apvaliusi pakabinu, tada nuimu kantarą ir pakabinu prie gardo. Paglostau dičkio snukutį ir paduodu morkytę.
- Na, geras juodis. 377718
Susirinkusi visas šmutkes atsisveikinu su gražuoliu ir išeinu.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Sir Oldenburg   

Atgal į viršų Go down

Sir Oldenburg
Atgal į viršų 
Puslapis 11