rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 ♕ Cristallo II (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: ♕ Cristallo II (GER)   Kv. 02 02, 2012 2:07 pmCRISTALLO II


Informacija apie žirgą:
:: Žirgo veislė - Vestfalų
:: Žirgo amžius - penki metai (2007m.)
:: Žirgo ūgis - 170cm.
:: Žirgo lytis - licenzijuotas eržilas.
:: Veislės apdovanojimai - Premium stallion 2009m.

:: Kilmės linija -
Spoiler:
 

:: Aprašymas -
Cristallo II nuo pat gimimo pasižymėjo elastingai judesiais ir nepriekaištingu eksterjeru. Jis buvo pripažintas geriausiu savo veislės eržilu, kai jam buvo vos dveji metai! 2010 m. jis baigė savo 30 dienų trukusius bandymus kuriuose tapo savo klasės čempionu. Sportuoti pradėjo 2011 metais ir jau po pirmojo sezono tapo keturmečių čempionas! Taigi, žirgas tiek iš perspektyvos, tiek iš išvaizdos, tiek iš charakterio yra nuostabus.Paskutinį kartą redagavo Aistė, Pir. 02 06, 2012 2:59 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Kv. 02 02, 2012 9:00 pm

Ateinu į arklidę kaip tik tada, kai širmį veda link gardo mano grumė. Širdis jau daužosi, kai pamatau koks fainas arkliukas manęs laukia, o dar širmiis! Sustabdau ją ir perimu Cristalą. Šis nedrąsiai pauosto mane, duodu jam porą skanėstų ir nusivedu prie gardo.
- Na, draugausim? 377616
Paplekšnoju eržilui per kaklą ir nuimu kelionines nagafkes, sukeičiu poponus iš kelioninio į gardinį šiltą ir paduodu dar pora skanėstų, nes eržilas gan bailiai žiūri į mane. Įvedu širmutį į gardą, šis puola valgyt vėlyvos savo vakarienės, aš susitvarkau kelioninį inventorių, nunešu į balninę. Grįžtu prie širmio ir šiek tiek pastebiu jį, šis pavalgęs ateina prie manęs ir grybžteli į ranką.
- Ot, neklaužada!
Staigiai atitraukiu ranką ir piktai pasižiūriu į jį. Bet ką čia pyksi, jaunėlis dar, plius eržilas ir dar naujoj vietoj - pažindinimasis vyksta. Dar pora minučių jį pakalbinu ir nueinu padėt grumei atvesti likusių žirgų.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Št. 02 04, 2012 9:40 pm

Vėlokai atslenku į arklidę. Širmis išlindęs pro langelį, žvalgosi. Priėjus paniurksau jo nosytę.
- Apsipratai jau? 377616
Eržiliukas vėl žnybteli man į striukę, šiaip ne taip ištrūkstu nesusiplėšius striukės. Įeinu į gardą ir uždėjus kantarą, iškrapščius mažylio kanopas, kurias jis sunkiai duoda, išsivedu iš gardo. Prisegus prie rasteškės, nuimu poponą ir pakabinu ant gardo langelio. Nueinu susinešt inventoriaus, iš dėžės išsitraukiu pora šepečių ir išsivalau žirgą. Šis neturėdamas aiškiai ką veikti, visaip pavaikšto, pasimuisto, bet nebando ištrūkt, ar atsisegt, to betrūktų.. Paduodu žirgui porą skanėstų ir uždedu visas keturias apsaugas, dėdama galines šiek tiek pasisaugau, nes įtartinai jas iškelia. Patepu aliejuku kanopas, ir uždedu ant priekio kaliošus. Tuomet užkeliu balną jau su prisegtais 'pričindalais'. Priveržiu, eržilas užriečia ausis.
- Nu nepyyk, jaunėli.. 210944
Priėjus paglostau jo kaklą ir duodu skanėstą. Atsegu ir nuimu kantarą, uždedu kamanas, eržilas iškelia galvą ir maždaug, ne, neuždėsi. Sugriebiu širmio snukutį ir uždedu kamanas. Susegu dirželius, užkišu, kad nesitrugdytų. Ant strėnų užmetu poponą ir išsivedu žirgą link maniežo.

__
Grįžtame po geros valandėlės. Širmis visas sukaitęs, pavargęs, dabar nei bėgt nori, nei galvą kilnoja. Paglostau eržiliuką ir duodu pora skanėstų nuėmus kamanas.
- Šaunuolytis esi, išaugsi išsvis būsi super! yeah
Nuimu nuo žirgo balną, apsaugas, sumetu viską prie gardo. Nusivedu žirgą į plovyklą, bet čia prireikia grumės pagalbos, niekaip neįvedu, pasimatė eržiliškas bailumas.. Grumė iš galo su steku porą kartų įtrenkė, įėjom šiaip ne taip, pririšau ir atsargiai paleidau vandenį. Vandens nebijo, patalpos pačios išsigandęs buvo. Greitai apiploviau jį ir išsivedžiau lauk, poto vėl pabandžiau įvest, paglostydama, paramindama, įėjom. Paglosčiau ir parsivedžiau prie gardo, uždėjau žieminį poponą ir įvedžiau į gardą.
- Uch, širmuti, dar tiek daug turėsi išmokt, pailsėki! 833459
Į ėdžias įpyliau energy musliu ir įdėjau morkų. Pakštelėjau žirgui į nosytę ir išėjus iš gardo susitvarkiau inventorių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Sk. 02 05, 2012 7:12 pm

Ateinu į arklidę nešina obuolių maišelį. Širmis išgirdęs čežėjimą iškiša savo galvytę ir pradeda nerimauti. Kiti eržilai taip pat išlenda, tačiau aš einu link širmuko.
- Labutis, kaip po vakarykštės lengvos treniruotės? 833459
Duodu žirgui vieną obuolį ir įėjus į gardą paglostau jo stambų kaklą. Uždedu kantarą ir išsivedus į taką tarp gardų, prisegu prie rasteškių. Širmis pradeda kapstyt koja. Toliau darau, ką man pačiai reikia, atsinešu inventorių, iš dėžės išsitraukus šepečius pradedu valyti jį. Kai jau sunervina tas ištisas kapstymas sudrausminu, nestipriai trenkdama per koją.
- Ar nustosi? 737529
Žirgas trumpam nustoja, poto arba pats užsimiršęs, arba specialiai vėl pradeda kapstyti. Šįkart užtenka tik riktelėjimo. Priekines kojas apibintuoju, o ant galinių uždedu apsaugas, ant priekio dar kaliošiukus uždedu ir dėl jo kantrumo duodu pora skanėstų. Ant nugaros užmetu želiuką, ant viršaus pobalnį, paminkštinimą ir užkeliu balną, priveržiu balną, eržilas with no reaction. Paglostau ir atsegus kantarą, permetu kamanų pavadį per kaklą. Cristallo pradeda po truputi kelt galvą. Eh nenaudėlis, greitai sugaunu snukutį ir neleidžiu visai iškelt, tuomet uždedu kamanas ir susegioju dirželius. Pasiemusi kordą išsivedu žirgą link maniežo.

_
Po valandikės grįžtam arklidėn. Eržiliukas taisosi ne dienom, o valandom!
- Gerai, kad tu protingas!
Paglostau širmį ir nuėmus kamanas duodu pora skanėstų. Šis greit juos sušlamščia ir pradeda trintis į grotas. Kol jis turi ką veikti, nubintuoju bintus ir nuimu galines apsaugas. Tada sugalvoja jis jau eiti pasivaikščiot.. Greitai sugriebiu už kaklo ir mikliai uždedu kantarą.
- Meilės nori? 545435
Nuėmus balną, viską sumetu prie gardo ir nusivedu eržilą į plovyklą, kažin kaip šiandien mums ten seksis. Vėl ramindama ir padrąsindama įsivedu jį vidun, prisirišu ir atsargiai įjungiu vandens srovę. Paglostau ir nuplaunu kanopas, pašaldau kojas. Parvedusi prie gardo uždedu žieminį poponą ir įvedu gardan.
- Šaunuolytis! 731711
Pakšteliu žirgui į nosytę, į ėdžias įpilu mix muslių ir įdedu obuolius iš maišelio. Žirgui akys nušvinta, puola prie ėdžių. Išėjus iš gardo susitvarkau daiktus, atsisveikinu su eržiliuku ir pasuku link arklidžių išėjimo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Pen. 02 10, 2012 9:54 pm

Ateinu į arklides, o čia jau švysčioja širmuko galva pro langelį. Priėjus paglostau snukutį ir duodu skanėstą.
- Mažyyyli, kaip gyveni? liudi
Įėjus į gardą prisglaudžiu prie eržiliuko ir jau jaučiu kaip mano striukės kapišonas atsiranda jo burnoje. Ei, ei, ei šiaip ne taip atsitraukiu ir subaru žirgą. Uždėjus kantarą, iškrapštau kanopas ir išsivedu iš gardo. Priesgu prie rasteškių ir nueinu atsinešti vaikymo inventoriaus. Kai grįžtu randu žirgą kažkokiu neaiškiu būdu iš vienos pusės atsisegusį ir nuėjusį sėkmingai prie obuolių maišelio šalia gardo.
- Nu tu esi velniūkštis angelo kailyje!
Prisegu jį iš naujo ir pasiemus porą šepečių išvalau jį, visą ištrinu kietu šepečiu, paskui švelniu perbraukiu, uodegą supurškus iššukuoju. Uždedu visas keturias nagafkes, sutepu aliejumi kanopas. Taadaa uždedu vaikymo balnelio pobalnį ir patį vaikymo balnelį, jį priveržiu pavaržyte ir atsegus kantarą uždedu kamanas su paprastu žąslu, eržilas pradeda kelt galvą, tačiau lengvai ją sugaunu ir įkišu žąslą į nasrus. Susegioju visus dirželius, kolkas nieko neparišinėju. Kordą prisegu prie žąslo ir pasiemus botagą išsivedu žirgą link maniežo.

PO VAIKYMO

Grįžtame į arklides, žirgai visi vakarieniauja, vieninteliai mes čia tokie naktibaldos. Nuvedu žirgą prie jo gardo ir atsegu balnelį, nuimu, sudedu prie gardo, kamanų nenuiminėju, dar pabėgs einant į dušinę, šiandien labai jau mandras. Žirgas keistai žvilgteli į mane.
- Taip, taip, tu mandras TIPO šiandien.
Nuimu dar nagafkes ir nueiname link dušinės. Nuplaunu kanopas, pašaldau visas keturias kojas ir galiausiai grįžtame prie gardo, uždedu du žieminiu poponus ir įvedu į gardą.
- Čia, kad nesušaltum, mandruoli.. O aš jau einu, čiuz. 833459
Paglostau žirgą, atiduodu atsineštus obuolius ir pakštelėjus nosin išeinu iš gardo. Susinešu visą inventorių, susitvarkau dėžę, nunešu viską į balninę. Galiausiai palieku arklidę išjungdama visas šviesas.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Št. 02 11, 2012 9:51 pm

Ateinu pas širmutį vakarop.
- Na, ką mano pašėlęs žirgas? boom
Nusijuokiu ir paglostau jo kaklą. Duodu porą skanėstų ir burbuliuoju, kad vakar tikrai buvo mane sunervinęs, todėl, kad aprimtų, gaus šiek tiek darbo. Širmis suklusęs, lyg norėdamas išgirst kas čia jo laukia. Uždedu kantarą ir išsivedu iš gardo. Nutraukiu poponą ir pradedu valyti jo vietomis sukibųsi kailį. Iššukuoju ir uodegą ir karčius. Uždedu visas keturias nagafkes ir užkeliu balną su jau prisegtu pobalniu ir paminkštinimu. Priveržiu pavarža, eržilas susinervinęs sutrepsi.
- Tuoj aš tau dar patrepsėsiu..
Nusegu kantarą ir griežčiau paimu už snukio, nes jau buvo bekeliąs. Uždedu kamanas ir susegu dirželius. Ant nugaros jam užmetu poponą ir pasiemus ilgą steką nusivedu link maniežo.

PO TRENIRUOTĖS

Parsivedu kiek sušilusį širmutį. Paglostau jo kaklą ir pagiriu.
- Va, kad šitaip visad ir eitum, o ne maivytumeisi. Nėr prieš ką tau maivytis, supranti? 737529
Nuėmus kamanas duodu porą skanėstų ir paplekšnoju per kaklą, širmis pradeda į mane trintis, todėl šiek tiek atsitraukiu ir toliau nusibalnoju. Nuimu balną ir pakabinu prie gardo, paminkštinimą su pobalniu atsegu ir padedu ant balno. Nagafkes susegu į poras ir įmetu į dėžę. Uždėjus eržiliukui kantarą nusivedu į prausyklą ir nuplaunu kanopas. Grįžtame, uždedu žieminį poponą, patepu kanopas aliejumi, o pačias kojas ištrinu šaldančiu. Įvedu į žirgą į gardą ir šis draugiškai prisiglaudžia prie manęs.
- Priimu tai, kaip atsiprašymą. Čiao mažiuk! 248344
Pakšteliu žirgo nosytėn ir įmetus į ėdžias porą obuolių išeinu iš gardo ir tvarkausi daiktus.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Pir. 02 20, 2012 6:29 pm

Ateinu pas širmuką su nedidelėm vaišėm. Šis jau žviegia kitam gale arklidės, kol prieinu, dar ir gardą iš kojos pradeda spardyt. Priėjus, įeinu į gardą, ir atitraukiu jį nuo durų, paduodu skanėstą, apžiūriu ar per tokius trankymųsis neapsitrankęs kojų, paskui paglostau ir dar pavaišinu skanėstu.
- Kuo toliau, tuo labiau savo ragus rodai.. barasi
Paglostau jo mielą tačiau labai jau padykusią galvytę, uždedu kantarą ir išsivedu Cristallo iš gardo. Nuimu šiltąjį poponą, pavalau jo kailį, ant kojų uždedu visas keturias nagafkes, galą jis pradeda kilnot, tačiau spirti lyg ir nesiruošia. Paglostau ir uždedu neeperšlampamą poponą.
- Eisim į lauką, laukini tu mano.. 731711
Prisegu štryhį, paduodu skanėstą ir išsivedu jaunuolį laukan.

IŠ LEVADOS JĮ PARVEDA GRUMĖ.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   Kv. 11 08, 2012 1:28 pm

Po vieno širmio užsuku pas kitą, kuris jau ilgoką laiką nesulaukia savo prižiūrėtojos. Nusišypsojusi išvystu dailų ir mielą eržilo snukutį. Šyptelėjusi pabarbenu į gardo duris ir atitraukiu Cristallo II dėmesį. Eržilas pradeda žvygauti ir rodyti savo džiaugsmą. Nusijuokusi praveriu gardą ir užsuku vidun. Širmis pradžioje mane apuosto, nes mato pirmą kartą ateinančią į jo gardą. Pavaišinusi jį skanėstu pasisveikinu:
- Hello, beautiful horse. liudi
Apčiupinėju kiekvieną širmio raumenuką ir taip bandau su juo artimiau susipažinti. Apžiūrėjusi ir pabendravusi su gražuoliu įsitikinu, kad Aistė tikrai neblogą žirgelį į Horsemarket arklides atvežė. Dar šiek tiek pažaidusi ir pabendravusi su eržilu įberiu į ėdžias gardėsiu ir atsisveikinusi patraukiu link kito žirgelio.
- Čiau, gražuoli. Dar kada užsuksiu ilgiau. 731711
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Cristallo II (GER)   

Atgal į viršų Go down
 
♕ Cristallo II (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Arklidės-
Pereiti į: