Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Takas tarp gardų.

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. EmptyPen. 02 03, 2012 10:34 am

Takas tarp gardų. 090901riversedge6
Naujai įrengtos puikios, šviesios ir erdvios arklidės mano žirgams. Arklidės stovi kitų privačių arklidžių kaiminystėje. Šiose arklidėse gyvens ir džiaugsis kiekviena akimirka mano ištikimieji draugai. Jiems čia bus suteikiamos geriausios sąlygos, arklidžių gyventojai galės džiaugtis kruopelyte saldaus gyvenimo.

Arklidėse yra dešimt šviesių ir didelių gardų. Kiekviename garde yra po langelį per kurį žirgas galės žiūrėti kas vyksta lauke ir grožėtis gamta. Garduose taip pat yra žirgams reikalingas inventorius: laižalas, ėdžios, automatinės girdyklos, druskos ir kiti žirgams reikšmigi daiktai. Beje arklidėse yra kondicionierius, kuris kiekvieną karštą vasaros dieną įneš atgaivos vėjelį mano žirgams.


ARKLIDŽIŲ GRŪMĖS : Viltė ir Gabrielė.
ARKLIDŽIŲ ARKLININKAI : Tomas ir Donatas.


Takas tarp gardų. 090901riversedge11

Takas tarp gardų. 090901riversedge2

Takas tarp gardų. 090901riversedge4

Takas tarp gardų. 090901riversedge17
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. EmptyTr. 02 15, 2012 6:38 pm

Padėjus grūmėms pašerti mano berniukus išlydžiu jas ir dar šiek tiek apsitvarkau arklides. Vienam arklidžių gale šiek tiek prigesinu šviesas ir įjungiu šildytuvą. Kiekviename eržilui į ėdžias įmetu po du obuolius ir morkytę. Apžiūriu kišenes ar nieko nepamiršau ir pereinu per visas spintas, ar užrakinau. viską sutikrinus uždarau arklidžių duris ir pereinu į kitą pusę kur yra balninė ir kitos patalpos. nuėjus į kambariuką greitai persirengiu, prieš tai palindus po dušu.
- Na ką, reikia šiek tiek makiažo. yeah
Pasikalbėjusi viena su savimi, švelniai pasidažau lūpas balzamu, išsitrinu kremu, kad oda nesausėtų ir apsirėdau kitais drabužiais. Persirengus apsižiūriu ar visus daiktus pasiėmiau ir ar visus darbus šios dienos nudirbau, užgesinu kambariuko šviesas, pasiimu jau seniai užpiltą termosinį puodelį, užrakinu kambarį. Išėjus į lauką uždarau duris ir įjungiu signalizaciją, praeidama pro sargo būdelę atsisveikinu ir palinkiu jam geros dienos. Įsėdu į audi Q8, mane išleidžia pravėręs vartus sargas ir aš nurūkstu toliau.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. EmptyKv. 07 12, 2012 7:40 am

Prašvitus pirmiesiems saulės spinduliams aš praveriu arklidžių duris ir išgirdus pusryčių garsus nusijuokiu ir palieku pravira pagrindines arklidžių duris. Praėjus pro kiekvieną gardą pasižiūriu kaip laikosi mano gražuoliai ir vėliau pasuku link pašarinės. Atsirakinusi duris susirandu reikiamus papildus, kurie bus skirti mano vyriausiems arklidžių žirgams: Coupe De Coeur ir Plot Blue. Pasėmusi papildų abiem po žiūpsnelį prieinu prie jų gardų ir supilu papildus į ėdžias.
- Skanaus, senjorai. liudi
Grįžusi atgal į pašarinę susirandu papildus, kurių paraugaus likusieji mano gražuoliai. Davusi jiems po žiūpsnelį grįžtu į pašarinę ir viską sutvarkiusi užrakinu duris. Vėl pereinu pro kiekvieną gardą ir pasigėrėjusi savo milžinais patraukiu į savo kambarį persirengti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Takas tarp gardų. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Takas tarp gardų.   Takas tarp gardų. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Takas tarp gardų.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Takas tarp gardų.
» Takas tarp gardų
» Takas tarp gardų
» Smėlio takas
» Žolės takas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Paullos privačios arklidės-
Pereiti į: