rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Catoki (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 516

RašytiTemos pavadinimas: Catoki (GER)   Pen. 02 03, 2012 11:16 am

Catoki
Cambridge x Bilda
Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Holšteinas.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 14 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 68 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2010 08 23.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Paroda 2010 metai "Geriausias duetas`11" Paulla 3rd Estorilas
Paroda 2011 metai "Aktyvus žirgas" Paulla 3rd Asenas
Varžybos 2011 metai ES kieminės konkūro varžybos Paulla 3rd Estorilas
Paroda 2011 metai "Naminukas`11" Paulla 3rd Chalkidiki
Paroda 2011 metai "Atidarymo paroda" Paulla 1st Deluxe
Paroda 2012 metai "Tiesiog laimėjau`12" Paulla 3rd Asenas
Nominacija 2012 metai "Stilingiausias duetas" Paulla *** Asenas
Nominacija2012 metai "Grandprix žirgas" Paulla *** Asenas

Catoki -
nuo pat pirmos dienos patikęs eržilas. Tik pamačius jį prekybvietėje nušvitau ir jau norėjau jį pirkti, bet staiga pasakė, kad jį jau nupirko kitas asmuo. Likau nusivylusi, bet pasitaikius gerai progai aš jį gavau. Tikras meškiukas, švelnus ir begalo stiprus. Catoki turi savo mielą, bet retkarčiais ir kešrtingą charakterį. Eržilas tikrai žinomas, nes yra daug pasiekęs ir nuveikęs. Eržilas pasižymėjo ir savo gebėjimu veisti perspektyvius palikuonius, taip pat vienas iš pirmųjų jo palikuonių, buvo apdovanotas '' Premium Holstein'' titulu. Catoki mano mylimas meškiukas. Su šiuo gražuoliuku bendraujame iki šiol ir dar ilgų ilgiausiai bendrausime. Jau suprantame vienas kitą, dalyvavome konkūro varžybose. Catoki nepasikeitė nuo pat pirmos dienos, jis reikalavo su juo darbo ir jėgų, nors jo senoji šeimininkė taip su juo gerai atidirbus buvo, matydama kaip jie joja aš tik spindėjau iš laimės. Mano gabusis bėris vėl toks kaip ir buvo.

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Sk. 12 23, 2012 9:13 am. Redaguota 12 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pen. 02 03, 2012 11:58 am

Suėdus žirgams pietus ateinu jų aplankyti. Pradžioje užsuku pas savo seną draugą kuris jau baigė poilsiauti ir vėl kibs į darbą. Eržilas vis dar čepsi ir ieško avižų ėdžiose, bet deja šis ėdruolis jau viską suėdė. Pabarbenusi į gardo duris išvystu tą patį žvilgsnį kurį šiandien mačiau aplankius Catalido. Nusišypsojusi išvystu žirgo džiaugsmą, jis prieina prie pat gardo durų ir strigsi. Pakutenu jo išlindusį nosiuką ir praveriu gardo duris:
- Sveikas, čempione. liudi
Bėris suprunkščia ir prieina artyn. Apsikabinusi jo kaklą stipriai įsiskverbiu į jį ir giliai atsidūstu. Catoki prisispaudžia pire manęs ir grybžtelna man į nugarą. Garsiai nusijuokusi paglostau bėriu gardą ir išeinu iš gardo. Kadangi atvykus čia mano žirgams atkeliauja ir jų daiktai. Pravėrus šalia stovinčią jo spintą palengva pradedu krauti jo inventorių atgal. Catoki pusiau išeina iš gardo ir jau kramsnoja šialia stovintį šieną. Bėris išsprogusiomis akutėmis dairosi aplink ir pakolkas išvysta be jo stovinčiu dar du žirgelius. Sugugavęs grįžta atgal į gardą ir vėl išlindęs taikosi išeiti į koridorių. Sudėjusi visus daiktus į spintą pasilieku keletą kurie keliaus į balninę ir kaip tik spėjus atsigręžt kai eržilas taikosi pašėlioti:
- Opą. ramiau - nešėliok. yeah
Grąžinu eržilą atgal į gardą ir pavaišinu morką, šiek tiek įmetu šieno į gardą, kad bėris turėtų ką veikti, o aš į tą laiką nušliaužiu iki balninės sunešti bėrio inventorių, kurio dalis bus ten. Grįžusi randu vėl išlindusį bėrį, garsiai man nusikvatojus eržilas suklūsta ir tiesia galvą link manęs. Pakutenus jam ausytes pranešu geras naujienas, kad Satine stovi ir jo sūnus Catalido su kuriuo jis artimiausiu metu galės palakstyti levadoje. Pabučiavusi jam į rausvą nosiuką atsisveikinu ir uždarius gardo duris patraukiu link kitų čia stovinčių žirgų.
- Čiau, čempione. Gal vakare dar ir prajosiu tave. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pir. 02 06, 2012 9:32 am

Paryčiais linksma visa atšuoliuoju į arklides ir žvilgtelėjusi į savo gražuolius patraukiu link nerimaujančio bėrio, kuris išsprogusiomis akytėmis žiūri į mane ir pukši. Nusijuokusi pamojuoju jam rankele ir prieinu prie eržilo gardo. Catoki iškart pastato ausytes ir pradeda suktis garde ratu. Šyptelėjusi jam pabarbenu į gardą ir apsičiupinėju kišenes. Radusi morkytę praveriu gardą ir lendu vidun. Catoki šoka link manęs ir pradeda laižyti mano delnus, prašytis skanėsto.
- Sveikas, meiluti. 248344
Ištiesiu delną su morkyte ir pavaišinusi eržilą puolu jam ant kaklo. Apsikabinusi išbučiuoju jo nosį ir vėl išėjusi iš gardo atsirakinu spintą. Atsilenkiu balno laikiklį ir sukrovus balną, kamanas ir krutindiržį pasiimu šepečius ir grįžtu atgal pas Catoki. Prasagsčiusi poponą nurėdau eržilą ir greitai perbraukiu minkštu kūno šepečius jo skustą kūną. Ranka dar patikrinu ar visur viskas išvalyta nors ištikrųjų nėra ką valyti. Padėjus kūno šepetį atgal pasiimu kanopų krapštuką ir išvalius visas kanopas apžiūriu varles. Išėjusi pasiimu iš spintos juodus bintus ir grįžtu atgal pas savo katiną.
Pritūpus pradedu bintuoti jo kojas, o eržilas prisilenkia prie manęs ir meiliai nosiuku kibina mane, pamėgina rupšnoti mano plaukus.
- Baik, kutena. Aš ir tave myliu. yeah
Užbintavusi visas kojas iššukuoju karčius su uodega ir pradedu balnotis. Užmetusi juodą pobalnį dedu paminkštinimą ir vėliau balną. Pasiėmusi krutindiržį prisegu prie balno ir pakamanoju. Viską apžiūrėjusi susagstau kamanų dirželius ir užsegu pavaržą. Susitvarkiusi kilpas užsegu balno lipukus ir užmetu prakaitinį poponą. Pasiėmusi stekutį pagalvoju dėl šalmo, bet nusprendžiu jį iškeisti į kailinę kepurę su uždanga ant ausų. Paploju jam per kaklą ir išeiname iš gardo.
"*"
Grįžtame po treniruotės tikrai padirbėją. Glostydama savo gražuolį sustabdau prie gardo. Paglosčiusi jo kaklą pritūpiu ir atsegus pavaržą pradedu nubintuoti mažiaus kojas. Nuėmus poponą, nubalnoju, užmetu gardinį poponą ir įvedu gražuolį į gardą. Atsagsčiusi kamanų dirželius nukamanoju ir palieku jį garde vieną trumpam. Inventorių visą sutvarkiusi sukraunu į spintą ir grįžusi pas eržilą pavaišinu morkyte. Paniurkiusi nosiuką išbučiuoju ir atsisveikinusi uždarau gardą - išeinu.
- Čiau, saule. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pen. 02 24, 2012 11:55 am

Išaušus šiltai žiemos popietei atkulniuoju pas savo gražuolį, kuris jau stebi mane nuo pat pirmo sekundės kai aš atvykau į arklides. Persirengus jojimo drabužiais atkulniuoju prie bėrio gardo. Eržilas iškišęs nosį per gardo duris ir iššiepęs dantis uodžia arklidėse tvyranti gaivų orą. Pribėgus paniurkau jo nosį ir pasisveikinu, pagardinu jo skranduką morkyte:
- Sveikas, pūpsike. liudi
Pravėrusi eržilo gardą apsikabinu jį ir išbučiavusi išeinu iš gardo. Atsirakinusi spintą išsitraukiu šepečių dėžę ir grįžusi atgal į gardą nurėdau nuo Catoki gardinį poponą. Pakabinu jį ant gardo durų, o aš pasiėmusi kūno šepečius palengva pradedu valyti eržilo kūną. Bėris pakapstęs pjuvenas suprunkščia ir pradeda laižyti mano kelnes. Nusijuokusi pereinu prie kitos kūno pusės ir dailiai ją pravalius įdedu šepečius į dėžę. Pasiėmusi kanopų kraoštuką išvalau visas kanopas ir uždedu iškart apsaugas su kailiu. Apčiupinėjusi visą savo gražuolio kūną iššukuoju karčius su uodega ir užmetusi gardinį poponą užsagstau sagteles. Pasiėmusi šepečių dėžę priveriu gardą ir įdedu šepečių dėžę atgal į spintą. Pasiimu kamanas su švelniais žąslais ir įlendu atgal į gardą pas pūpsiką. Pakutenusi jo nosį atsagsta kamanų dirželius ir jį pasikamanojusi apsižiūriu ar viską turiu ir pasiėmusi stekuti išsivedu Catoki į koridorių. Paglostau jo kaklą ir nusijuokusi veduosi jį iš arklidžių:
- Na ką, josim be balno. yeah
"*"
Grįžtame po puikios treniruottės be balno. Susistabdžiusi bėrį prie gardo atsagstau kamanas ir pasiėmusi iš dėžės kanopų krapštuką pereinu per visas kanopas. Profilaktiškai jas ištepusi tepalu supurškiu varles ir palikusi eržilą su prakaitiniu poponu įvedu į gardą. Nukamanojusi prisegu leicą tarp gardo durų ir sieos, kad bėris galėtu šiek tiek išlysti, o aš apsitvarkiusi einu tvarkyti balninės. Po gero pusvalandžio grįžtu, pakeičiu poponus ir atsisveikinusi su juo išbučiuoju rausvą nosį, pavaišinu obuoliuku ir patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, gražuoli. balute

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 02 25, 2012 10:27 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Št. 02 25, 2012 10:27 am

Apsilankiusi Horsemarket arklidėse grįžtu pas saviškius ir iškart nuskubu prie Catoki. Rankose laikydama didžiulę morką ištiesiu ją ir pavaišinu savo eržilą, kuris po vakarykštės treniruotės super atsipalaidavęs ir atsipūtęs, nes žino, kad šiandien jam bus laisvadienis. Kol eržilas šlamščia morkytę aš glostau jo snukutį ir pagaliau pasisveikinu, nes iki šiol aš buvau juo apstulbusi, tai žirgas kurį aš labai vertinu, ir branginu.
- Ahoy, pūpsi. 248344
Catoki suėdęs morkytę nosim bagstelna į mano ranką kuria glostau bėrio snukutį ir reikalauja dar gauti skanėstą. Nusijuokus pabučiuoju jam į nosiuką ir dar kartą pavaišinu skanėstu tik šįkart jau cukraus gabaliuku. Bėris jį per kelias sekundęs praryją ir prašo dar, bet aš tik nusišypsojusi jam atkertu:
- Užteks tau šiandien gliukozės. yeah
Atsirakinusi eržilo spintą ištraukiu jo odinį kantariuką ir pasiėmusi leicą viską pakabinu ant gardo durų. Iš dėžės išsitraukiu kanopų krapštuką ir pasiėmusi apsaugas praveriu Catoki gardą. Viską pasidėjusi šalia gardo įlendu į bėrio tvirtovę ir paglosčiusi jo raumeningą kaklą pasiimu kanopų krapštuką. Povaliai išvaliusi kanopas po vieną apčiupinėju jo kojytes ir uždedu ant visų kojelių apsaugas.
- Na ką, Catoki - šėlsi su sūnumi. liudi
Bėris atrodo lyg suprato apie ką aš kalbu ir jis priėjęs prie manęs stipriai prisiglaudžia. Paglosčiusi jo snukutį užmaukšlinu kantariuką ir apžiūrėjus ar poponas gerai užsegtas prisegu leicą ir išsivedu jį iš gardo. Į kišenę įsidedu dar kelis skanėstus ir pavaišinusi dar kartą morkyte išsivedu eržilą iš arklidžių.
"*"
Parsivedu eržilą pavakariais, kadangi jie puikiai praleido laiką levadoje ir smagiai padūko kartu nusprendžiu, kad juos dažniau aleidinėsiu kartu tiek levadoje, tiek manieže. Susistabdžiusi jau be jėgų stovintį eržilą pritūpiu ir nuimu visas apsaugas, jas pasidedu šalia gardo, nes nešiuosi į kambarį džiovinti. Nusagsčiusi šiltą poponą padedu ant spintos, nes jis visas permirkęs. Palikusi bėrį stovėti vieną prie gardo nueinu paimti kito gardinio poponą. Palengva parsinešu poponą ir išpakavusi jį nukerpu etiketes. Užmetusi Catoki ant nugaros susagstau sagteles ir išvaliusi kanopas pavaišinu jį obuoliu. Įvedusi savo džiaugsmelį į gardą ir nuėmusi kantariuką nuo snukučio pabučiuoju jam į nosį ir atsisveikinusi uždarau gardą, leidžiu ilsėtis. Viską sutvarkiusi ir pasiėmusi apsaugas su poponu nusinešu į kambarį į tą laiką dar kartelį atsisveikinu:
- Čiau, džiaugsme. 435638
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pir. 04 02, 2012 5:21 pm

Prajojusi Horsemarket žirgelį Catalido atkeliauju pas tėvelį - Catoki. Bėris iškišęs nosį pro gardo duris ir dairosi į visas puses. Aš pamojus jam ranka nusišypsau ir patraukiu arčiau link jo gardo. Catoki pradeda guguoti ir trypti vietoje. Išsitraukusi raktus iš kišenės atrakinu jo spintą ir ištraukiu kamanėles, jas pakabinu ant balno laikiklio prieš tai išsekdama pavadžius. Pasiėmusi šepečių dėžę pasidedu šalia gardo ir pasiėmusi kordą su botagu padedu prie spintos. Apsičiupinėjusi kišenes išsitraukiu kelis skanėstus ir pavaišinu savo gražuolį, kuriam jau pats laikas prasidūkti, o kadangi aš šiandien trainioju jo sūnus tai šįkart juo užsiims grūmė Viltė. Paglosčiusi jo snukutį nusišypsau ir apsikabinu:
- Hello, my big boy. liudi
Pakštelėjus jam į rausvą žymelę pasiimu kūno šepečius ir pradedu valyti jo kūną. Staiga Catoki suklūsta ir vėl sukarpęs ausimis pradeda į mane trintis. Pliaukštelėjus jam per petį toliau baigiu valyti vieną kūno pusę, palengva perėjus prie kitos taip ir išvalau visą kūną. Šepečius įdedu į dėžę, o iš kišenės išėmusi kelis skanėstus pavaišinu Catoki. Bėris greitai sušlamščia skanėstą ir atsigręžęs į manę traukiančią kanopų krapštuką iš dėžės suguguoja.
- Užtenka, daugiau neturiu. don`t no
Staiga išraudus paprašau eržilo kiekvienos kojos ir taip išvalius kanopas iššukuoju, ir karčius su uodega. Visus šepečius sudėjusi tvarkingai atgal į dėžę, o vėliau į spintą išsitraukiu iškart ir apsaugas. Pritūpusi uždedu visas apsaugas ir paėmusi kamanėles pakamanoju savo gražuolį. Ištraukiu karčius iš po karūnėlės ir užmetus pobalnį patraukiu link balninės balnelio. Grįžusi atgal pas savo kukuli išvystu jį pusiau išėjusį iš gardo. Sugrąžinu jį atgal ir paėmusi balnelį uždedu jam ant nugaros, užsegusi pavaržą prisegu parišimus. Paglosčiusi jo kaklą pasišaukiu Viltę ir prisegus kordą paimu botagą, viską perdavus į jos rankas patraukiu dirbti toliau:
- Sėkmės, mažučiai. yeah
"*"
Grįžta jie už geros valandos. Perėmus Catoki iš Viltės nusivedu jį prie gardo. Susistabdžiusi jį pritūpiu ir nuimu visas apsaugas. Apčiupinėjusi jo kojas, apsaugas padedu į spintą ir atsegus balnelį nuimu kartu su pobalniu, ir padedu ant spintos. Parišimus įdėjusi į spintą įleidžiu bėrį į gardą. Užmetusi prakaitinį poponą nukamanoju gražuolį ir pavaišinusi keliais skanėstais. Privėrusi gardą visus daiktus sunešioju į jiems tinkamas vietas ir grįžusi su juo atsisveikinu, uždarau gardo duris. O prieš tai pakštelnu jam į nosytę:
- Čiau, kukuli. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pir. 04 23, 2012 5:09 pm

Sužinojusi visus rezultatus ir visa laiminga atkulniuoju pradžioje pas vyriausiąjį prizininką, kuris iškišęs nosį dairosi į visas puses, ir laukia kažko skanaus. Paniurkiusi jo dailią nosytę pavaišinu morka. Catoki suprunkščia ir pradeda trypti kojomis, tuoj pat stoja piestu, ir agresyviai prašosi, kad užeičiau vidun. Nusijuokusi pagaliau prisiruošiu žodiškai pasisveikinti:
- Sveikas, čempione. 731711
Pravėrusi gardą puolu jį apsikabinti ir išbučiuoti, išėjusi iš gardo atlenkiu balno laikiklį ir nulėkusi iki balninės pasiimu visą jo laimėtą inventorių. Bėris iškišęs nosį nužvelgia mane ir iki pat man grįžtant lydi savo meiliu žvilgsniu. Grįžusi pakštelnu jam į nosį:
- Štai tavo prizai! yeah
Paėmusi apsaugas uždedu jam ant visų kojyčių ir apžiūrėjus, kad nespaudžia ir yra kaip tik sudedu į įpakavimą ir į spintą. Įsegusi į kamanas paprastus žąslus pakamanoju savo gražuolį ir nusprendžiu, kad šios kamanos jam kaip tik ir išties nesitikėdama, kad tiks meksikietiška kapsulė nusijuokiu:
- Nesitikėjau, kad tau tinka meksikietiška kapsulė. balute
Nukamanojusi savo bėrulį kamanas įdedu taip pat į spintą, o vėliau uždėjusi balną ant jo nugaros užsegu pavaržą ir užmaukšlinusi kantariuką jam ant snukučio prisegu leicą ir apvedu kelis ratus aplink arklides.
- Balnas kaip tik. liudi
Nuėmusi balną įleidžiu Catoki atgal į gardą ir balną su kamanomis nunešu į balninę, grįžusi įdedu kantarą su leica į spintą ir pavaišinusi jį morkyte ir obuoliu pakštelnu į nosį ir užrakinus eržilo spintą uždarau gardą ir palieku jį atsipūsti:
- Čiau, mažuli. 248344
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pen. 04 27, 2012 1:12 pm

Kol Carrico prižiūri Viltė aš greitai atskubu pas vyriausiąjį šios dienos vadą ganyklose. Išvydusi jo švytintį žvilgsnį atrakinu bėrulio spintą ir ištraukusi dvi morkas praveriu gardą. Atidariusi gardo duris šoku prie savo vieno iš mylimiausių žirgų. Pakštelėjus jam į nosį ištiesiu delną su morkomis. Catoki greitai pačiumpa jas ir lyžtelna mano delnus.
- Sveikas, bose. liudi
Pritūpusi apčiupinėju jo visas kojas ir paėmusi kanopų krapštuką iš spintos greitai pravalau jo visas kanopas. Apčiupinėju varles ir išpurškus jas uždedu apsaugas ant visų keturių kojų.
- Kanopos kaip reikiant. yeah
Išėmusi iš spintos poponą nuo mašalų nieko nelaukdama užmetu jam ant nugaros ir užsagsčiusi sagteles priveriu gardą, nubėgu iki balninės. Kol aš balninėje Catoki spėja išeiti iš gardo ir nulėkti į kitą arklidžių galą prie šieno, ten jis prabūna visas penkiolika minučių iki mano atėjimo.
- Oh, bičiuli, tu mielas! 248344
Pasiėmusi iš spintos kantariuką su leica nubėgu prie bėrulio. Užmaukšlinusi kantarą ant Catoki snukučio ir prisegus leicą pasileidžiame lengva ristele iki arklidžių kiemo kur ir laukia mūsų Carrico su Vilte.

- ŽIRGAS GANYKLOJE IKI GEGUŽĖS PIRMOS DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Pir. 06 25, 2012 7:59 am

Praėjus bėrio atostogėlėms atkulniuoju į gardą pas savo gražuolį. Pabarbenusi į eržilo gardo duris išvystu savo mieląjį. Catoki iškiša nosį pro gardo duris ir sugugavęs pradeda tripčioti. Atrakinusi jo inventoriaus spintą ištraukiu kelis skanėstus ir lendu iš kart į gardą. Bėris pradeda laižyti mano delnus ir trintis į mane.
- Sveikas, aš ir tavęs pasiilgau! liudi
Apsikabinusi jį sušeriu visus skanėstus ir išėjusi iš gardo pasiimu šepečių dėžę iš spintos. Pasiėmusi kūno šepečius visa laiminga grįžtu atgal pas savo gražuolį. Eržilas apuosto mane ir pasidėjęs galvą ant mano peties ilsisi.
- Ei, mažiau, tu neturi nuo ko pavargti. yeah
Paglosčiusi jo kaklą pradedu valyti jo dailų kūną, o kadangi Catoki tik dulkėtas tai greitai išvaliusi eržilo kūną pasikeičiu šepečius ir iššukuoju karčius su uodega, iškrapštau kanopėles. Išsitraukusi iš kišenės morkytę pavaišinu eržiliuką ir išėjusi iš gardo keliauju iki balninės. Balninėje susirandu jo kamanas ir balną, nes atostogoms jie buvo nunešti į balninę ir ištepti tepalais, džiovinami. Grįžusi pas savo meilę atlenkusi balno laikiklį viską sudedu ant jo ir iš spintos išsitraukusi apsaugas pradedu ruošti Catoki į trasą. Catoki pradeda tripčioti ir eržiliuotis.
- Oh, stop my little horse. don`t no
Uždėjusi visas apsaugas, užmetu ant eržilo nugaros pobalnį ir uždėjus paminkštinimą pradedu balnoti. Prisegu krutindiržį ir užsegu pavaržą. Pagirdžiusi Catoki prieš treniruotę pasikamanoju gražuolį ir užsimovus pirštinaites pasiimu stekutį ir išsivedu eržilą.
"*"
Grįžtame po treniruotės, kol Viltė šeria visus žirgus pietumis aš greitai puolu nusibalnoti savo gražuolį ir inventorių sudėjusi į spintą nuimu apsaugas, ir įvedu Catoki į gardą. Bėris pradeda kasytis į ėdžias, o aš truktelėjusi už pavadžių greitai atsagstau kamanų dirželius ir nukamanoju savo pipiriuką. Viską sutvarkiusi sudedu likusius daiktus į eržilo spintą ir į ėdžias į metusi obuoliuką su morkytę uždarau gardą, ir patraukiu kambario link - pietauti.
- Čiau, gražuoli. 731711
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Kv. 07 12, 2012 1:18 pm

-KALVIO APSILANKYMAS-
2012.07.12
ŽIRGUI ATLIKTA:
:: Visų kanopų kaustymas.
:: Visų kanopų dildinimas.
:: Varlių apžiūra.

IŠVADOS:
Žirgo kanopos sveikos.

Jūsų kalvis Julius.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Antr. 07 17, 2012 7:04 pm

Ramiai prajojusi širmį atskubu pas savo vieną iš seniausiai turimų žirgų, kurį labai myliu - Catoki. Eržilas jau pasiruošęs miegui knapsi akutėmis, bet aš subildėjus ir pabeldus į jo gardo duris prabudinu bėrį iš, bet kokių miegų. Bėris jau pradėjęs sapnuoti pirmąjį sapną sugugena ir praplėšia savo dailes akutes. Nusijuokusi praveriu gardą ir pakimbu jam ant kaklo, pakštelnu į rausvą nosiuką.
- Sveikas, raumenų kalne. liudi
Paleidusi jo kaklą išsitraukiu iš kišenės kelias morkytes ir pavaišinusi eržilą išeinu iš gardo. Catoki iškiša nosį iš gardo ir nematomai dingsta arklidžių tamsoje pasišalinęs iš gardo, o aš ištraukusi jo šepečių dėžę pasiimu kūno šepečius ir nerandu jo garde, bet staiga išvystu kažkokį šurmulį arklidžių gale, o ten jis - Catoki. Mostelėjusi ranka ir kiek garsiau riktelėjus paveju risčia jį link gardo. Catoki spiria galinėmis kojomis į orą ir pasineša link savo gardo prieš jį išvydęs šieno kupetą lengvai perskrieja ją.
- O tu visai išprotėjai, nori atostogų nuo darbo!? 230386
Sunerimusi pasigaunu bėrį ir užmetusi leicą per kaklą apčiupinėju jo kojas. Bėris pradeda muistytis ir aršiai surengęs kaklą pradeda prunkštauti. Truktelėjusi už leicos iš paskos veduosi įsiaudrinusį Catoki, kuris vos ne zovaduoja ir kvėpuoja man į nugarą. Greitai perbraukusi jo kūną išvalau kanopas ir iššukavusi karčius su uodega uždedu kantariuką ant jo nosiuko ir uždėjusi visas keturias apsaugas prisegu leicą ir išsivedu eržilą iš arklidžių.
- Šiek tiek, padirbsi. yeah
"*"
Parsivedu eržilą už geros pusantros valandos, nors jis visą šį laiką žingsniavo energinga žingine vaikštynėje, bet jis grįžo visas garuojantis. Susistabdžiusi eržilą prie gardo pritūpiu ir nuimu visas apsaugas, padėjusi jas į spintą pasiimu šaldomąjį tepalą ir įtrynusi jam visas kojas įvedu Catoki į gardą. Nuėmusi kantariuką su leica pakabinu juos į spintą ir pasiėmusi kelis skanėstus pavaišinu savo gražuolį, o vėliau įmetusi morką į ėdžias uždarau gardą ir patraukiu link balninės.
- Čiau, energijos kupinas eržile. 731711

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Št. 08 11, 2012 6:55 pm

Vėlų vakarą nusprendžiu, kad reikia apsilankyti pas savo labai mylimą arkliuką. Catoki išgirdęs pravertas pagindines arklidžių duris pradeda guguoti ir garde suktis ratu. Nusijuokusi pabarbenu jam į gardą ir iškišus jam nosį paniurkau jo rausvą dėmelę.
- Sveikas, kukuli. liudi
Atsirakinusi jo spintą praveriu gardą ir apsikabinusi jo kaklą visą jį išbučiuoju. Catoki pradeda prunkštauti ir kasytis. Pakasiusi jam snukutį pakštelnu jam į nosį ir pavaišinusi eržilą skanėstu paplekšnoju per kaklą.
- Eisi pailsėti, gražuoli. yeah
Iš dėžės išėmusi kantariuką užmaukšlinu jam ant nosiuko ir prisegusi leicą išsivedu jį iš gardo. Pritūpusi apčiupinėju jo kojas ir uždėjusi ant visų kojų apsaugas išsivedu savo padaužą link levados.
"*"
Parsivedu savo padauža už geros valandos. Susistabdžiusi jį prie gardo nuimu apsaugas ir nuėmus kantariuką su leica įleidžiu Catoki į gardą. Viską sudėjusi į spintą atsisveikinu su eržilu pavaišinu skanėstu ir patraukiu iš arklidžių.
- Čiau, mažuti. 731711
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Antr. 08 21, 2012 4:29 pm

Pasveikinusi vieną gražuolį ateinu link kito gražuolio gardo su kuriuo šiandien turėsime pradirbti. Pabarbenusi į eržilo gardo duris atitraukiu eržilo dėmesį ir paniurkius jo rausvą nosį atsirakinu Catoki spintą. Catoki iškišęs galvą pradeda guguoti ir spardyti gardo duris. Nusijuokusi iš spintos išsitraukiu kelis skanėstus ir šepečių dėžę.
- Ahoy, audringas berniuk. :love:
Ištiesusi delną su skanėstais pavaišinu savo bėrį ir išsiėmusi iš šepečių dėžės du kūno šepečius praveriu gardą ir įlendu vidun pas savo dičkį.
- Na ką, švarinsimės. yeah
Paglosčiusi eržilo kaklą palengva pradedu valyti jo dailų kūną. Catoki kaip visada visai neįsitempęs, priešingai, labai atsipalaidavęs. Pavaišinusi jį dar kartelį morkyte pabaigiu išvalyti vieną kūno pusę ir perėjus į kitą pusę greitai išvalau jo kūną. Išvaliusi jo kūną šepečius įdedu atgal į spintą ir pasiėmusi kanopų krapštuką prieinu prie bėrio, apčiupinėjusi eržilo kojas povaliai jas išvalau ir išpurškiu varles.
- Beveik švarus. 435638
Pabaigai iššukuoju karčius su uodega ir pasiėmusi galines apsaugas uždedu jam ant kojų, o ant priekinių kojų užbintuoju bintus. Užmetusi pilką pobalnį uždedu paminkštinimą ir galiausiai balną, prisegusi krutindiržį pabaigiu balnotis savo gražuolį ir pakamanojus užsimaukšlinu pirštinaites ir pasiėmusi konkūrinį stekutį patraukiame iš arklidžių.
"*"
Grįžtame abu sušilę po varginančios treniruotės. Paglosčiusi eržilo kaklą nusišypsau ir nuėmusi nuo galinių kojų apsaugas padedu ant spintos ir nubintuoju bintus nuo priekinių kojų. Įsivedusi eržilą į gardą nubalnoju ir nukamanojus leidžiu jam atsipūsti, o aš susitvarkau su inventoriumi. Viską sudėliojusi į vietas grįžtu pas Catoki ir pabučiavusi jam į nosį pavaišinu morkyte ir atsisveikinusi patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, padauža. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Sk. 08 26, 2012 2:09 pm

Laiminga apniukusią dieną atkulniuoju pas savo brangiuosius į arklides. Tik pravėrus arklidžių pagrindines duris išgirstu žirgų gugenimus ir visus kitus čepsėjimus. Nusijuokusi nieko nelaukiu ir uždariusi arklidžių duris patraukiu link Catoki, pasveikinti su iškovota nominacija.
Pabarbenusi į gardo duris pasisveikinu su gražuoliu ir išvydusi jo dailų žvilgsnį padedu trofėjų ant spintos ir įlendu vidun į gardą.
- Ahoy, mano drauge. liudi
Apsikabinusi jo kaklą šiek tiek pamyluoju ir paleidusi susirandu skanėstą kišenėje. Pavaišinu savo gražuolį ir pritūpusi apčiupinėju jo visas kojas. Paglosčiusi kaklą paniurkau eržilo nosį.
- Na ką, sveikinimai. yeah
Pabučiavusi jam į nosį paimu nuo spintos trofėjų ir parodžiusi bėriui leidžiu apsiuostyti, o tada padėjusi jį ant spintos įmetu į ėdžias kelias morkas ir įpylusi papildų žiupsnelį atsisveikinu su gražuoliu ir uždariusi gardą patraukiu savo kambario link.
- Čiau, baltanosi. :love:
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Sk. 09 09, 2012 4:57 pm

Nuvedusi jaunąjį Catoki atskubu pas vyresnįjį, kuris taip pat nekantriai laukia tos akimirkos kada galės pasileisti laukais ir pabūti ganykloje, atsipūsti su savo draugais bei artimaisiais. Pabarbenusi į gardo duris pamojuoju jam ranka ir atrakinusi eržilo spintą praveriu gardą ir įslenku vidun.
- Ahoy, my little friend. liudi
Pakštelėjus jam į nosį iš kišenės išsitraukiu skanėstą ir pavaišinusi savo gražuolį ir išėjusi iš gardo atidarau spintą ir pasiimu reikiamą inventorių.
- Na ką, galėsi pasibūti su savo šaika. yeah
Pasiėmusi iš spintos neopreninius kaliošus, gūnią nuo mašalų ir odinį kantarą grįžtu pas Catoki ir apčiupinėjusi eržilo kojas uždedu ant priekinių kanopų apsaugas. Pavaišinusi dar kartelį eržilą morką užmetu ant nugaros gūnią nuo mašalų ir užsagsčiusi gūnios sagteles užmaukšlinu ant bėrio snukučio kantariuką ir prisegu leicą. Plačiai pravėrusi gardo duris išsivedu bėrį link ganyklos.

- ŽIRGAS GANYKLOJE IKI RUGSĖJO 30 DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Sk. 10 28, 2012 9:24 pm

Pastačiusi savo naujokėlį į gardą ateinu pas kitą savo draugą, kuris mane pažįsta labiausiai, nes jis vienas iš pirmųjų mano žirgų. Pabarbenusi į eržilo gardą nusijuokiu ir išvystu tą pątį meilų ir draugišką snukutį. Catoki pradeda suktis garde ratu ir guguoti. Apsičiupinėjusi kišenes praveriu gardą ir įlendu vidun pasisveikinti su savo bičiuliu.
- Sveikas, gražuoli. liudi
Catoki pradeda glaustytis ir laižyti mano delnus. Pavaišinusi bėrį vaišėmis išeinu iš gardo ir susirandu kūno šepečius. Greitai paėmusi juos perbraukiu Catoki kūną ir užmetu prakaitinį poponą. Išėjusi dar kartelį iš gardo išsikrapštau iš šepečių dėžės kanopų krapštuką su karčių ir uodegos šepečiu.
- Tuoj, baigsim puoštis ir lėksim dirbti. yeah
Iššukavusi uodega su karčiais iškrapštau kanopas ir užmaukšlinusi kantariuką prisegu leicą. Palengva išsivedusi bėrį iš gardo susistabdau jį arklidžių koridoriuje ir uždedu ant visų keturių kojų apsaugas.
"*"
Parsivedu eržilą už geros valandos prieš tai į gardą pastačius kitą savo padaužą. Susistabdžiusi bėrį prie gardo pritūpiu ir nuėmusi apsaugas įleidžiu Catoki į gardą. Inventorių sudėjusi į spintą nuimu poponą ir padidinusi šilumą arklidėse atsisveikinu su katinu, įberiu į ėdžias skanėstų ir uždariusi gardą patraukiu link kambario.
- Čiau, pyragėli. :love:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   Sk. 12 23, 2012 9:10 am

Pripusčius sniegui iki kelių, nusprendžiu, kad reikia atklampoti iki arklidžių pas savo gražuolius, pasveikinti juos su pergale. Apsižvalgiusi iškart nusprendžiu, kad apsilankysiu pradžioje pas savo vieną iš seniausių draugų - Catoki. Žirgas dar vis guli ir net nesiruošia keltis, bet išvydęs mane praeinančią pro jo gardą iškart suguguoja ir pradeda stotis. Nusijuokusi pabarbenu į gardo duris ir atkreipiu savo gražuolio dėmesį. Bėris apsisuka kelis ratus garde ir vėliau jau neatsitraukia nuo durų. Padėjusi trofėjų ant jo spintelės įlendu vidun į gardą ir pagaliau išdrįstu pasisveikinti:
- Ahoy, my big boy. liudi
Catoki palaižo mano pirštines ir galva pasitrynęs į mane kanda į mano striukės užtrauktuką. Pliaukštelėjusi eržilui per kaklą jį sudrausminu ir pavaišinu gardėsiu, kurio jis jau seniai laukė iš mano rankų. Nusišypsojusi pradedu rėžti kalbą:
- Sveikinu tave, aukseli, su dar vienu iškovoto titulu. 731711
Pakštelėjusi jam į nosį pasiimu raktus ir atrakinusi spintą ištraukiu žieminį poponą su kuriuo eržilas galės dūkti laukia per šventes. Užmetusi poponą jam ant nugaros, užsagstau dirželius ir paėmusi kaliošus uždedu ant priekinių kojų.
- Beveik pasiruošęs šventėm. yeah
Užbintavusi ant visų keturių kojų bintus prisisegu leicą ir išsivedu eržilą iš gardo, patraukiame levados link.
Spoiler:

- ŽIRGAS GANYKLOJE IKI SAUSIO 11 DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Catoki (GER)   

Atgal į viršų Go down

Catoki (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11