rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 588

RašytiTemos pavadinimas: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pen. 02 03, 2012 5:56 pm

Žirgo vardas: Cicero Van Paemel Z.
Žirgo veislė: Belgų šiltakraujis (BWP).
Žirgo amžius: Vienuolika metų.
Žirgo gimimo data: 2000 metų spalio 14 diena.
Žirgo kilmės šalis: Belgija.
Žirgo lytis: Eržilas (licenz.)
Žirgo spalva: Širma.
Žirgo ūgis: 172 centimetrai.
Žirgo paskirtis: Prof. konkūras.
Žirgas licenzijuotas kergti: belgų šiltakraujų, švedų šiltakraujų, bavarų šiltakraujų, hanoverių ir holšteinų veislės kumeles.
Žirgas priklauso man nuo 2oo9.o7.22.

Žirgo aprašymas: Dažnas galvoja, kad tam, jog susibendrautum ir "suprastum" (ar tikrai tu kada nors suprasi laukinį padarą?) žirgą, reikia su juo susijoti. O kas yra susijojimas? Kai žirgas bevališkai valdo tavo komandas, nereikšdamas savo nuomonės ir nesikišdamas į šį, jo nuomone, kvailą procesą. Taigi, ar tikrai tuomet tu supranti, ko nori žirgas? Ar nors kartą susimąstei, kad žirgas- tai ne automobilis, kurį gali pastatyti į garažą ir išsitraukti artėjant lenktynėms ar varžyboms. Tai būtybė, turinti savo nuomonę, nors ne visuomet ją reiškianti, būtybė, turinti jausmus ir gebanti mąstyti. Ar tu supranti savo žirgą?
Nusipirkus Cicero, ant jo atsisėdau po mėnesio. Per tą mėnesį jis buvo šalia manęs, aš jį vedžiau į levadas, sėdėjau garde iki išnaktų. Mes abu sumūrėme pagrindus tvirtai draugystei. Ir pirmąjį kartą atsisėdus nekilo jokių problemų, kurios dažniausiai kildavo pradedant bendrauti su kitais žirgais. Dar iki dabar mes nesipykstam. Dirbom sunkiai ir startavome tik tose varžybose, kurioms buvome tinkami. Kilo laiptukais į viršų. Mūsų, kaip dueto, sąskaitoje- 5 varžybos, iš kurių trijose buvome prizininkai. Penkios varžybos per pusantrų metų. Mažai, bet kiek patirties sukaupta? Ne tiek jau ir mažai, kai pagalvoji.
Tai auksas. Geriausias žirgas, koks tik gali būti mano rankose. Norisi būti šalia jo visą laiką. Tyliai klūpoti šalia Cicero ant šaltų šiaudų naktį. Tiesiog.. būti. Egzistuoti šalia jo. Prieš metus aš egzistavau jo šešėlyje- dabar egzistuoju stovėdama šalia šio didingo širmio. Ir jeigu jausmai gali pasikeisti, man jie pasikeitė prieš maždaug mėnesį- aš supratau, koks auksas mano rankose. Ir nuo tada stengiuosi kaip įmanydama, kad galėčiau būti šalia Cicerinio. Galbūt aš pagaliau supratau, kas yra tikra meilė. Meilė žirgui, meilė padarui, nepriklausomam nuo nieko, tik pačio savęs, nuo savo kojų ir kraujo, plūstančio į jas. Gal tai ir yra meilė padarui, kuris net mylėdamas, to neparodo..
Mano matrica tu, Mano saulė akmuo, Mano žodžiai lietus, Mano meilė ruduo..

Žirgo VŽ laimėjimai:
I vieta "Širmo žirgo 2oo9" parodoje.
I vieta konkūro varžybose, Levade žirgyne.
VI vieta "Olimpinėse žaidynėse '09", invidualus konkūras.
III vieta "Olimpinėse žaidynėse '09", komandinis konkūras.
I vieta "Meniškiausia nuotrauka 2010" parodoje, Estorilo žirgyne.
III vieta "Išdykėlis 2010" parodoje, Estorilo žirgyne.
III vieta "Varžybų pamaiva" parodoje, Sidabro žirgyne.
III vieta kieminėse Sidabro konkūro varžybose.
II vieta Estorilo "PRO Show Jumping" varžybose.
III vieta Estorilo parodoje "Aš mielas!".
II vieta Estorilo parodoje "Dailiausias širmis '11".
I vieta Aseno priešolimpinėje taurėje.
I vieta "Olimpinėse žaidynėse '11", individualus konkūras.
2011 metais ''Sezono Pabaigtuvių'' nominacijose Cicero Z tapo:
* Metų žirgu;
* Metų eržilu;
II vieta "Ipposvera '11" parodoje.
I vieta reitingų apdovanojimuose TOP konkūrinis žirgas.
Duetų nominacijose kartu su Biscuits. išrinktas "Geriausiu konkūriniu duetu".
II vieta "Grakščiausias aliūras: Žingsnis" parodoje.

Spoiler:

Žirgo fotoalbumas:

Prie žirgo gardo:
Spoiler:

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.

Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Pen. 08 31, 2012 8:17 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pen. 02 03, 2012 8:42 pm

Taigii, mano pacukai atkeliavo. Striksiu į kiemelį jų pasitikti, o išlaipinus į vieną ranką imu vieną, į kitą - kitą. Jie bando draugiškai kandžiotis ir, žinoma, viskas kliūna man, bet aš nepykstu. Įleidžiu Cornet į jo garduką, o tada su Cicero įeinam į širmio. Paploju per kaklą, tai jau kokia tūkstantinė kelionė ir tikrai ne paskutinė. Deja. Nuimu nuo snukučio kantarą, atsegu transportines apsaugas ir nuimu storą poponą. Sudedu visus transportinius daiktus į kuprinę, išsitraukiu gardinius.
- Negalvok, širmi, kad čia atostogų dalis ar varžybos. Gyvensi čia, gyvensi. Iš šono Cornis, tai neturėtų kilti problemų, padaras 2 - nusijuokiu.
Užmetu ant nugaros poponiuką, užsuku ant kojų gardinius bintus. Pavaišinu eržilą skanėstu, prigludusi šiek tiek pastoviu. Išgirdusi spyrį iš šalia esančio Cornet gardo, nusišypsau. Tas gi pavyduolis laukia. Pakšteliu savo čempionui į nosytę ir palieku apsiprast.
- Iki, kukuli, angel - paduodu obuolį ir nueinu pas Cornį.

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Št. 02 11, 2012 4:22 pm

Įžengiu į arklides. Šiandien mano tikslas - minimum trys arkliukai, tad reikia suskubti. :] Pirmiausia Cicerioks, tada Cornis su Bile. Priėjus širmio gardą pasilabinu, užeinu vidun. Eržilas priglunda, senokai nesimatėm.
- Na, kaip laikaisi? Pasiilgai? Aš irgi. Eisim šian joti, o ryt šoksim jau. Pailsėjai pakankamai, pupuli, angel - tariu, pakšteliu nosin.
Su Diamond's nekaip sekasi startuoti, tad matyt teks grįžt prie šio širmio, nors su juo reiktų rodytis tik aukštuose maršrutuose. Hm. Bemąstydama nuimu horsui poponą su bintais, padedu juos prie gardo. Jeigu numesiu Billę, irgi blogai bus. Apie Cornet'ą nė kalbos neturi būti, neapsimoka artimiausiu metu jo kišti į startus. O Presley? Paimu šepečius, iššukuoju širmiaus kailį, ypač kruopščiai nuvalau kojas, papilvę ir patį pačiausią snukutį. Tada iššukuoju karčius, sutvarkau uodegą. Blemba, pamiršau Preslį. Šis irgi perspektyvus kaip velnias, gal ir nieko būtų su juo išlysti. Iškrapštau kanopas, padedu šepečius į vietą. Paimu į rankas keturis mėlynus bintus, užsuku juos ant kojų. Black Jack rodysis žemuose konkūruose iki metriuko, nereikia jo dar spausti, vaikis dar mažas. Užmetu ant nugaros mėlyną pobalnį, ant jo paminkštinimą su balnu. Paveržiu pavaržą, užmetu mėlyną poponą. Uždedu širmiui kamanas, paduodu cukriuką.
- Labai gražiai atrodai, vaikyti, balute - pasakau.
Gražiausias iš gražiausių. Išvedu arkliuką iš gardo ir mudu kartu, kaip senais laikais, patraukiam link maniežo.

Ačiū visiems dievams, kad turiu jį šalia. Įeiname į arklidę, vedu savo Cicerioką šalia. Įeinam į gardą, nusegu kamanas, paplekšnoju per kaklą. Nuimu poponą, nukeliu visus daiktus nuo nugaros. Permetu ant kabyklos, ištrinu mažyli su rankšluosčiu. Tada užmetu gardinį poponą, užsuku ant kojų bintus. Paduodu kelis obuolius. Kad ir kaip ten bebūtų, jis liks geriausias varžybų partneris.
- Na, cucikai, aš einu. Cya, 69646 - pakšteliu nosin ir palieku arkliuką ilsėtis.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pir. 02 13, 2012 10:43 am

Po pasijodinėjimo su Presley ateinu paimti širmiaus Cicerinio į ganyklą, kad parelax'uotų. Iš lėto jis įsitraukinės į darbą, tad nėra kur skubėti. :] Priėjusi prie gardo pasilabinu su mylimuku, paduodu morkytę.
- Eisit su Corniu į ganyklą, o ryt matyt teks į vaikštynę, arba šokti. Žiūrėsim, liudi - nusišypsau.
Uždedu širmantui kantarą, prisegu išvedžiojimo pavaduką. Greitai nueinu tą patį padaryti Cornet'ui, o tada su abiem širmiais iš šonų nuvarau iki ganyklos. Vis tik, paskui mane seka ta moteriškė.

Į arklidę parvedu abu mylimus širmukus. Hm, o jie vieninteliai įsitvirtinę. Įvedu Cicero į gardą, nuimu kantarą. Numinkau nosį, pakšteliu į ją, paduodu kelis skanukus ir palieku.
- Ikiuks, pacuke. :*
Nueinam link sekančio gardo su Cornet'u.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Št. 02 25, 2012 9:31 pm

Susirinkusi visus konkūro daiktus ateinu pas širmuką Cicero. Eržilas baisiai pasipiktinęs, kad į šiandienos pasijodinėjimą jojau su Black, o ne juo - matosi iš akių. Sukrovusi daiktus užeinu į gardą, apsikabinu širmį.
- Nu, nevaidink gi, nevaidink, liudi - nusišypsau, ištiesdama obuolį.
Eržilas greitai atsileidžia, paploju per kaklą ir imuosi darbelio. Nuimu poponą su bintais, tada nubraukiu dulkes nuo kailio, numasažuoju nugarą. Iškrapštau kanopas, sutvarkau visą plaukuoseną. Tada griebiu purškalus ir tepalus, sutvarkau iki tobulumo savo tobulybę.
- Ai, koks gražuolėlis, angel - šypteliu.
Paėmusi į rankas apsaugas užsegu jas ant kojų, tada užmetu balną su visomis šmutkėmis ant nugaros. Prisegu martingalą, uždedu ir sutvarkau kamanas. Užmetu ant nugaros poponą, kadangi oras jau šyla, nebe tokį šiltą, sutvarkau dirželius. Papilvės dirželių nesegu, kad po to nereiktų krapštytis manieže. O kad eitume į lauką.. Išvedu eržilą iš gardo, paduodu jam cukriuką, kad būtų ramesnis ir abu patraukiam į dar vieną šokimo treniruotę po pertraukos.

Po treniruotės parvedu arkliuką namo. Nuimu kamanas, nubalnoju, nusegu apsaugas nuo kojų. Visus daiktus sutvarkau, sutepu su odos tepalu, išplaunu žąslus. Užmetu širmukui poponą, susegioju kokį šimtą dirželių, užsuku ant kojyčių gražius gardinius bintus. Kiek jie gali būti gražūs. Į lovį įmetu kelis skanukus, nunešu visus daiktus. Grįžusi pakšteliu širminskiui į nosytę ir išeinu.
- Iki, mylimasis. 69646

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pen. 03 16, 2012 8:15 pm

Atvarau pas savo aukselį. Šis, skirtingai nei Cornet, pasitinka mane švelniu gugenimu - tokiu, kad tikrai žinai, jog nepasigailėsi užsukusi. Iškart užeinu pas eržiluką į gardą, pririšu nekantraujantį Cornet Obolensky šalia gardo.
- Labas, gražuoli, labas, liudi - pakšteliu nosin, paduodu skanukų.
Nusuku nuo kojyčių bintus, nuimu poponą. Užmetu lauko, nes jau šaltokai visai, prisegu prie snukučio kantariuką. Prisisegu kordą, išvedu širmuką. Paglostau kaklą, žinoma, abu eržilai apsiuosto. Nurišu Cornetą, abu eržiliokus nuvedu link ganyklos.

Po valandos parvedu širmokšnius namučio. Pirmiausia įvedu Cornetą, jam teks šiek tiek luktelti. Įvedu į gardą mažutį savo olimpinį čempioną, nuimu kantariuką su kordu. Nuimu poponą, bent kažkiek nugremžiu kailį, nes purvinuuumo. ;o Baisu. Viską daug maž aptvarkiusi uždedu gardinius daiktus, pavaišinu skanėstais.
- Na, xixi, čiau. Susimatysim, 69646 - pakšteliu nosin ir patraukiu link Cornet gardo.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Sk. 04 01, 2012 3:29 pm

Sutvarkiusi Cornet ateinu pas Cicero. Jį irgi šiandien pašokdinsiu, pažiūrėsim, kaip seksis. Nes šis toks drambliukas, nors šokt gali daugiau nei Cornis. Taigi, atėjusi paduodu eržilui skanėstą, nuimu poponą su bintais. Vėlgi, perbraukiu per kailį šepečiu, bet daug nesistengiu valyt. Tuomet sutvarkau karčius su uodega, bei kanopas. Padedu šepečius į vietą, uždedu ant kanopų apsaugas. Uždedu širmukui kamanas, nusegu nuo jų žąslus. Jau pavargau nuo dienos darbų, o jų dar tiek daug.. Bet žirgai yra žirgai. Širmiui prie žąslų prisegu kordą, išvedu į taką tarp gardų. Nepamiršusi užmetu Paglostau kaklą, eržilas spiria. Trinkteliu kordu per petį, o tuomet patraukiam link maniežo.

Šio eržilo šokdinimas užtruko trumpiau, tad sutaupau šiek tiek laiko. Įvedu jį į gardą, paduodu kelis skanėstus, ką tik nuėmusi kamanas. Paglostau kaklą, nusegu apsaugas. Jas apvaliusi įdedu į spintelę, pavaišinu širmį skanėstais.
- Na, šaunuoli, lekiu. Čiau, angel - pakšteliu nosin ir išeinu.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Sk. 05 13, 2012 6:51 pm

Vakare su Monika nusprendžiam, kad reikia prasijot, tad nelaukdamos išsiskirstom po savo arklides ir imamės darbų. Aš einu pas Cicero, mat jau labai jo pasiilgau, o Moncė jos Gambit'ą. Priėjus prie gardo sukraunu inventorių, o kadangi josim į gamtą, aš einu be balnų. Tad atsinešu tik kamanas su keliais skanukais.
- Sveikas, gražuoli. Kaip laikaisi? Jau tuoj prasidės mūsų varžybų sezonas, ką? linksmai - nusišypsau, pavaišinu skanėstais.
Pasiimu šepečius į rankas ir ateinu pas gražuolį. Pirmiausia nugremžiu kailį su kietu šepečiu, tuomet perbraukiu minkštu vardan spindinčio kailiuko. Išvaliusi kailį sutvarkau karčius, jie šviežiai pakirpti ir labai gražūūs. Tuomet iššukuoju uodegą. Padedu šepečius į vietą po to, kai iškrapštau iš kanopų purvą. Sutepu kanopas prieš mūsų žygį į gamtą, kad ko blogo nenutiktų joms. Užmetu Cicero poponą, susegu diržus, kad nenuslystų. Galiausiai užsegu ant kojų apsaugas, perkišu dirželius, kad pilnai laikytųsi. Paskutinis aspektas - kamanos. Uždedu jas lengvai, mat širmis nėra tas, kuris neimtų žąslų. Sutvarkau dirželius ir išsivedu gražuolį į taką tarp gardų. Paduodu keletą skanėstų ir išsivedu link kiemelio, kuriame susitinku su Monika.

Po pasijodinėjimo gamtoje atsivedu Cicero atgal į arklidę. Įvedu į gardą, nuimu kamanas ir apsaugas. Paduodu visus po dienos likusius skanėstus, mat jis buvo labai geras, kaip tiek laiko nejotas. Paniurkau nosytę, kad nesijaustų išnaudotas, sutvarkau inventorių, o tuomet jau namučio, į lovytę.
- Atea, gražuoli. Cya, s - mosteliu ranka, užveriu duris ir išeinu.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Št. 06 16, 2012 3:58 pm

Sutvarkiusi reikalus ateinu pas mylimą Cicero Z. Kadangi dabar pagrinde dirbu su Jack Sparrow, tai kitiems laiko nelabai lieka. Susirinkusi konkūro inventorių ateinu pas širmį, pasilabinu.
- Na, kaip tu? :} - paklausiu.
Paduodu kelis skanėstus, sudedu daiktus ir pasigriebiu šepečius. Pirmiausia, žinoma, paglostinėju dičkį eržilą, nubraukiu nuo kailio dulkes ir nugremžiu purvus. Labai man tenka paplušėt, nes širmis, deja, mėgsta pasivoliot purve. ;/ Iššukuoju grožiui karčius, sutvarkau uodegą, o galiausiai iškrapštau iš kanopų purvą. Padedu šepečius į vietą, pasiimu keturias apsaugas. Uždedu jas ant dičkio kojų, užmetu ant nugaros pobalnį, paminkštinimą ir balną. Nepaveržusi pavaržos uždedu ant snukio kamanas, permetu per kaklą martingalą. Cicero pasimuisto visas apkarstytas, paglostau kaklą. Sutvarkau visus dirželius, paduodu gražuoliui skanuką ir išsivedu į taką tarp gardų. Užsidedu pirštines, paimu steką ir abu patraukiam link konkūrinės aikštės.

Po treniruotės parvedu žirgą į gardą. Nuimu kamanas su balnu, persegu martingalą. Sukabinu viską ant gardo durų, paploju širmiui per kaklą. Nuimu nuo kojų apsaugas, paduodu kelias morkas už šaunų darbą.
- Labai džiaugiuos tavim, angel - nusišypsau.
Sutvarkau visą inventorių, pavaišinu širmuką ir užveriu duris. Susirenku inventorių, o tuomet išeinu.
- Čiau, gražuoli. 69646

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pir. 09 10, 2012 6:43 pm

Jis vienintelis, kuris liko iš konkūrinių arklių. Vienintelis iš penkių mano geriausiųjų, kurie perkopė išbandymus ir jau niekur nedings. Lieka tik dvidešimt minučių, arba mane uždarys arklidėse per naktį. Užeinu pas Cicero į gardą. Galiu tikėtis, kad šis pyks ir neprisileis, kaip visada daro žmonėms, kurie jį palieka.
Šis atsisuka į mane, prunkšteli ir vėl nusisuka. Prieinu arčiau, paglostau kaklą. Širmis apžiūri mano kišenes, jose dar vienas obuolys jam, vienas Valegro. Šį pirmadienio vakarą nusprendžiau aplankyti visus savo brangiausiuosius. Ištiesiu tą Cicero obuolį ant savo delno, žinodama, kad daug daugiau šansų, kad jis jo nepaims. Galbūt tai netgi reikštų jo atsisakymą... Tačiau mano laimei, viskas gerai. Eržilas pagriebia obuolį, nusisuka nuo manęs ir aiškiai pasako, kad ir taip padarė daugiau, nei galėjo. Paglostau jam užpakalį ir palieku apsiprasti su ta mintimi, kad sugrįžau.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pen. 10 12, 2012 7:40 pm

Vakare ateinu pas savo vienintelį belikusį konkūro žirgą - viršų ima dresažininkai. :} Širmis ramiausiai kramsnoja šieną, pamatęs mane sugugena.
- Labs, groži. Ataik, apsikabinsim, - užeinu į gardą besišypsodama.
Apsikabinu grožio kaklą, atsitraukusi paduodu skanėstą. Širmis apuosto rankas, pasigriebia morką ir sugriaužia. Perbintuoju širmiui kojas, pataisau poponą ir įmetu dar šieno, kad užtektų iki pusryčių. Cicero iškart pralinksmėja, gugteli, paploju per kaklą.
- Aš jaučiu tau patinka toks gyvenimo būdas, bet pamėginsim ryt eit joti, nepergyvenk, angel - nusijuokiu.
Paploju eržilui per kaklą, paduodu skanėstą, pakšteliu nosin ir išeinu, palieku ilsėtis.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   Pen. 11 02, 2012 8:09 pm

Vakare ateinu į arklidę su vaikymo inventoriumi. Šiandien pagaliau treneris leido eiti pas Cicero - mat iki šios dienos ruošėsi galingumui, kuris įvyko šiandien ryte. Na, ką gi. Jie šaunuoliai - pirmoji vieta ir 2,1m įveikimas. Pagaliau širmis grįžta pas mane į rankas..
- Labaaaaas, širmuki. Žinau, kad dirbai jau šian, ir daug, bet nueisim į maniežą, paleisiu tave pabėgiot, dance - nusišypsau, pakšteliu nosin ir nunešu visus daiktus atgal į balninę, nekankinsiu jo šiandien.
Uždedu ant snukučio kantarą, uždedu apsaugas. Šiek tiek perbraukiu per kūną šepečiais, nors realiai širmis jau valytas ir, can it be, dar vis švarus. Iškrapštau iš kanopų purvą, užmetu poponą ir prisegu prie kantaro kordą. Abu patraukiam maniežo link.

Po kokių dvidešimt minučių grįžtam atgal. Širmis tik bėgiojo manieže, chill'ino laisvai, tad nėra ko tempt gumos. Įvedu eržilą į gardą, visus daiktus nuimu, iškrapštau iš kanopų purvą ir pavaišinu skanėstais.
- Na, širmokšni, vėl galėsim dirbt kartu. Pagaliau, angel - pakšteliu nosin ir užvėrusi duris patraukiu link Brown gardo, kuris jau ruošiasi išvykti į varžybas.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)   

Atgal į viršų Go down

Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11