rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Št. 02 04, 2012 12:32 pmDARKBOYInformacija apie žirgą:

Kilmės šalis:
Žirgo veislė: KWPN
Žirgo gimimo metai: 2008
Žirgo lytis: Licenzijuotas eržilas


Žirgo kilmės linija:
Spoiler:
 


Aprašymas: Ruošiama..

Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savinkas Vieta Žirgynas
Varžybos 2012 metai "Satinas Dressage'12"Aistė 2nd Satinas
Paskutinį kartą redagavo Aistė, Pir. 02 20, 2012 6:36 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Št. 02 04, 2012 7:55 pm

Įbėgu į arklidę sužinojusi, kad juodis jau čia. Pribėgu prie gardo, žirgas šiek tiek išsigąsta, bet drąsiai prieina prie manęs.
- Aaaa, koks tu gražuuuus! 69646
Paglostau eržiliuką ir išsivedu iš gardo, visą apžiūriu, apglostau. Nuėmus poponą pradedu valyti jo kūną. Jaunas, bet gana subrendęs jau ir raumenukų jau truputi turi. Išvalius supurškiu jo ilgą uodegą, iššukuoju ją. Patepu kanopas aliejuku ir užbintuoju visas keturias kojas, ant priekinių uždedu dar ir kaliošus. Ant nugaros juodžiui uždedu vaikymo balnelį, jau prisegtą su pobalniu. Žirgas atsisuka, pažiūri ką čia keliu ir pradeda kapstyti žemę. Priveržus balnelį pavarža nueinu atsinešti jo naujų kamanų. Grįžus nuimu kantarą, tik eržilas susiruošia kažkur eit ir drąsiai, vos ne per mane jau žengia.
- Ei, ei, ei, gražuoli, kur išsiruošei.. 230386
Sustabdau žirgą ir greit uždedu kamanas, susegu dirželius ir kolkas nieko neparišinėju. Ant šiknos juodžiui užemetu poponą ir išeiname link maniežo.

PO TRENIRUOTĖS.

Po valandos grįžtam arklidėn. Juodis matos, visai pavargęs, visgi kelionė, o dar ir treniruotė nuo žemės. Paglostau ir nuėmus kamanas paduodu pora skanėstų. Šis juos greit pagriebia ir ilgai kramto. Uždedu kantarą ir vėl prisegu prie rasteškių, kad išvis nesugalvotų išbėgt iš arklidžių. Tuomet nubintuoju bintus, nuimu balnelį, viską tvarkingai sustivarkau ir sunešu balninėn. Grįžus prie žirgo, nusivedu jį į plovyklą, nuplaunu kojas, kanopas ir pavaržos vietos, kur buvo šlapia. Grįžus prie gardo dar perbraukiu jį su šepečiu, snukutį labiau išvalau ir uždedu žieminį poponą. Galiausiai įvedu atgal į gardą.
- Na, ilsėkis, juodčki! 833459
Į ėdžias įpilu energy musli ir sąnarių papildų, ant viršaus įmetu porą morkų ir išeinu iš gardo.


Paskutinį kartą redagavo Aistė, Antr. 02 07, 2012 3:43 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Antr. 02 07, 2012 3:42 pm

Ateinu prie juodžio gardo, šis iš pradžių nekreipia į mane dėmesio, aš visaip jį pakviečiu, bandau atkreipt dėmesį, galiausiai atsisuka ir priartėja prie gardo langelio. Paglostau snukutį ir pavaišinu pora skanėstų.
- Nu, ką tu gražuoliuk? liudi
Įėjus į gardą, dar kartelį paglostau ir uždėjus kantarą išsivedu iš gardo. Prisegu jį prie rasteškių, nuimu poponą ir pakabinu jį ant gardo langelio. Pati nueinu iki balninės pasiimti išjodinėjimo inventoriaus. Juodčkis užsiiminėja štryhio valgymo ypatumais, o aš išsitraukus pora šepečių 'prasieinu' apie jo kūną, išvalau visas dulkytes, kol galiausiai juodčkis blizga. Supurškus uodegą, lengvai ją iššukuoju, karčius taipogi, pasiemusi žirkles dar šiek tiek palyginu juos. Iš dėžės išsitraukiu bintus ir apibintuoju visas keturias kojas. Kanopas sutepu aliejuku ir po kelių minučių uždedu kaliošus. Ant nugaros užmetu pobalnį, paminkštinimą ir užkeliu išjodinėjimo balną. Priveržių pavarža ir užmetu ant strėnų poponą.
- Šiandien arklidėj vėsoka, reiks gal šildymą šiek tiek pastiprint.. 230386
Plekšteliu žirgui per kaklą ir nuėmus kantarą uždedu kamanas, jau šįkart stovi kaip įkastas, niekur nelipa, na galvytę aišku iškelia, bet kadangi neaukštas, problemų nesukelia. Užsegu kamanas, sukišu dirželius ir duodu skanėstą. Pasiemusi stektuį ir kordą išsiruošiam link išjodinėjimo maniežo.

PO TRENIRUOTĖS.

Po gan ilgos treniruotės parsivedu juodį į arklides ir gerai visą išglostau.
- Eh, talentai yra talentai! balute
Nuėmus kamanas duodu jam pora skanėstų ir dar kartelį paglostau. Nusegu pavaržą nuo balno, nuimu ir balną iškart atsegu pobalnį su paminkštinimu ir pametu prie gardo. Grįžtu prie juodžio ir paslenku poponą labiau ant šlapios nugaros. Nubintuoju bintus ir nuimu kaliošus. Uždedu eržiliukui kantarą ir nusivedu link prausyklos. Nuplaunu kanopas, kojas apiplaunu, nes apsiseilėjęs ir balno bei pavaržos vietą išplaunu. Paskui kanopas patepu aliejuku, nuo nugaros nubraukiu vandenį ir išvedus iš prausyklos iškart įvedu žirgą į soliariumą. Įvedu, prisegu ir įjungiu lempas, pati atsistoju dar minutėlę ir pasišildau. Duodu eržilui skanėstų ir nueinu prie gardo tvarkytis daigtų, kol šis lepinas šiluma.
- Na, iki draugyti, šiandien šauniai padirbėjome! 833459

ŽIRGĄ PARVEDA GRUMĖ.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Pen. 02 10, 2012 3:16 pm

Ateinu pas juodčkį prie gardo. Šis išlindęs prisiglaudžia prie manęs ir iškart apuosto kišenes.
- Eh, lepūnėli, šiandien paskutinė treniruotė ir į varžybas! Išbandysim jėgas! yeah
Žirgas lyg supratęs pastato ausytes, paglostau jo snukutį ir įėjus į gardą uždedu kantarą ir išsivedu jį iš gardo. Prisegus prie rasteškių, susinešu visą inventorių ir atsidarius dėžę, išsitraukus pora šepečių, pradedu valyti žirgo kūną.
- Reiks nepamiršt paprašyt grumės, kad tave nuskustų šiandien, o tai su tokiu apželtuku gėda pasirodyt bus.. 545435
Nusijuokiu, pašnabždu, kad juokauju ir toliau tvarkaus prie žirgo. Supurškiu ir lengvai iššukuoju uodegą, su švelniu šepečiu nubraukiu dulkes. Pasiemusi bintus, apibintuoju visas keturias kojas ir uždedu kaliošus ant priekio. Paduodu porą skanėstų ir eržiliukas vos rankos man nenukanda.
Ant nugaros uždedu pobalnį, paminkštinimą ir užkeliu išjodinėjimo balną. Priveržus, pasiemu kamanas ir nusegus kantarą jau turiu 'gaudyt' jį, nes eina savo keliais pasivaikščiot. Sugavus uždedu kamanas ir susegus dirželius duodu skanėstą. Ant juodčkio nugaros užmetu poponą ir pasiemusi steką išsivedu žirgą link maniežo.

PO TRENIRUOTĖS

Grįžtame po superinės treniruotės į arklides, visi žirgai išlindę pasitinka mus žvygtelėjimais. Praeidama pakalbinu visus savo žirgus. Priėjus prie Darkbojaus gardo, išglostau jį ir nuėmus kamanas duodu skanėstą.
- Mes pasiruošę gan stipriai kovai, ne? 312907
Atveržiu balną ir pakabinu prie gardo, pobalnį nunešu į arklidę ir padžiaunu. Nubintuoju bintus ir iškart juos persuku, padedu į dėžę. Uždėjus Darkiui kantarą nusivedu į prausyklą. Nuplaunu kanopas, pašaldau dešimt minučių visas kojas ir įkišu žirgą į soliariumą.
- Teks tau čia pabūt, pradžiūsi, ateis Viltė, nuskus tave. 377616
Pakšteliu žirgui į nosytę, duodu skanėstą ir grįžtu prie gardo susitvarkyti inventoriaus.

ŽIRGĄ NUSKUTA IR Į GARDĄ PASTATO GRUMĖ.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Št. 02 11, 2012 7:23 pm

Ateinu pas juodčkį į gardą ir duodu porą skanėstų. Pasižiūriu kaip gražiai Viltė jį nuskuto ,ir kaip tik ji išlenda iš balninės.
- Na, kaip vakar sekės skust? Neužmušė? 545435
Viltė nusijuokia ir pasako, kad be raminamų būtų tikrai nenuskutus. Abi pasišnekam apie artėjančias varžybas, apie inventorių ir ji vėl grįžta į balninę tvarkyt daiktų, o aš lieku prie eržiliuko.
- Na, ką jau varžybos ant nosies, pasiruošęs visiems nosį nušluostyt? yeah
Juodžio žvilgsnyje įžvelgiu kovotojo dvasią, jis nori ir jam pavyksta. Paglostau žirgą ir prisiglaudus prie jo užsisvajoju apie varžybas. Galiausiai prieina Viltė ir išsiveda juodčkį sutvarkyt karčių, guziukų supint ir apvalyt. Aš dar paduodu porą skanėstų, padrąsinamai plekšteliu per kaklą ir atsisveikinus su Vilte išeinu kartotis schemos.

ŽIRGAS VARŽYBOSE SATINAS DRESSAGE'12.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Aistė

avatar

Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   Sk. 02 19, 2012 7:50 pm

Ateinu pas Dark'į visa išsišiepus, laiminga, nešina obuolių maišeliu. Juodis išlenda pro langelį ir tyliai sugugena. Priėjus pakedenu grifką, paduodu porą obuolių ir pakšteliu į nosytę.
- JUODI, mes antri, jauti jėgą?! liudi
Apsikabinu eržiliuką ir jaučiuosl lyg glėby turėčiau visą savo gyvenimą, visą turtą, viską. Akyse pasirodo ašaros, ne liūdesio, ne, ne. Džiaugsmo! Juodis taip pat prisiglaudęs prie manęs kramsnoja obuolius. Paglostau jo kakliuką.
- Tu greitai bręsti, mažyli! balute
Įėjus į gardą supilu visus obuolius į ėdžias, eržiliukas puola prie jų darbuotis, aš dar pasirėmus į gardo langelį pastebiu savo augantį 'ginklą' ir galiausiau pasuku link arklidžių išėjimo.

Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)   

Atgal į viršų Go down
 
♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aistės ir Biscuits. privačios arklidės-
Pereiti į: