rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Plot Blue (SWE)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 516

RašytiTemos pavadinimas: Plot Blue (SWE)   Sk. 02 05, 2012 5:45 pm

Plot Blue
Mr Blue x Ilotte

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : KWPN.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 15 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 65 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2010 08 24.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Varžybos 2011 metai Kalėdinės konkūro varžybos Paulla 3rd Satinas
Rinkimai2012 metai Aseno metų žirgasPaulla 4th Asenas
Paroda 2012 metai "Techniškiausias šuolis`12" Paulla 3rd Satinas
Nominacija 2012 metai "Metų vyriškos lyties atstovas"
"Metų eržilas"
Paulla *** Asenas

Plot Blue - eržilas turintis tvirtą charakterį. Jį yra nelengva joti, bet kai nori gali su juo puikia su sijoti. Išdykęs kaip kiekvienas tikras eržilas. Eržilas garde būna santūrus ir linksmas, bando būti angeliuku. Gražios išvaizdos eržilas užkariauja daug raitelių širdžių. Treniruotėse eržilas susikaupia ir bando įvykdyti tai ko raitelis nereikalauja. Atlieka dvigubą krūvį, už raitelį ir už save, eržilas draugiškas. Mėgsta siausti ganyklose su kitais žirgeliais. Šis turintis charakterį žirgas pakerėjo mane, nes aš jau seniai ieškojau ugningo charakterio žirgo.

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Sk. 12 23, 2012 9:37 am. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Sk. 02 05, 2012 5:54 pm

Pavakariais atkeliauju pas šįryt atkeliavusį gražuolį į naujus namus po varžybų. Pabarbenusi į gardo duris nieko nelaukdama praveriu gardą ir apsikabinu jo kaklą. Paglosčius eržilo kaklą pavaišinu obuoliu ir pabučiuoju į jo dailią nosytę. Bėris šnirpštelna ir pasitrynęs į mane suguguoja.
- Sveikas, kukuli. liudi
Plot Blue pradeda mane uostyti ir staiga atšokęs užlenkia ausis ir puola šalimais garde stovintį sartį. Pliaukštelėjus jam per kaklą apginu Night Train ir jį subarus nusprendžiu, kad artimiausiu metu reikės keisti jam gardą. Pakutenusi jo nosį apraminu įsiaudrinusį eržilą ir išėjus iš gardo viską pradedu tvarkyti. Į spintą sudedu inventorių kurio mums visada prireiks, o varžybų pasidedu ant spintos, kad nuneščiau į balninę. Įėjusi dar kartelį į gardą pabučiuoju jam į nosį ir pritūpusi apžiūriu jo kojytes.
- Na ką, su kojytėmis jokių problemų. yeah
Paniurkau jo ausytes ir dar kelias minutes su juo pažaidusi atsisveikinu, pabučiuoju į nosiuką, uždarau gardą ir pasiėmusi varžybinį eržilo inventorių nunešu į balninę.
- Čiau, atsipūsk. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Pir. 02 13, 2012 5:25 pm

Pririšus Coupe De coeur netoli bėrio gardo prieinu prie jo ir pabarbenus į gardo duris praveriu jas. Juodbėris iškiša savo dailų rausva nosiuką ir praded mane uostinėti prunkšdamas ir laižydamas mano delnus. Paglosčius eržilo kaklą pavaišinu eržilą obuoliuku ir pasisveikinu:
- Sveikas, kukuli. 833459
Išmylavusi savo širdutį išeinu iš gardo ir atsirakinusi spintą išsitraukiu kanopų krapštuką, išvalius kanopas apžiūriu varlytes, apčiupinėju kojytes. Plot Blue sveikut sveikutėlis. Tik paniurkau jo nosytę ir viską sudedu atgal į spintą, išsiimu tik tamsias apsaugas. Pritūpusi jas uždedu ant eržilo visų keturių kojyčių ir užmaukšlinus kantarą ant snukučio prisegu leicą. Nieko perdaug nelaukdamai apsitvarkome, pasižiūrime ar viskas gerai ir išeiname iš gardo. Atsirišu pririštą Coupe De Coeur ir tryse patraukiame į arklidžių kiemelį.
- Na ką, atsipūsit mažučiai. yeah
"*"
Pastačius Coupe De Coeur į gardą perimu iš Luko Plot blue ir nusivedusi jį prie gardo susistabdau. Nuėmusi visas apsaugas įdedu į spintą ir įvedu eržilą į gardą. Truktelėjusi už leicos iškart neleidžiu juodbėriui pulti prie ėdžių ir tik kaip nuimu kantariuką leidžiu jam smaližiauti savo vakariene. Įmetu kelis obuoliukus į ėdžias ir patraukiu iš gardo. visą likusį inventorių sukraunu į spintą ir uždarius gardą kartu su Luku patraukiame kitų žirgų link.
- Čiau, padauža number two. 248344
Atgal į viršų Go down
Etiketė.
Bankininkė.

Pranešimų skaičius : 331

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Pen. 03 09, 2012 4:12 pm

Prigriebusi Plot Blue jojimo inventorių iš balninės žingsniuoju arklidžių taku ir dairausi šio grožio. Galiausiai pastebėjusi ant gardo lentelę su jo vardu sustoju ir sudedu inventorių. Atidarau gardo duris ir paglostau pasitikusio mažučio nosį.
-Sveikas, gražuoli 248344 Draugausim šiandien, a?
Žirgelis kiek nesusipratęs pakarpo ausimis bet su susidomėjimo žvilgsniu stebi ką aš darysiu. O aš paprasčiausiai pasiimu kūno šepečius ir įėjusi į gardą išsivalau jį. Bėriui atsibodus sekti mano kiekvieną judesį, jis tiesiog nuleidžią kaklą ir rupšnoja likusį nuo pietų šieną. Pasiėmusi šukas iššukuoju karčius, šepečiu uodegą ir išvalau purvą iš kanopų. Viską baigusi tvarkingai sudedu visus šepečius atgal į dėžę ir uždarau ją. Girdžiu kaip Paula šnekina kitą žirgelį. Išeinu iš gardo ir žvilgteliu, kad ji jau balnojasi. Linkteliu, kad ir aš pradedu ir uždedu ant bėrio nugaros pobalnį ir balną. Viską sutvarkau, pasiveržiu pavaržą ir pažiūriu kilpas norėdama jas pasireguliuoti. Tačiau jos tiksliai atitinka ir man jų net keisti nereikia. Vėl sutraukiu, uždedu ant kojų apsaugas ir pakamanoju berniuką. Užsidedu šalmą, užsisegu striukytę ir užsidedu odines pirštines. Plačiai atstūmusi gardo duris paimu žirgą už pavadžio ir išsivedu į lauką.
"*"
Po smagaus ir ramaus pasijodinėjimo gamtoje subildam visi į arklidę. Paula su žirgeliu patraukia sava kryptimi, o aš nusivedu Plot`į į jo gardą. Įvedusi jį į vidų paglostau kaklą, nukamanoju ir kamanas pakabinu ant kabliuko. Nusiimu šalmą, jį taip pat čia pat ant žemės padedu ir grįžusi į gardą nuimu nuo kojų apsaugas bei jas sukabinusi prie gardo nubalnoju žirgelį. Visą inventorių sutvarkau, pavaišinu gražuolį skanėstu.
-Smagu buvo susipažinti, groži 833459 Mylėk ir saugok Paulą. Čiau čiau 355586
Paglostau jo kaklą, atsisveikinu ir išėjusi iš gardo uždarau duris. Bėris nulydi mane žvilgsniu kol nusuku su inventoriumi į balninę.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Kv. 04 05, 2012 8:07 am

Ankstų rytą jau stovėdama arklidėse apsižvalgau ir išvydus Viltę šyptelnu. Ji pamoja ranka ir nueina persirengti, o aš iškart patraukiu link savo vieno kukulio, kuris jau seniai laukia kada galės iššokti iš gardo. Pasiėmusi nuo spintos raktus atsirakinu ją ir išsitraukus kūno šepečius iš dėžės - patraukiu gardan. Plot Blue atkišęs savo dailų užpakaliuką tik mosykuoja uodega ir nieko daugiau nedaro, atsigręžęs prunkštelna, ir tik išvydęs mano delnuose skanėstą prieina arčiau:
- Ahoy, didžiuli. liudi
Juodbėris greitai prariją skanėstą, kaip šuo bambonkę. Paglosčiusi jo kaklą pradedu valyti jo dailų kūną. Plot Blue pradeda trintis į mane ir prunkštelėjęs prašo skanėstų. Pakštelėjus jam į nosį pastumiu jį į šoną ir išvalius vieną kūno pusę pereinu prie kitos. Greitai perbraukus kūną įdedu šepečius į dėžę.
- Raumenų kaaalnasss. yeah
Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas ir uždedu apsaugas. Iššukavusi karčius su uodega pasišaukiu Viltę:
- Sveika, Vilte. Pravaikysi Plot Blue? 435638
- Oki doki. Būtinai pasirūpinsiu šiuo gražuoliu. 312907
- Nes aš turėsiu išvykti su darbo reikalais, tai nespėsiu.
Pasiėmusi kamanas išsegu pavadžius ir pakamanojus gražuolį prisegu kordą, ir perduodu su botagu jį Viltei. Ji pamojuoja man ranka ir dingsta tolumoje.
"*"
Grįžta už geros valandėlės abu garuojantys. Viltė iškart užmeta jam ant nugaros prakaitinį poponą ir nuėmusi apsaugas įleidžia jį į gardą. Atsagsčiusi visus kamanų dirželius nukamanoja ir leidžia ėsti pietus įmesdama į ėdžias dar kelias morkytes. Visus daiktus sudeda į spintą ir uždariusi gardą atsisveikina su padauža - patraukia kambario link.
- Čiau, gražuoli. 248344

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 06 09, 2012 7:34 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Pir. 04 30, 2012 7:01 pm

Palengva atkulniuoju pas paskutinį žirgą, kurį šiandien turėsiu prajoti, nes visi jau po darbų ilsisi. Sustojusi prie gardo įkišu nosį vidun pas Plot Blue ir išvydusi susikaupusį eržilą atsirakinu jo spintą. Juodbėris sukasi ratu garde ir laukia kada galės iššokti laukan. Nusijuokusi per gardo duris paniurkau jo nosį ir išsiėmusi iš spintos šepečių dėžę su keliomis morkomis einu į gardą pasilabinti su burbulu:
- Ahoy, raumenų kalne. 731711
Paglosčiusi eržilo kaklą pavaišinu didele morkyte ir išsitraukusi kūno šepečius nieko nelaukdama pradedu valyti jo dailų kūną. Plot Blue stovi kaip įbestas nors taip tai visada sukasi ratu, tikriausiai kaupiasi prieš maištą. Pakštelėjusi juodbėriui į nosiuką sulaukiu švelnaus prisiglaudimo. Išsitraukusi iš kišenės cukriuko gabaliuką pavaišinu savo eržilą ir pereinu valyti kūną prie kitos pusės.
- Bet pas tave raumenų kiekis! Džiaugiuosi šiais mūsų rezultatais. liudi
Išvaliusi burbuliuko kūną išvalau visas kanopas ir jas supurškusi iškart paruošiu darbui. Uždedu visas keturias odines apsaugas ir ant priekinių kanopų kaliošus. Iššukuoju karčius su uodega - šepečius sudėjus į dėžę įdedu atgal į spintą.
- Laikas balnotis. padaras 2
Užmetusi juodą pobalnį su sidabriniu apvaduku uždedu paminkštinimą ir galiausiai balną. Prisegusi prie balno krutindiržį viską sutvarkau ir užsegu pavaržą. Išsitraukiu iš spintos kamanas. Suėmusi Plot Blue snukutį į dešinę ranką kamanas perimu į kairę ir palengva pakamanoju eržilą.
- KANTRYBĖS! don`t no
Žirgas pradeda maltis ir šmirinėti: pirmyn ir atgal. Užsimaukšlinusi ant rankų pirštines pasiimu stekutį ir išsivedu savo nenuoramą arklidžių kiemelio link.
"*"
Grįžtame po linksmos treniruotės su draugija. Susistabdžiusi eržilą prie gardo nušoku nuo jo. Pagyrusi Plot Blue pritūpiu ir nuimu visas apsaugas, kaliošus. Atsegusi pavaržą nusegu krutindiržį ir viską sudedu į spintą. Nuėmusi balną su paminkštinimu ir pobalniu rankšluosčiu nusausinu juodbėrio nugarą, o balną su visomis šmutkėmis įdedu į spintą. Įvedusi savo gražuolį į gardą nukamanoju ir leidžiu ėsti vakarienę. Visus daiktus sukrovus į spintą paniurkau Plot Blue ausį ir įmetus į ėdžias morkytę su obuoliuku uždarau gardo duris ir atsisveikinu.
- Čiau, nenuorama. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Št. 06 09, 2012 7:45 am

Paruošusi persiką į levadą atskubu pas kitą savo gražuolį - Plot Blue. Eržilas išvydęs mane kelis kartus stoja piestu ir pasispardęs garde suprunkščia. Aš šiek tiek sunerimstu ir pribėgusi prie gardo apsidairau, o Plot Blue priėjęs arčiau prie manęs palaižo mano delnus.
- Sveikas, mano gražuoli. liudi
Iškart pravėrusi gardą puolu jį apsikabinti. Išmylavusi savo gražuolį pavaišinu keliais skanukais. Pasiėmusi kūno šepečius greitai prabraukiu jo dailų kūną ir apčiupinėjus kojas palengva išvalau eržilo kanopas.
Plot Blue vis mane seka žvilgsniu ir nepaleidžia iš akių.
- Sargybinis tu mano? yeah
Pakštelėjusi jam į nosį iššukuoju karčius su uodega ir šepečius padedu atgal į dėžę. Pasiėmusi jo apsaugas uždedu jas ant visų kojų ir užmaukšlinusi kantariuką nieko nelaukdama prisegu leicą ir išsivedu iš gardo levadų link.
- Atsipūsi šiek tiek ir pakvėpuosi grynu oru. 248344
"*"
Viltė pririšusi persiką netoli Plot Blue gardo pradžioje susitvarko su bėriu. Susistabdžiusi jį nuima visas apsaugas ir įleidžia į gardą. Plot Blue ją traukia link ėdžios ir jau bando ėsti savo pietų porciją, bet ji prieš tai nuima kantariuką su leica, ir jau tada leidžia jam mėgautis pašarais. Viską sudėjusi į spintą uždaro gardo duris ir atrišusi Night Train patraukia link jo gardo.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Kv. 07 12, 2012 1:18 pm

-KALVIO APSILANKYMAS-
2012.07.12
ŽIRGUI ATLIKTA:
:: Visų kanopų kaustymas.
:: Visų kanopų dildinimas.
:: Varlių apžiūra.

IŠVADOS:
Žirgo kanopos sveikos.

Jūsų kalvis Julius.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Sk. 07 29, 2012 7:46 pm

Kartu su savo pagalbininke Vilte iš Aseno atkeliauja pas kitus mano gražuolius žirgelius. Iškart nusprendžiame užsukti pas vyriausius mano arklidžių gyventojus. Staiga iškišus Plot Blue nosį pro gardo duris nusišypsau ir atskubu pas jį prie gardo. Eržilas sugugavęs apsisuka vieną ratą garde ir pradėjęs gremžti gardo grindinį. Nusijuokusi praveriu gardą ir išsitraukusi skanėstą pavaišinu gražuolį ir galiausiai paplekšnojus jam per kaklą pasisveikinu.
- Sveikas, raumenų kalne. liudi
Išsitraukusi raktus nuo spintos išsiimu poponą nuo mašalų ir kantarą su leica. Plot Blue jau pradeda palengva žygiuoti iš gardo, bet aš greit jį grąžinu atgal.
- Ei, kur dabar keliauji, trepsiau. yeah
Greitai užmetusi jam ant nugaros poponą užsagstau jo sagteles ir užmaukšlinus kantariuką prisegu leicą ir perduodu gražuolį Viltei pavaišindama jį keliomis morkomis.
- Eisi pailsėti, mažuti. padaras 2
Prisiminusi dar leidžiu apuostyti jam rozetę ir padedu ant spintos.
Spoiler:

- ŽIRGAS GANYKLOSE IKI RUGPJŪČIO 12 DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Kv. 08 16, 2012 6:40 pm

Vėlyvų vakarą patraukiu į arklides pas kitus savo gražuolius. Vėl pravėrus arklidžių duris pasigirsta visų mano gražuolių balsai. Nusijuokusi ir vėl visa išsišiepusi iki ausų atkulniuoju prie Plot Blue gardo. Bėris iškišęs nosį pro gardo duris mane apžiūri ir apuosto, o vėliau jau agresyviai garde prunkščia ir trepsi kojomis. Atrakinusi spintą išsitraukiu šepečių dėžę ir pravėrusi gardą įlendu vidun.
- Ahoy, piktas vaiki. liudi
Paniurkiusi eržilo nosį paglostau jo kaklą ir pritūpusi apčiupinėju jo kojas. Bėris mane uosto ir susidomėjęs apieško visas mano kišenes. Nusijuokusi iš dėžės išsitraukiu kanopų krapštuką ir kiekvieną kanopą darbščiai išvaliusi pasiimu kūno šepečius. Plot Blue vis prunkštauja ir trepsi, o aš juokiuosi. Vėl paglosčiusi jo kaklą bandau Plot Blue nuraminti ir išvalius vieną kūno pusę pereinu prie kitos.
- Raumenų kalnas. yeah
Žirgas staiga lyg suprasdamas iškelia galvytę ir išsišiepęs kelias minutes nosimi uodžia orą. Išsitraukusi iš kišenės kelis skanėstus pavaišinu gražuolį ir baigusi valyti eržilo kūną iššukuoju karčius su uodega.
- Na ką, tu jau pasiruošęs. 435638
Išėjusi iš gardo sudedu į dėžę visus šepečius, o dėžę įdėjusi į spintą paimu visas keturias apsaugas. Uždėjusi eržilui apsaugas ant visų kojų. Ant priekinių kanopų uždėjusi neopreninius kaliošus paimu vaikymo kamanėles. Pakamanojusi bėrį uždedu pilką pobalnį ir uždėjusi vaikymo balnelį prisegu parišimus ir prie žąslų kordą. staiga prie gardo atsiranda Viltė, kuri jau laukia Plot Blue. Perdavusi eržilą grūmei aptvarkau gardą ir patraukiu kito žirgelio link.
"*"
Grįžta Viltė su Plot Blue už geros valandos padirbėję. Prie gardo perėmusi bėrį pasiteirauju kaip sekėsi ir pasišnekučiavusios išsiskirstome,. Pritūpusi nuimu apsaugas ir atsegusi balnelį nusegu parišimus. Viską sudėjusi į spintą taip pat nuimu ir kaliošus. Paglosčiusi eržilo kaklą pagiriu savo gražuolį.
- Good boy. :love:
Įsivedu eržilą į gardą ir nuėmusi kamanas pavaišinu jį morka ir kelis obuolius įmetu į ėdžias. Kol eržilas smaguriauja aš viską susitvarkau ir užrakinusi spintą atsisveikinu su gražuoliu. Pabučiuoju jam į nosį ir uždariusi gardą patraukiu kambario link.
- Čiau, bėri. 731711
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Pranešimų skaičius : 566

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Kv. 10 04, 2012 5:18 pm

Kadangi jau seniai jaučiu silpnybę šiam Paullos žirgeliokui, pasinaudoju proga ir ateinu pas jį. Ateinu iki gardo ir iš kart čia mane pasitinka agresyvus eržilas. Blue pribėga prie gardo grotų ir piktai prunkšteli. Išsiėmusi skanukų įžengiu į vidų ir pasisveikinu
- Labuką gražuoli. - atkišu delną su skanukais
Bet žirgas pirmai apuosto skanukus ir tik tada atsargiai juos suėda. Nepasitiki naujais žmonėmis. Ir teisingai. Prieinu arčiau ir paglostau žirgo galvą, kaklą.
- Eh, gražus gi tu. O ypač tavo laukas ir akutės - paglostau nosiuką
Paniurkau bėrį, kuris kaip nekeista leidžiasi būti niurkomas, nustebau, nes tik man atėjus Plot mane pasitiko ne ytin draugiškai. Apžiūriu jį. Gražus konkūrinis eksterjeras. Sudedu į ėdžias vaišes ir dar pašukavusi Plot Blue išeinu paligdama laisvę eržilui
- Iki gražuoli. 248344

Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Sk. 10 28, 2012 9:32 pm

Paruošus vieną padaužą į darbą atskubu pas antrąjį, kuris išsprogdinęs akutes laukia manęs jau nuo pat atkeliavimo į arklides su Cornet Obolensky. Pabarbenusi į gardo duris sužadinu Plot Blue širdelėje džiaugsmą. Nusijuokusi išsitraukiu iš kišenės kelis gardėsius ir nusprendžiu, kad pats laikas lysti vidun į gardą pas savo gražuolį. Pravėrusi gardo duris paglostau platų bėrio lauką ir pasisveikinusi pakštelnu jam į nosį.
- Ahoy, my big boy. :love:
Paglosčiusi kaklą pasiimu kūno šepečius ir greitai perbraukusi eržilo kūną užmetu jam ant nugaros prakaitinį poponą. Iškrapštau kanopas ir iššukavusi karčius su uodega užmaukšlinu kantariuką.
- Tuoj eisim. yeah
Pliaukštelnu pirštu bėriui per nosį ir trumpam jį sudrausminus, pritupiu ir uždedu visas keturias apsaugas. Prisegusi leicą nieko nelaukiu ir išsivedusi iš gardo Plot Blue atsirišu šalia stovintį Catoki ir patraukiame iš arklidžių.
"*"
Grįžtame po geros valandos ir pas pirmąjį užsukame Plot Blue. Paleidusi Catoki prie šieno kupetos esu tikra, kad jis ramiai stovės, o aš į tą laiką susitvarkau su Plot Blue. paglosčiusi eržilo dar šiek tiek sudrėkusi kaklą įvedu jį į gardą. Pritūpusi nuimu apsaugas ir atsegusi pasiimu poponą. Viską sudėjusi į spintą nuimu kantariuką su leica ir pakabinu juos ant gardo. Įlendu dar kartelį vidun pas savo gražuolį ir įbėrusi kelis skanėstus į ėdžias nusiunčiu jam oro bučinuką ir uždarau gardą. Pasiėmusi už leicos nusivedu Catoki link jo gardo.
- Čiau, gražuoli. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Pen. 11 09, 2012 4:52 pm

Vakare susidėliojusi smegenyse viską į stalčius ir nusprendus kas ką šiandien veiks, užsuku pas gražuolį Plot Blue, kuris turės garbės pailsėti nuo manęs sėdinčios balne. Su juo šiandien stipriai padirbės Viltė, o aš šiandien jį tik paruošiu darbui. Nusišypsojusi įlendu vidun pas gražuolį. Plot Blue pradeda trintis ir prunkštauti. Bėris priglaudžia švelnią savo nosį man prie skruostų ir taip meiliai pasisveikina.
- Liaukis, kutena! 731711
Apsikabinusi eržilo kaklą pabučiuoju jam į nosį ir pavaišinu morkyte. Plot Blue greitai ją praryja ir laukia kitos. Nusijuokusi paplekšnoju eržilui per kaklą ir išėjusi iš gardo susirandu savo raktus, kurie tupi užsegtoje kiauroje kišenėje. Pagaliau juos susiradusi atrakinu spintą ir greitai išsiėmusi šepečių dėžę pasiimu kūno šepečius. Plot Blue seka visur mane ir tikisi sulaukti dar gardėsių. Palengva valydama eržilo kūną, sulaukiu Viltės skambučio , jog neužilgo bus pas mane arklidėse. Išvaliusi eržilo kūną, iškrapštau kanopas ir iššukuoju karčius su uodega. Pritūpusi apčiupinėju juodbėrio kojas ir uždedu ant visų keturių kojų apsaugas. Nieko nelaukdama užmetu tamsesnį pobalnį ir uždėjus gelinį paminkštinimą, pradedu balnoti. Prisegusi krutindiržį, užsegu pavaržą ir išsitraukiu kamanas iš spintos. Pakamanojusi užmetu Plot Blue ant nugaros prakaitinį poponą ir išsivedu eržilą iš gardo. Išvydus Viltę, perduodu jai žirgą ir užrakinusi spintą kol ji išsikuičia ir persirengia jojimo drabužiais, Plot Blue stovi ramiai koridoriaus gale, o aš kulniuoju pas kitą savo draugelį.
"*"
Grįžtame po geros treniruotės. Viltė su Plot Blue patraukia link gardo. susistabdžiusi eržilą prie gardo ji pritūpia ir nuima visas apsaugas. Atsegusi pavaržą, nukamanoja ir užsagsto poponą. Įvedusi eržilą į gardą iškart puola nukamanoti. Visą žirgo inventorių sunešioja į vietas ir įbėrus į ėdžias gražuoliui skanėstų, atsisveikina ir uždaro gardo duris, leidžia gražuoliui pailsėti.
- Čiau, dički. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   Sk. 12 23, 2012 9:33 am

Aplankiusi du savo žirgelius ir išleidusi juos į ganyklą, atkeliauju pas paskutinį veteraną, kuris kartu keliaus į ganyklą. Nusijuokusi apsidairau ir išvydusi dailų eržilų snukutį nusišypsau. Pabarbenusi į gardo duris išsitraukiu iš kišenės kelis skanėstus ir įmetusi juos į ėdžias ateinu pas jį į gardą. Plot Blue pradeda mane uostyti ir išvydęs mano rankose trofėjų pradeda guguoti.
- Ahoy, big boy. liudi
Paglosčiusi eržilo kaklą dar šiek tiek paniurkau juodbėrio nosį ir leidus jam pauostyti dar kartą trofėjų rėžiu kalbą:
- Sveikinu tave, pyragėli, dabar turėsi prie savo apdovanojimų dar vieną trofėjų, taip ir toliau. :love:
Išėjusi iš gardo padedu trofėjų ant spintos ir paėmusi raktus atrakinu jo spintą, išsitraukiu žieminę gūnią, bintus ir kaliošus. Grįžusi atgal į gardą užbintuoju visas kojas ir uždedu ant priekinių kojų kaliošus.
- Na ką, galėsi atsipūsti su draugais. 731711
Užmetusi žieminį poponą užsagstau sagteles ir užmaukšlinusi kantarą prisegu leicą ir išsivedu iš gardo, pagrindinio arklidžių kiemelio link.
Spoiler:

- ŽIRGAS GANYKLOJE IKI SAUSIO 11 DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Plot Blue (SWE)   

Atgal į viršų Go down

Plot Blue (SWE)
Atgal į viršų 
Puslapis 11