rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Corradina (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 516

RašytiTemos pavadinimas: Corradina (GER)   Pir. 02 13, 2012 4:06 pm

Corradina
Corrado I x Elsafina
Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Holšteinė.
  • žirgo lytis : Kumelė.
  • žirgo amžius : 14 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 70 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2011 02 03.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
RUOŠIAMA.

Corradina - širmukė apie kurią visai nesenai niekas net nežinojo. Bet štai ką daro puikus šuolis ir geros kojos. Jau dabar visur pilna jos nuotraukų ir informacijos. Nesenai vykusiose World Equestrian games konkūro varžybose komanda kurioje buvo ir Corradina nuskynė pirmą vietą. Tai dar įrodo, jog ši kumelė ne iš kelmo spirta. Komandoje ji buvo su visiems žinomu Checkmate bei su Cellagon Lambrasco. Su kumele susipažinau labai seniai. Ieškojus žirgų kaip ir visad, netyčiomis radau ją. Tuomet bandžiau ją auginti, bet ji niekaip man neįtiko. Na ką, teko parduoti. Pardaviau ją gerai raiteliai Lisai, kuri ją augino taip pat neilgai. Dabar praėjus daug laiko, pamačiau ją ir prisiminiau tuos laikus kai dar buvome kartu. Šiek tiek suspaudė širdį, tad nusprendžiau ją pasiimti. Mes su Corradina vėl drauge. Tikėkimės, kad ir liksim drauge dar ilgai.

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pir. 02 13, 2012 4:21 pm

Pagaliau sulaukusi tos progos kada vėl po visokiausių darbų galėsiu užskti į arklides ir apklankyti savo geriausius iš geriausių, bet šį kart dar pas juos iškart neužsuku, o laukiu jau seniai matytos viešnios - Corradinos. Staiga arklidžių duris prasivėrus į vidų įsiveržia Viltė ir mano jau seniau auginta kumelė. Nepasikeitus nei charakteriu, nei sudėjimu, visada fiziškai stipri. Pagriebus iš grūmės leicą ją išleidžiu namo, o pati nusivedu kumelę prie jos naujojo gardo. Sustabdžiusi paniurkau jos nosytę, pavaišinu skanėstu.
- Sveika sugrįžusi, saulute. liudi
Apsikabinusi ją išmyluoju, jaučiu kaip ji apuosto mane, bet tuo pačiu ir atsitraukusi nenoriai bendrauja su manimi. Paglosčiusi jos kaklą viską suprantu, visdėlto jai taip pat šokas keliaut per arklides. Pritūpusi nuimu transportines apsaugas ir dar kartelį pavaišinu skanėstu, tik šįkart obuoliu. Pakeičiu prakaitinį poponą į gardinį ir įvedu ją į gardą. Nuėmusi kantariuką dar kartelį pabučiuoju, atsisveikinu ir leidžiu susipažinti su nauja vieta. Uždariusi gardo duris patraukiu sunešti jos inventoriaus:
- Viską suprantu, mažute. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pen. 03 09, 2012 2:52 pm

Atvykusi į Satiną ir apsitvarkiusi po atostogų administracijos kabinete patraukiu link savo arklidžių. Nieko nelaukdama nuskubu prie kiekvieno savo žirgelio, juos pavaišinu keliais sukraus gabaliukais ir apsitoju ties vienintele kumele mano arklidėse - Corradina. Mažuti iškišusi nosį išriečia lūpą ir uodžia dvelkiantį šieno orą arklidėse. Paniurkiusi jos nosytę pavaišinu ją likusiu paskutiniu cukraus gabaliuku maišelyje ir visa laiminga pagaliau pasisveikinu su baltuke:
- Sveika, mažute. 248344
Pakštelėjusi jai į nosį šiek tiek išgąsdinu kumelytę ir ji atšokusi nuo gardo durų nusipurto. Atsirakinusi jos spintą ištraukiu tamsias apsaugas ir kantariuką su leica. Viską pasidedu ant spintos ir pravėrusi gardą įlendu į vidų pas Corradiną. Kumelė pradeda mane uostyti ir prunkštauti, lėtai ranka perbraukusi per baltukės kaklą pritūpiu ir apčiupinėju jos kojytes. Kumelė nelabai noriai leidžiasi būti liečiama ir tik kelia kojas į viršų ir kitaip išsidirbinėja.
- Mūs arklidžių drovuolė. yeah
Nusijuokusi ištiesiu delną su obuoliuku ir kol ji jį garsiai šlamščia aš uždedu ant visų keturių kojyčių apsaugas ir užmaukšlinusi kantariuką prisegu leicą. Aptvarkiusi poponą išsivedu ją iš grdo ir mes lengu žingsniu pasileidžiamės susipažinti su levada.
"*"
Po kelių valandų parsivedu kumelytę visą išsidūkusią ir jau susipažinusią su levada ir aplink slypinčia gamta. Susistabdžiusi ją prie gardo pagiriu ir paglostau baltukės kaklą. Pavaišinusi ją obuoliuku nuimu visas apsaugas ir jas apvaliusi įdedu į spintą. Paglosčiusi Corradinos snukutį įvedu ją į gardą ir nuėmusi kantariuką suleica atsisveikinu ir palieku pasiilsėti garde. Uždarau gardo duris ir įdėjus kantariuką su leica į spintą patraukiu link kitų savo draugelių.
- Čiau, mažute. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pir. 03 26, 2012 1:19 pm

Nuvedusios eržilus atskubame pas kumelytę, kuria Viltė turės nuvesti į vaikštynę ir po valandos energingo darbo parvesti atgal į gardą. Kol grūmė kuičiasi kambaryje tol aš aptvarkau kumelytę ir su ja draugauju. Įslinkusi į gardą išglostau Corradiną.
- Hello, girl. liudi
Pavaišinusi ją skanėstu pritūpusi apžiūriu jos kojas ir paglosčiusi jos kaklą išeinu iš gardo, paėmusi kūno šepečius grįžtu atgal į gardą ir pradedu valyti jos kūną, širmė uostinėja mane. Išvaliusi vieną kūno pusę pereinu prie kitos ir greitai perbraukus kumelytės kūną pavaišinu dar vienu skanėstu. Įmetusi šepečius į dėžę pasiimu karčių šukas, iššukavusi karčius pasikeičiu šukas į uodegos šepetį ir iššukavusi dailią jos uodegą užmaukšlinu jai kantariuką:
- Na va, mažute. Graži kaip visada. balute
Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau jos visas kanopas ir paėmusi apsaugas uždedu ant visų jo kojelių. Kumelė iškišusi nosį pro gardo duris pradeda gremžti koridoriaus grindis ir prašytis eiti laukan. Papliauškėjus jai per petį gražinu atgal Corradiną į gardą ir paėmusi prakaitinį poponą prisegu prie kantariuko kordą.
- Eisi dirbti, saulute. yeah
Išvedusi ją iš gardo pašaukiu grūmę Viltę ir perdavusi jai kumelę pasikviečiu arklininką ir kol kumelytė dirba vaikštynėje su Vilte liepiu jam išvalyti gardą.
"*"
Parveda Viltė kumelę po pusantros valandos ir padirbusios, ir pasiganiusios. Perėmus kumelę iš grūmės Viltei leidžiu šiek tiek atsipūsti, o aš pasiėmusi kumelę nusivedu į švarut švarutėlį gardą. Susistabdžiusi ją prie gardo nuimu visas apsaugas ir įdėjusi jas į spintą įvedu Corradiną į gardą. Aptvarkau prakaitinį poponą ir nusegusi kordą jį susuku, numaukšlinusi kantariuką pavaišinu širmę skanėstais ir atsisveikinusi uždarau gardą.
- Čiau, saulyte. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

Pranešimų skaičius : 266

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Št. 05 05, 2012 10:36 am

Ateinu pas dičkę kumelaitę Corradina ir pravėrus gardo duris, pakviečiu ją.
-Hey, mergyt. Eikš, susipažinsim :).
Ši kiek nepatikliai, atpėdina ir uosto man rankas. Aš pavaišinu baltukę morkyte ir paglosčiusi nepasitikintį baltą snukį, pasiimu šepetį ir einu išsivalyti draugę. Prvaliusi dulkes, einu krapštyti kanopų. Baltas padaras mane stebi kiekviename žingsnyje, tačiau po truputį apsipranta su manim. Džiaugiuosi menkais pasikeitimais, ir baigusi valytis žirgą, uždedu jam apsaugas bei kantariuką. Prisegu kordu ir išsivedu prasivaikyt.

Grįžę po nepilnos valandos iš lauko, abi sustojame prie gardo ir nuėmusi jai apsaugas, įvedu kumelę gardan. Corradina įlekia vidun ir kimba šienui į atlapus, o aš nuėmusi kantariuką su kordu, netrukdau jai ir pavaišinusi dar viena morkyte, leidžiu jai ilsėtis.
-Čiau, baltuke. 377718
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Tr. 05 16, 2012 3:50 pm

I vėl atkeliauju pas širmulę pabendraut. Ši mane pamačius nesureguoja, tik stebi.
-Sveika, baltuke.- Pasisveikinu.
Iš dėžės išsiėmusi šepetį, pravalau dulkes, iškrapštau krapštuku kanopas ir iššukuoju karčius bei uodegą. Baigusi greitai valytis, paglostau širmą kaklą ir uždėjusi apsaugas, atsinešu iš balninės jos balną. Uždedu kumelei tobulai tinkantį bordinį pobalnį ir uždėjusi paminkštinimą, švelniai nuleidžiu ir balną ant nugaros. Ši kiek pasimuisto karpydama ausimis, bet stovi ramiai. Atsargiai truputį veržteliu balną ir uždedu dailia karūnėle papuoštas kamanas. Merginai ramiai stovint, užsidedu šalmą ir pasiėmusi stekutį, išsivedu kumelką laukan.

Grįžtame po treniruotės pavargę. Sustabdžiusi ją prie gardo, stengiuosi greit nubalnoti, tačiau nesigauna. Nuėmus apsaugas, pakabinu jas ant gardo durų ir atsegu pavaržą. Mesteliu ją ant balno ir nuimu jį. Pakabinus ant laikiklio pobalnį uždedu ant gardo durų džiūti, o paminkštinimą ant balno. Atlaisvinusi kamanas nusivedu kumelę į gardą ir nuimu jas. Corri greit paguvėja ir godžiai geria iš girdyklų. Paglostau jos nuo prakaito sulipusį kaklą ir pavaišinu skanuku.
-Iki,- atsisveikinu su kumele rinkdamasi daiktus. Pasiimu viską į glėbį ir nusinešu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Tr. 06 13, 2012 8:48 am

-Hey, mergyt.- pasisveikinu pralėkdama pro jos gardą link balninės. Nugriebusi balną ir kamansas, pasieidžiu bėgte iki gardo. Pakabinu balną ant laikiklio su kamanomis ir nugriebusi gramduką, įlendu gardan. Kumelė mane pasitinka nustebusiu žvilgsniu. Glosteliu jos nosiuką ir imuosi darbo vlydama švelnų baltą plauką. Baigusi valyti, iškrapštau kanopėles ir iššukuoju pasivėlusiusbaltus karčius. Apsidžiaugiu, kai apėjusi ''peržiūrai'' nerandu dulkių ar sulipimų.
Pasiimu apsaugas ir uždėjusi jas, imuosi ją balnoti. Uždedu pobalį, kailinuką paminkštinimą ir ant viršaus- balną. Veržtelėjusi pavaržą, pavaišinu prieš išeinant kumelytę skanėstu ir uždedu kamanas.
-Na eime.- paraginu kumelę eiti ir išsivedu ją į lauką.

{{{{}}}}

Po lengvos treniruotės grįžtame abi ir aš ją sustabdžiusi nubalnoju. Baigusi balnoti, uždedu vietoj kamanų kantariuką ir nusivedu iki prausyklos, kad pašaldyčiau kojas. Nupraususi pečius ir kojas, parsivedu kumelę ir ši iškart išsivolioja garde. Pavaišinu ją morkos galiuku ir palieku.
-Čiau saulyte. :)
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pir. 06 25, 2012 12:04 pm

Atkeliauju pas Corri į gardą ir pavaišinu ją skanėsti.
-Hey, mergyt, - kumelei karpant ausimis pasisveikinu.
Patikrinu ar nėra jokių žaizdų ant kojų ir pradedu valyti dulkes. Iškrapštau kanopas ir uždedu kantariuką. Prisegusi virve išsivedu kumelę į vaikštynę.

Grįžusios, pasivaišinam skanėstais: abi suvalgom po obuolį. Kumelė atrodo gan patenkinta, kad šiandien nebus jojama. Paglostau jos snukutį ir nuimu kantariuką.Įtrinu kojas tepalu ir palieku ilsėtis.
-Čiau, mergyt. yeah
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pir. 07 30, 2012 8:31 pm

- Ahoy, Lengvai sukalbu it maldą įėjus į arklides. Čia greit pakyla žirgų galvos ir stebeilyja į mane praeinant. Tačiau aš nesidairau, einu tiesiai link saule nutvieksto gardo, kurį vakaro spindulėliai nudažė gelsva aukso šiluma. Vos riėjus Tą gardą, primerkiu akis ir joms kiek apsipratus, prisidengiu ranka veidą ir pasižiūriu tolyn, kur pamatau, auksu nubertą baltą kailį, o giliau pasižiūrėjus- ir dvi tamsias it sagutes akis. Kumelė mane pažinus priėjo ir pakasė koja.
-Hey, mergyt, - pakartoju pasisveikinimą ir paglostau jai snukį ramindama...- kumelė ištraukai nosį man iš rankų, o aš atsitraukiu ir pravėrus duris įeinu vidun su kantariuku ir virve. Užmaunu jai kantarą ir išsivedus į taką, pririšu prie gardo durų. Nusprendžiau šiandien valytis kiek kitaip. Pasiėmusi šepečius švelniai braukiu jos odą ir kedenu sulipusį kailiuką. Baigusi valyti kūną, keliauju su krapštuku rankoje prie keturių kumelės galūnių ir paprašau vienos iš jų. Ši duoda kanopą ir stebi pakreipus galvą. Švelniai išvalius nešvarumus, pastatau kanopą ant cemento ir paprašau kitos kojos. Baigusi valyti ir kanopas, prašukuoju karčius su uodega ir uždedu apsaugas. Kumelė iškart paguvėja ir ima strykčioti bei grabalioti mane vos praėjus. Nusišypsau: panašu, ji visai nori padirbėti. :) Nieko nelaukdama čiumpu balną ir uždedu jį ant pobalnio. Veržteliu pavaržą ir pasikamanoju ją. Ji jau laukia mūsų naujai pradėsiančio gyvenimą, dueto...

Po įspūdingos treniruotės abi grįžtame iš konkūro maniežo ir sustojam prie gardo. Paglostau jos kaklą ir pakšteliu į nosiuką, tuo tarpu jį pirkteli ir sušnirpščia. Nuėmus balną pakabinu jį ant laikiklio ir nusegu žirgui nuo kojų apsaugas. Isivedu ją į gardą ir nuimu kamanas.
Kumelė puola gerti, o aš pasinaudoju tuo tarpu ir nusinešu inventorių į balninę. Grįžus randu ją ėdančią šieną, tad nebetrukdau jai ir pavaišinus morkyte palieku ilsėtis.
-Čiau, Corri. liudi - atsisveikinu su kumele.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Antr. 07 31, 2012 7:24 pm

Prieinu prie mergaitės, kurią vakar prajojau, gardo.
-Hey, kumelyt.- Pasisveikinu su ja ir imu valyti kūną. Kumelė iltu žvilgsiu pasižiūri į mane jau einančią link jos ir mirktelėjusi nusisuka atgal į savo šieną. Kol ji ramiai valgo, išvaliusi kūną nuo dulkių ir prakaito žymių, išvalau kanopas ir sušukuoju karčius, uodegytę. Iš dėžės išsitraukiu kantarą ir uždedu jį kumelei. Ši suklusta ir stebi, ką aš darysiu toliau. O aš prisegu štrichą prie kantaro ir uždedu apsaugas.
-Na, eime, palakstysi šiandien, kumelyt. Išsivedusi kumelę laukan, abi besileidžiančios saulės šviesoj apsidairom ir aš kvėptelėjus liuokteliu jai ant nugaros, o ji nustemba.
-Taip taip, - atsakau į klausiamą jos žvilgsnį, - aš tavim josiu be balno. Bet netoli, tik iki levadų. Ir paraginu kumelę laikydama virvę kairėj rankoj. Ji kiek nevalyvai pajuda pirmyn, bet greit apsipranta, ir regis, džiaugiasi tuom.

Po trejų valandų šeliojimo lauke parsivedu kumelę į arklides ir nuimu kantarą su štrichu. Ši apsiuosto garde ir suėda nedidelę naktipiečių dalį avižų. :D Pametu duonos riekelę į ėdžias ir nuėmus apsaugas palieku kumelytę ilsėtis.
-Pailsėk, mergyt. 377718
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Kv. 08 02, 2012 6:29 pm

Kadangi šiandien kiek stingu laiko, tai negaišdama įlekiu gardan ir užmaukšlinu kumelyte kantarą.
-Labas baltule,- paskubom pasisveikinu pripuolus su kantaru. Prisegu virvę ir išvedu kumelę iš gardo. Pastačius užmetu virvę ant kaklo ir pravalau kūną, iškrapštau kanopas ir paskubom išvedu nustebusią kumelę į vaikštynę.

Po nepilnos valandos parvedu kumelę iš vaikštynės, prieš tai ją pamaudžius duše. Nuimu kantarą. Dabar ji, visa drėgna kimba į gertuvę godžiai gerti, o aš įmetu į ėdžias porą skanukų ir lekiu arklide.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Tr. 08 29, 2012 7:40 am

Po kurio laiko vėl išsiilgus dailaus balto kūno grįžtu prie Corri gardo.
-Hey, mergyte. Kaip laikaisi? 833459 -keliaudama į gardą su šepečiais kalbinu kumelę. Ji švelniai nusižiovauja ir ateina pas mane. Paglostau jos nosiuką ir pradedu valyti. Baigusi valyti kūną, šepečius keičiu kanopų krapštuku ir išvalau kanopėles. Tada prašukuoju karčius.
-Na štai, mergyt. Jau švarutėlė! woohoo - linksmai tarsteliu glostydama jos nosiuką ir nulekiu iki balninės balno ir kamanų. Grįžusi randu kumelikę žiūrinčią pro tarpą.
-Geruutė, kad neišėjai iš gardo,-pagiriu ją glostydama ir stumdama atgal, kad uždėčiau balną. Uždėjus jį su pobalniu, veržteliu pavaržą ir uždedu apsaugas ir kaliošus. Pasiėmusi kamanas greit išsegu aštuoniukės žąslus ir įdedu trižiedžius. Žiūrėsim, kaip jai šiti tiks šokimui. :) Pasikamanoju ją ir mes keliaujame tiesiai į aikštę.

Po treniruotės grįžtame pavargusios, tačiau giliai kvėpteliu, nes man dar liko ne vienas žirgelis šiandien. Nusibalnoju kumelę ir nusinešu balną ir kamanas į balninę ir grįžus pavaišinu kumelę morkomis ir nulekiu prie sekančio žirgelio į savas arklides.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Kv. 10 25, 2012 5:14 pm

Tikrai ilgai nesilankiusi pas kumelaitę Corri, užsuku su maišeliu morkų, norėdama išpirkti savo kaltę. Kumelaite mane atpažysta ir ateina pasitikti, tačiau aš nesijaučiu taip smagiai. Man gėda, kad aš ją palikau taip ilgai nejudintą. Tačiau taip mokslai spaudė, kad nebuvo laiko nė prajot nė vieno žirgelio. Dabar jau teks susiimt, pamastau. Įėjus į gardą paglstau ją, ši iškart pastebi mano rankose maišelį, ir nedeldama ima jį knabinėti.
-Taip, mergyte. Morkytės tau. -švelniai tariu ir išimu vieną drūtą morką iš maišelio. Dabar jau paragavus pirmo kasnio, ji prašo ir likusiųjų. Kadangi vis dar jaučiuosi kalta, nepagailiu ir jų. Palikdama kelias po treniruotės, atiduodu likusias ir greitai išsivalius uždedu apsaugikes ir balną. Pasikamanojusi išsivedu ją maniežą.

Po treniruotės grįžtame abi sukritusios. Jai tai pirmas rimtesnis darbas po mano apleidimo, man- tai fizinis darbas, po savaitės nejojimo. Taigi abi parsivelkame iki gardo ir pagaliau jį pasiekusios, nusibalnojam ir ši įklumpina namo.
-Kam tau tas darbas, a? Tu ir taip patenkinta, argi ne? 210944 - išspaudžiu pavargusią šypseną ir nusprendžiu, jog kumelės dagiau į rimtą darba neimsiu, bent jau kol ji bus mano rankose. Taip apsprendus savo treniruotes su ja, įtrinu jai kojas, kad po tokio darbelio neištintų ir palieku su dekučiu.
-Iki, mažute.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pir. 10 29, 2012 7:41 pm

Eidama per tiščias arklides, pastebiu vieną žirgą. Tai manoji Corri stovi viena ir pasimetuusi.
-Sveika, mažyte. Viena likai, a? 69646 - priglundu prie žirgo kūno ir paglostau ją. Nenoromis kaupiasi ašaros, jog žirgas, stovėjęs tiek laiko su draugija, staiga jos netenka ir lieka vienas. Išsiimu morkyčių ir pavaišinu jomis kumelę. Ši kiek pralinksmėja. Išvalau ją ir uždėjus apsaugas ir kantarą, prisegu virve ir išsivedu į maniežą paleisti palakstyti.

*

Grįžtame po valandžiukės su baltuke. Ši kiek pralinsmėjus, tad nieko nelaukus, įvedu gardan ir nuėmus nagafkes ir kantarą, pavaišinu morkomis. Mergaitei smagiai šlamščiant, stebiu ją. Kai ji pabaigia gardėsį, patikrinu jos kojas ir užmetus poponiuką, atsisveikinu su ja.
-Čiau mergyt, laikykis. Greitai čia bus nauji snukučiai. ;)
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   Pen. 11 02, 2012 10:23 am

Atkeliauju pas mergaitę į arklides. Jos vis dar tuščios. Pamačiusi savo mergaitę, nusišypsau o ši mane- pradeda žviegti.
-Labas, mažumėl, kaip tu? Vis dar viena baltukė stovi.... 65339 ,- paguodžiu arklį įėjus gardan. Kaip paguodą ji priimi ir morką man iš rankos, skaniai ją sutriaukšdama. Paglostau jos kaklą ir pasidžiaugiu keliom mielom akimirkom. Kumelei paprašius dar, pakutenu jos nosiuką ir iš dėžės išsiėmusi šepečius, išsivalau kumelę ir užbintuoju kojas. Pažiūrėsim, kaip seksis dirbti su bintais. Atsinešusi balną, uždedu pobalnį ir paminkštinimą su balnu. Prakišus krutindiržį, susagstau jo sagteles prie balno ir veržteliu pavaržą. Kumelė veržiant kiek pasirauko ir pagrumoja, tačiau po kelių akimirkų vėl matau šiltas mielas ausytes pastatyta į priekį. Uždėjus kamanas, susagstau jas ir užsimaukšlinus pirštines, susisegu šalmo dirželį ir pasiėmusi stekutį, išsivedu kumelę į maniežą.

"*"

Grįžtame po treniruotės. Pagaliau prisimename, kaip joti reikia. :) Apšilus visam kūnui, tenka nusiimti striukę. Pastačius kumelę prie gardo, nubintuoju kojas ir nuimu balną. Užmetu poponiuką ir susegusi diržus, atlaisvinu kamanų dirželius ir įvedus Corradiną gardan, nuimu jas. Kumelė garsiai atsidūsta ir ima kramsnoti šieną.
-Ger mergaitė,- pagiriu ją duodama morką ir glostydama snukutį. Bintus susukusi atgai ir įmetusi į dėžę, nusinešu balną ir kamanas į balninę ir sugrįžusi uždarau mergytės duris.
-Čiau, mažyt. :3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Corradina (GER)   

Atgal į viršų Go down

Corradina (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11