rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Street Sense (USA, sav. Biscuits.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 588

RašytiTemos pavadinimas: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Tr. 03 21, 2012 6:32 pm

Žirgo vardas: Street Sense.
Žirgo veislė: Anglų grynakraujis.
Žirgo lytis: Eržilas (Licenz.)
Žirgo atvedimo vieta: Amerika, Kentukis.
Žirgo atvedimo data: 2004 balandžio 4-ą.
Žirgo amžius: Septyneri metai.
Žirgo spalva: Bėra.
Žirgo ūgis: 1,69 metro.
Žirgo kilmės linija: Street Cry x Bedazzle.
Žirgo paskirtis: Lygiosios Lenktynės.
Žirgas man priklauso nuo 2oo9.o3.o8.

Žirgo aprašymas: Su Street Sense mes jau dveji metai. Per juos buvo ir ašarų, kai norėjosi tiesiog išeiti ir nebegrįžti, ir džiaugsmo, kai negalėjau patikėti tuo, ką mačiau ir jaučiau. Kartais atrodė, kad geriau nebūčiau užsikrovusi tokios naštos sau ant pečių, nes buvimas su Sense nebuvo tik puikios treniruotės, žygiai ir naujos pergalės. Galėjau lenkti pirštus skaičiuojant ir tuos kartus, kai maniau, kad iš viso mesiu jojimą, nes nebegalėjau daugiau taip gyventi. Tiesa. Street ne visuomet buvo geriausias mano draugas, ne visuomet mes puikiai sutardavome. Tačiau dabar suprantu, kad buvo verta mažais žingsneliais žengti link jojimo, kuris nesibaigtų ašaromis. "Mes nesame tobuli. Klystame, pykstame, klumpame ir keliamės. Verkiame ir juokiamės, skaičiuodami iškrėstas kvailystes. Nes tobulybė.. yra nuobodi."
Sakoma, kad norint pažinti žirgą, reikia pažinti save. Sakoma, kad norint pažinti žirgą, neužtenka viso gyvenimo. Velniop tuos gražius ir metaforiškus posakius. Kai supranti, kad žirgas svarbus, pamiršti save ir stengiesi tik dėl jo. Taip buvo ir mums. Ir kai praėjo daugiau kaip dveji metai, kai mes su šiuo nuostabiu bėriu kartu, galiu teigti, kad ne tik aš aukojuosi dėl Street, bet ir jis dėl manęs. Mes pradėjome suprasti vienas kitą iš žvilgsnio, jojant nebereikia steko. Viskas pasikeitė. Bet nei vienas iš mūsų netapome tobuli.
Kažkurioje amžinybės dalyje atsiradau aš. Gal po dienos, po metų ar po dešimties- tuo metu laikas buvo tiesiog sustojęs, tu prisidėjai prie manęs ir į amžinybės istoriją buvome įrašyti mes. Mes, ne kaip du individai, o kaip vienas. Nuo tada iki pat pabaigos, visuomet buvome mes. Ir būsime. Mylinčios širdys nemiršta. Jos nepalieka viena kitos, tik ne vidury to, kas yra tobula ir nepakartojama. Kai tenka išsiskirti, nors vienai amžinybės dalelei, aš prisimenu tave laimingą, laisvą ir nepriklausomą. Ir su lyg kiekviena tokia mintimi, kuri užvaldo nuo galvos iki pat pirštų galų, aš pati tokia tampu. Laiminga, laisva ir nepriklausoma. Žengianti šalia tavęs. Iš lėto, pamažu ir visai neskubant, mes ir vėl tampame tokie, kokie buvome- laisvi.
Pastebėjai? Štai, kas pasikeitė. Kažkurioje amžinybės dalelėje aš pradėjau kalbėti ne apie tave, o apie mus.
Street Sense Darley veisykloje.
Žirgo pasiekimai:
10/27/07 Breeders' Cup Classic. 4th.
09/29/07 Kentucky Cup Classic. 2nd.
08/25/07 Travers Stakes. 1st.
07/29/07 Jim Dandy. 1st.
05/19/07 Preakness. 2nd.
05/05/07 Kentucky Derby. 1st.
04/14/07 Blue Grass. 2nd.
03/17/07 Tampa Bay Derby. 1st.
11/04/06 Breeders' Cup Juvenile. 1st.
10/07/06 Breeders' Futurity. 3rd.
09/10/06 Arlington - Washington Futurity. 3rd.
08/19/06 Maiden Special Weigh. 1st.
07/09/06 Maiden Special Weigh. 2nd.
2009 Leading 1st Year Sire of Weenlings.

Žirgo vž pasiekimai:
Melerio "Gražiausio bėro žirgo" parodoje. 3rd.
Sorbet "Birželio žirgas 2oo9" parodoje. 2nd.
Piaffe "Sportiniai žirgai" parodoje, lenktynių grupėje. 2nd.
Estorilo "Mieliausio snukučio" parodoje. 2nd.
Žirgų Pasaulio lenktynėse "Maiden Race". 2nd.
Estorilo "My painted horse" parodoje. 2nd.
Estorilo "Grand stakes". 1st.
Estorilo "Ipposvera '10". 1st.
Estorilo "Aktyvių žirgų" parodoje, lenktyninių žirgų užskaitoje. 1st.
Estorilo "Paskutinės vasaros maudynės" parodoje. 2nd.
Aseno Sezono Pabaigtuvių Nominacijos: "Metų megėjiškas žirgas", grožio ir rezultatų vertinime, lenktynių užskaitoje.

Spoiler:

Prie žirgo gardo:
Spoiler:

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.

Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Sk. 12 23, 2012 12:33 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Tr. 03 21, 2012 7:01 pm

Antrasis iš fūros išlipa Street Sense. Mano Vienintelis be jokių klausimų. Perėmusi jo leicą kiemelyje vos neapsipilu ašaromis, nes labai, labai seniai jį mačiau. Nedovanotina mano klaida, pripažįstu. Uždėjusi ranką ant kaklo nusivedu bėrąjį link arklidės žinodama, kad to štricho nė nereikia.
Pasiekus arklidę įvedu į gardą šalia Cicero su Cornet'u. Visi arkliai susigugena, vis tik seniai pažįstami, tik nesimatę. Garde nusegu kantarą ir apsaugas savo gražuoliui, šis lyg šypteli, o gal tik pasivaidena. Sutvarkau visus daiktus, užsuku ant kojų bintus, pavaišinu skanėstais įkurtuvių proga. Atrodo, galėčiau iš čia tiesiog neišeiti, bet dar begalės reikalų ir planų laukia. Paduodu dar kelis skanukus, išėjusi iš gardo apsižvalgau. Aplink pilna arklininkų kabina laižalus, žaislus, įjunginėja girdyklas. Šypsausi nuo ausies iki ausies. :] Šūkteliu, kad Blind'ei būtinai reikia žaislo, bet ne plastikinio, nes arklidę išgriaus. Išgirstu "Mhm." ir atsisuku į Sense.
- Čia bus šaunu, pamatysi. Čiau, amigo, hug - pakšteliu nosiukin ir išeinu..

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Št. 03 24, 2012 2:20 pm

Nuvedusi į ganyklą Blind Luck, ateinu pas savo best of best - Street Sense. Eržilas išlaikęs savo formas, kas yra liux, gražus stovi priešais mane.
- Na, kaip tau čia? s - užėjusi į gardą apsikabinu bėriuko kaklą.
Pavaišinu skanėstais, šiek tiek pastoviu atsirėmusi, Street prunkštauja ir taip pat dalinasi naujienomis. Nusišypsau, nes kad ir kiek laiko mes buvome atitrūkę, ryšio nepraradome. Nuimu mažučiui poponą, nusuku nuo kojų gardinius bintus. Uždedu kantarą, prisegu prie jo kordą, nes gali labiau tampytis nei Luck tampėsi. Išvedu į taką tarp gardų, o tuomet tiesiu taikymu link ganyklos.

Po dviejų valandikių parvedu arklėną namo. Nuimu kantarą, užsuku ant kojų bintus. Iškrapštau kanopas ir perbraukiu per kailį šepečiu, kad nebūtų koks baisuolis. :D Paploju per kaklą, pakšteliu nosin.
- Iki, mažiau. angel

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Pir. 04 09, 2012 12:41 pm

Ateinu pas savo gražiausiąjį Street'ą gražią pavasario popietę vietoj namų darbų pasirinkusi žirgyną. Bėris laukia manęs pastatęs ausytes.
- Sveikas, gražiausias. s Eisim į laukus išjoti, - nusišypsau.
Užėjusi į gardą paduodu eržilui kelis skanėstus, nusuku nuo kojų bintus ir nuimu poponą. Paprašiau Jolantos jį išvalyti, tad man belieka tik iškrapšyti kanopas ir sutvarkyti karčius. Tą padariusi sušukuoju išsidraikiusią uodegą.
- Nuu, tu uodega nesiskundi, draugai - paglostau išimdama pjuveną.
Užsuku ant kojų bintus, užmetu universalų balną su visais daiktais. Uždedu gražuoliui kamanas, paploju per kaklą. Labai ilgai nejotas, bet dažnai laiką leidžia ganyklose, tad neturėtų kilti problemų, ypač mums. Išvedu dičkį eržilą į taką, ištraukiu kilpas šiek tiek paveržusi pavaržą. Sense nueina prie Blind gardo, susigugena. Žinoma, ta pikčiurna pradeda ginti savo teritoriją.
- Ach, nesikeiti, 355586 - pasakau ryžąjai ir paduodu skanėstą.
Tenka duot ir Street'ui. Padavusi nusivedu jį link kiemelio, kuriame užšoku ant dičkio.

Po smagaus pasijodinėjimo atvedu gražuolį namo. Seniai jau besinešiau su tokiu dideliu eržilu, mat niekas jam neprilygsta. Įvedusi į gardą nuimu kamanas su balnu, nusuku nuo kojų bintus. Pakabinu ant kabyklos, užsuku ant kojų gardinius bintus. Tai padariusi užmetu poponą, susegu jo diržus. Pakšteliu nosin, paduodu kelis skanėstus.
- Tu tobulas. Ačiū, 69646 - apsikabinu gražiausiojo kaklą, o pastovėjus išeinu.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Pir. 04 16, 2012 7:18 pm

Atrodo, kad buvau pas jį vos vakar - o iš tiesų prieš savaitę. Kadangi lauke oras pragariškas, o jau vėlu, ateinu arkliuko tik aplankyti. Mano mylimasis stovi garde lūkuriuodamas, pamatęs mane sugugena.
- Sveikas. Neturėjau laiko, bet visai smagu dažniau matytis, ką? music - nusijuokiu, pavaišinu bėrį skanėstais.
Užėjusi į gardą apsikabinu storą, eržilišką kaklą. Papasakoju mažyliui viską, kas nutiko per tą savaitę - Agave ir Billy iškeliavimas, Trinnio atsivežimas, Padrino, Blind naujienos. Viską, kas tik šauna į galvą. Nejučia pradedu kalbėti, kad ryt matyt neužsuksiu, mat galbūt gulėsiu paslika lovoj be jėgų. Tylumoje pažadu, kad pirmasis, kurį aplankysiu, bus jis. Tyliai pasipasakojus tampa daug lengviau. Apžiūriu bėrio kailį, ar atsigavo - priaugo svorio, pastambėjo, atsiaugino raumenis. Sutvirtėjo ir tapo tuo, kokį aš pažinojau. Toks, su kuriuo aš prieš keletą metų paskutinį kartą kirtau finišo liniją pirma.
- Ach, mažyli, kiek daug tu man reiški, 69646 - atsitraukusi pakšteliu nosin, paduodu obuoliuką.
Tenka atsisveikinti, bet išeinu su pažadu, kad tikrai sugrįšiu.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Tr. 05 30, 2012 6:12 pm

Senokai bebuvau pas mažylį, tad ateinu bent paleisti į ganyklą, juk daugiau jis nieko kaip ir neveikia, nebent padeda jaunąją kartą treniruot. :] Atėjusi paduodu keletą skanėstų, pakšteliu nosin. Pasikalbam, mat seniai nesimatėm, tuomet uždedu kantariuką, užsuku laukinius bintus ir poponiuką užmetu. Vėsu šiandien gana, nenoriu, kad Street peršaltų ir su sloga vaikščiotų. :]
- Na, apmūturiavau, judam, linksmai - nusišypsau.
Išsivedu eržilą į taką tarp gardų, paduodu morkytę ir nusivedu link levados.

Po levados parvedu eržilą namo. Buvo jis kartu su Big, tad pabendravo jie ten per tvorą. Atvedu jį pirmiau, nes Brown'ą teks vėl vest dviese. :D Nuimu mažiui kantariuką, poponą ir bintus, padedu prie gardo viską. Sumetu į lovį skanėstus, apsikabinusi kaklą pašnibždu kelis gražius žodžius. Tuomet atsisveikinu, paglostau nosytę ir išeinu.
Kartais imu galvoti, kad viskas keičiasi, todėl imame kisti ir mes.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Št. 06 09, 2012 4:44 pm

Atsisveikinusi su Trinniberg ateinu pas Street Sense. Eis berniukas į ganyklą pasibūt, kad netūnotų garde.
- Labas, mažas.
Paduodu mažiui skanėstų, uždedu kantarą ir užsuku ant kojų bintus. Žinoma, prieš tai šiek tiek perbraukiu per kailį, kad nepritrintų bintai ar kantariukas. Paduodu didelį sultingą obuolį, tuomet prisegu išvedžiojimo pavaduką ir išvedu į taką. Bėris apsižvalgo, sužviegia ir išdidžiai nueina paskui mane.

Po valandos atvedu žirgą atgal. Pastatau į gardą, nuimu kantarą, nusuku nuo kojų bintus. Parašau Jolkai sms, kad jai teks išmaudyt Street, nes jis išsivoliojo neaišku kur. Ši, žinoma, nepatenkinta, bet o ką daryt. :D Paduodu mažiukui kelis skanukus ir palieku laukt spa procedūrų.
- Čiau, gražuoli. angel

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Pir. 09 10, 2012 6:37 pm

Visą vasarą bėris leido ganykloje, net nebuvo garde, prieš man ateinant išmaudytas, sutvarkyti karčiai ir uodega, kad nebūtų apšepęs. Man priėjus Street grynai išsikrausto iš proto - pašoka nuo žemės, prisispaudžia prie grotų, pradeda gugenti, trypti kanopomis, nesulaukęs atsako - žviegti. Iškart užeinu į gardą, apsikabinu kaklą. Mažas nuleidžia galvą man ant peties. Pabūnam taip keletą minučių - laikas tiesiog sustoja. Jau seniai nebėra su juo ką veikti, tačiau kiekvieną kartą priglusti yra geriausias mano dienos pabaigimo būdas. Atsitraukusi paduodu bėriui vienišą obuoliuką ant delno, šis atsargiai paima. Paglostau trumpus karčius, pakutenu nosiuką.
- Ant dienų eisim į maniežą tau raumenų dirbt, nebus taip, kad tik ganyklose būsi, - šypteliu.
Mostelėjusi ranka atatupsta išeinu pro duris, nenuleisdama akių nuo skvarbaus bėrio žvilgsnio. Aš sugrįšiu. Pakartoju tai tūkstančius kartų, kol suprantu, kad tai visiška tiesa.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Pir. 10 08, 2012 7:32 pm

Vakare ateinu į savo arklides. Taigi, ką čia greit nuveikus. Prieinu prie Street Sense gardo, šis kilstelėjęs galvą prunkšteli - laukė manęs. Užeinu į gardą ir apsikabinu kaklą.
- Nelemta mums jau jot, tai einam maudytis, - nusišypsau.
Uždedu ant snukio kantarą, užmetu poponą ir nusuku nuo kojų bintus. Bėris pakasa kanopa žemę, nusišypsau. Išsivedu eržilą į taką tarp gardų, vos išlaikau. Šūkteliu, mano balsas jį sudrausmina labiau nei bet kokios virvės ar grandinės per nasrus. Paglostau kaklą ir abu nukulniuojam link prausyklos.

Pareinam su Street link gardo. Prisirišu jį take tarp gardų, užmetu naują poponą, kad neišteptų kailio. :D Sutepu kanopas tepalu, apžiūriu, ar dar nereikia drožti, tuomet sušukuoju karčius ir uodegą. Šiek tiek patrumpinu uodegą, tuomet patrumpinu karčius, juos išlyginu. Jau vėlu, bet visiškai neskubu, Streečius jau prisivalgęs, tad stovi kuo ramiausiai kramsnodamas šieną. Šviesos išjungtos, paliktos kelios tik prie mūsų gardo. Užbintuoju mažiukui kojas, nukerpu ataugusius šepetukus. Gražuolis vėl atgimsta ir tampa tiesiog pasakišku.
- Ach, gražuoli, - šypteliu.
Įvedu jį į gardą, paduodu kelis skanėstus ir nuėmusi kantarą išeinu.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   Pir. 10 29, 2012 6:59 pm

Ateinu į arklidę jau vakare, valandikė iki Nusivylusių Namų Šeimininkių, kad maždaug iki jų susisukčiau. Eisim jot su Miglemi, kadangi laukai, tai kartu su mylimiausiu Street Sense. Bėris stovi garde, jau nuvalytas Jolantos. Žino, kad kažkas bus.
- Labaaaas, bėrini. Kaip tu? upside down - paduodu gražuoliui skanėstą.
Įeinu į gardą, apsikabinu kaklą. Po visų ceremonijų paimu krapštuką, iškrapštau kanopas. Tuomet sutvarkau karčius su uodega, išrankioju pjuvenas. Padedu šepečius atgal į spintelę, paimu bintus ir juos užsuku ant kojų. Street apuosto, apžiūri, kad nauji. Nusišypsau. Užmetu ant nugaros pobalnį, tuomet kailiuką su balnu. Paveržiu pavaržą, užmetu jojimo puspoponį, kad užpakalio nenušaltų gražuolis. :D Paskutinis akcentas - kamanos. Lengvai jas uždedu, Street matosi, kad ištroškęs ką nors veikt kartu su manim. Jau kokius metus mūsų duetas tiesiog vegetuoja. Paglostau bėriui snukutį, pakšteliu į jį.
- Na, bėriauskai, varom. sleep
Išeinam link kiemelio, beeinant užsisagstau striukę, nes žiauriai šalta.

Po pasijodinėjimo gamtoj grįžtam į šiltą ir gerą arklidę. Įvedu bėrį į gardą, nuimu kamanas, poponą ir balną. Nusuku nuo kojų bintus, pavaišinu skanėstais. Pribėga arklininkas ir įdeda šieno, kuris jau buvo prie pabaigos. Padėkoju. Užsuku ant kojų gardinius bintus, užmetu prakaitinį poponą, nes šiaip arklidėj šilta.
- Na, mažiuk, susitiksim. Čiau, :love: - pakšteliu nosin ir nusinešu visus daiktus link balninės.

Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Street Sense (USA, sav. Biscuits.)   

Atgal į viršų Go down

Street Sense (USA, sav. Biscuits.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11