rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Miss Dior

Go down 
AutoriusPranešimas
Miniracing.
Veterinarė.
avatar

Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 22
Miestas : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Miss Dior   Tr. 03 28, 2012 7:08 am

Neuland Miss Dior
SIR DONNERHALL x DUNESIDE MORE 'N MOREŽirgo veislė : Oldenburgas
Žirgo gimimo data : 2008m.(3m)
Žirgo lytis : Kumelė

Žirgas priklauso man nuo: 2011 01 16Apie Miss Dior

Labai graži ir draugiška kumelė. Imli darbui ir mokslui, nors aliūro gražaus neturi, bet labai sąžiningai priima jai skirta darbelį. Stengiasi iš paskutiniųjų ir mėto savo meškutės kojeles. Išjodinėjime ateities neturi, daugiau mažiau galės tikti mėgėjiškam jojimui, konkūrui, krosui. Bet viskas su laiku. Tik vėliau bus matoma jos ateitis.
Dabar pradedama imti mokyti po balneliu, pradedama pratinti prie balno, greitu metu bus apjota.Svarbios datos:
2011/12/18 - kumelė atsikrausto į mūsų pirmuosius namus Parabole.
2012/01/29 - persikraustom į naujus namus - Satiną.
Veterinaro apžiūra:
Spoiler:
 

_________________


Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Dior   Sk. 10 07, 2012 11:34 am

Horsemarket darbuotojams atvedus Miniracing. kumelaites atgal į arklides iš ganyklų, ateinu iškart su vaikymo inventorių. Abi jos tik tik apjotos, bet visiškai nedirbtos, tad šiandien pradėsim darbelį. Kumelaitė kilsteli galvą, tačiau ir vėl įninka į šieną. Padedu daiktus į vietą, paimu šepečius ir užeinu vidun.
- Sveika, Dior. Pradėsim darbuotis, būsi geras žirgas pagaliau, dance - nusišypsau, paglostau smalsų snukutį.
Perbraukiu per kailį su šepečiu, kumelaitė labai išaugusi, koks 167cm stabiliai. Tuomet iškrapštau kanopas, tenka šiek tiek paplušėti, tačiau skanėstų dėka viskas puiku. Iššukuoju karčius ir uodegą, padedu šepečius į spintelę ir užbintuoju kojas. Žinau, kad jauni žirgai daužo koją į koją, tad uždedu kaliošus. Užmetu ant nugaros pobalnį su vaikymo balneliu, paimu į rankas gumas, įsimetu į kuprinę. Uždedu kamanikes, nusegu nuo jų pavadžius, kad nesimaišytų. Tuomet kordą su delta, paimu botagėlį. Sartukė stovi lyg niekur niekur, paduodu skanėstą, kad tokia rami. Nors galbūt tyla prieš audrą? Išsivedu Dior į taką, o nuo ten patraukiam link maniežiuko.

**********

Po pusvalandžio parvedu žirgą namo. Kadangi tik įtraukinėjam į darbą, dirbom trumpai, tik aliūrų keitimai ir ėjimas žemyn. Kumelaitė patrakusi, bet talentinga, tad tai puiku. Gal nebus taip sunku. Įvedu ją į gardą, nuimu kamanas, balnelį, nusuku nuo kojų bintus. Visus daiktus sutvarkau, paduodu kumelaitei skanėstą, užmetu poponą ir palieku garde.
- Iki, Dior, - šypteliu ir nusinešu inventorių link sekančio žirgo.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Dior   Kv. 11 08, 2012 8:02 pm

Nusprendžiau, kad aplankiusi Horsemarket arklidėse stovinčius beveik visus žirgus tikrai nepaliksiu nepaglostytų dviejų kumelaičių. Nusijuokusi pabarbenu į gardo duris iš išgirstu telefono skambutį. Išsitraukusi telefoną iš kišenės tik nuspaudžiu mygtuką ir užeinu vidun pas vieną iš Miniracing kumelių.
- Sveika, Miss Dior.248344
Kumelytė kiek suvargusi stebi mane ir bando susipažinti. Nusijuokusi pakedenu jos gerokai paaugusius karčius ir jau užsidėjusį storesnį kailį. Apžiūrėjusi Miss Dior kanopas išvystu, kad jos gerą laiko tarpą netvarkytos, todėl nusprendžiu, kad kaip Satino administratorė turiu pasirūpinti ir šiais žirgais, kurie stovi Horsemarket arklidėse ne vien juos aplankydama, bet ir suteikdama kitokią priežiūrą. Kumelė prunkštauja ir trinasi į mane. Paglosčiusi jos kaklą nusprendžiu, kad reikia ją šiek tiek sutvarkyti. Išėjusi iš gardo pasiimu čia šalia padėtas šukas ir žirkles.
- Iš bjauraus ančiuko bandysiu paversti tave tikra gulbe. yeah
Iššukuvausi karčius, juos gerokai nukerpu ir su kitomis žirklėmis šiek tiek išpešioju. Apžiūrėjusi ar viskas lygiai, iššukuoju uodegą ir ją patrumpinusi nusišypsau. Prieš akis išvystu visai kitą kumelę. Už ramų elgesį pagiriu kumelę balsu ir pavaišinusi jį morkyte patraukiu link paskutinės kumelės, kuri dar neaplankyta.
- Čiau, gulbe. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miss Dior   

Atgal į viršų Go down
 
Miss Dior
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Arklidės-
Pereiti į: