Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ω Rabbit Bounty (ENG)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyTr. 05 16, 2012 12:23 pm

Ω Rabbit Bounty (ENG) Rabbitbounty1863
RABBIT BOUNTY
Rabbit Avonbridge x Sweet Bounty

Žirgo veislė: Anglų Grynakraujis
Žirgo gimimo metai: 2009m.
Žirgo ūgis: 170cm
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo paskirtis: Lyg.lenktynės (žolė)
Žirgas man priklauso nuo : 2012.02.02

Ω Rabbit Bounty (ENG) Cdcovers004

RABBIT BOUNTY - tai žirgas, puikiai atspindintis savo vardą. Visuomet strykčioja ir nekantrauja, visuomet myli ir tiki. Bounty prisirišęs, paleisti negali, būtent todėl,jis man lyg kūdikis lopšyje, aš ryžuką saugau ir myliu, o joju savo malonumui. Nesistengiu iš jo paversti betmeno ar super duper greituolio. Mažius bėga puikiai, raumenų masyvo irgi turi daug, todėl nors aš iš jo ir neprašau daug, jis vis tiek bėga visu pajegumu ir neatsilieka kitiems lenktyninkams.

Ω Rabbit Bounty (ENG) Rabbitbounty13654

Žirgo realūs pasiekimai :
Spoiler:

Žirgo virtualūs pasiekimai :
Spoiler:

Ω Rabbit Bounty (ENG) Rabbitbounty1874

Ω Rabbit Bounty (ENG) Chuchle1269

Žirgo garde :
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo Miglemi, Sk. 12 30, 2012 7:50 pm. Redaguota 12 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyTr. 05 16, 2012 12:24 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyPen. 05 18, 2012 7:03 pm

Po ilgos pertraukos nutariu užsukti pas savo vienintelį tikrą zuikį. Su dideliu maišiuku morkų atskubu prie gardo ir sulaukiu linksmo žvingtelėjimo.
-Sveikutis mano zuikeli, mano mielasis. - PAKŠT į nosiuką
Žirgas kaip visada netvyro kailyje ir iš to nerimo apmindžioja man kojas.
-Ej mažyli, baik.-linskmai tariu ir sušeriu morką.
Pasiimu šepečius ir įtrynu žirgo kūną. Žirgas nepraradęs formos, vis dar raumeningas ir stiprus. Ačiū Dievui,kad dar spėju aplankyti savo meilę ir padaryti treniruotę. Pašukavusį kietu šepečiu pasiimu minkštą ir įtrynu kūną. Šalia vaikšto grūmė, todėl šūkteliu :
- Hej, Dovile,gal gali parnešt man Rabbit Bounty inventorių?
-Okis, tuoj bus.-šūkteli ji man atgal
Pasiėmusi gremžtuką prakrapštau eržilo kanopas ir sulaukiu inventoriaus
-Dėkoju.-tariu atsistojusi
Dovilė išeina, o aš pasiimu bintukus ir apvinioju žirgui kojas, užmaunu du kaliošus ant priekinių kanopų. Užmetu pobalnį ir uždėjusi balnelį suveržiu pavaržą. Atkeliu žirgo galvą nuo šienainio ir pakamanoju.
-Na štai ir baigta.-tariu ir susiėmusi už pavadžių išsivedu žirgą

___


Ateinam arklidėn. Žirgas palenkęs galvą ramiai tipena šalia manęs. Pakeliu jo galvą ir pakštelnu nosin.
-Ko toks liūdnas, mm?.-užklausiu ir pririšu prie gardo.
Paglostau kaklą ir paplekšnojusi patrauukiu šepečių. Pasiėmusi padedu juos ant žemės ir greit nubalnoju žirgą. Nusegu pavaržą ir nuiimu balną, nutraukiu pobalnį. Atsitūpusi nuvinioju bintus ir numaunu kaliošiukus. Pasiėmusi šepečius pavalau žirgą ir įvedu gardan. Nukamanoju ryžiką ir susirenku inventorių. Paduodu Rabbitui morką ir atsisveikinusi išeinu.
-Iki mielasai :*

Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyTr. 08 01, 2012 2:47 pm

Iš balninės pasigriebusi savovaikio ganyklinį inventorių atlekiu iki gardo. Čia nuobodžiaudamas, tyrinėdamas aplinką stovi Rabbit Bounty.
- Labas mano zuikįįį !.- tik pamačiusi snukelį rikteliu
Žirgas žvingteli ir prišoka prie gardo vartų kai tik aš juos atidarau. Apsikabinu kaklą ir paglostau ryžuką. Greitai pasigriebiu šepetį ir iššukuoju kailiuką, kruopščiai patikrinu, ar nesusižeidęs ir padedu atgal šepečius. Pasiėmusi gremžtuką sutvarkau kanopas ir užsegu kaliošus. Užsegu apsaugas ir užmetu popnčiką. Pavaišinu mažių obuoliu ir susegu popono diržiukus. Pasigavusi snukelį aprengiu kantariuku ir prisegu virvę. Timteliu ryžo snukelį ir mes išeiname .

___

ŽIRGAS GANYKLOSE IKI 08.10 PARVEDĖ GRŪMĖ
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyPen. 09 21, 2012 11:06 am

Ateinu iki Rabbit gardo nešina inventoriumi bei skanukais. Seniai bebuvau pas saulytuką. Ryžikas garde ėda šienainį, pamatęs mane žvingteli ir pabaigia ėsti.
- Sveikas gražuoli. - pasisveikinu ir įžengiu vidun
Eržilas prieina prie manęs ir pasisveikindamas gardžiai lyžteli kelnių. Pastumiu jį toliau ir padėjusi daiktus paglostau. Paduodu skanukų ir pasimu šepečius. Greitai apvalau žirgo kailiuką kurį jis jau pradeda auginti žiemai. Shit, reikės jau gūnias dėt. Anksti kažkaip jam čia. ;? Anyway, iššukuoju kailį, apipurškiu sprajum uodegą bei karčius, taip pat iššukuoju ir pasigriebusi žirkles, užmaunu Rabbit kantarą, pririšu virvę ir išvedu iš gardo. Či apkerpu karčius bei uodegą ir dar kart pašukuoju sprandą bei subiniuką. Apvinioju bintus, susegu kaliošus, užmetu pobalnį, balnelį. Susegu jį ir pririšu praišimus, pakeičiu gardinį kantarą į vaikomą ir prisegu kordą. Užmetu poponą ir uždariusi gardo duris išeinu vedina eržilu.

___


Grįžtam po trumputės treniruotės. Horsikas sušilęs, bet nesukaitęs, mažokai darbo daviau, nes seniai bejudintas, apsiprast reik. Atsivedu iki gardo ir pririšu jį. Pagiriu, paduodu skanukų ir nuimu poponą, balnėlį, pobalnį. Pašluostau kempine kaklą, krūtinę ir atgal užmaukšlinu poponą, susegu jį. Nuvinioju bintus bei nusegu kaliošus, Įsivedu vaikelį į gardą ir nuimu kantarą.
- Nu va, viskas, iki Bounty. - tariu ir apsikabinu jo kaklą
Susirenku inventorių ir išeinu link balninės.

Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyPen. 10 05, 2012 7:29 pm

Prieš kokį pusmetį teko šiek tiek bendrauti su šiuo žirgu lenktynėse, treniruoti Miglemi su Rabbit kaip duetą. Atslenku patikrinti, ar žirgas pasikeitė ir kaip šiuo metu jam sekasi. Tuo metu, kai treniravomės, Miglemi jį tiesiog dievino. Man priėjus žirgas jau sukiojasi, turbūt besiruošdamas gultis.
- Sveiks, Rabbit, dar palauk, Lol - nusijuokiu, priėjusi paduodu skanėstą.
Žirgas visą laiką buvo labai labai aukštas, aukštesnis už daugelį mano grynakraujų. Šiuo metu jis dar labiau apsiraumenavo, užaugo užpakalys ir kaklas - bent garde Bounty atrodo tiesiog įspūdingai.
- Na, Miglemi padirbėjo, tiesa? Galima į tave seilę varvinti, balute - nusišypsau.
Paglostau žirgo kaklą, šis gana piktai mane nužvelgia - jau per vėlai aš čia išsiruošiau. Tad paglostau nosytę, paduodu morką ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptyPir. 10 29, 2012 7:00 pm

Ramiai vaikštinėjant po arklides, sumastau, kad reik prasijot. Sumaigau telefone žinute ir greitai išsiunčiu Biscuits pasiūlymą jot kartu. Ši sutinka ir abi nulekiam balnotis lenktyninių žirgų. Aš greit atlekiu pas savo vienintelį lenktyninį žirgą stovintį Satine su inventoriumi.
- Sveiks mano meilybeeee. - pakšt
Rabbit kaip visada mane mielai pasitinka ir lyžtelėjęs meiliai prisiglaudžia.
- Ir aš tave myliuuu mano katinėli.-paglostau
Sušeriu žirgui obuolį ir pasiėmusi šepečius išbružinu kailiuką iki blizgesio. Išgremžiu kanopytes ir užsegu kaliošus, užvinioju bintus. Ant nugaros užmetu pobalnį, paminkštinimą ir tuomet universalų balną. Suveržiu jį ir iš kart užmetu poponą. Susegu jį. Pakamanoju savo gražuolį ir pašiaušus karčius išsivedu iš gardo.

___


Grįžtame po trefkės miškeelyje. Žirgas žvalus, ramus, laimingas. Išsikrovė. Įžengiam į gardą, greitai nubalnoju savo kiškutį ir nunenšu inventorių į balninę. Nubalnojus grįžtu ir sušeriu žirgui obuoliukus.
- Iki mano saulyte
Pakšteliu ir išeinu iš gardo.
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) EmptySk. 12 30, 2012 8:01 pm

Lengvu žingsniuku atžingsniuoju link Rabbit gardo nešina jo ganyklinių inventoriumi. Taip pat pasiėmiau ir penkias morkytes, reikia gi palepint arklioką, III vietą kaip tik parodoj paėmė.
- Labas šaunuoli. - pasisveikinu įžengusi į gardą dance
Bounty pagūgena ir prieina, apsitikęs pradeda tyrinėti mano kišenes.
- Durnelis tu mano mažas, užuodi ane? :D
Paduodu morkytę ir pasiimu šepečius. Pastatau, kad ramiai stovėtų arkliukas ir pradedu ukuoti. Visą išblizginusi išgremžiu kanopas ir užsegu kaliošus. Taip pat kojas apvinioju bintais ir padudou besikabinėjančiam eržilui dar vieną morką. Užmaunu kantarą ir užmetu žieminę gūnią kurią susagstau.
- Nu va ir vsio einam keliom valandom ganyklėlėn.
Prisegu virvę ir išsivedu žirgą.

GANYKLOSE KELIAS VALANDAS

___


Grįžtam. Eržilas tikrai matosi, gerai išsidūkęs, pavargęs vos kojas velka. sivedu į gardą ir nuvinioju bintus, nusegu kaliošus, pačiupinėju kojas ar nekarštos, išgremžiu kanopas. Nuimu gūnią ir pašukuoju kailiuką. Kempine nusausinu kailiuką ir užmetu gardinę gūnią, susegu ją. Nuimu kantarą ir paduodu tas likusias morkas.
- Nu va, viskas. Ate mano besmegeni. - pakšteliu į nosytę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Rabbit Bounty (ENG)   Ω Rabbit Bounty (ENG) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ω Rabbit Bounty (ENG)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Miglemi privačios arklidės-
Pereiti į: