rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Monte Bellini (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė

Pranešimų skaičius : 516

RašytiTemos pavadinimas: Monte Bellini (GER)   Pir. 08 13, 2012 7:54 am

Monte Bellini
Montender x Ramira

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Holšteinas.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 10 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 68 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2012 08 08.

Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Paroda 2012 metai "Techniškiausias šuolis`12" Ruby 1st Satinas
Paroda 2012 metai "Mieliausias snukutis`12" Paulla 1st Satinas
Paroda 2012 metai "Treniruotės karalius`12" Paulla 2nd Asenas
Nominacija 2012 metai "Metų techniškiausią šuolį turintis žirgas" Paulla *** Asenas

Monte Bellini - žirgas, kuris iškart mane pakerėjo savo dailiu aliūru ir technišku šuoliu. Šis dailus ir perspektyvus Montender sūnus suvirpino mano širdelę vos jį tik išvydus. Pagaliau galiu džiaugtis, kad dar vienas puikus konkūrinis žirgas stovės mano arklidėse ir žinau, kad mes kartu kaip duetas bandysime nuversti visus kalnus. Monte Bellini yra puikus savo srities atstovas, eržilas technišką šuolį paveldėjo iš savo tėvo, kuris gerbiamas už savo nuopelnus. Todėl aš labai tikiuosi, kad ir šis dar jaunas, bet labai perspektyvus žirgas atskleis dar didesnes galimybes.

Paskutinį kartą redagavo Paulla., Sk. 12 23, 2012 9:50 am. Redaguota 8 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Pir. 08 13, 2012 8:47 am

Visa laiminga ir išsišiepusi iki ausų su virpančia širdele prieinu prie gardo, kuriame stovi naujasis ir tuo pačiu jauniausias mano žirgas - Monte Bellini. Išvydusi jo blizgančias akytes jaučiu kaip mano kūnu nueina begalybė šiurpuliukų. Nusipurčiusi pakutenu susidomėjusio žirgo švelnią nosytę ir pravėrus gardą drąsiai einu vidun. Monte Bellini iškart prieina arčiau ir apuosto mane. Iš pradžių jis susikaustęs stebi mano kiekvieną žingsnį, bet pavaišinusi jį morką įgaunu jo pasitikėjimą. Paglosčiusi jo kaklą atgaunu kvapą ir pagaliau pasisveikinu:
- Ahoy, my new friend. liudi
Dar kartą ištiesusi delną su morka pavaišinu gražuolį eržilą ir išėjusi iš gardo atsirakinu jo tuščią spintą. Bėris iškišęs galvą pro praviras gardo duris įsidrąsina ir bando eiti apsiuostyti su kitais arklidėse stovinčiais mano žirgais, bet man įbėrus į ėdžias morkyčių jis iškart grįžta į gardą.
- Žinosiu tavo silpniausią vietą. yeah
Kol gražuolis užpildo savo skranduką morkomis aš bandau apsitvarkyti. Privėrusi eržilo gardą patraukiu link balninės, kuris visus neseniai pirktus daiktus iš mano automobilio sukrovė Viltė. Paėmusi šepečių dėžę, apsaugas bintus ir kitą smulkesnį inventorių atnešu ir sudedu į spintą. Balninėje palieku tik kamanas ir balną su avikailiu. Viską sutvarkiusi ir užrakinusi Monte Bellini spintą pasižiūriu ar jo garde veikia girdykla. Staiga man paspaudus girdykla bėris prieina prie manęs ir galvytę mane švelniai nustūmęs nuo girdyklos bando užmalšinti savo troškulį. Nusijuokusi uždarau gardą ir nueinu iki mažojo arklidžių kiemelio, kuriame po stogu yra laikomas šienas ir šienainis. Paėmusi gerą glėbį šieno atkeliauju pas gražuolį ir įdėjusi jį į gardą atsisveikinu su bėriu, nusiunčiu jam oro bučinuką.
- Čiau, gražuoli. :love:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Tr. 08 15, 2012 3:42 pm

Saulutei pasislėpus už debesėlių ir dangui apniukus įžengiu į savo arklides. Staiga iš visų pusių pasigirsta mano žirgų balsai. Šis pasisveikinimas paglosto man širdį ir užtikrina nuotaiką visai dienai. Nusijuokusi apžiūriu kiekvieno žirgo gardą ir pasilieku prie neseniai atvykusio žirgelio - Monte Bellini. Bėris iškišęs nosį pro gardo duris dairosi į visas puses ir išvydęs mane suguguoja.
- Ahoy, my beautiful staillion. liudi
Monte Bellini pradeda garde suktis ratu ir visaip kitaip nerimauti. O aš neskubėdama atsirakinu spintą ir įmetusi į ėdžias jam kelias morkytes šiek tiek apraminu savo gražuolį. Kol eržilas ėda aš išsitraukiu iš spintos šepečių dėžę ir uždariusi spintos duris praveriu gardą ir įlendu vidun.
- Na ką, šiandien šiek tiek padirbsim. yeah
Monte Bellini suėdęs lauktuves prieina prie manęs ir pasiglaustęs apuosto visas mano kišenes. Paglosčiusi jo kaklą atsidarau šepečių dėžę ir pasiėmusi kūno šepečius įlendu į gardą ir privėrusi gardo duris pradedu valyti gražuolio kūną. Bėris meiliai glaustosi ir net negalvoja kaip nors įgelti. Nusišypsojusi ir visa išsišiepus iki ausų palengva valau eržilo kūną. Eržilas atrodo lyg pažinotų mane jau seniai, jis žino mano silpnąsias vietas, pavyzdžiui glaustymasis ir delnų laižymas. Palaižius jam mano delnus iškart būna morka garantuota.
- Tu labai gražus žirgas, Monti! 435638
Baigusi valyti eržilo kūną pavaišinu jį dar viena morka, bet jau tikiuosi šią popietę paskutine. Pasiėmusi iš dėžės kanopų krapštuką pradedu valyti jo kanopas. Išvaliusi jas iššukuoju karčius su uodega ir visus šepečius sudedu atgal į dėžę. Pravėrusi gardą paimu dėžę ir ją įdedu atgal į spintą. Staiga iš gardo išlenda gražuolis ir smalsiomis akutėmis peržvelgia visą arklidžių koridorių. Paniurkiusi jo nosytę išsiimu iš spintos kojų apsaugas ir uždėjus jas eržilui ant kojų užmaunu kaliošus ant priekinių kanopų. Paėmusi eržilo kamanas ir išsegusi pavadžius jį pakamanoju ir prisegusi kordą pasiimu botagą, patraukiame arklidžių kiemelio link.
"*"
Grįžtame lengvai pradirbę ir pažaidę už geros valandos. Paglosčiusi bėrio kaklą susistabdau jį prie gardo. Monte Bellini nuleidęs galvą uosto arklidžių grindinį ir atsipūtęs laukia kada aš jį sutvarkysiu ir paleisiu į gardą. Nuėmusi apsaugas nuo kojų su kaliošais įdedu jas į spintą ir atsegusi kamanėlių dirželius apčiupinėju jo sausgysles. Nukamanojusi įvedu į gardą ir visą inventorių sutvarkiusi ir įdėjusi į spintą įmetu į ėdžias kelias morkas, nusiuntusi jam oro bučinuką dar kartą pakštelnu jam į nosį ir uždariusi gardą patraukiu kitų mano gražuolių gardų link.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Antr. 08 21, 2012 7:51 am

Su šypsena iki ausų vėl atbildu į arklides ir nusišluosčiusi ranka nuo kaktos prakaito lašelius apsidairau ir išvydusi mielą savo naujo žirgelio Monte Bellini snukutį patraukiu link juo su dideliu maišu lauktuvių. Montis iškišęs nosį pradedu guguoti ir gremžti koja pjuvenas. Paniurkiusi jo nosį nusiunčiu oro bučinuką ir apsidairiusi padedu lauktuves ant spintos. Pravėrusi gardą iš kišenės išsitraukiu morkytę ir pavaišinusi bėrį pagaliau pasisveikinu:
- Ahoy, my beautiful horse. liudi
Paglosčiusi eržilo kaklą pritūpiu ir apžiūriu jo visas kojas. Paprašiusi kiekvienos kojos ir jas pakėlusi apžiūriu kanopas. Viską apžiūrėjusi vėl pavaišinu Monte Bellini morkyte ir išėjusi iš gardo praveriu lauktuvių maišą. Smalsuolis iškiša galvą iš gardo vos tik sukrebždėjus maišeliui, nusijuokusi pakutenu bėrio nosį ir toliau šypsausi.
- Kantrybės, bėri, kantrybės. yeah
Pravėrusi lauktuvių maišą ištraukiu naujas kamanas, kurias iškart priėjusi prie bėrio pradedu matuoti. Uždėjus kamanas ant eržilo snukučio sutvarkau dirželius pagal jo snukio dydį.
- Tau kaip tik. :love:
Kamanas pakabinusi į spintą ištraukiu karūnėlę ir pridėjusi prie jo kaktos pažiūriu kaip atrodo šis gražuolis. Nusišypsojusi karūnėlę įdedu į dėžutę prie kitų karūnėlių ir padedu jas į Mončio spintą. Šampūnus ir kitus tepalus taip pat įdėjusi į spintą grįžtu pas savo smalsuolį ir pavaišinusi jį dar kartą morkyte pakštelnu į švelnią nosį ir atsisveikinusi patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, pyragėli. 731711
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Št. 09 15, 2012 2:31 pm

Apsiniaukusią dieną palengva atkulniuoju į arklides ir apsižvalgiusi patraukiu link savo gražuolio bėrio, kuris jau poilsiauja geras kelias dieneles nuo rimto darbo. Bet, deja, šiandien nusprendžiau, kad mažius pradės palengva įsitraukti vėl į pastovų darbą ir į varžybas vėl trauksime. Vis dėlto netoli visi žiemos čempionatai, o juose sudalyvauti tikrai būtina. Pagalvojusi nusišypsau ir pabarbenusi į gardo duris paniurkau Mončio nosį ir pasisveikinu:
- Ahoy, my little horse. liudi
Pravėrusi gardą apsikabinu gražuolio kaklą ir pabučiavusi eržilui į nosį pritūpiu ir apčiupinėju visas kojeles. Monte Bellini atsigręžia į mane ir pasiglaustęs apuosto visas mano kišenes. Atsistojusi paglostau jo kaklą ir nusijuokusi išeinu iš gardo.
- Nieko neduosiu daugiau. yeah
Išėjusi iš gardo atsirakinu spintą ir išsitraukusi kūno šepečius grįžtu atgal pas savo meškiną. Greitai perbraukusi kūną grįžtu atgal prie spintos ir paėmusi kanopų krapštuką užmetu leicą eržilui per kaklą ir išsivedusi jį į koridorių pasiprašau po vieną koją ir taip išvalau kanopas. Pavaišinusi jį skanėstu nusijuokiu ir pakedenusi karčius juos iššukuoja, kartu prigriebdama ir uodegą.
- Užteks jau tų skanukų. 731711
Paėmusi kantarą užmaukšlinu jam ant snukučio ir prisegusi leicą uždedu ant visų kojų apsaugas, o ant priekinių kanopų uždedu kaliošus.
"*"
Parsivedu savo meškiną už geros valandos. Susistabdžiusi Monte Bellini prie gardo pritūpiu ir nuimu visas apsaugas. Paglosčiusi kaklą pavaišinu bėrį obuoliu įvedu jį į gardą ir nuėmusi kantariuką leidžiu jam atsipūsti. Viską sudėjusi į spintą užrakinu jos duris ir grįžusi įberiu į ėdžias kelis skanėstus ir pabučiavusi jo nosį atsisveikinu ir uždariusi gardą patraukiu link kambariuko.
- Čiau, pyragėli. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Antr. 10 02, 2012 5:44 pm

Laimės pilnomis kelnėmis tamsų ir šaltą vakarą atkulniuoju pas vieną iš mano gražuolių su kuriuo vyksime į Aseno žirgyną varžyboms. Pabarbenusi į eržilo gardo duris išvystu dailų ir smalsų snukutį. Nusijuokusi apčiupinėju savo kišenes ir įsibraunu pas eržilą į gardą. Montis peržvelgia mane nuo kojų iki galvos ir apėjęs mane ratu pradeda laižyti mano delnus. Nusijuokusi paglostau bėrio kaklą ir pavaišinusi jį skanėstais pasisveikinu:
- Ahoy, my champion. liudi
Pritūpusi apžiūriu eržilo kojas ir išsitraukusi iš spintos šepečius greitai perbraukiu eržilo kūną, nes nelabai daug laiko turiu - tuoj atvažiuos mano pagalbininkė su priekabėle. Pasiėmusi kūno šepečius greitai išvalau eržilo kūną ir užmetusi prakaitinį poponą, užsagstau sagteles ir išvaliusi kanopas ir iššukavusi karčius su uodega užmaukšlinu jam kantariuką ir prisegusi leicą išvedu eržilą iš gardo ir pririšu koridoriuje.
- Na ką, turėsi šiek tiek palaukti. yeah
Uždėjusi ant visų kojų transportines apsaugas palieku jį trumpam vieną, tuo metu aš sukraunu bėrio inventorių ir patraukiu kito savo žirgelio link.

- ŽIRGAS ASN CUP JUMPING HORSE SHOW 2012 -
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Št. 10 13, 2012 8:19 am

Parvedusi vieną gražuolį ateinu prie priekabėlės ir išsivedu antrąjį stebūklėlį. Monte Bellini vos tik nulipęs nuo trapo pradeda šokinėti ir suktis ratais aplink mane. Nusijuokusi paglostau eržilo kaklą ir pavaišinu jį morka. Monte Bellini išvydęs praviras arklidžių duris pradeda mane traukti link jų ir vos ne zovaduoja į savo namus. Truktelėjusi už leicos trumpam apraminu eržilą ir kol sutvarkiusi greitai trapą bėgte nusivedu mažių į arklides.
- Na ką, stebūkle, jau namie. liudi
Susistabdžiusi eržilą prie gardo iškart puolu nuimti transportinių apsaugų. Iškart padėjusi jas į šalį įvedu išdykaujantį bėrį į gardą. Atsegusi leicą nuimu kantarą ir užmetu prakaitinį poponą, nes jis taip pat kaip ir Coupe De Coeur yra sušilę. Paglosčiusi Monte Bellini kaklą įmetu kelis gardėsiu į ėdžias ir nusprendusi, kad reikia jam atsipūsti uždarau gardą ir pasiėmusi visas apsaugas patraukiu link balninės.
- Čiau, gražuoli. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Pen. 11 09, 2012 12:52 pm

Nušvietus saulytei ir sužibėjus jos spinduliams nusprendžiu, kad reikia apsilankyti pas savo brangiuosius, kurie jau seniai išsiilgusiomis akutėmis stebi nuo pat mano įžengimo į arklides. Apsidairiusi nusprendžiu, kad pas pirmąjį užsuksiu - Monte Bellini. Eržilas pakabinęs galvytę ant gardo durų ir dainuoja gražiausias giesmes. Nusijuokusi ir pamojavusi jam palengva atkulniuoju arčiau bėrio gardo. Monte Bellini pradeda suktis ratu ir prunkštaudamas guguoti. Atsirakinusi spintą išsitraukiu kelis skanėstus ir užsuku pas eržilą į gardą. Bėris iškart puola mane apuostyti ir priėjęs arčiau palaižo mano delnus. Pavaišinusi eržilą skanėstu pagaliau nusprendžiu pasisveikinti:
- Ahoy, gražuoli. liudi
Išėjusi iš gardo pasiimu šepečių dėžę, kuri buvo tvarkingai padėta spintoje. Atsidariusi dėžę iškart išsitraukiu kūno šepečius ir įlindusi vidun pas savo gražuolį palengva pradedu valyti eržilo kūną. Montis iškišęs nosį dairosi į visas puses ir išvydęs per arklides pralekiantį vilkį, šauna atgal į gardą. Nusijuokusi paglostau jo kaklą ir apraminusi savo vilkšunį baigiu valyti eržilo kūną. Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas ir iškart užbintuoju kojas, uždedu kaliošus ant priekinių kanopų.
- Tikras gražuolis. 731711
Iššukavusi karčius su uodega užmetu pobalnį, natūralų avikailinį paminkštinimą ir palengva pasibalnojus prisimenu krutindiržį su martingalu ir jį uždėjusi užmetu bėriui ant nugaros prakaitinį poponą. Palikus eržilą garde sutvarkau visą likusį inventorių ir užrakinusi spintą, plačiau praveriu gardo duris ir mes patraukiame arklidžių išėjimo link.
"*"
Grįžtame po ilgos ir tikrai varginančios treniruotės. Paglosčiusi eržilo kaklą pagiriu jį balsu ir pritūpusi nuimu kaliošus ir nubintuoju bintus. Bėris atsidusęs stovi kaip įbestas ir net nepajuda. Nubalnojusi eržilą užsagstau poponą ir įvedu jį į gardą. Vėliau nukamanojusi nuimu ir krutindiržį. Montis iškart puola gultis ir voliotis. Kol aš viską sutvarkau ir sunešioju inventorių. Monte Bellini spėja kelis kartus pasivolioti ir užkąsti. Grįžusi įeinu vidun pas gražuolį, pavaišinu eržilą gardėsiu ir dar į ėdžias įmetusi kelias morkytes uždarau gardo duris ir einu pas kitus draugus.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Št. 12 01, 2012 9:11 pm

Pagaliau suradus laisvo laiko savo mieliesiems kanopiniams, atskubu pasveikinti savo nugalėtojo, vicečempiono Aseno parodoje. Monte Bellini dairosi į visas puses ir vos tik išvydęs mane pradeda guguoti ir suktis ratu garde. Pabarbenusi į eržilo gardą visas lauktuves padedu ant spintos ir pravėrusi gardą įlendu vidun pas eržilą.
- Hello, my champion. liudi
Išsitraukusi kelis skanėstus pavaišinu eržilą ir pritūpus apčiupinėju bėrio kojas. Monte Bellini pradeda glaustytis ir gugenti. nusijuokusi išeinu iš gardo ir sutvarkiusi inventorių pasiimu dar kelis skanėstus ir obuoliuką, patraukiu link savo gražuolio.
- Na ką, dar gausi gardėsių! yeah
Įmetusi į ėdžias gardėsių pabučiuoju jam į nosiuką ir paglosčiusi jo kaklą, atsisveikinu ir patraukiu kambario link.
- Čiau, pyragėli. padaras 2
Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Sk. 12 23, 2012 9:48 am

Paleidus savo tris veteranus į ganyklą atkulniuoju pas savo jauniausią žirgą. Monte Bellini žvalgosi į visas puses ir išvydęs, jog jie liko dviese su Cornet Obolensky arklidėje šiek tiek sunerimsta ir pradeda nervuotis. Pabarbenusi į gardo duris įmetu į ėdžias kelias morkas ir šiek tiek juos apraminusi įlendu vidun pas savo bėrį.
- Sveikas, gražuoli. liudi
Monte Bellini apuosto mane ir pradeda laižyti striukę. Nusijuokusi papliaukšiu eržilui per kaklą ir leidus jam apuostyti trofėjų pradedu rėžti kalbą:
- Tai ką, sveikinu tave dar kartą su puikia pergale, iškovota nominacija, šaunu! 731711
Padėjusi trofėjų ant spintos dar šiek tiek pabūnu su savo gražuoliu. Pažaidusi ir pavaišinusi dar keliais obuoliukais pakštelnu jam į nosį, o jis užstoja gardo duris ir manęs neišleidžia vis nustumdamas į gardo kampą. Nusijuokusi apčiupinėju bėrio kojas ir įbėrus į ėdžias dar kelis skanėstus patraukiu iš gardo.
- Čiau, čempione. :love:

Spoiler:

Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   Tr. 12 26, 2012 6:35 pm

Grįžusi po švenčių vėlyvų vakarą nusprendžiu užsukti į arklides ir prajudinti savo du žirgelius, stovinčius arklidėse. Nusišypsojusi apsidairau ir nusprendžiu užsukti pas pirmąjį - Monte Bellini. Žirgas pakėlęs nosį dairosi į visas puses, o išvydęs mane suguguoja ir prieina arčiau gardo durų. Paniurkiusi eržilo minkštą nosį atsirakinu spintelės duris ir išsiėmusi šepečių dėžę praveriu gardą ir įlendu vidun pas bėrį. Jis iškart puola mane uostyti ir apuostęs krausto mano striukės kišenes.
- Ahoy, ar leidau? liudi
Paglosčiusi eržilo kaklą išsitraukiu kelis skanėstus ir pavaišinusi eržilą išsitraukiu iš dėžės kanopų krapštuką. Apčiupinėjusi visas kojas pradedu po vieną jas valyti. Išvaliusi kanopas atsagstau poponą ir nurėdžiusi eržilą, pasiimu kūno šepečius ir pradedu palengva valyti jo kūną. Bėris pradeda trintis į mane ir per daug į nieką nereaguoja. Nusijuokusi išalau vieną kūno pusę ir pereinu prie kitos.
- Be veik švarus! yeah
Montis pradeda kasti pjuvenas ir bando gultis, bet aš iškart jį sudrausminu ir riktelėjusi pliaukštelnu jam per petį. Išvaliusi kūną iššukuoju karčius su uodega ir pasiėmusi nuo spintos apsaugas uždedu ant visų kojų, užmetu treniruočių pobalnį, paminkštinimą ir palengva pasibalnojusi susisagstau visas sagteles, užmetu poponą. Pasiėmusi kamanas su griežtesniais žąslais pasikamanoju dičkį ir užsimaukšlinusi kepurę išsivedu iš gardo, arklidžių pagrindinio įėjimo link.
"*"
Grįžtame po gana lengvos ir neilgos treniruotės, paglosčiusi eržilo kaklą susistabdau jį prie gardo ir pritūpusi nuimu visas apsaugas, atsegusi balno pavaržą nuimu poponą ir nubalnojusi atgal užmetu poponą. Inventorių sutvarkiusi padedu ant balno laikiklio. Įsivedusi bėrį į gardą užsagstau poponą ir nukamanoju. Kol žirgas ėda vakarienę aš susitvarkau su inventoriumi ir grįžusi pas eržilą į gardą atsisveikinu, įmetu į ėdžias kalėdinę dovaną - kelias morkas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Monte Bellini (GER)   

Atgal į viršų Go down

Monte Bellini (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11