rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Quidam's

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Quidam's   Pir. 08 13, 2012 1:23 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

QUIDAM'S ADEL
Quidam de Revel [x] Contendra

Žirgo veislė: holšteinas ;
Žirgo lytis: licenzijuotas eržilas ;
Žirgo ūgis ties gogu: 1.71m ;
Žirgo atsivedimo data: 2007m. (5yo) ;
Žirgo paskirtis: konkūras ;
Žirgo raitelis: Ludger Beerbaum.


Žirgas su manim nuo 2012/02/03.
Žirgas oficialiai mano nuo 2012/08/11.


[You must be registered and logged in to see this link.]

Quidam's - didžiosios ateities perspektyvas pasieksiantis ilgakojis eržilas. Bėris jau nuo pat pirmų karjeros dienų sužavėjo visus aplinkinius. Jo sudėjimas ir aliūras yra išties pasakiški, bet charakteris šiek tiek velniukiškas. O šiaip žirgelis yra labai gerų kraujų, jo tėvas jau užsitarnavo puikią pensiją, o motina yra garsaus Contender palikuonė, tad šis vaikinukas turi tikrai didelių perspektyvų. Bėris per pirmąsias savo svarbias varžybas spėjo pasirodyti puikiai, o toliau tikimės, kad bus dar geriau. (Paulla.)

Linksmas, fainas, gražus, kartais kiek piktybiškas, perspektyvus, padlaižys, gudročius. Dviem žodžiais - mano žirgas. :D Bet šitai supratau tik gerus du mėnesius pabendravus su bėriu. Pats pirmas įspūdis, kuris susidarė pirmą kartą pamačius Kvidį - 'et, eilinis jaunas kirminas, nieko iš jo gero nebus'. Tačiau, pasirodo, labai stipriai klydau. Neseniai pradėjęs startuoti, zuikis pradeda skleisti sparnus ir po truputį, po laaaabai truputį, pradeda stumti savo karjeros traukinį. Na o man užtenka tik prižiūrėt, kad šitas neūžauga būtų sotus, švarus ir laimingas. :)


Virtualūs laimėjimai.
VIth. Satino debiutantų konkūre.
Metų jaunas žirgas pagal grožį Aseno sezono pabaigimo nominacijose.

Spoiler:
 
[You must be registered and logged in to see this link.]


Paskutinį kartą redagavo Gint., Pir. 12 24, 2012 11:45 am. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Antr. 08 14, 2012 8:45 am

Apsiniaukusį, šaltą, ir šiaip, nefainą rytą atšliaužiu į arklides šiltai apsirengusi. Ateinu čia tiesiai iš balninės, tad jau turiu susirinkusi Kvidžio inventorių. Bėris, pamatęs mane, pastato ausiukes ir laukia skanėsto.
- Cheee, negausi, užsidirbt reikia. dance A, ir šiaip labas.
Susidedu inventorių, nusikabinu kantarą su leica ir atsidarius duris įžengiu gardan. Kvidis iškart pradeda uostyt rankas, o aš greit uždedu jam kantariuką ir prisegus leicą, atidarau gardo duris. Ramiai išsivedu bėrį, pririšu leicą prie vieno iš žiedų, atsidarau šepečių dėžę ir pagriebus plastikinį bei minkštą šepečius, pradedu valyt žirgą. Kadangi čia nėr labai jau ką valyt, tai apsisuku greit ir padėjus šepečius, imu kanopų gremtuką. Išgremžiu visas keturias kanopas, nukračius purvą po čiaupu nuplaunu gremžtuką ir švarų padedu dėžėn. Atsidarau bintų pakelį ir imdama po vieną, tvarkingai užvynioju juodus flysinius bintus bėriui ant kojų. Uždedu guminius kaliošiukus, kad nenusidaužytų kanopų ir nurišus leicą, išvedu žirgą į vaikštynę.

*

Parvedu žirgą iš vaikštynės po pusantros valandos. Privedu bėrį prie gardo, nuimu kaliošus ir nuvynioju bintus. Sušeriu cukriuką ir atidarius duris, įvedu Quidam's į gardą. Žirgius iškart traukia prie girdyklos, tačiau neleidžiu, kol nenuėmiau kantariuko. Tik nuėmus jį ir pakštelėjus į nosiuką leidžiu bėriui maukt kiek tiktais telpa. Sutvarkau abiejų eržilų inventorius, sunešu balninėn, ten persirengiu ir grįžtu su dviem morkytėm. Vieną įmetu į Žuan'o, kitą - į Kvidžio gardą. Atsisveikinus su savo vaikais, laiminga išdrožiu namo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Pen. 08 17, 2012 3:09 pm

Prajojusi Juan'ą, ateinu su inventorium ir pas šitą jaunuolį-pavyduolį. Kadangi jot žiauriai tingiu, atsinešu pessoa parišimus. Uždėjus kantarą išsivedu savo penkiametuką iš gardo, į taką tarp gardų. Prisegus leicas griebiu šepečius ir greit pravalau visą kailį, pašukuoju karčius, išgremžiu kanopas. Baigus sumetu šepečius dėžėn ir pasiimu apsaugas su kaliošais. Uždedu ilgas išjodinėjimo apsaugas, prisegu kaliošus. Uždedu žirgui ant nugaros vaikymo balnelį su pobalniu, paveržiu pavaržą per kelias skyles, nusikabinu kamanas. Nusegu pavadžius, nuimu kantariuką ir užmaunu kamanas. Susitvarkius su jomis, pasiimu parišimus. Kadangi žirgas išmokytas stovėti ramiai, tad nesijaudindama ramiai tvarkausi su parišimais. Susegus šniūrelius, prisegu prie žąslų kordą, užsimaunu pirštines ir iškeliaujam į konkūro maniežą.

*

Grįžtam po valandos su trupučiu. Prieinam prie bėrio gardo, iškart nusegu parišimus, gražiai suvyniojus pakabinu ant laikiklio. Žirgius iškart lengviau atsipučia, ištiesia kaklą ir pradeda kasytis kojas. Atsegus balnelį, padedu jį ten pat, kur ir parišimus. Nuiimu kaliošus su apsaugom, sudedu juos šalia gardo. Atidarius gardo duris ir nusegus kordą, leidžiu žirgui įeiti. Pakabinu kordą, atsegu kapsulę, apgalvinį dirželį, ir numaunu kamanas. Iš liemenės kišenės išsitraukiu skanukų pakelį. Sužvejoju tris skanukus, atkišu ranką žirgui, o šiam sukrimtus viską, vėl paslepiu skanukus ir pakštelėjus į nosiuką, išeinu tvarkyt inventoriaus. Nuplovus žąslus, viską sutvarkius ir pravalius, sunešu į balninę. Kadangi abu mano vyrai jau gavę savo porciją skanukų, tad nieko atsisveikinimui neatnešu, tik paniurkau, pakalbinu, ir atsisveikinus laiminga išeinu iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Pen. 09 07, 2012 9:56 am

Prasidėjus išjodinėjimo varžybų maratonui, savo mažajam konkūristui taip ir neradau laiko. Tad vos tik atsilaisvinusi, su konkūriniu inventoriumi ateinu prie bėrio gardo. Eržilas visą tą laiką buvo vaikomas arba išvedamas į levadą mano grūmų, bet matos, kad to jam nepakanka, energijos vistiek per daug. Vos tik atėjusi prie gardo, pasisveikinu:
-Zuikiii! Ljabas. liudi
Jaunėlis iškiša savo nosiuką pro grotas, ir kapstydamas koja žemę, laukia, kada pas jį ateisiu. Greit susidedu inventorių ir išsitraukiu skanuką. Atsidarius duris, pirmai pakšteliu didžkiui į nosiuką, ir tik paskui atkišu delną. Holšteinui sušlamštus lauktuves, uždedu jam ant snukučio kantarą ir išsivedu takan tarp gardų. Prisegu leicą, ją pririšu prie gardo grotų. Atsidarau šepečių dėžę, ir pirmiausiai pasiimu kanopų gremžtuką. Išgremžiu kanopas, tuomet nupurčius purvą padedu gremžtuką atgal dėžėn, ir pasiimu minkštą snukio šepetį. Pravalius snukutį, išpurškiu ir iššukuoju karčius, uodegą. Galiausiai pasiimu plastikinį bei minkštą šepečius ir pradedu valyt bėrio kailį. Viską nušveitus, išpurtau dulkes iš šepečių, juos patrindama vieną į kitą, ir padedu dėžėn.
- Nu ką, valymas baigtas, ane? brush
Kadangi šiandien noriu truputį prasišokinėti, uždedu bėriui violetinį keturių apsaugų komplektą. Pažiūriu, kad apsaugos labai neveržtų, bet kad ir neslankiotų per koją, laikytųsi vietoje. Uždedu didžkiui ant nugaros pobalnį, želę, tuomet ir balną. Prisegus pobalnį, permetu pavaržą ir paveržiu ją per dvi skyles. Baigus su balnu, nusikabinu kamanas.
- Hmm, reiktų valyt jau jas, teks padirbėt dar po treniruotės.. sad
Nusegus leicą, permetu pavadį bėriui per kaklą ir numaunu kantariuką. Kadangi aš įpratus, kad mano senbuviai žirgai patys duoda įdėt žąslus į burną, nustembu, kai bėris iškelia galvą.
- Ėėė, zuikeli, tu geriau taip nedaryk. music
Išsitraukiu skanuką, ir pamosavus prieš akis, sugundau žirgą. Šis nuleidžia galvą, tuomet pasiimu jo nosiuką, ir uždedu kamanas. Skanuką duodu tik tuomet. Susegu visus dirželius, ištraukiu karčius iš po karūnėlės, pažiūriu, ar nieko nepamiršom, užsimovus pirštines, bei ant džemperio užsimetus liemenę, dar užsirišu ant kaklo ploną šaliką - ką tik po ligos, tai nesinori vėl atkristi. Išeinam į arklidžių kiemelį, ten išsitraukiu kilpas, truputėlį pasiveržiu pavaržą ir pasilypėjus ant suoliuko, užsiropščiu ant didžkio. Laisvu žingsniu patraukiam konkūrinės aikštės link.
*
Parjojam į arklidžių kiemelį po labai fainos treniruotės. Sustojus nušoku nuo bėrio, sutraukiu kilpas ir atsegus pavaržą, permetu ją per balną. Nusegu pobalnį, permetu pavadį bėriui per galvą. Pasiimu jį į vieną ranką, o kitą pasiimu balną su pobalniu, žele. Įeinam į arklides. Ant laikiklio padedu balną, nusegu apsaugas. Nuėmus kamanas, uždedu kantariuką. Prisegu leicą ir nusivedu didžkį į arklidžių prausyklą. Apipilu vandeniu, nubraukiu jį prakaito braukikliu, pagirdau bėrį iš kibiro, ir keliaujam į soliariumą, kad apdžiūtumėm. Per tą laiką sunešu inventorių, sutvarkau jį. Tik kamanų taip ir nespėju iš valyt, kaip išgirstu aukštą Quidam's žvengimą. Kodėl Quidam's? Todėl, kad niekas daugiau taip juokingai kaip jis nežvengia. :D Pakabinu kamanas atgal, dar net nepradėjus valyt, ir einu pas bėrį. Šis pamatęs mane pradeda kapstyt koja žemę ir kinkuot galva. Garsiai nusižvengiu, ir išjungus lempas, nusegu leicą.
- Et, vaike tu mano, vaike.
Parsivedu bėrį prie gardo, ir pasiėmus kanopų tepalą, ištepu jas. Atidarau gardo, duris nuimu kantariuką ir leidžiu žirgui įeit vidun. Šiam įėjus, pakšteliu į nosiuką, apsikabinu kaklą, ir atsisveikinu.
- Ate, neklaužada tu. hug
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Št. 10 06, 2012 4:26 pm

Lyjant, pučiant vėjui, žodžiu - esant šlykščiam orui, atkeliauju pas Quidam's su skanukais ir šepečiais. Mažius pakolkas dirba su mano grūme, Giedre, tad nejosiu jo, atėjau tik aplankyti. Bėris spokso į visus savo juodom, stiklinėm akutėm, iškišęs galvą pro gardo grotas.
- Sveikas, gražuoli. Pasiilgau jau tavęs, seniai nesimatėm. liudi
Atlaisvinus vieną ranką, švelniai pakasau bėrio kaktytę ir pakšteliu į nosiuką. Padedu šepečių dėžę ant žemės, atsidarau ir išsiimu reikiamus šepečius. Iškart praplėšiu skanukų pakelį ir išsiimu tris skanukus. Praveriu gardo duris, atkišu žirgui ranką su skanukais ir pradedu valyti žirgą. Švelniai šepetukais pravalius ir prašukavus visą kailį, pašukuoju karčius, išrenku iš uodegos purvą, išpurškiu ir iššukuoju ją. Sudedu šepečius, dar kartą pakšteliu žirgui į labaaai minkštą nosiuką, ir apsikabinus atsisveikinu.
- Iki, neūžauga, žiūrėk klausyk Giedrės, kol manęs nebus! 69646
Atsisveikinus einu apžiūrėti kitus savo gražuolius.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Št. 10 27, 2012 2:38 pm

Atkeliauju pas Quidam's iš šiltos balninės. Įėjus į taipogi šiltas, bet gerokai vėsesnes arklides nusipurtau ir pasisveikinu su mažium:
- Laba, gražuoli. 339909
Kvidis tyliai sugugena, o aš greit susidedu atsineštą inventorių ir nusikabinu kantariuką. Įeinu gardan, bėris prišoka prie manęs ir matyt laukia kol ištiesiu ranką su skanukais.
- Ne nu, šakės. Reik sutvarkyt šitą reikalą. Visi mano žirgai anksčiau ar vėliau tampa priklausomi nuo skanukų. 230386
Pastūmus bėrį atgal į gardą, uždedu kantariuką ir išsivedu takan tarp gardų. Prisegus leicas pasiimu šepečius ir pravalau sliekiuką. Išvalius kailį ir išgremžus kanopas, pasiimu apsaugas ir uždedu jas kartu su kaliošais žirgui ant kojyčių. Nors šiandien nešoksim, bet nelabai būtų smagu, jei žirgas susivarytų kojas. Apsaugojus kojeles, mazgiui ant nugaros uždedu pobalnį, kailinį paminštinimą ir balną. Permetu pavaržą ir per porą skylių paveržiu. Nusikabinu kamanas, nusegu leicas ir numaunu kantariuką. Stebiu, kaip žirgas reaguos į tai. Tačiau Quidam's tiesiog stovi šalia nejudėdamas ir laukia, kol uždėsiu jam kamanas ir pagaliau išsivesiu iš arklidžių.
- Malačius mano. 624965
Uždedu kamanas, tuomet užmetu bėriui ant nugaros lengvą prakaitinį poponiuką, užsimaunu pirštines ir iškeliaujam į pagrindinį maniežą.

*

Grįžtam atgal į arklides po treniruotės. Įeinam vidun, paskui save priverdami duris ir žingsniuojam tiesiai link Quidam's gardo. Sustojam, nusiimu striukę, pirštines, sukišu jas į striukės kišenes ir pakabinu. Atsegu popono sagtis, nuimu jį, sulanksčius padedu ant šieno kupetėlės, pastatytos šalia gardo. Atsegu pavaržą, permetu ją per balną ir jį kartu su pobalniu, paminštinimu padedu ant laikiklio. Pasilenkus nusegu kaliošus, apsaugas, viską sumetu šalia gardo. Galiausiai atsegu kapsulę, apgalvinį dirželį ir nuimu kamanas. Pakabinu jas, atidarau bėrio gardo duris, ir šis, kaip paklusnus šuniukas, įbėga į gardą pats.
- Good boy. angel
Įeinu paskui bėrį gardan ir atkišu ranką su skanuku. Quidam's iškart čiumpa skanuką ir garsiai sučiaumoja jį. Pakšteliu jaunėliui į minkštą nosiuką ir atsisveikinu.
- Čiao, vyruti. Susimatysim. hug
Susirinkus inventorių iškeliauju į balninę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Tr. 11 21, 2012 2:33 pm

Trečiadienio popietę, jau temstant, atkeliauju pas Quidam's. Nors ir sirguliuoju, bet čia kone vienintelė proga per visą mėnesį, kuomet galiu laiko nespaudžiama aplankyti savo meiles. Nusprendžiu, kad bėrio šiandien nejosiu, tad atkeliauju su gardiniu inventoriumi - eisim į levadą.
- Laba, mažiau. @
Susikabinu atsineštą inventorių, pasiimu kantariuką ir įeinu gardan. Uždedu kantarą, pravėrus duris išsivedu žirgą ir prisegus leicą iš vienos kantaro pusės, išsiimu šepečius. Nors žirgas dirba ne taip intensyviai, kaip tuomet kai jį jodavau aš, tačiau ir dabar bėris nėra praradęs formų, kadangi buvo judinamas Giedrės. Išvalau kailį, išgremžiu kanopas, pašukuoju karčius, išrenku iš uodegos purvą. Baigus valymą sudedu šepečius dėžėn, pasiimu ir uždedu apsaugas, kaliošus. Žirgui ant nugaros užmetu poponą, susegu sagtis ir prie kantaro prisegu leicą. Užsisegu striukę, praveriu lauko duris ir iškeliaujam į levadą.

*

Grįžtam po maždaug 2 valandų. Žirgas sušilęs, prasibėgiojęs. Įeinam į arklides, priėjus gardą nusegu leicą, nuimu poponą ir sulanksčius gražiai padedu taip, kad neišsipurvintų. Nuimu išpurvintus kaliošus, apsaugas. Atidarius gardo duris, įvedu žirgą vidun ir nuimu kantariuką. Kadangi bėris sušilęs, uždarau duris į mini levadėlę, tačiau grįžus atgal po plius minus 10 minučių, vėl atidarau jas. Apsikabinu bėrio kaklą ir garsiai pakštelėjus į nosiuką, atsisveikinu:
- Ate, vyras. eat
Atsisveikinus ir atsibučiavus, patraukiu į balninę su inventoriumi.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Št. 12 22, 2012 4:42 pm

Ateinu pas savo vieną iš jaunesnių vyrų su konkūriniu inventoriumi. Bėris nors ir buvo judintas, tačiau seniai nejotas, tad pats laikas prisiminti ką reiškia nešti papildomus 50 kilogramų sau ant nugaros.
- Labukazz. dance - gergždžiančiu balsu, tariu.
Kvidis ramiai prieina prie durų ir laukia, kol jį išsivesiu. Sudėjusi inventorių atsidarau gardo duris ir užmovus kantarą, išvedu Kvidį takan tarp gardų. Sustojam prie šepečių dėžės, išsiimu šepečius ir pradedu valyti bėrį. Išvalius kailį išgremžiu kanopas, pašukuoju karčius, uodegą. Pabrūžinu šepečiais, kad iškristų visas purvas, padedu atgal į dėžę ir pasiimu apsaugas su kailiuku. Uždedu jas, užsegu kaliošus. Patikrinu, ar ne per laisvai prisegiau, tuomet paimu pobalnį su paminkštinimu, uždedu bėriui ant nugaros. Ant jų keliauja balnas, kurį atsargiai uždedu. Prisegu pobalnį su kailiuku, nuleidžiu pavaržą ir paveržiu per porą skylių. Nusikabinu kamanas su meksikietiška kapsule, nuimu kantarą ir permetus pavadį, uždedu jas.
- Reik išbandyt kaip judėsi su meksikietiška kapsule, ane? music
Sutvarkius kamanas, užmetu bėriui ant nugaros storesnį prakaitinį poponą, susegu sagtis, pati užsimaunu pirštines, susisegu striukę ir iškeliaujam.

*

Parjojam į arklides. Vis dar stebiuos, kaip Kvidis pakeliui manęs kur nors nenutėškė į pusnį, ir kad aš vis dar tvirtai sėdžiu balne. Įjojus į arklidžių kiemelį, prieinam prie durų. Sustabdau eržilą, nušoku ir įsivedu į arklides. Paskui save uždarom duris, nes lauke laaabai šalta, ir keliaujam iki Kvidžio gardo. Sustojam, pirmai aš pati nusiimu striukę, tuomet nuimu Kvidžiui poponą, atsegu pavaržą ir permetus ją per balną, padedu jį su pobalniu ant laikiklio. Iškart uždedu žirgui ant nugaros dar vieną prakaitinį poponą, nors arklidėse ganėtinai šilta, nuimu apsaugas, kaliošus. Nuimu kamanas ir atidarau Quidam's gardo duris. Šis tvarkingai įeina vidun, į gardą, pagiriu jį balsu ir duodu skanuką. Trumpam atsisveikinu, sunešu inventorių į balninę ir sutvarkau jį. Grįžus nuimu poponą, pakabinu jį prie gardo, ir atsisveikinu su eržilu.
- Atee, meškine. Ilsėkis, kol gali, nes dirbt pradėsim su tavim. liudi
Atbučiavus ir išmylavus, palieku bėrį ilsėtis.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   Antr. 12 25, 2012 12:57 pm

Po Donžio atkeliauju pas Quidam's. Krepšio turinys jau eina į pabaigą, tačiau Scandic ir Quidam's dar turėtų užtekti. Padėjus krepšį šalia gardo, išsiimu šepečius ir įeinu pas Kvidį gardan. Šis pasitinka mane švelniu gugenimu ir man vos tik įėjus, apuosto iš visų pusių, ieškodamas skanukų.
- Nu šakės, sugadintas vaikas tu. barasi Čia jau mano mokykla, kad toks paprašaika tapai.. 230386
Žirgui ramiai stovint greit pravalau jo kailiuką, išgremžiu kanopas. Jose nelabai ir tebuvo to purvo, o ir šiaip gardas švarus buvo, tad specialiai jo nevalysiu. Išpurškiu karčius ir uodegą, po poros minučių iššukuoju. Padedu šepečius dėžėn ir per kelis žingsnius atsitraukiu nuo žirgo.
- Nu šakės, lediniai arkliukai pas mane arklidėse vien tik. cupid
Pakšteliu bėriui į nosiuką, pakedenu karčius ir atsinešu krepšį. Įdedu Quidam's į lovį jo porciją, atsisveikinu ir palieku jaunėlį ilsėtis.
- Atee, zuikeli, skanaus! 69646
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Quidam's   

Atgal į viršų Go down
 
Quidam's
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: