rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Don Juan

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Don Juan   Pir. 08 13, 2012 2:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

DON JUAN DE HUS
Jazz [x] Vodorette

Žirgo veislė: KWPN ;
Žirgo lytis: licenzijuotas eržilas ;
Žirgo paskirtis: ruošiamas išjodinėjimui ;
Žirgo atsivedimo data: 2008m. (4yo) ;
Žirgo ūgis ties gogu: 1.77m ;
Žirgas licezijuotas kergti su: oldenburgų, westphalian ir kitų veislių kumelėmis.


Žirgas pas mane nuo 2012/05/10.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Don Juan - beprotiškai gražios zovados savininkas. Per pirmąjį savo pasirodymą už zovadą gavęs apvalų 10, žirgas iškart šoko į padanges. Nors Juan dar visai jaunutis, į jį jau žvilgčioja rimti investuotojai, tad sartis jau netrukus pradės rimtai mokintis išjodinėjimo meno.

Don Juan - mano arklidžių pažiba. Visąlaik linksmas, visąlaik pertekęs energija, bei visąlaik pakeliantis nuotaiką. Niekada nepraleis progas paišdykauti, pasinešioti po maniežą ar aikštelę, ar pasiausti levadoje. Nepaisant viso to, žirgu visiškai ir pilnai pasitikiu. Per kelis mūsų draugystės mėnesius pilnai pajutau, kad galiu pasitikėti sarčiu, bet žinoma, tik tiek, kiek galima pasitikėti jaunu žirgu. Sartis puikiai sustartavo savo pirmose varžybose virtualiame pasaulyje, nušluostęs visiems nosis ir išplėšęs pirmąją vietą. O varžovai buvo tikrai nesilpni... Na o šiuo metu mes nemiegame, kiek tik galime kuo intensyviau treniruojamės bei ruošiamės ateinančioms varžyboms.

Virtualūs laimėjimai.

1vt. Satinas Championship'12 debiutantų užskaitoje su raitele Gint., subėgus 92.38% rezultatu.
2vt. "Gražiausias aliūras'12" parodoje, zovados užskaitoje.
Metų jaunas žirgas pagal rezultatus išjodinėjimo žirgų grupėje, Aseno sezono pabaigimo nominacijose '12.

Spoiler:
 

Realūs laimėjimai.
Spoiler:
 


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Gint., Sk. 12 23, 2012 11:40 am. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Antr. 08 14, 2012 9:19 am

Palikus Kvidį vaikštynėj, greit nulekiu į balninę ir susirinkus Don Juan inventorių, atlekiu pas jį.
- Nu, bičas, labas, bandysiu jau jot tave šiandien, užtenka jau tris mėnesius po levadas vedžiot. yeah
Sukabinus inventorių, pasiimu kantariuką su leica ir įeinu gardan. Užmaunu kantarą, prisegu leicą ir pilnai atidarius duris, išsivedu žirgą. Pririšu leicą prie žiedo, atsidarau šepečių dėžę ir išsiimu tuos pačius šepečius, kuriuos ėmiau ir Kvidžiui. Kadangi mano abu eržilėnai niekada perdaug neišsipurvina, tad ir su Žuanu daug neužtrunku, kol išvalau jį. Sudėjus šepečius išgremžiu kanopas, gremžtuką numetu ant žemės, su ta mintim, kad nuplausiu grįžus - nėra laiko. Išsiimu tamsiai mėlynus bintus, užvynioju juos žirgui ant kojų, prisegu keturis horze kaliošus su paminkštinimais. Žirgui ant nugaros uždedu tamsiai mėlyną pobalnį, kailinį paminkštinimą ir išjodinėjimo balną. Prisegu pobalnį, paminkštinimą iš abiejų pusių, tuomet prisegu pavaržą ir paveržiu ją per tris skyles - kad balnas tik vos vos laikytųs. Nusikabinu kamanas su obuolių skonio guminiais žąslais, nusegu leicą ir permetus žirgui per galvą pavadį, ranka prilaikydama nosiuką, kad žirgas neišsprųstų, numaunu kantarą. Švelniai įbruku žąslus, uždedu kamanas, ištraukus karčius iš po karūnėlės ir pakaušio dirželio, užsegu kapsulę, nosies ir apgalvinį dirželį. Galiausiai pati užsimaunu pirštines, užsimetu jojimo liemenę ant džemperio ir kalbindama išsivedu sartį maniežan.

*

Grįžtam iš maniežo labai fainai prasibėgioję ir kiek pramankštinę raumenukus. Privedu žirgą prie jo gardo, nusiimu liemenę ir pirštines. Sukišu pirštines į liemenės kišenes, ją pakabinu ant kantaro kablio ir ištraukiu žirgui skanuką. Šis greitai jį sučiauškia, tad pradedu nubalnot žirgą. Nusegu pavaržą, atsegu pobalnį, paminkštinimą ir juos, kartu su balnu, nuimu. Padedu ant laikiklio, nusegu kaliošus, nuvynioju bintus. Atidarau gardo duris ir įvedu žirgą vidun. Atsegus apgalvinį ir nosies dirželius, atsegu kapsulę ir nuimu kamanas. Paploju žirgui per kaklą, pakšteliu į nosiuką ir tarus 'malačius', leidžiu jam atsipūsti po treniruotės. O pati nuplaunu žąslus, sutvarkau pavadį ir pakabinu kamanas. Žvilgteliu į laikrodį. Trumpam palikus inventorių nesutvarkytą, išbėgu parvest Kvidžio, tačiau grįžus viską sutvarkau ir tvarkingai sudedu balninėje. Atsisveikinus su abiejais žirgais ir įmetus į ėdžias po morkytę, iškeliauju namučioo.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Pen. 08 17, 2012 9:22 am

Eilinį lietuviškos vasaros rytą atšliaužiu iš balninės pas savo zuikius. Susidėjus inventorių prie Don Juan gardo kiekvieną iš jų paniurkau, paerzinu. :D Pasiėmus kantarą užeinu pas Don Juan gardan ir uždėjus kantarą išsivedu. Sustojam take tarp gardų, prisegu leicas iš abiejų pusių, kad sartis niekur nesumanytų pakeliaut, ir išsiimu šepečius. Kvidis, pamatęs, kad vedas ne jį, o kitą eržilą, pradeda putotis ir vos ne stoikėm stotis.
- Ėj, pavyduoli, gi ir tave išvesiu, palauk tik truputį. :D
Pravalius sarčio kailį, išgremžiu kanopas. Pasiimu mažą labai minkštą natūralių šerių šepetuką ir pavalau snukutį. Sudėjus šepečius į dėžę, pasiimu bintus. Užvyniojus uždedu kaliošus, pobalnį ir paminkštinimą. Galiausiai atsargiai uždėjus balną, prisegu prie jo pobalnį su paminkštinimu, pavaržą, ir paveržiu ją per kelias skyles. Nusikabinu kamanas, atsegu leicas ir laikydama žirgui už nosiuko permetu pavadį, numaunu kantariuką, švelniai įbruku žąslus. Uždedu kamanas, ištraukiu karčius, susegu visus dirželius. Baigus užmetu žirgui ant nugaros lengvą prakaitinį poponiuką, įsimetu į liemenės kišenę skanukų pakelį, ir užsimovus pirštines iškeliaujam į maniežą.

*

Grįžtam atgal iš maniežo. Nuimu žirgui poponiuką, užmetu ant balno laikiklio. Nusegu pavaržą, atsegus pobalnį ir paminkštinimą, juos kartu su balnu ir pavarža padedu ant laikiklio. Nusegu kaliošus, nuvynioju bintus. Viską sumetus šalia gardo, atidarau gardo duris ir leidžiu žirgui pačiam įeit gardan. Atsegus kapsulę, apgalvinį ir nosies dirželius, nuimu kamanas. Duodu žirgui tris cukraus gabaliukus, pakšteliu nosiukan ir išeinu tvarkyt inventoriaus. Išplaunu žąslus, suvynioju bintus, išpurtau kaliošus ir sunešu viską balninėn. Po kurio laiko atkeliauju pas Quidam's.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Pir. 08 27, 2012 10:05 am

Kadangi su trimis savo žirgais startuosiu varžybose praktiškai tuo pačiu metu, laisvas laikas šiuo metu yra prabanga. Tad susirinkus balninėj inventorių, prieš pat pietus ateinu pas Žuaniuką.
- Sveikas, kūdikėli. 545435
Sukabinu viską ant kabyklų, išsitraukiu skanuką, atidarau gardo duris ir atkišu ranką žirgui. Šiam sukramsnojus cukriuką, uždedu kantarą ir veduos iš gardo. Prisegu leicas, atsitempiu šepečių dėžę ir išsitraukus plastikinį ir minkštą šepečius, pradedu valyti. Plastikiniu lengvai perbraukiu žirgui per trumpus karčius, tuo pačiu ištraukdama visas pjuvenas iš jų, pravalau kailį. Tuomet pabrūžinus šepečiais, kad viskas išsipurtytų, sudedu juos atgal. Pasiimu snukio šepetėlį. Švelniai ir atsargiai išvalau žirgui snukutį, padedu šepetėlį ir rankomis išrenku iš uodegos visą š. Jau tiesiu ranką link bintų, bet tik tada prisimenu, kad dar neišgremžiau kanopų.
- Ot galva, nu..
Pasiimu iš dėžės gremžtuką ir išgremžiu visą purvą iš kanopų. O kadangi Žuanikas beveik visąlaik švarus ir tvarkingas, tai darbo nedaug. Nupurčius gremžtuką, pasiimu bintus. Užvyniojus gražius mėlynus flysinius bintus, dedu kaliošiukus. Tuomet sarčiui ant nugaros keliauja pobalnis, paminkštinimas, ir, žinoma, balnas. Prisegus pobalnį su kailiuku, prisegu pavaržą, paveržiu ją per tris skyles. Išsitraukiu iš dėžės sarčiui labai baisiai atrodantį buteliuką, ir pakratau jį. Žuanikas iškart išpučia akis, ir persisukęs spokso į mane, ką gi čia dabar darysiu su juo. O.o
- Ė, toks vyras, o buteliuko bijai? :D Negražu, negražu, nė viena pana į tave nežiūrės.. 536879
Duodu žirgui apuostyt buteliuką, bet šis tik pakinkuoja galvą ir toliau lygiai tokiom pačiom akim spokso. Kalbindama sartį išpurškiu jį purškalu nuo mašalų, ir pagiriu, nes galvojau, jog bus baisiau. :D Padėjus buteliuką, užmaunu sarčiui ant ausų mėlyną ausinuką, nusikabinu kamanas ir nusegu leicas. Permetu pavadį, prilaikydama nosiuką numaunu kantarą ir švelniai įbrukus žąslus, uždedu kamanas. Sartis viso proceso metu stovi ramiai, tad pagiriu ir dar neužsegus kapsulės, duodu skanuką. Sutvarkau visus dirželius, užsimaunu pirštines, pasiimu stekutį ir iškeliaujam į aikštę.

*

Parjojam į žirgyno kiemelį sušilę. Žuanikas eina nuleidęs galvą, visas apsiputojęs, matos, kad padirbom. yeah Sustojam prie durų, nušoku ir sutraukiu kilpas, atsegu pavaržą ir padedu balną su pobalniu ant laikiklio, lauko šukavimo kampe. Nusegu kaliošus, nuvynioju bintus ir veduos žirgą į prausyklą. Paleidus gan silpną srovę, apipilu žirgui kojas iki pečių, ir pamažu keliu šlangę aukštyn. Apipylus beveik visą žirgą, išskyrus snukutį, išjungiu vandenį, atsegu nosies dirželį, kapsulę, apgalvinį dirželį ir nuėmus kamanas užmaunu kantariuką. Prisegu leicą, pakabinu kamanas ir prileidus į švarų kibirą žirgui atsigert, kad nekentėtų, pasiimu prakaito braukiklį ir nubraukiu vandenį. Sarčiui išsiurbus visą kibirą, nusivedu jį į soliariumą ir prisegus leicą, palieku dvidešimčiai minučių. Per tą laiką nuplaunu kamanas, suvynioju bintus, sunešu visą inventorių, pobalnį pakabinus džiūti nuo prakaito. Grįžus pas žirgą iškart išjungiu lempas, nusegu leicą ir parsivedu sartį į gardą. Nuėmus kantariuką duodu tris skanukus, pakšteliu į nosiuką ir atsisveikinu.
- Ate, padūkėli mano, myliu! :love:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Antr. 10 02, 2012 8:19 am

Praėjus kelioms dienoms po starto, ateinu į išsiilgtas arklides. Pastaruoju metu turėjau labai daug darbų, tad savo mylimųjų priežiūrą patikėjau grūmams bei arklininkams. Žengiu taku tarp gardų šypsodamasi, su pintine morkų ir rozetėmis.
- Žuaaaaaaaaaaanikai! hug
Sartis išsigandęs žvingteli, o aš pasidedu pintinę šalia gardo ir įžengiu į jį. Iškart apsikabinu sartuko kaklą ir gerą minutę nepaleidžiu. Kai rankos pradeda nutirpinėt, atleidžiu žirgiaus kaklą ir pakšteliu į nosiuką.
- Blemba, kaip džiaugiuos dėl tavęs. Keturmetis, o jau čempionas. 339909 Grynai, ateitis tavo pirštus apsilaižyk bus.. eat
Išėjus iš gardo, prisegu prie vardo kortelės pirmąją zuikio rozetę, tuomet pasiimu pintinę ir galvoju, po kiek gi čia obuoliukų savo čempionams padalinus. Sartis iškart kiša nosį į pintinę, bet švelniai sudraudžiu, ir įdedu į lovį 10 raudonskruosčių, skanių obuoliukų. O taip, tikrai skanių, pati ragavau. 545435 Sartis iškart puola prie lauktuvių, o aš dėbteliu, kad tuoj grįšiu, ir einu pas kitus savo gražuolius. Visus obuoliukus išdalinus, visas nosytes išbučiavus, ateinu pas sartį su kantaru, leica ir bintais - eisim į levadą. Juan kaip tik pabaigęs savo obuolius, tad uždedu kantarą ir prisegus leicą išsivedu jį takan tarp gardų. Žirgo nerišu, palieku leicą kybot užkabintą ant kantaro, tegu pratinas sartis. Pasiėmus šepečius pravalau kailiuką, išgremžiu kanopas ir užvynioju bintus, uždedu kaliošus. Patikrinus, ar viskas ok, pasiimu leicą ir išsivedu berniuką pašėlioti.

VAKARE PARVESTAS GRŪMĖS
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Kv. 10 11, 2012 11:35 am

Prajojus ir nuvedus į levadą Scandic, ateinu pas šitą baubą. Žuanikas vaikščioja savo mini levadėleje už gardo, stebi, kas vyksta, tad aš pirmai susidedu inventorių ir tik tada įeinu į gardą. Sartis kaip mat prilekia prie manęs, o aš garsiai ir linksmai pasisveikinu.
- Ljabūką. reverse
Užmaunu sarčiui kantariuką ir išsivedu iš gardo. Kadangi žirgas po varžybų nė karto nebuvo jotas, prieš ateidama nusiteikiau karingai. :D Prisegus leicas, atidarau šepečių dėžę ir pradedu šukuot eržilą. Meistriškai pravalius visą kailiuką, išgremžiu kanopas, patvarkau karčius bei uodegą. Baigus sumetu viską dėžėn ir pasiimu bintus. Užvynioju keturis mėlynus bintus, tuomet uždedu keturis juodus kaliošus ir pasiimu pobalnį. Šis keliauja didžkiui ant nugaros, ant jo - paminkštinimas, o ant viso šito derinuko, kaip vyšnaitę ant deserto, uždedu balną. Prisegu pavaržą bei paveržiu ją per dvi skyles. Žuan kolkas stovi ramiai, tad paplekšnoju per galvą, nusikabinu kamanas. Nusegu leicą, permetu pavaduką per galvą, ir prilaikydama už nosiuko, kad neišsprūstų, nuimu kantarą. Švelniai įdedu žąslus burnon, uždedu kamanas ir sutvarkau dirželius. Pasiruošus, užsimaunu savo mylimąsias Roeckl pirštines, stveriu į rankas kordą ir pėstute iškeliaujam į aikštę.

***

Parjojam iš aikštukės. Laisvu žingsneliu prijojam iki durų, ten balsu sustabdau sartį ir nusirioglinu žemėn. Prilaikydama pavaduką viena ranka, įsivedu sartį į arklides ir sustojam prie jo gardo. Numetu kordą ant žemės, nusimaunu pirštines, striukę, ir pakabinu ją ant kablio kamanoms. Atsegu pavaržą, nuimu balną, pobalnį ir padedu ant laikiklio. Kadangi šiek tiek pavargau po šios treniruotės, greit nusegu kaliošus, nuvynioju bintus ir įvedu sartį į gardą, norėdama kuo greičiau sutvarkyti inventorių ir išsidrėbt balninėj ant sofos priešais televizorių. Nuėmus kamanas, duodu sarčiui skanuką ir pakšteliu į nosiuką.
- Žinai, kartais tu ir visai nebaisus būni.. angel Bet tik kartais. :D
Po trumpos pertraukėles, susirinkus inventorių ir jau susiruošusi keliaut į balninę, tariu:
- Iki, braške, myliu! 731711 Susimatysim greit.
Užsikrovusi visą inventorių ant savęs, stebėdama, kad tik ko nepamesčiau, iškaukšiu į balninę.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Tr. 10 31, 2012 10:35 am

Atkeliauju prie Don Juan gardo iš balninės susirinkusi mėlyną eržilo treniruočių inventorių. Šias atostogas prisižadėjau praleisti su tais žirgais, su kuriais daugiausiai reikia dirbti - naujokais ir jaunėliais, tad vos tik prasikrapščiusi akis, atkeliauju į arklides. Priėjus sarčio gardą, šis pats mane pasveikina tyliai sugugenęs.
- Laba, ledinuk. balute
Susikabinu atsineštą inventorių ir žengiu pas sartį gardan su kantaru rankose. Užmaunu kantariuką ir dviem pirštais įsistvėrus jo, išsivedu Žuaniką takan tarp gardų. Prisegu vieną leicą prie kantaro, išsiimu šepečius ir pradedu valyti. Sartis aiškiai išsivoliojo garde, visas kailis aplipęs pjuvenom, tad tenka šiek tiek paplušėti. Per porą minučių išvaliusi kailį, išpurtau šepečius ir pasiimu kanopų gremžtuką. Žirgas noriai duoda kanopas, tad pagiriu balsu, padėjus gremžtuką išgremžiu uodegą, išrenku purvą iš jos, iššukuoju. Visus šepečius sudėjus atgal į dėžę, pasiimu bintų pakelį. Užvynioju keturis praktiškai naujus, tamsiai mėlynus bintus žirgui ant kojų, tuomet prisegu ant kiekvienos kojos po kaliošą, ir pasiėmus žirgui ant nugaros uždedu pobalnį, paminkštinimą, balną. Prisegu pobalnį su paminkštinimu prie balno, prisegu pavaržą ir paveržiu ją per porą skylių. Sarčiui ant nugaros užmetu prakaitinį poponą, susegu sagtis ir nusikabinu kamanas. Nusegu leicą, permetu pavadį per galvą ir nuėmus kantariuką, švelniai įbruku žąslus. Uždedu kamanas, sutvarkau dirželius, ištraukiu karčius iš po karūnėlės. Užsimetu striukę, užsimaunu pirštines ir energingu žingsniu patraukiam į maniežą.
- Niu, zuika, dirbsim dabar. music

*

Paržingsniuojam iš išjodinėjimo maniežo. Nuo šios treniruotės pradėjom ruoštis penkaimečių testui, tai abu sukaitom kaip reikalas. Prieinam prie gardo, nusimaunu pirštines, nusiimu striukę ir tik tuomet atsegu popono sagtis bei jį nuimu. Sulanksčius padedu šalia gardo, atsegu pavaržą, nusegu pobalnį su paminkštinimu ir viską padedu ant laikiklio. Žirgas, matos, kad dirbo, nes visa nugara šlapia - reikės keliaut į prausyklą. Nusegu kaliošus, nuvynioju bintus. Pasiimu kantariuką ir nuėmus kamanas, uždedu jį. Keliaujam iki prausyklos, kur prisegu vieną leicą sarčiui prie kantaro ir paleidžiu vandenį. Pradžiai srovę padarau silpnesnę, apipilu tik kojas ir po truputį kylu aukštyn. Nuprausus visą sartį, išjungiu vandenį, nubraukiu vandenį brauktuku ir žingsniuojam iki soliariumo. Vėlgi, pirmiausiai prisegu leicas, tuomet įjungiu lempas. Pasižiūriu į laikrodį, pakšteliu mazgiui į nosiuką ir iškeliauju tvarkyti inventoriaus. Viską per kelioliką minučių sutvarkius, grįžtu pas Donžį. Šis jau nudžiūvęs pradeda nuobodžiauti, tai išjungiu lempas ir atsegus leicas išsivedu sartį į gardą. Įleidžiu vidun, nuimu kantariuką ir apsikabinus kaklą atsisveikinu.
- Iki, pasiutėli, ilsėkis. liudi
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Kv. 12 20, 2012 12:01 pm

Atkeliauju pas savo mažiausiąjį visiškai praradus balsą. Gydytoja griežtai uždraudė kvėpuoti šaltu oru, t.y. būti lauke, tačiau aš visvien darau savo. Kadangi dėl ligos visai neturiu jėgų, prie Donžiko gardo atsinešu vaikymo inventorių. Priėjusi viską susidedu, tuomet pamojuoju ranka ir be garso ištariu "Labas". Pasiimu kantarą ir įėjus gardan, uždedu jį. Sartis apuosto mane, tuomet užlenkęs ausis suprunkščia. Tyliai sukikenu ir išsivedu mažių takan tarp gardų. Prisegu vieną leicą prie kantaro, pasiimu šepečius ir pradedu valyti eržilą. Išvalau visą kailį, išpurškiu ir iššukuoju uodegą, išgremžiu kanopas. Baigus valymą, atsitraukiu per kelis žingsnius nuo žirgo ir akylai apžiūriu.
- Blemba koks gražus eržilas.. balute - galima sakyt, kad pagalvoju, nes vos pati išgirstu savo ištartus žodžius.
Padėjus šepečius, užvynioju bintus, uždedu kaliošus. Uždedu vaikymo balnelį, paveržiu jį per kelias skyles. Nusikabinu kavesoną, uždedu jį, prisegu parišimus. Galiausiai užmetu žirgui ant nugaros poponą, susegu sagtis, kadangi nebegaliu duoti balsinių komandų, tai pasiimu botagėlį, užsisegu striukę ir iškeliaujam į maniežą.

*

Pareinam į arklides po treniruotės. Iškart prieinam Donžio gardą, atsisegu striukę, padedu botagą, nusegu kordą ir pakabinu ant kablio. Sartis jau kažkur išsiruošė eit, paeina kelis žingsnius, tuomet garsiai trepteliu koja, nužiūriu piktu žvilgsniu, ir atstumiu atgal į tą vietą, kur žirgas stovėjo anksčiau. Atsegu popono sagtis, nuimu jį ir padedu ant balno laikiklio. Atleidžiu parišimus, nuimu vaikymo balnelį, vietoj kavesono uždedu kantariuką. Nuimu kaliošus, nuvynioju bintus ir paplekšnojus sarčiui per kaklą, atidarau jo gardo duris. Šis įeina vidun, aš įeinu iš paskos, nuimu kantariuką ir pakšteliu į nosiuką. Uždarius duris pamojuoju ranka, šypteliu ir susirinkus inventorių, išeinu į balninę arbatos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Sk. 12 23, 2012 11:49 am

Išvedusi Scandic į ganyklą, negaliu pamiršti ir Donžiko, Scandic bratiagos ar sūnaus, nežinau net kaip įvardint. Mažius vakar laimėjo geriausio meto jauno žirgo titulą, tai kadangi man gera nuotaika, išvesiu abu sarčius į ganyklą visai dienai. Susidedu atsineštą inventorių ir pasiėmus kantarą, pasisveikinu:
- Zdarova, mažas. 377616
Įėjus gardan uždedu kantarą, išsivedu, pasiimu šepečius ir pradedu valyti. Kadangi lauko durys atidarytos, o sartis stovi kaip tik atsuktas į jas, tai nerimsta, kapsto koja žemę, tačiau nejuda iš vietos, malačius. Vis giriu, kad ramiai stovi, o baigusi valyti kailį, išgremžiu kanopas. Padėjus visas valymo priemones šalia gardo, uždedu ganyklines apsaugas, kaliošus. Uždedu ant nugaros poponą, susegu sagtis, diržus ir išsivedu sartuką į ganyklą visai dienai.

GANYKLOJE IKI ŠIOS DIENOS VAKARO
Spoiler:
 
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Gint.
Lankytojas
Gint.

Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   Antr. 12 25, 2012 12:49 pm

Tik iš Kambarbay gardo atlekiu pas Donžį. Zuika šiandien pilnas energijos ir aiškiai tai parodo.
- Nu, velniuk, nusiraminsi tu kadanors ar ne? Kalėdos gi, c'moon. music
Įeinu gardan pas sartį su šepečiais. Vos tik įėjus pradedu abejoti, kad pavyks bent kažkiek pravalyt žirgo kailį. Pristumiu mazgių prie sienos ir pradedu valyti. Šis bando pabėgt, tačiau užrėkiu ir atstumiu atgal į tą vietą, kur buvau pastačius anksčiau. Šįkart žirgas stovi vietoje, tačiau vis prunkščia, kapsto žemę kojom. Pravalau kailį iš vienos pusės, tuomet iš kitos, iššukuoju karčius ir uodegą. Išgremžiu kanopas ir uždedu žirgui poponą. Kad jau taip nenustygsta vietoj, tai išleidžiu jį į lauką, į mini levadėlę, sujungtą su gardu. Priveriu duris, kad netrukdytų man, ir prisistūmus karutį, pravalau gardą. Išrenku visus š, patiesiu švarių pjuvenų. Įdedu į lovį skanėstų, išvežu karutį ir išvertus visą turinį, pastatau jį ten, kur ir turėtų būti. Grįžtu atgal pas Donžį. Šis jau šlamščia skanėstus, tačiau duris į lauką uždarau tik po pusvalandžio, apėjus visus žirgus. Žirgui viską sušlamštus, pakšteliu į nosiuką ir apsikabinus atsisveikinu:
- Ateee, padūkėli. :love:
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Don Juan   

Atgal į viršų Go down
 
Don Juan
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: