rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Ω Belstaff (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Miglemi

Pranešimų skaičius : 566

RašytiTemos pavadinimas: Ω Belstaff (GER)   Tr. 08 15, 2012 3:34 pm

BELSTAFF

Informacija apie žirgą:
:: Žirgo veislė - Hanoveris
:: Žirgo amžius - penki metai (2007m.)
:: Žirgo ūgis - 165cm.
:: Žirgo lytis - licenzijuotas eržilas.
:: Veislės apdovanojimai - Hanoverian Vice Champion 2010m.,
pristatydamas savo spalvą Bundeschampionat in Warendorf, buvo labai populiarus.

:: Kilmės linija -
Spoiler:

:: Licenzijuotas kergti su -
Spoiler:

:: Aprašymas - Vienas iš geriausių eržilų šiose arklidėse. Ilgos kojos, geras sudėjimas, ypač geri judesiai, elastiškumas - visos šios savybės jam skina kelią jau nuo jaunų dienų (Reserve Champion of his stallion performance test (index 127.00 points) and winner of the rideability evaluation (index 143.64 points) as well as Hanoverian Vice Champion). Jo tėvas Brentano II, mirė 2010 metais, bet prieš tai buvo tituluotas Champion Stallion and Hanoverian Stallion of the Year. Taip pat buvo World Cup winner ir Olympic Game antras. (by Aistė.)
Belstaff - su šiuo rudnosiuku ilgai draugavau ir laikui bėgant supratau,kad be jo aš negaliu. Kiekvieną kartą įžengus jo gardan suprasdavau,kad aš privalau jį įsigyti ir jis privalo būti man ir tik mano. Praėjus kažkiek laiko, kai mes susidraugavome, kai spėjome vienoje parodoje nuskinti pirmą vietą ir įprasti vienas prie kito aš tiesiog jį įsigyjau ir tuo labai džiaugiuosi.
Su šiuo bėriu labai noriu sudalyvauti varžybose ir dar daugumoje parodų. Taip pat tikiuosi,kad eržilas taps puikiu tėvu daugumai kumeliukų.

:: Žirgo virtualūs pasiekimai

Spoiler:

:: Žirgo garde

Spoiler:

Paskutinį kartą redagavo Miglemi, Pir. 10 01, 2012 2:13 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   Tr. 08 15, 2012 3:41 pm

Spoiler:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   Pen. 08 31, 2012 2:38 pm

Ateinu į pūgžliuko gardelį nešina inventoriumi. Gražuolis jau gėda sakyti, bet beveik mėnesiuką nematytas. Visą tą laiką juo rūpinosi grūmės, o aš neturėjau laiko užbėgti, todėl atpirkdama kaltė nešuosi maišiuką su bananinėm granulėm.
- Labas mano myyyška. Kaip gyvenimėlis?- paglostau nosiuką 69646
Žirgas linksmai gūgteli ir pakinkuoja galvą. Įeinu į gardą ir sudedu inventorių kampe, atplešiu maišiuką su skanukais ir sušeriu dvi saujas. Bėrsi kramto net išsijuosęs. skanu labai matyt. yeah Pasimu šepečius ir visą bėrio kūną išpurškusi sušukuoju, sutvarkau. Išgremžiu kanopytes ir iš kart susegu kaliošus bei apvinioju bintus. Užmetu pobalnį ir balną. Suveržiu jį. Pasigaunu jo nosiuką ir pakamanoju. Įsidedu į kišenę skanukus ir išsivedu bėrulį.

___

Grįžtame po lengvos treniruotės prieš varžybas. Susijojom, kaip visada. Žirgas jojime labai paklusnus, dėl to džiaugiuosi. Įsivedu jį gardan ir iš kart nukamanoju. Eržilas puola gerti vandenuko, o aš tuo tarpu jį nubalnoju. Atsegu pavaržą ir nuimu balną, pobalnį. Nusegu kaliošus ir nuvinioju bintus kai žirgas jau bado mane savo nosium.
- Nu pala palaaaa gi sakauuuiaujadsjlclasv nkl
Kažką sau murmu panosiiai kai žirgas mane tampo, o aš kapstausi ir nerandu skanumynų.
- Va, radau !
Paduodu lyg auksą jam į burną. Viską sušeriu ir susirinkusi inventorių išeinu iš gardo.
- Ate gražuoli. - pakšt :love:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   Pen. 09 21, 2012 10:45 am

Išsiilgusi mažojo ateinu nešina vaišėmis. Mažuliukas iškišęs savo galingą sprandą gaudo kiekvieną praeinantį.
- Ej Beli, va šitaip tai negalima. Ne ne ne old .-pamosikuoju pirštu nenaudeliui
Žirgius pamatęs mane tuoj pat išoka atgal į gardą ir aš išgirdus šiltus jo gugenimus. Iš kart arklidė prisipildo jaukumo, Belstaffas moka tai padaryti.
- Nu labuką labuką vaikel. - įžengus gardan iš kart apsikabinu dičkį
Mažuliukas dar pagugena ir pradeda tyrinėti, ką atnešiau. Paduodu jam kukurūza kuris jis apuostęs pasiima ir sukramto. Paglostau jo kaklą, paplekšnoju. Patikrinu kojas ir šiaip jį visą pastatau, kad ramiai stovėtų. Apžiūriu, viskas tvarkoje, nėra žaizdų, traumelių nereikalingų. Į ėdžias įmetu keturis obuolius ir du kukurūzu,kad turėtų užsiėmimą, nes kai Belis jo neturi pradeda daryt šunybės. 737529 Pasimu šepečius ir išblizginu kailiuką, apipurškiu sprajum karčius, uodegą ir pašukuoju, aprenku šiukšles.
- Geruuutis tu manoo. - dar paglostau jo kakliuką ir duodu bučkį
Žirgas meiliai pagugena ir toliau įnyksta į savo maistelį. Pasimu gremžtuką ir pragremžiu kanopytes.
- Nu va bičas jau ledinis.
Dar paniurkau mažuliuką ir sumetusi likučius išeinu atsisveikinusi.
- Chao galiūne. 69646

Veterinarė.

Pranešimų skaičius : 613

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   Sk. 10 07, 2012 12:01 pm

Veterinarės apsilankymas:

Žirgui buvo atlikta:
Prof. apžiūra - Žirgas sveikas.
Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
Suduoti vaistai nuo kirmėlių.

REKOMENDACIJOS

Žirgas visiškai sveikas, labai žvalus ir judrus, tad duok jam daugiau darbo.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

Už suteiktas paslaugas sąskaita - čia.

Two boys,
An old drunk,
And a fallen angel...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   Kv. 12 13, 2012 8:47 pm

nešina skanumynais skirtais Belstaffukui ateinu iki jo gardo pasigriebusi ganyklinį inventorių. Belis išgirdęs žingsnius iš kart pripuola prie grotų ir paamtęs mane pradeda gūgenti.
- Laaabas mano meilybe. -pakutenu nosių per grotas.
Atsidarau vartelius ir įžengiu į vidų kur mane pasitinka bėris. Puolu ant kaklo ir išmiluoju, prišeriu skanukais, išbučiuoju. Tuomet užmaunu kantarą ir išsivedu į taką tarp gardų kur pririšu. Nuimu gardinę gūnią ir iššukuoju kailiuką, apkerpu karčius ir uodegą. Dar kartą visą tvarkingai, kruopščiai nušukuoju, išgremžiu kanopas ir užsegu kaliošus, apvinioju bintais kojas. Užmetu žeiminę gūnią ir susegu ją. Prisegu prie kantaro virvę, pabučiuoju mieliausiojo nosių ir išsivedu link ganyklėlių.

___

ŽIRGAS GANYKLOSE IKI 12.15

Grįžtam su bėriuku namolio. Šitas jau gerai išsidūkęs, tik ausiukes kraipo sušąlusias ir žvygauja įžengęs į arklidę ^^. Nusivedu į gardą ir nuimu gūnią, nuvinioju bintus ir nusegu kaliošus. Pasigriebiu gardinę gūnią ir išsivedu žirgą link soliariumo. Čia palieku jį pasišildyt, pamasažuoju kūnelį biški ir užmetusi gūnią išsivedu iki gardo. Įsivedu jį vidun, atšeriu morkom ir palieku ilsėtis.
- Iki mano pupsi. dance

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Belstaff (GER)   

Atgal į viršų Go down

Ω Belstaff (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11