Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Scandic

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Scandic   Scandic EmptyTr. 08 22, 2012 6:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

WATERMILL SCANDIC H.B.C.
Solos Carex [x] Noraline

Žirgo lytis: eržilas ;
Žirgo veislė: KWPN ;
Žirgo amžius: 12 metų (1999 gimimo) ;
Žirgo kilmės šalis: Švedija (SWE) ;
Žirgo veisėjas: H.G. Mosman-Rohe, Enshede ;
Žirgas pas mane nuo 2011/08/26 dienos.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Scandic - begalo žavus sartis, kuriuo susižavėjau vos pamačiusi jį Rotterdam'o varžybose. Sartis labai jaučia muziką, kas beveik visąlaik jam padeda varžybose. Nors pasaulio išjodinėjimo reitinguose jis ir neužima pirmųjų vietų, bet man to ir nereikia. Užtenka mielo, paprasto, gabaus ir savo principus turinčio sarčio. Ir to man pakaks.

2012/05/07. Tai diena, kai iš tiesų supratau, kokį žvėrį turiu. Nors prireikė nemažai laiko, bet visdėlto supratau. Scandic'as - beprotiškai mylintis savo šeimininką žirgas, kuriam nėra jokių kliūčių. Beprotiškai atsidavęs darbui, treniruotėse susikoncentravęs ir susikaupęs. Žirgą turiu jau ganėtinai ilgą laiką. Per visą tą laiką abu prisirišom vienas prie kito, pripratom, atradom bendrą kalbą. Ir dabar galiu drąsiai pasakyt, jog Scandic'as - kiekvieno raitelio svajonė. Atsidavęs darbui, klusnus, ramus garde bei arklidėse, tačiau karts nuo karto parodantis savo ožiukus. Šis žirgas niekada specialiai neužgaus žmogaus, kad ir kaip jis jam nepatinka. Nepaisant lengvo žirgo charakterio, aikštelėje sartis - tikras karys. Stengsis subėgti schemą iki pat galo tobulai, be jokių trūkumų. Už tai aš jį ir vertinu - savo mąžąjį mylimuką.

Virtualūs pasiekimai.
Ist. parodoje "Aš - Patriotas'12", Perlo žirgyne.
Ist. Satinas Championship'12 Grand Prix užskaitoje su raitele Gint., subėgus 81.5% rezultatu.
IInd. "Sportiškiausias žirgas 2012" parodoje, išjodinėjimo žirgų užskaitoje.
IInd. Aseno DJ žiemos čempionate, I etape, su raitele Gint., subėgus 91.25% rezultatu.
Metų vyriškos lyties atstovas pagal rezultatus išjodinėjimo žirgų grupėje, Aseno sezono pabaigimo nominacijose '12.

Spoiler:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]


Paskutinį kartą redagavo Gint., Sk. 12 23, 2012 11:32 am. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyKv. 08 30, 2012 11:13 am

Skubėdama atlekiu prie Scandic gardo. Aš nekokios nuotaikos, bambu sau panosėj, kadangi vakar mylima komanda prašvilpė Ispanijos taurę. Pasisveikinu su ryžu, tuomet susidedu visą atsineštą išjodinėjimo inventorių ir pasiėmus kantariuką įeinu pas sartį gardan. Šis, kaip tyčia, išsivoliojęs pjuvenose, tad padirbėt teks nemažai.
- Et, zuika, tiek vargo su tavim. barasi
Prisegus leicą, išsitraukiu šepečius ir pradedu valytis. Išvalius kailį, išgremžiu kanopas, išimu iš uodegos purvą. Su super extra minkštu šepetėliu pravalau snukutį, plastikiniu šepečiu pašukuoju karčius. Baigus valytis pasiimu purškeklį nuo mašalų ir išpurškiu žirgą.
- Tikėkimės kad nepuls, beet.. atsarga gėdos nedaro. 545435
Uždedu ausinuką, ant pobinčių užvynioju bintus, prisegu kaliošus. Ant nugaros uždedu pobalnį, paminkštinimą, balną. Prisegus pavaržą bei pobalnį su kailiuku, paveržiu balną per kelias skyles. Nusikabinu kamanas su laužtukais, atsegu leicas, numaunu kantariuką ir permetus pavadžius pirmai švelniai įstumiu žirgui į burną paprastus žąslus, o po jų - laužtukus. Susegu visus dirželius, laužtukų dirželį palieku gan laisvą, ir užsimovus pirštines, prie batų prisisegus 2cm pentinus, iškeliaujam laukan. Arklidžių kiemely išsitraukiu kilpas, pasiveržiu pavaržą ir įsirangius balne iškeliaujam išjodinėjimo aikštelėn.

*

Parjojam atgal. Nušokus nuo sarčio atsegu kapsulę, sutraukiu kilpas ir atveržiu pavaržą. Iškart padedu balną ant laikiklio, nuėmus kamanas užmaunu kantariuką ir duodu žirgui tris skanukus. Nusegu kaliošus, nuvynioju bintus. Įvedu žirgą gardan ir numovus kantariuką išeinu tvarkyt inventoriaus. Viską sunešus į balninę, grįžtu pas žirgą su keliom morkom. Įmetu jas į lovį, pakšteliu žirgui į nosiuką ir atsisveikinus iškaukšiu iš arklidžių.
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyŠt. 09 01, 2012 6:16 pm

Išlydėjus vieną didžkį į varžybas, ateinu pas kitą dar tik ruoštis joms. Kadangi startas jau ne už kalnų, turim neblogai padirbėti šiandien. Tad ateinu apsišarvavus kantrybe, bei, žinoma, skanukais. sick Vos tik pamačius iškištą sarčio nosiuką, linksmai pasisveikinu.
- Ėi, zdravei, gražuoli. :D
Scandic'as visiškai nereaguoja į mane, tad susikabinu inventorių ir įėjus gardan, užmaunu kantarą. Išeinam iš gardo, prisegu vieną leicą ir iškart pradedu valytis. Kuo daugiau laiko noriu praleist aikštėj, tad balnodamasi paskubu. Išvalius kailiuką pašukuoju karčius, nuvalau snukutį, išrenku purvą iš uodegos. Išgremžus kanopėles, užvynioju bintus, prisegu kaliošus. Uždedu pobalnį, balną, paminkštinimą eržilui ant nugaros, tuomet prisegu pavaržą ir vos vos paveržiu. Galiausiai nusikabinu kamanas ir iškart nuėmus kantarą, uždedu ir šias. Susegus dirželius, prisisegu 2cm pentinus, užsimaunu pirštines, užsimetu ant džemperio liemenę, kadangi neitin šilta, ir išeinam laukan. Sustojus arklidžių kiemelyje išsitraukiu kilpas, pasiveržiu pavaržą ir greit įsirangau balne. Plačiu žingsniu patraukiam aikštukės link.

*

Parjojam į arklides pavargę, sušilę, bei šlapi. Nušoku nuo sartuko, paploju per kaklą ir sutraukus kilpas, atsegu pavaržą. Įvedu eržilą į arklides, balną su pobalniu padedu ant laikiklio, pasilenkus nuimu kaliošus, nuvynioju bintus. Pasiimu kantariuką ir nuėmus kamanas, užmaunu jį. Treniruočių laužtukines kamanas pakabinu prie gardo, prisegus leicą prie sarčio kantariuko, išeinam į prausyklą atsišaldyt. Paleidžiu vidutinę srovę, ir atsargiai pradedu apipilinėt žirgo kojas. Po truputį vis keliu srovę aukštyn, o apliejus visą kūną iki snukučio, išjungiu vandenį. Sartis smagiai nusipurto, visą vandenį užtaškydamas ant manęs.
- Nu ačiū, ačiū.. 230386
Nusibraukiu vandenį nuo veido ir su prakaito braukikliu nubraukiu vandenį nuo sarčio kailio. Baigus pasiimu kanopų tepalą ir ištepu jas, kad neišsausėtų. Sušeriu Scandic'ui dar vieną skanuką, tuomet nusivedu į soliariumą ir įjungus lempas palieku, kol sutvarkysiu inventorių. Viską pravalius, suvyniojus, ir sunešus balninėn, grįžtu pas žirgą.
- Niu, kaip, atsigaivinai biškį, ką? 545435
Išjungus lempas bei atrišus leicą, parvedu sartį gardan. Numaunu kantarą, pakšteliu nosiukan ir dar pamylavus, išeinu. Pakabinus kantarą einu taku tarp gardų balninės link, tik išgirstu, kaip kažkoks fainuolis, tik po maudynių, išsivolioja.
- ECH ,- atsidūstu, ir su dirbtine šypsena veide, atsidarau balninės duris.
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyAntr. 10 02, 2012 8:28 am

Po Don Juan atslenku pas šį numylėtinį. Nors šiaip, rimtai pagalvojus, visus savo arklius myliu vienodai, taip kad pas mane visi yra begaliniai numylėtiniai. :D Sartukas mane pasitinka žemu gugenimu.
- Awww, kaip aš tavęs pasiilgau! liudi
Prikabinus prie vardo kortelės rozetę, ateinu pas sartį su jau pustušte/puspilne pintine - Don Juan gerokai patvarkė jos turinį. Negailėdama sudedu visus likusius obuoliukus, ir žiūriu, kaip žirgas kremščia juos. Netrukdau, trumpam atsisveikinus išlekiu išvesti Juan į levadą, o po keliolikos minučių ateinu padaryti tą patį ir su Scandic. Kadangi ši porelė kaip tėvas ir sūnus, tai net neklausiu savęs, ar saugu du eržilus vest į vieną levadą. Uždėjus kantariuką, išsivedu sartį, pravalau kailį. Išgremžiu visas keturias kanopėles, užvynioju bintus, uždedu kaliošus, neduok Die kojeles susivarys.. 230386 Pasiruošus keliauti, prisegu leicą ir išsivedu savo GP čempioną levadon.

VAKARE PARVEDĖ GRŪMĖ
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyKv. 10 04, 2012 6:58 pm

Pagaliau einant link paskutinio žirgo, kurį noriu aplankyti susigriebiu morkas ir skaniai nusižiovauju. Ateinu iki gardo, gražuolis Scandic iškišęs galvą 'šnekasi' su Undercover.
- Sveikas sartuk. - tariu ir paglostau galingą žirgo kaklą
Sartis sugūgena ir kišteli galvą atgal. Įžengiu į vidų ir pasidedu kuprinę. Scandic'as prieina ir visų pirmą apuosto kuprinę, patikrina, dar pakramto lyžteli ir tik tada apuosto mane, lyg netyčia pradeda nuo batų. Užkabina juos, lyžteli ir eina viršun. Vėliau staigiai pakyla ir prunkšteli man prieš veidą. Paglostau jo snukį, paniurkau nosį ir paduodu obuolį. Žirgas skaniai sukramto ir nueina toliau. Pasiimu šepetį ir pašukuoju kailį, paglostau raumeningą gražuolį. Eh, sartis iš tobulųjų serijos. Palieku jam kelis obuolius ir išeinu iš gardo.
- Iki Watermill padaras 2
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyKv. 10 11, 2012 10:02 am

Esant tokiam neeiliniam rudens orui, kai šviečia saulutė ir pučia šiek tiek žvarbus vėjelis, ateinu pas Scand'į, savo tobulą berniuką.
- Scaaaandii, švede mano mylimasai! liudi
Sartis, prieš tai nepastebėjęs manęs, krūpteli ir pastatęs ausiukes prieina prie gardo durų. Tik susidėjus inventorių, pasiimu kantariuką ir įėjus gardan, uždedu jį. Įsisiurbiu bernui į miiiinkštą nosiuką ir paleidžiu tik tada, kai po keliolikos sekundžių kukulis pradeda kapstyt koja žemę.
- Nu jo, žinoma, tau svarbu tik išeit palakstyt, o kad aš čia tau meilėj prisipažįstu tai pff, ne pirmas kartas, ane? 230386
Išsivedu sartuką iš gardo, ir sustojam prie šepečių dėžės. Scandis iš karto keliauja pas savo 'sūnelį' Don Juan, bet man tik pakėlus balsą, toliau nedrįsta eiti.
- Malačius angel ,- tariu.
Išsiėmus šepečius, pradedu valyti sartį. Išvalius kailį išgremžiu kanopas, perbraukiu šukelėmis per karčius, purią uodegą. Viską sudėjus atgal, užvynioju bintus, uždedu kaliošus. Ant nugaros žirgui keliauja pobalnis, tuomet storas minkštas kailinis paminkštinimas, ir tada universalus balnas. Sartis pirmą kartą jaučia tokį balną, tad pažiūrėsim, kaip reaguos. Prisegus pavaržą, nusikabinu kamanas. Šiandien noriu kad sartis visiškai kaifuotų, tai pasiėmiau kamanas su obuolių skonio guminiais žąslais. Uždėjus kamanas, susegu dirželius, o nosies dirželio beveik neveržiu. Kadangi šiandien ne itin šilta, plius sirguliuoju, tai ant džemperio dar užsimetu lengvą jojimo striukytę. Užsimovus pirštines iškeliaujam laukan. Išsitraukiu kilpas, šiek tiek pasiveržiu pavaržą ir užšoku ant žirgo. Viską susitvarkius, pasimuistau balne.
- Ehh, aš ir pati prieš balažin kiek metų tokiam balne sėdėjau! 545435
Pavaduko neimu, pasiraginu sartį blauzda ir visai atsipūtę judam link žirgyno kiemelio.

***

Linksmi parjojam į tą patį arklidžių kiemelį, iš kurio ir iškeliavome. Linksmai pasijodinėjome miške, pakvėpavom grynu oru, tad dabar nors nežymiai, bet svaigsta galva. Prijojus arklidžių duris sustabdau sartulį ir nusirioglinu žemėn. Įeinam į arklides, sustoju prie sarčio gardo. Iškart nusimaunu pirštines, nusiimu striukę ir ją pakabinus, pirštines įkišu į kišenes. Priėjus prie žirgo atsegu pavaržą, pobalnį, permetus pavaržėlę per balną nuimu jį su visais pribumbasais. Padedu ant laikiklio, tuomet tingiai pasilenkiu ir nuimu kaliošus, nuvynioju bintus. Viską sumetus prie gardo, atsegu kapsulę, apgalvinį ir nosies dirželį. Pasiėmus pavadį, nuimu žirgui kamanas, pakabinu jas ant kablio ir tuomet atidarau gardo duris. Sartis sušvytuoja uodega, nulenkia ausis ir pakapsto koja žemę.
- Žinau kad nenori eit, bet ką padarysi, nu..
Garsiai atsidūstu ir paimu kantariuką. Žirgius iškart pralinksmėja, leidžia uždėti kantarą. Pirštu prilaikydama kantariuką, išsivedu sartį į levadą. Iškart parašau Giedrei, kad po kelių valandėlių parvestų jį, o pati pakšteliu eržilui į nosiuką ir atsisveikinu.
- Ate, koldūnas. Einu pas Donžį, reik ir tą siaubūną prajudint. Čiao! padaras 2
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyAntr. 10 30, 2012 10:12 am

Pakankamai prasibudinusi, bet giliai viduje vis dar snaudžianti ateinu pas Scandį. Sartis visą pastarąjį mėnesį po varžybų atostogauja, tad ir šiandien neketinu užkrauti eržilui daug darbo, tik išvesiu į vaikštynę. Priėjusi gardą, pasisveikinu:
- Laba, eržilėne. eat Kaip laikais ?
Sumetusi atneštus reikmenis prie gardo, nusikabinu kantarą ir įeinu pas sartį gardan. Pakšteliu minkštanosiui į snukutį, užmaunu kantariuką ir išeinu pro praviras gardo duris takan tarp gardų. Scandi's išseka paskui, man sustojus sustoja ir jis. Atsidarau šepečių dėžę ir išsiimu minkštą šepetį, kadangi sartulis niekada neišsipurvina, tai ir valyt neperdaugiausiai jį reikia. Praeinu šepečiu per visą kailį, pasiėmus snukio šepetėlį atsargiai pravalau snukutį, tuomet išpurškiu ir iššukuoju uodegą, išgremžiu kanopas. Sudedu valymo reikmenis atgal į dėžę, pasiimu ir atsidarau bintų pakelį, sarčiui ant kojyčių užvynioju keturis smėlinės spalvos bintus. Užmetu Scand'žiui ant nugaros poponiuką, susegu sagtis, prie kantaro prisegu leicą ir išsivedu berniuką į vaikštynę.

*

Iš vadylkos grįžtam lygiai po valandos. Įeinam vidun, sustojam prie Scandic gardo ir nusegus leicą, atsegu sagtis ir nuimu poponą. Tvarkingai sulankstau jį, padedu ant balno laikiklio. Pasilenkus nuvynioju bintus, išpurtau juos ir iškart gražiai suvynioju, sudedu į maišelį. Iš šepečių dėžės išžvejoju kanopų tepalą ir kruopščiai ištepu sarčiui kanopėles, kad neperdžiūtų. Išsitraukusi iš striukės kišenės skanuką, sušeriu vieną gražuoliui ir numovus kantarą, atidarau gardo duris. Sartis nubindzena vidun, o aš įslenku gardan paskui jį ir atidarau dureles į lauką. Ryžas pastatęs auseles jau keliauja laukan, tačiau užtveriu jam kelią, garsiai pakšteliu jam į minkštą nosiuką ir tik tada leižiu praeiti.
- Čiau, Scandi-Boy'au, myliu. 731711
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyAntr. 11 27, 2012 4:21 pm

Nebuvus pas savo mylimiausiąjį beveik visą mėnesį, atkeliauju su išjodinėjimo inventoriumi. Nors ir tingisi, bet reikia bent truputį pajudėti. Priėjusi gardą, smagiai pasisveikinu:
- Sveikutis, kaip laikais? angel
Sartis iškiša nosiuką ir suskliaudęs ausis pabando įkąsti man, kol kabinu inventorių.
- Čia iš meilės ar kaip? :D
Atsidarau gardo duris ir įeinu vidun. Sartis vis dar suskliaudęs ausis, tačiau kuomet išsitraukiu skanuką ir sušėrus stipriai stipriai apsikabinu sarčio sprandą, šis atlyžta, sugugena. Švelniai pakasau sartį, tuomet atidarius duris išeinam takan tarp gardų. Eržilas iškart keliauja link Donžio gardo, tačiau piktu balsu subaru, priėjus užmaunu kantariuką ir atsistumiu sartį atgal iki tos vietos, kur sudėtas inventorius.
- Stovėk tik ramiai, bo susipyksim. 230386
Išsiimu šepečius, išvalau eržilo kailį. Išgremžiu kanopėles, išpurškiu ir iššukuoju uodegą, karčius. Viską išpurčius ir sudėjus atgal į dėžes, užvynioju bintus, uždedu kaliošus. Sarčiui ant nugaros uždedu pobalnį su paminkštinimu, uždėjus balną prisegu juos. Prisegu pavaržą, paveržiu per tris skyles, iškart užmetu poponą ir susagstau sagtis. Nusikabinu kamanas su švelniai žąslais, nuimu kantariuką ir permetus pavadį, uždedu kamanas. Sutvarkau dirželius, užsimetu striukę, užsimaunu pirštines ir patraukiam maniežo link.

*

Įkaukšim į arklides po treniruotės. Aš žiauriai linksma, Scandis irgi nepasakyčiau, kad labai jau nepatenkintas. Nusiėmus striukę ir pakabinus ją, atsegu popono sagtis, sulankstau jį ir gražiai padedu. Atsegu pavaržą, nusegus pobalnį su paminkštinimu visus juos padedu ant balno laikiklio. Nusegu kaliošus, aplipusius maniežo smėliu, nuvynioju bintus. Kamanas pakeičiu į kantariuką ir pradedu tvarkyti inventorių. Padaužau kaliošus vieną į kitą, kad nubyrėtų smėlis, suvynioju bintus. Nuplaunu žąslus, nuvalau kapsulę ir nosies dirželį nuo prakaito. Pakabinu pobalnį, viską sunešu į balninę. Grįžtu iš ten su obuoliu rankose. Liko lygiai pusė, o Scandis pastato ausis ir sugugenęs pakapsto koja žemę.
- Ne nu, paprašaikos jūs. 624965
Ištiesiu ranką su obuoliu, sartis greit sučiauškia jį. Atidarau gardo duris ir laukiu, kol eržilėnas įeis vidun. Einu paskui jį, apsikabinu kaklą ir pakšteliu į nosiuką.
- Čiau, saldainiuk. :love:
Užvėrus duris ir pamojavus ranką, išeinu į balninę, dar vieno obuolio.
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyKv. 11 29, 2012 7:12 pm

Vakare atpūškuoju pas Scandic. Glėby kartu su Giedre atsinešam sarčio transportinį inventorių.
- Tai ką, labas, zuikeli. Važiuosim į Aseną, nors ir neplanuotai, bet dalyvausim žiemos čempe. 545435
Sumetam inventorių, kadangi treileris turėtų pasirodyt už kelių minučių, paskubu ir pasiėmus kantarą įeinu gardan ir uždedu. Išsivedu, abi su grūme greit išvalom sartį, išgremžiam kanopas, užvyniojam bintus, uždedam apsaugas, poponą, žodžiu, paruošiam kelionei. Baigiam pačiu laiku - mašinai kaip tik įriedėjus į kiemelį. Išeinam laukan, palaukiam, kol vairuotojas viską paruoš. Ramiai įvedu sartį į treilerį, pririšu leicą, duodu cukraus, pakšteliu į nosiuką ir atsisveikinu. Patikrinus, ar viskas tvarkoje, uždarom treilerio dureles.
- Iki, zuika. angel
Akimis nulydžiu išvažiuojantį mano sartuką.

ŽIRGAS ASENO ŽIEMOS ČEMPIONATE
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptySk. 12 16, 2012 11:03 am

Ryte eržilui pasiekus arklides, susiruošusi atkeliauju pas jį. Šįkart nusigriebėm antrąją vietą, pralaimėjus tik vienu tašku, tačiau šiaip esu patenkinta mūsų pasirodymu. Sartis šlamščia šienainį, o aš, pamačius jo mielą snukutį, pasisveikinu:
- Laaaaaabas, meile. [You must be registered and logged in to see this image.]
Scandic, pamatęs mane, tyliai sugugena, o aš prikabinu prie sarčio gardo rozetę ir su pilnu glėbiu skanukų įeinu gardan.
- Tai ką, zuiki, nors nepasirodėm geriausiai, kaip galėjom, bet visvien šaunuolis tu. [You must be registered and logged in to see this image.]
Sudedu eržilui į lovį visas atsineštas morkas, pakšteliu į nosiuką, pakedenu karčius ir atsisveikinus palieku savo mylimiausiąjį ilsėtis.
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptySk. 12 23, 2012 11:28 am

Atkeliauju pas Scandic nešina ilgom ganyklinėm apsaugom ir kaliošais. Ai, nu dar išsišiepus iki ausų.
- Laba, kukuli. 69646
Padedu apsaugas ir kaliošus ant žemės, pasiimu kantarą ir įeinu gardan. Uždedu kantariuką, praveriu duris ir iškeliaujam iš gardo. Išsiimu šepečius, šiektiek pravalau sartį.
- Žinai, o tu oficialiai kartu su Augustin tapai metų eržilu ! 248344 Man tai tu ir anksčiau buvai tokiu. :D
Baigiu savo monologą ir pasiimu apsaugas. Uždedu jas, prisegu kaliošus ir uždedu žirgui ant nugaros ganyklinį poponą. Susegu sagtis, diržus, prie kantaro prisegu leicą ir iškeliaujam į ganyklą.

GANYKLOJE IKI ŠIOS DIENOS VAKARO
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic EmptyAntr. 12 25, 2012 1:03 pm

Aplankius visus savo augintinius, liko paskutinis - Scandic. Ateinu pas jį jau kiek nuvargusi, su lengvu krepšiu.
- Laba, triuši! liudi
Scandic, pamatęs mane įeinančią į jo gardą, sugugena ir priedo tyliai prunkšteli. Prieinu prie žirgo, apsikabinu kaklą ir pradedu valyti žirgo kailį. Išvalius kailiuką, išgremžiu kanopas, iššukuoju karčius ir uodegą. Žirgas visiškai švarus, tai ilgai neužtrunku. Išvalius kailį, pabrūžinu šepečiais vienu į kitą, kad iškristų visos dulkės, įdedu juos į dėžę. Dėžę uždarau, užtrenkiu ir užrakinu. Raktelį įsidedu į liemenės kišenę, atsinešu skanėstų krepšį. Pirmai bandau mišinį sugraibyt su dozatorium, tačiau persigalvoju ir supilu viską į lovį tiesiog užvertus krepšį. Žirgas ima ėsti, o aš atsisveikinu.
- Čiau, meile. Ilsėkis! 248344
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Scandic Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scandic   Scandic Empty

Atgal į viršų Go down
 
Scandic
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: