Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Samuel

Go down 
AutoriusPranešimas
Miniracing.
Veterinarė.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 27
Miestas : Kaunas

Samuel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Samuel   Samuel EmptyPir. 08 27, 2012 7:56 pm

Samuel Fdba6181
Samuel Angel
GRIM x ARKTIKA

  • Žirgo veislė: Torų Albinosas
  • Žirgo lytis: Eržilas
  • Žirgo gimimo data: 2004 metai
  • Žirgo ūgis: 167cm
  • Žirgo paskirtis: konkūras


Žirgas pas mane nuo: 2012 06 12

Žirgas oficialiai man priklauso nuo: 2012 08 15

Samuel 0079c16f

Žirgas nuostabaus charakterio, turi didelę širdį, kurią atrodo padovanotų bet kam. Labai tinka norint pailsėti nuo varginančio jojimo ar tiesiog leisti pasimėgauti laisve, pajusti dėmesį, paklusnumą ir leisti sau mėgautis ramiu ir darniu jojimu.
Yra bėgęs išjodinėjimą, bet su dideliu noru ir atsidavimu šoka daug ir gerai. Yra peršokęs iki 130cm maršrutą, galingume daugiau, bet tiksliai neaišku. Bet, žirgelis sugeba ir gali daug daugiau, nei yra iš jo pareikalauta dabar. Varžybose nėra dalyvavęs, nes buvusi šeimininkė turėjo šį gražuolį nuo mažų dienų ir užsiaugino sau kaip draugą, bet kai teko parduoti, žirgas buvo pradėtas pratinti prie darbo ir su juo pradėta daug siekti.
Manau, jog man, pavyks prisijaukinti ir gal netgi įstengsime sudalyvauti varžybose.

Tikras Sammy... Mielo snukučio, gerų akių, bet viduje tūno kažkas, kas dar neprasiskverbė. Perprasti jį sunku, sunku suvokti jo ketinimus, bet jis kaip visada - nori tik gero, nors kartais gaunasi atvirkščiai, bet viskas suprantama. Sammy moka mylėti ir moka pasiaukoti dėl kitų, kartais atrodo jog padarys bet ką, kad tik kitam būtų gerai, šiuo atveju raiteliui, bet retkarčiais išlenda ir jo ragučiai, gali numoti į kilusią problemą ir jos tiesiog nepaisyti, o galiausiai, greit pamiršti. Bet tikslas yra vienas - Samm niekad nepaliks artimo bėdoje! Jo gyvenimo kredo - išlaikyti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio.

Samuel 7d3e34aa

Ir taip prabėgo keli džiaugsmo mėnesiai. Dar taip trumpai pažįstami, taip trumpai draugavę, nė karto ant jo nejojau normaliai... Dabar suprantu ir jo šeimininkę, žirgas per daug mielas, kad galėtum su juo dirbti. Atrodo jau pasiryžtu, perlipu per save, atsinešu balną, kamanas, bet tik uždedu kantarą ir išsivedu pasivaikyti eržilą. Buvau kartą užsėdusi be balno ir supratau, jog tarp mūsų dar nėra pasitikėjimo. Dabar bijau ir galvoti apie tai, jog manęs laukia jojimas su šiuo širmiu. Tuo pačiu labai noriu ir labai bijau... Bet mes įstengsime, kovosiu už tai, kaip įgauti Sam pasitikėjimą!
Ir kai pagaliau žirgas visiškai pilnai mano, galiu džiaugtis - mes kartu ir galbūt ilgam! :)

Svarbios datos:

Spoiler:


Samuel 0e5c0f3d
Samuel 3d8e5055
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 27
Miestas : Kaunas

Samuel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samuel   Samuel EmptyPir. 08 27, 2012 7:58 pm

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 27
Miestas : Kaunas

Samuel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samuel   Samuel EmptyTr. 08 29, 2012 7:22 pm

Mašina ir vėl sustoja prie pat mano arklidžių durų, išlipusi iš jos, praveriu arklidžių duris ir įžengiu vidun, uždegu šviesą. Kiek kartų galima marširuoti pirmyn atgal dar nesugalvojau, bet dabar tiesiu taikymu užeinu į baninę, o tada iškart prie širmio gardo.
- Sveikas, Sammy.
Paglostau eržilą ir iškart paduodu morkytę. Įėjusi į gardą pasiimu keleta šepečių ir iššukuoju širmio kailį, iškrapščiusi kanopas iškart uždedu apsaugas ant priekinių kojų, uždėjusi kantariuką užmetu gūnią ir paglostau eržilą.
- Gerai, vyruti, nuo ryt pradedam dirbti!
Prisisegusi eržilą išvedu iš gardo.

Ryt ryte parves grūmė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Samuel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Samuel   Samuel Empty

Atgal į viršų Go down
 
Samuel
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Miniracing privačios arklidės-
Pereiti į: