Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Louis le Rouge

Go down 
AutoriusPranešimas
Kotryna.

Kotryna.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2011-06-25

Louis le Rouge Empty
RašytiTemos pavadinimas: Louis le Rouge   Louis le Rouge EmptySk. 10 07, 2012 12:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Louis le Rouge
rheinlanderis/eržilas/5 APR 2006/intermediate dressage

Dailių formų, geros, bet gal ne tiek žinomos kilmės ryžikas pavergė mano širdį savo žaismingumu. Pamačiau jį varžybose, kuriose buvau fotografė. Vos atvažiavus Stellos Roth fūrai nulėkiau fotografuoti žvaigždžių, tačiau pamačiau nepaprasto grožio jauną, apvalutį ryžiką. Stella su juo kalbėjo, žaidimų forma išviliojo jį iš didelės fūros. Žirgelis klausė kiekvieno nuostabios raitelės nurodymo, tačiau pasitaikius progai ją niuktelėdavo, patrindavo nosį į merginos ranką. Mačiau jauno žirgo pasitikėjimą. Kalbėdama su raitele fotografavau treniruotę, varžybas. Visas mano dėmesys buvo sutelktas į šį jauną, perspektyvų žirgą. Ir štai, praėjo keli mėnesiai. Stella paskambino man ir pranešė, kad dėl laiko stokos atsisako Louiso. Jai labai gaila, bet tenka ieškoti žirgui naujų, gerų namų. Netikėdama paklausiau ar tai ji siūlo man pirkti šį žirgą? Ne, ji man jį atiduoda. Tokio žirgo parduoti neįmanoma, jis papraščiausiai neįkainojamas.
Nors mano patirtis išjodinėjime neperdidžiausia, tačiau tikiuosi su šiuo žirgeliu susigyventi ir kartu su juo tobulėti. Mums prireiks daug sėkmės.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Kotryna.

Kotryna.


Pranešimų skaičius : 138
Join date : 2011-06-25

Louis le Rouge Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Louis le Rouge   Louis le Rouge EmptySk. 10 07, 2012 12:11 pm

Su Stella įvedus žirgą į gardą, besišnekučiuodamos nusegėm apsaugas, nurengėm gūnią. Galiausiai nuėmiau kantarėlį. Stella pasakė, kad jau turi važiuoti, tad palyfėjau ją į kiemą ir vėl grįžau pas ryžąjį į gardą.
- Oi, Lou, tu tooooooooks nuostabus. Negaliu patikėti, kad tu čia.
Džiūgavau glostydama žirgą ir dalindama jam morkas. Žirgelis niuktelėjo mane nosimi,rodos jis visiškai nesijaudino dėl naujos vietos, gardo. Pažindinausi su žirgeliu gerą valandą, tačiau visada ateina laikas atsisveikinti, tad padavus paskutinę morką iškeliavau iš žirgo gardo.
Atgal į viršų Go down
 
Louis le Rouge
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: