Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Solitour

Go down 
AutoriusPranešimas
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Solitour Empty
RašytiTemos pavadinimas: Solitour   Solitour EmptyAntr. 10 30, 2012 12:11 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

HOLIDAY BY SOLITOUR
Contedro I [x] My Way

Žirgo lytis: eržilas ;
Žirgo veislė: holšteinas ;
Žirgo amžius: 11 metų ;
Žirgo gimimo data: 2001/05/11 ;
Žirgo paskirtis: prof. konkūras ;
Žirgo realus savininkas: Adrienne Heger ;
Žirgo realus raitelis: Janne Frederike Meyer (GER).

Žirgas pas mane nuo 2012/10/30.

SOLITOUR - žirgas, kurio ilgai ieškojau. Jau senokai galvoje kirbėjo mintis, jog reikia įsigyti gerą, patyrusį konkūrinį žirgą, kuris galėtų mokyti mane konkūro ir su kuriuo galėčiau startuoti rimtose varžybose. Nors Solitour yra trečiasis konkūrinis žirgas mano arklidėse, tačiau jis kartu yra vienintelis, su kuriuo galiu šiuos savo norus išpildyti. Šis žavuolis tik vos prieš kelias minutes pasiekė mano arklides, tačiau manau, jog su noru, darbu bei įdėtomis kad ir milžiškomis pastangomis, neblogai susibendrausime. Kolkas tik tiek galiu pasakyti apie šį eržilą. :]

Žirgo virtualūs pasiekimai.

Nėra.
Spoiler:

Žirgo realūs pasiekimai.
Spoiler:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Solitour Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Solitour   Solitour EmptyAntr. 10 30, 2012 12:21 pm

Vos tik išgirdusi į kiemą įdundėjusio treilerio variklio burzgimą, iškart maunu iš arklidžių laukan. Pastarąsias kelias valandas kartu su grūmais zujom kaip tik galėjom, kad spėtumėm paruošti gardą naujam atvykėliui, o vos tik jis pasiekia mūsų arklides, visi kone vorele išsirikiuojam lauke ir laukiam, kol vairuotojas išjungs variklį. Arklininkų padedama atidarau priekabos vartus ir pamatau savo naująjį draugą - širmulį Solitour. Prieinu prie jo, perbraukiu per kaklą ranka ir tariu:
- Nu bet tu ir baaaltas. balute
Atrišu leicas ir lėtai išsivedu širmį iš priekabos. Šis, atsidūręs ant žemės, apsižvalgo ir garsiai sužvengia. Atsakydamos sužvengia visos mano arklidės, o aš tik garsiai nusijuokiu.
- Et, nesiseka jums, visos arklidės pilnos eržilų ir tik viena kumelė. Solitour 1013516075
Lengvu žingsneliu patraukiam į arklides. Įvedu širmį gardan, nuimu poponą, apsaugas ir viską sudedu prie gardo. Nuvynioju bintus, numaunu kantarą ir paduodu grūmei į rankas, kad suneštų viską į balninę. Išsitraukusi skanukų pakelį, duodu vieną Soliui.
- Tai iki, groži, ilsėkis. 312907
Laiminga palieku eržilą ramybėj.
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Solitour Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Solitour   Solitour EmptyŠt. 12 15, 2012 2:29 pm

Šeštadienio popietę linksma atkeliauju į savo arklides. Esu žiauriai apleidus savo nevaržybinius arkliukus, tad pabandysiu šiandien bent kelis ar vieną iš jų aplankyti.
- Sveikas, Soli. 312907
Susidedu atsineštą inventorių ir vienoj rankoj laikydama kantarą su leica, kita ranka atsidarau gardo duris ir ateinu pas Solį. Šis pasitinka mane pastatęs ausiukes.
- Keliausi į levadą šiandien, pusnimis pasidžiaugt. 404758
Uždėjus kantarą, išsivedu eržilą takan tarp gardų. Pririšu leicą prie žiedo, atsidarau šepečių dėžę ir pasiimu plastmasinį bei minkštą šepečius. Greit išvalau širmio kailį, išpurškiu uodegą su karčiais, iššukuoju juos. Pasiimu minkštą šepetį galvai ir labai atsargiai pravalau Solio snukutį. Paploju šepečiais, kad iškristų visas purvas, padedu juos dėžėn ir pasiimu kanopų gremžtuką. Gerai išgremžiu visas širmio kanopas, padedu šepetį atgal į dėžę ir pasiimu apsaugas su kailiuku. Uždedu jas, tuomet uždedu kaliošus su kailiuku, uždedu poponą eržilui ant nugaros, susegu sagtis ir diržus. Nurišu leicą, užsisegu striukę ir iškeliaujam laukan.

PO POROS VALANDŲ PARVEDĖ GRŪMĖ
Atgal į viršų Go down
Gint.
Lankytojas
Gint.


Pranešimų skaičius : 331
Join date : 2011-06-24
Miestas : Vilnius.

Solitour Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Solitour   Solitour EmptyAntr. 12 25, 2012 12:26 pm

Atsisveikinus su Ravel, einu pas Solį. Šis laukia manęs pastatęs ausiukes, pamatęs pradeda kapstyt koja žemę.
- Niu, kaip gi tu laikais? 833459
Pasiimu šepečius iš šepečių dėžės ir įeinu gardan pas žirgą. Pastumiu jį šiektiek į gardo vidų ir pradedu valyti. Nors žirgas ir širmas, kailis visiškai švarutis, gražutis, tiesiog valau ir stebiuos.
- Gražuooolis tu. 339909
Išvalius kailį, pašukuoju karčius, uodegą. Kanopų nevalau, kadangi jose visiškai nėra ką valyt, nerandu jokio purvo. Padedu šepečius į dėžę ir atsinešu krepšį su "šventiniu mišiniu". Įdedu į lovį lygiai tiek, kiek įdėjau ir Ravel, padedu krepšį šalia gardo. Ranka perbraukiu per žirgo kailį, pažiūriu ar dar nepalikau kur kokių purvų. Žirgas visiškai švarus, lygiai taip pat kaip ir jo gardas.
- Nu šakės, čia tai švaruolį turiu. 545435
Žirgas toliau šlamščia skanėstus, tad uždarau duris ir atsisveikinus keliauju toliau.
- Iki, Soli, skanaus! 248344
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Solitour Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Solitour   Solitour Empty

Atgal į viršų Go down
 
Solitour
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Gint. ir Kotrynos privačios arklidės-
Pereiti į: