Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Coupe De Coeur (GER)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptySk. 02 05, 2012 5:44 pm

Coupe De Coeur (GER) I14_Madrid_jr_140911_1279_03
Coupe De Coeur
Calido x Adele

Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Holšteinas.
  • žirgo amžius : 15 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 70 centimetrų.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2011 01 17.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Paroda 2009 metai "Pavasariškiausias žirgas" Sloe 1st Sorbet
Paroda 2009 metai "Konkūriniai žirgai" Sloe 2nd Royal Horse
Varžybos 2009 metai Royal Horse (120cm) Sloe 3rd Royal Horse
Paroda 2009 metai "Sportiniai žirgai" Sloe 1st Piaffe
Paroda 2009 metai "Techniškiausias šuolis" Sloe 2nd Royal Horse
Paroda 2009 metai "Royal Horse" Sloe 4th Royal Horse
Paroda 2009 metai "Gražiausias ausinukas" Sloe 1st Estorilas
Varžybos 2009 metai Royal Horse taurė (140cm) Sloe 2nd Royal Horse
Varžybos 2009 metai Royal Horse taurė (150cm) Sloe 3rd Royal Horse
Paroda 2009 metai "Žirgas iš apačios" Sloe 2nd RC centras
Paroda 2009 metai "Gražiausias eržilas" Sloe 2nd Royal Horse
Paroda 2010 metai "Miss uodegėlė" Seance 3rd Sidabras
Paroda 2011 metai "Veislių paroda" Paulla 3rd Chalkidiki
Paroda 2011 metai "Gražiausias inventorius" Paulla 2nd Estorilas
Paroda 2011 metai "Pergalės momentai" Paulla 1st Asenas
Paroda 2011 metai "Įspūdingiausias ausinukas" Paulla 1st Chalkidiki
Nominacijos 2011 metai "Lėčiausias žingsnis" Paulla 1st Tasmanas
Nominacijos 2011 metai "Elegantiškiausias žingsnis" Paulla 2nd Tasmanas
Nominacijos 2011 metai "Gražiausio žingsnio savininkas" Paulla 2nd Tasmanas
Nominacijos 2011 metai "Laimingai žingsniuojantis žirgas" Paulla 2nd Tasmanas
Paroda 2011 metai "Atidarymo paroda`11' Paulla 3rd Deluxe
Varžybos 2011 metai Olimpinės konkūro varžybos Paulla 4th Parabolė
Paroda 2011 metai Tarpžirgyniniai metų žirgo rinkimai Paulla 2nd Asenas
Nominacijos 2011 metai "Metų žirgas"
"Metų eržilas"
"Gražiausias metų žirgas"
"Techniškiausią šuolį turintis žirgas"
Paulla *** Satinas
Rinkimai 2012 metai Tvarkingiausias gardas Paulla 2nd Asenas
Paroda 2012 metai "Atsipalaidavęs žirgas`12" Paulla 3rd Satinas
Paroda 2012 metai "Mano pavasaris" Paulla 1st Asenas
Paroda 2012 metai "Techniškiausias šuolis`12" Paulla 2nd Satinas
Nominacija2012 metai "Metų žirgas" (rezultatų vertinimas)
"Metų žirgas" (grožio vertinimas)
Paulla *** Asenas

Coupe De Coeur - profesionalus konkūro žirgelis. Grakštus, meilus, švelnus ir žinoma garsus. Labai atsargiai elgiasi su naujais žmonėmis. Turėjęs tik keletą pastovių raitelių. Naujus žmonės stengiasi pažinti, užmegzti ryšį. Mėgsta dėmesį ir begalo dievina morkytes ir obuolius. Jie šio didžio eržilo silpnybė. Prie kumelių elgiasi ramiai, nesieržiluoja. Coupe mėgsta būti su kitais žirgais, palakstyti laisvėje. Konkūro aikštėje visą dėmesį bando sutelkti šokimui. Šokti eržilas aukščiau tikrai gali, tačiau tai jau priklauso nuo jo. Štai du tūkstančiai vienuoliktų metų sausio septyniolikta diena, Coupe De Coeur stovi pas mane arklidėse, guguoja ir rodo savo balselį man kiekvieną rytą, laižo mano delnus, ir burkuoja su manimi. Vis dar negaliu patikėti, esu apstulbusi, jis mano... Šis gražuolis širmis pagaliau mano, ilgai lauktas ir iš rankų į rankas žygiavęs eržilas, bet štai toji diena atėjo, ir jis jau mano. Coupe De Coeur vienas iš man gražiausių širmių. Džiaugsmas liejasi kas sekundę, ašaros byrą, pagaliau jis mano. Negalėdama patikėti glostau jo dailų snukutį ir bučiuoju nosiuką, liečiu jo dailų pilvuką. Man mintyse sukasi tik keli žodžiai "Mes būsime kartu visą gyvenimą".

Coupe De Coeur (GER) I14_11-37-d1770-eckermann-swe-coupe-de-coeur-holst_large


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Sk. 12 23, 2012 9:26 am. Redaguota 13 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptySk. 02 05, 2012 6:02 pm

Parlekiu iš balninės iškart su visais daiktais pas Coupe De Coeur, kuris jau senokai laukia manęs ilgesingu žvilgsniu. Nusijuokusi visą inventorių padedu šalia eržilo spintos ir pabarbenusi į gardo duris šypteliu. Pravėrusi gardą įlendu vidun ir apsikabinu jį. Pavaišinu obuoliu ir stipriai jį apsikabinus bučiuoju jo kaklą:
- Sveikas, čempione. 248344
Ištiesiu delną su morka ir pavaišinu savo širmulį. Eržilas dailiai ją paėmęs kramtydamas sučepsi ir palaižo mano delnus. Paglosčiusi jo kaklą pritūpiu ir apžiūriu visas kojytes. Pakėlusi popono vieną kampą apčiupinėju visą eržilo kūną. Coupe De Coeur šiek tiek pasirauko ir sugugavęs prieina arčiau gardo durų.
- Nepyk, čempione. Mano klaida - varžybose būtume likę antri. shame
Paglosčiusi jį apsikabinu, o eržilas prisipaudžia prie manęs ir suprunkši. Jis tikrai mane supranta ir aš nemanau, kad nuleidžia savo kanopytes, aš žinau, kad mes pasistengsime dar geriau. Išėjusi iš gardo palieku jį žiūrintį į koridorių. Aš jo visą inventorių sukraunu į spintą, o varžybinį inventorių pasidedu ant spintos, kad vėliau nuneščiau į balninę. Įlindusi pas širmį į gardą išbučiuoju, atsisveikinusi uždarau gardo duris ir visą varžybinį inventorių susirinkusi patraukiu link balninės.
- Čiau, čempione. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyPir. 02 13, 2012 4:35 pm

Po apsilankymo pas širmę atskubu pas nekantraujantį Coupe De Coeur, kuris jau seniai veržiasi per gardo duris į koridorių, lauką. Nusijuokusi pabarbenu į gardo duris ir iškart jas pravėrus greitai uždarau, nes širmis bando pasprunkti laukan. Garsiai nusijuokusi pavaišinu jį obuoliu ir jau dbar lendu vidun šįkart palikdama praviras gardo duris. Paglosčiusi eržilo kaklą - pasisveikinu su juo:
- Sveikas, čempione. 248344
Pritūpusi apčiupinėju eržilo kojeles, o jos šaltutės kaip ir turi būti. Išėjusi iš gardo atsirakinu eržilo spintą ir išsitraukiu keturias juodas apsaugas. Kurias prieš dedama ant Coupe De Coeur kojų padedu ant spintos. Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau kanopas ir apžiūriu varlytes, viskas liuks. Tada padėjusi kanopų krapštuką į spintą pasiimu apsaugas ir uždedu ant jo šaltučių kojų. Pavaišinusi dar vienu obuoliuku užmaukšlinu ant snukučio kantarą, prisegu leicą ir išsivedusi iš gardo nusivedu link Plot Blue būsto. Prisirišu jį ten ir užsuku pas bėrį į gardą, nes kartu eržilai pailsės levadoje.
- Pakentėk, tuoj galėsite kartu lėkt. yeah
"*"
Padedant arklininkui parvedame abu gražuolius į gardą, Lukas manęs palaukia už gardo kartu su Plot Blue, nes arklininkas skubiai patraukia naktį tvarkyti levados išspirtų vartelių. Greitai nuėmusi apsaugas pavaišinu širmį skanėstu ir įvedu eržilą į gardą. Nuėmusi kantariuką su leica įdedu į spintą ir pabučiavusi Coupe De Coeur apšerkšinusią nosį uždarau gardą ir atsisveikinu, pavaišinu nueidama prie Plot Blue širmį morkytės skiltele.
- Čiau, padauža number one. liudi
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyTr. 03 07, 2012 4:10 pm

Po savaitėlės atostogų užsuku pas savuosius žirgelius į arklides. Išpradžių apsisprendžiu užsukti pas savo seniai lankytą draugelį - Coupe De Coeur, kuris jau išsiilgusiomis akutėmis iškišęs nosį per gardo duris šnirpštauja ir žvligsniu sekioja mane. Nusijuokusi patraukiu prie jo gardo. Širmis suprunkščia ir pradeda suktis ratu garde. Pabarbenusi į gardo duris išvystu savo tikrąjį aukselį, visą žibantį ir nekantraujantį.
- Sveikas, aukseli. liudi
Atsirakinusi inventoriaus spintą išsitraukiu kūno šepečius ir įėjusi vidun atsagstau poponą ir nurėdžius jį perdaug nežaisdama greitai perbraukiu eržilo kūną. Širmis trinasi visaip į mane ir bando patraukti mano dėmesį. Nusijuokusi minkštu šepečiu perbraukiu dar kartelį jo kūną ir pavaišinusi eržilą cukraus gabaliuku išeinu iš gardo. Į šepečių dėžę įmetusi šepečius pasiimu kanopų krapštuką įlendu atgal į gardą ir pakštelnu jam į jo rausvą nosį.
- I love you, my gold. 248344
Coupe De Coeur suguguoja ir priėjęs prie manęs pradeda mane laižyti. Pasiprašiusi jo kanopų greitai visas išvalau ir iššukavusi karčius su uodega pasiimu odines apsaugas ir uždėjusi ant visų keturių kojyčių apsaugas jas šiek tiek paveržiu. Užmetu juodą pobalnį ir avikailio paminkštinimą, vėliau užmetu ir balną. Pasiėmusi krutindiržį prisegu prie balno. Susagstau visus dirželius ir prisegus pavaržą išsitraukiu kamanas su griežtesniais žąslais. Įlindusi atgal į gardą pasikamanoju savo aukselį ir užsimaukšlinusi pirštines ir užsisagsčiusi striukę pasiimu stekutį ir išsivedu jį iš gardo, palengva nusivedukoridoriumi link pagrindinių durų.
"*"
Grįžtame po treniruotės, kuri buvo tikrai puiki. Abu ir sušilome, ir pasinervavome visko buvo, bet pabaiga praėjo idealiai. Susistabdžiusi eržilą prie gardo paglostau jo kaklą. Pritūpusi nuimu visas apsaugas ir atsagsčiusi kamanų dirželius atsegu pavaržą. Ištiesiu delną su morkyte ir leidžiu jam sušveisti gardėsį. Nuėmusi balną kartu su pobalniu užmetu prakaitinį poponą.
- Na ką, pratinkis - jau pavasaris. yeah
Įvedu jį į gardą ir nukamanojusi leidžiu jam pulti prie ėdžių ir mėgautis ten paslėptu gardėsiu. Visą inventorių sunešiojusi grįžtu pas širmį į gardą ir atsisveikinusi, išbučiavusi jį uždarau gardo duris ir patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, auksyti. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyPir. 03 26, 2012 12:26 pm

Perdavusi Coester grūmei pasileidžiu greitu žingsniu link kito širmuko, kuris iškišęs nosį žiūri per gardo duris ir neatitraukia akių nuo manęs. Nusijuokusi pabeldžiu jam į gardo duris ir pravėrusi gardą puolu jam ant kaklo. Coupe De Coeur prisiskaitėliškumas prie manęs. Paglostau jo snukutį ir išsitraukusi iš kišenės kelis skanėstu pavaišinu eržilą. Širmis kaip koks katinas pradeda murkti.
- Labas, burbuli. 248344
Po ilgų mąstymų pagaliau nusprendžiau, kad savo arklidžių vyriausius gyventojus paleisiu į ganyklą paatostogauti. Išėjusi iš gardo pasiimu širmio kantarą su leica. Įlindusi atgal į gardą išglostau savo čempioną ir užmaukšlinusi jam kantarą ant nosies prisegu leicą, užmetusi poponą užsagstau sagteles.
- Na ką, dar pasidžiaugsi katino dienomis. yeah
Išsivedusi jį iš gardo apžiūriu jo kojytes ir apsikabinusi jo kaklą stipriai, stipriai išmyluoju. Uždariusi jo spintą užrakinu ir iš leicos pasidariusi pavadžius užšoku ant Coupe De Coeur nugaros. Raiti patraukiame link laukiančių lauke Viltės ir Coester.

- ŽIRGAS GANYKLOSE IKI BALANDŽIO KETVIRTOS DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyTr. 04 04, 2012 5:54 pm

Pagaliau mes stovime jau arklidėse prie širmulio gardo. Paglosčiusi jo kaklą nuimu apsnigtą poponą ir jį padėjusi ant spintos sausu rankšluosčius apšluostau savo eržilą. Išsitraukusi kelis skanėstus pavaišinus savo gražuolį Coupe De Coeur ir įvedusi jį į gardą atsidūstu, nusegu leicą.
- Na ką, einu prie reikalo. Didžiausi sveikinimai užėmus pirmąją vietą! liudi
Apsikabinu jo kaklą ir pakštelėjus jam į nosį nuimu kantarą. Išėjusi iš gardo visus daiktus sudedu į jiems skirtas vietas ir vėl grįžtu pas savo čempioną. Stipriai stipriai jį iš mylavusi atsirakinus spintą pasiimu kūno šepečius ir perbraukiu jo kūną, pasiėmusi krapštuką išvalau kanopas ir iššukuoju karčius bei uodegą.
- Va taip, jau švarus. yeah
Pasiėmusi švarų prakaitinį poponą užmetu Coupe De Coeur ant nugarytės ir užsagsčiusi sagteles įmetu į ėdžias kelias morkas, atsisveikinu ir uždariusi gardo duris patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, širmi. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyPir. 04 30, 2012 5:31 pm

Pastačiusi sartį į gardą ateinu pas savo gražuolį Coupe De Coeur, kuris išvydęs mane pradeda guguoti ir suktis garde ratu. Pabarbenusi į gardą atsirakinu spintą ir išsitraukusi kelis skanėstus praveriu gardo duris. Širmis iškiša nosį ir riesdamas lūpą pradeda mane kibinti. Nusijuokusi pavaišinu jį keliais skanėstais ir apsikabinusi kaklą pasisveikinu:
- Ahoy, dički. liudi
Pritūpusi apžiūriu eržilo visas keturias kojas, išėjusi iš gardo pasiimu kūno šepečius. Širmis iškart man atkiša uodegą ir pradeda raukytis. Pliaukštelėjusi jam per užpakalį delnu įlendu į gardą ir povaliai pradedu valyti. Coupe De Coeur atsigręžia į mane ir pradeda laižyti mano kelnes, o aš tik susigėstu - išraustu.
- Negėdink, gražuoli. don`t no
Perbraukus vieną kūno pusę pereinu prie kitos ir ją taip pat povaliai išvalius išpurškiu šprajumi, vėliau perbraukusi minkštu kūno šepečiu kūną visus nereikalingus šepečius sudedu atgal į dėžę. Pasiėmusi karčių ir uodegos šepečius iššukuoju, karčius supurškusi šprajumi nepamirštu ir šepečius įdedu atgal į šepečių dėžę.
- Okay, tu jau blizgi. yeah
Pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas ir išpurškusi jas pasiimu kamanas su griežtesniais žąslais. Šepečių dėžę įdedu į spintą ir sugavusi dešine ranka Coupe De Coeur snukutį pasikamanoju eržilą. Pasiėmusi stekutį ir užsimovusi pirštines išsivedu širmį iš gardo, pačiupusi kordą prisisegu jį prie žąslų ir išsivedu gražuolį iš gardo atsargiai žiūrėdama, kad gražuolis purtydamasis nenusimestų pavadžio.
"*"
Grįžtame po linksmo pasijodinėjimo pajūriu. Įžingsniavus į arklides susistabdau jį prie gardo. Nušokusi nuo jo nugaros nusegu kordą ir paėmusi rankšluostį apdžiovinu jo kūną. Sušėrusi dvi dideles morkytes nukamanoju širmį ir įleidžiu jį vidun. visus daiktus sudėjusi į spintą užrakinu ją ir atsisveikinusi su Coupe De Coeur, pakštelnu jam į nosį ir išeinu į arklidžių kiemą.
- Čiau, širmi. 248344
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyŠt. 06 30, 2012 7:54 pm

Vėlyvų vakarą nusprendžiu, kad reikia atvykti pas savo gražuolius, pirmasis bus Coupe De Coeur, kuris iškišęs nosį pro gardo duris tik ir laukia kada prie jo prieisiu ir nors kelias minutes pabūsiu drauge, bet deja šįkart aš pas jį apsistosiu kiek ilgiau. Pabarbenusi į gardo duris iškart pasisveikinu su savo gražuoliu, kuris ilgą laiką atostogavo:
- Sveikas, kukuli. liudi
Išsitraukusi iš kišenės didesnę morką praveriu gardą ir apsikabinusi jį pamyluoju, vėliau pavaišinu jam skirta morkyte. Širmis pradeda laižyti mano delnus ir pasiglaustęs bando išsiveržti į arklidžių koridorių, bet sudrausminusi eržilą išeinu iš gardo ir atsirakinusi spintą išsitraukiu kūno šepečius ir grįžtu pas savo gražuolį.
- Myliu tave, gražuoli. 731711
Pabučiavusi jo rausvą nosiuką pradedu valyti jo dailų kūną, jis šiek tiek dėmėtas purvo dėmėmis, todėl nusprendžiu, kad artimiausiu metu reikės eiti maudytis, o šįkart treniruotė bus papludimyje. Išvaliusi jo dailų kūną pasiimu kanopų krapštuką ir išvaliusi kanopas uždedu paprastas apsaugas, kuriomis bus negaila dirbti vandenyje. Iššukavusi karčius su uodega išsegu iš kamanų pavadžius ir pasikamanojusi gražuolį prisegu kordą ir pasiėmusi botagėlį šiaip ne taip užšoku jam ant nugaros ir lėta žingine patraukiame pajūrio link.
- Šiek tiek padirbsime kitaip, negu visada. yeah
"*"
Grįžtame po gero pusvalandžio. Susistabdžiusi eržilą prie gardo apsaugas padedu ant spintos ir apžiūrėjus, kad mano gražuolis jau apdžiuvęs įvedu jį į gardą. Nukamanojusi pavaišinu jį keliais skanėstais ir leidus jam atsipūsti atsisveikinu, nusiunčiu oro bučinuką ir visus jo daiktus sudėjusi atgal į spintą ir įsegusi pavadžius į kamanas užrakinu Coupe De Coeur spintą ir traukiu link kito savo žirgelio.
- Čiau, gražuoli. :love:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyKv. 07 12, 2012 1:15 pm

-KALVIO APSILANKYMAS-
2012.07.12
ŽIRGUI ATLIKTA:
:: Visų kanopų kaustymas.
:: Visų kanopų dildinimas.
:: Varlių apžiūra.

IŠVADOS:
Žirgo kanopos sveikos.


Jūsų kalvis Julius.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyAntr. 07 17, 2012 6:27 pm

Vakare jau pradedant temti atrūkstu į savo arklides pas kanopinius draugus. Pravėrusi arklidžių duris nusprendžiu, kad pradžioje apsilankysiu pas savo mylimą širmį - Coupe De Coeur. Eržilas iškišęs nosį šiepia lūpą ir sugugavęs sukasi ratu garde. Nusijuokusi pabarbenu į gardo duris ir pravėrusi jas pakimbu širmiui ant kaklo. Šis šiek tiek sunerimęs pradeda garsiai prunkštauti ir trepsėti. Paleidusi jo kaklą paniurkau jo rausvą nosytę ir nuramindama paploju per kaklą.
- Sveikas, gražuoli. liudi
Išsitraukusi iš kišenės kelis skanėstus pavaišinu Coupe De Coeur ir išėjusi iš gardo iškart atsirakinu eržilo spintą. Ištraukusi kantariuką su leica užmaukšlinu jį širmiui ant snukučio ir prisegusi leicą išsivedu iš gardo.
- Šiek tiek apsitvarkysime su išvaizda. yeah
Pasiėmusi kūno šepečius iš šepečių dėžės pradedu valyti jo dailų širmą kūną. Coupe De Coeur pradeda karpyti ausytėmis ir gremžti priekine dešine koja arklidžių grindinį. Pliaukštelėjusi jam per petį savo berniuką šiek tiek apraminu ir baigiu valyti jo kūną.
- Baik, nenuorama. 731711
Įdėjusi kūno šepečius į šepečių dėžę iškrapštau su kanopų krapštuku širmio kanopėles ir pasiėmusi šukas su žirklėmis patrumpinu gražuolio karčius ir sulyginu uodegos galiukus. Visus daiktus sudėjusi į šepečių dėžę pasiimu apsaugas iš spintos ir uždedu širmiui ant visų kojų. Palikusi jį pririštą nulekiu iki balninės ir paimu likusį jo inventorių. Užmetusi pilką pobalnį uždedu avikailį ir pradedu balnoti. Pasibalnojusi atsegu pavaržą ir pradėjusi kamanoti užsegu krutindiržį. Viską sutvarkiusi pasiimu pirštines ir steką, patraukiame arklidžių kiemelio link.
"*"
Grįžtame po treniruotės sušilę, iškart susistabdžiusi širmį prie gardo pradedu nubalnoti. Pasikvietusi Viltę į pagalbą mes greitai nubalnojame Coupe De Coeur ir įleidžiame į gardą. Perdavusi grūmei visą širmio inventorių aš įslenku pas jį į gardą ir atsisveikinusi pavaišinu jį morką, palieku vakarieniauti, o Viltei pabaigiu sudėlioti širmio inventorių ir užrakinu jo spintą.
- Čiau, širmi. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptySk. 07 29, 2012 7:57 pm

Apsilankiusi pas Plot Blue ir perdavusi jį Viltei, kurie abu laukia mūsų su Coupe De Coeur arklidžių kiemelį atskubu pas savo širmį, kurį turiu pasveikinti su pergale. Širmis iškišęs nosį prunkštauja ir neturi jau kuo kvėpuoti. Nusišypsojusi įjungiu kondicionierių, kuris nežinia dėl kokių priežasčių buvo išjungtas. Grįžusi atgal pas Coupe De Coeur puolu jį bučiuoti ir sveikinti prieš tai pravėrusi gardą ir pavaišinusi jį morkomis.
- Sveikinu tave mano gražuoli su dar viena puikia pergale. liudi
Davus apuostyti jam antros vietos rozetę atsirakinu spintą ir išsitraukiu poponą su kantaru ir leica. Padėjusi rozetę ant spintos užrakinu spintos dureles ir grįžtu susitvarkyti su savo čempionu.
- Na ką, ta proga gausi atostogų. yeah
Uždėjus jam ant snukučio kantariuką užmetu poponą nuo mašalų ir užsagsčiusi sagteles prisegu leicą - išsivedu eržilą iš arklidžių dar kartą pavaišindama morkyte.
Spoiler:


- ŽIRGAS GANYKLOSE IKI RUGPJŪČIO 12 DIENOS -


Paskutinį kartą redagavo Paulla., Št. 10 13, 2012 8:11 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyKv. 08 16, 2012 6:57 pm

Paruošusi į darbą bėrį atkulniuoju pas kitą savo gražuolį, kuris laukia manęs išsiilgusiomis akutėmis. Pabarbenusi į gardą išvystu laimingu žvilgsniu žiūrintį gražuolį. Eržilas išvydęs mane pradeda guguoti ir suktis ratu garde. Nusijuokusi atrakinu spintą ir išsitraukusi šepečių dėžę praveriu gardą. Širmis iškart sustoja ir priėjęs arčiau aplaižo mano delnus. Pakštelėjus jam į nosiuką paglostau jo kaklą ir pagaliau pasisveikinu:
- Ahoy, my white horse. liudi
Apsikabinusi jo kaklą kelis kartus pabučiuoju jam į kaklą ir atsidariusi šepečių dėžę išsitraukiu kanopų krapštuką. Povaliai išvaliusi visas eržilo kanopas iššukuoju karčius su uodega ir šepečius padedu atgal į dėžę. Išsitraukusi iš kišenės kelis skanėstus pritūpiu ir apčiupinėju Coupe De Coeur kojas. Širmis nosimi pradeda kibinti mane ir kutenti man skruostus.
- Aš ir tave myliu. 731711
Pasiėmusi kūno šepečius pradedu valyti širmio kūną. Coupe De Coeur išvydęs, kad šalia jo gardo nieko šiuo metu nėra, tiksliau kaimyno nėra, šiek tiek pasimeta ir suklūsta. Paglosčiusi eržilo kaklą dar kartą pavaišinu jį skanėstu ir apraminusi širmį baigiu valyti jo kūną. Paėmusi šprajų supurškiu jo kūną ir dar kartą perbraukusi natūralių šerių šepečiu viską sudedu atgal į dėžę.Išėjusi iš gardo paimu dėžę ir ją įdėjusi į spintą išsitraukiu apsaugas ir jo kantarą su leica. Uždėjusi visas keturias apsaugas uždedu ant priekinių kanopų kaliošus ir užmaukšlinusi kantariuką ant jo snukučio prisegu leicą ir pavaišinu morkyte. Palengva išėjus iš gardo su pilna kišene skanėstų patraukia vaikštynės link.
"*"
Parsivedu širmį iš vaikštynės už geros valandos darbo žingsniu. Susistabdžiusi eržilą prie gardo paglostau jo kaklą ir pavaišinu skanėstu. Pritūpusi nuimu apsaugas kartu su kaliošais ir įdedu juos į dėžę. Išpurškusi varlytes įvedu jį į gardą ir nuėmusi kantarą su leica leidžiu Coupe De Coeur atsipūsti. Įmetu į ėdžias kelias morkas ir pabučiavusi jam į nosį užrakinu spintą ir uždariusi gardą patraukiu kambario link.
- Čiau, gražuoli. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyAntr. 10 02, 2012 5:51 pm

Palikusi Monte Bellini vieną atskubu pas kitą savo partnerį su kuriuo vyksime taip pat į Aseną. Pabarbenusi į gardo duris pažadinu savo gražuolį širmį ir įėjusi vidun į gardą pavaišinu jį keliais gardėsiais.
- Ahoy, my little friend. liudi
Coupe De Coeur iškart parodo savo balselį ir pasiglaustęs į mane iškiša iš gardo savo dailų snukutį. Paglosčiusi eržilo kaklą išeinu iš gardo ir pravėrusi širmio spintą išsitraukiu šepečių dėžę, pasiėmusi kūno šepečius išvalau širmio kūną ir išvaliusi kanopas, iššukuoju karčius su uodega. Pavaišinusi dar kartelį savo meškiną gardėsiu užmetu ant jo nugaros prakaitinį poponą ir užsagsčius sagteles, užmaukšlinu ant snukučio kantarą, iškart prisegu leicą.
- Tuoj keliausim, mažuti. 435638
Išsivedusi jį iš gardo pririšu koridoriuje ir uždėjusi transportines apsaugas sukraunu Coupe De Coeur inventorių ir prigriebus kartu Mončio greitai nunešu abiejų žirgų inventorių į savo automobilį, o vėliau atkulniuoju savo draugų.

- ŽIRGAS ASN JUMPING HORSE SHOW 2012 -
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyPen. 10 05, 2012 7:19 pm

Penktadienio vakarą, beveik prieš miegą, nusprendžiu atidaryti savo Atvirų durų savaitės šventę ir aplankyti savo seną svajonę, kuriai taip ir nebuvo lemta išsipildyti. Širmis, pamatęs, kad kažkas šlepsi link jo gardo, apsižvalgo ir kukliai gugteli. Nusišypsau, priėjusi pasilabinu ir paduodu morką.
- Sveikas, gražuoli. Kaip tu laikaisi? liudi - nusišypsau, pakalbintas žirgas tiesiog sprogsta iš laimės, pamosikuoja galva man prieš akis, vos neužkabina, bet spėju atšokti.
Kadangi arklidžių durų viršus atidarytas, man neprireikia užeiti į vidų tam, kad galėčiau pabendrauti su žirgu. Paglostau jo širmą nosytę, pakedenu karčius ir nusprendusi, kad geriau nesivėlinti, pavaišinusi žirgą, išeinu.
- Ikiuks, gražuoli Coupe, yeah - mosteliu.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyŠt. 10 13, 2012 8:09 am

Šeštadienio ankstyvų rytą atsivedu savo gražuoli į arklides po ganėtinai ilgos kelionės. Labai nusivylusi, kad ir neįvyko tos varžybos, o mes sugaišom tiek laiko tik pasivažinėdami, bet džiaugiuosi dar dėlto, kad pabuvome kitoje aplinkoje ir susipažinome su naujais žmonėmis, kurie taip pat buvo atvykę į varžybas. Paglosčiusi Coupe De coeur kaklą, susistabdau jį prie gardo. Širmis iškiša nosį ir apsižvalgęs pradeda triukšmauti, pasirodo visu gražumu kas grįžo namo. Paglosčiusi jo raumeningą kaklą dar kartelį nusprendžiu, kad reikia savo šaunuolį pavaišinti gardėsiu:
- Imk, mažumėli, geras berniukas. liudi
Širmis greitai sušlamščia morką ir dairosi dar, bet aš tik pritupiu ir ruošiuosi nuimti transportines apsaugas. Padėjusi jau nuimtas apsaugas į šalį apčiupinėju jo kojas ir apžiūrėjus kanopas povaliai įsivedu į gardą. Nusegusi leicą nuimu ir kantarą. Palengva užmetu prakaitinį poponą, nes eržilas po kelionės šiek tiek sušilęs.
- Na ką, aš tuo lėksiu pas kitą gražuolį. :love:
Įmetusi į ėdžias morkytę ir obuoliuką uždarau gardą ir pasiėmusi transportines apsaugas patraukiu link balninės, leisdama eržilui atsipūsti.
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptyAntr. 10 30, 2012 8:05 am

Ankstų rytą aš jau su didele ir žvalia šypsena stoviu prie arklidžių durų. Pravėrusi jas mane užplūsta šilumos gūsis ir veiksmas arklidėse. Nusijuokusi pasisveikinu su čia darbą pradedančiu arklininku ir pasakau jog kas liko užbaigsiu pati. Arklininkui išėjus aš apsižvalgau ir pabaigiu jo pradėtą darbą. Staiga pro gardo duris nosį iškiša mano dičkis Coupe De Coeur. Paniurkiusi jo nosį pasisveikinu su eržilu ir viską sutvarkiusi užsuku vidun.
- Ahoy, gražuoli. liudi
Coupe De Coeur pradeda uostyti ir šniukštinėti mano kišenes, kuriose nieko nėra, tik tuštuma. Laikydama ranką už nugaros su keliomis morkytėmis dar šiek tiek pažaidžiu su Coupe De Coeur ir kai parodau jam savo delną išvystu labai laimingo žirgo žvilgsnį. Pavaišinusi jį morkomis išeinu iš gardo ir atsirakinusi spintą išsitraukiu šepečių dėžę.
- Na ką, šiandien kibsim į darbą. yeah
Nusijuokusi pasiimu kūno šepečius ir palengva pradedu valyti eržilo kūną. Širmis stovi kaip įbestas ir toliau doroja savo pusryčius. Išvaliusi vieną kūno pusę pereinu prie kitos ir taip išvalau visą gražuolio kūną. Šepečius padėjusi atgal į dėžę pasiimu kanopų krapštuką ir išvaliusi kanopas, išpurškiu varles. Vėliau iššukuoju karčius su uodega ir visus šepečius sudedu atgal į dėžę, kuri keliauja atgal į spintą.
- Švarus mano gražuolis. 731711
Išsiėmusi iš spintos bintus, užbintuoju visas kojas ir užmetusi tos pačios pilkos spalvos kaip ir bintai, pobalnį, pradedu balnoti savo gražuolį. Uždėjusi kailinį paminkštinimą uždedu balną ir viską susagstau kartu su krutindiržiu. Pasikamanojusi užsidedu šiltesnę kepurę ir užsisagsčiusi striukę pagiriu eržilą ir patraukiame maniežo link.
"*"
Grįžtame po labai gerai nusisekusios treniruotės. Paglosčiusi širmio kaklą jį susistabdau prie arklidžių ir nubintavusi kojas, jas iškart įtrinu šaldomuoju tepalu. Atsegusi pavaržą, nuimu balną su visomis šmutkėmis ir užmetusi poponą, jį užsagstau. Sutvarkiusi balną ir įdėjusi krutindiržį į spintą, nunešu balną į balninę, o grįžusi įsivedu savo gražuolį į gardą ir nukamanoju. Kamanas padedu atgal į spintą ir dar kartelį pagyrusi Coupe De Coeur įmetu į ėdžias gardėsiu ir atsisveikinusi uždarau gardo duris ir patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, šaunuoli. :love:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) EmptySk. 12 23, 2012 9:22 am

Apsilankius pas vieną savo iš šauniausių žirgų, atkulniuoju pas kitą, kuris taip pat nusipelnė mano dėmesio. Žirgas taip pat asene iškovojo kelias nominacijas, kurių buvo tikrai vertas. Visa išsišiepusi iki ausų atkulniuoju iki Coupe De Coeur gardo, o šis iškart išvydęs mane pradeda žvygauti. Nusijuokusi praveriu gardo duris ir lendu vidun pas savo širmį. Coupe De Coeur visas išsiilgęs pradeda glaustytis ir trintis į mane. Nusišypsojusi pabučiuoju jam į nosį ir ištiesiu delną su gardumynais.
- Ahoy, my champion. liudi
Paglosčius eržilo kaklą leidžiu jam apuostyti trofėjų ir vėliau jį padedu ant žirgo spintos. Išėjusi iš gardo atrakinu spintą ir ištraukiu visą reikiamą inventorių.
- Na ką, eisi pašvęsti kelioms dienoms į lauką su draugais. yeah
Jis iškart pradeda strigsėti lyg nesavam kailį ir lyg suprastų, kad galės tikrai atsipūsti ir pabūti su draugais. Paėmusi keturis bintus užbintuoju visus ant eržilo kojų ir ant priekinių kanopų uždedu kaliošus. užmaukšlinusi kantariuką, užmetu žieminį poponą ir jį užsagsčius prisegu leicą ir išsivedu jį į lauką.

Spoiler:

- ŽIRGAS GANYKLOJE IKI SAUSIO 11 DIENOS -
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Coupe De Coeur (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Coupe De Coeur (GER)   Coupe De Coeur (GER) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Coupe De Coeur (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Paullos privačios arklidės-
Pereiti į: