Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Valegro (USA, sav. Biscuits.)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyTr. 03 21, 2012 6:38 pm

Valegro (USA, sav. Biscuits.) I27_185823_391477547584087_1506554192_n
Žirgo vardas: Valegro.
Žirgo veislė: KWPN.
Žirgo lytis: Kastratas.
Žirgo amžius: 10 metų (2002 gimimo).
Žirgo paskirtis: Grand Prix išjodinėjimas.
Žirgas atstovauja: GBR (Didžiajai Britanijai).
Žirgo kilmė: Negro x Maifleur.
Žirgas priklauso man nuo 2o11.12.18.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) I27_551989_397930396938802_2062795558_n

Žirgo aprašymas: Kiekvieną kartą praeidama pro išjodinėjimo žirgą stabtelėdavau tikėdamasi, kad tai jis bus tas vienintelis. Tas, su kuriuo niekada nenorėsiu išsiskirti. Tas, kuriam pažadėsiu niekada nepasitraukti ir pažadą įvykdysiu. Praėjau pro šimtus, pro tūkstančius išjodinėjimo žirgų, bet nei vienas nebuvo Tas vienintelis. Nesakau, kad ir Valegro bus, o gal net yra, tas vienintelis. Labai tikiuosi, bet mane apninka abejonės. Dar kartą neriu stačia galva, dar kartą pilnai atveriu širdį ir tikiuosi, kad Valegro, nuostabus devynerių metų kastratas, bus Tas, kuriam pažadėsiu niekada nepalikti, niekada neišduoti. Tas, dėl kurio vėl išmoksiu schemas, kursiu kiurus, kelsiuosi šeštą ryto tepti inventoriaus prieš išjodinėjimo varžybas. Tas, dėl kurio dar kartą sugrįšiu į išjodinėjimo vėžes ir niekada iš jų nebepasitrauksiu. Tol, kol Valegro krūtinėje plaks širdis, tol, kol Valegro bus pajėgus startuoti, kol nesustos plakusi manoji.
Kai pamačiau Valegro susimąsčiau, kiek man atsieitų dar vienas žirgas. Ėmiau galvoti, ar kažkuriam negalėčiau rasti geresnių namų. Nė nepasikalbėjusi su jo savininke žinojau, kad jį turėsiu. Tikėjau tuo visa savo širdimi. Norėjau tikėti, kad jis bus tas, dėl kurio galėsiu pakelti kalnus, dėl kurio suklupusi atsikelsiu. Kai jis atvažiuoja, tikiuosi to, ką mačiau pirmojo susitikimo metu. Mielo, bet nepasiduodančio charakterio žirgo. Žirgo, kuris visada bus kartele aukščiau kitų. Ir kai aš turiu jį, kitų man nereikia. Kiti.. hm... kiti tiesiog neegzistuoja.
Praėjus beveik pusmečiui po Valegro gavimo supratau, kad nė negaliu gyvent savaitės be jo, o ką jau kalbėti apie išsiskyrimą. Atrodo, praėjusi pro tūkstančius pagaliau radau tą vieną vienintelį, dėl kurio sugrįžau į išjodinėjimo kelią. Atrodo, praėjo tik pusmetis, o jau tiek nuveikta, tiek padaryta. Aplink pasikeitė du metų laikai, o mes vis tokie patys, kartu it kumštis, kuris negali atsiskirti. Valegro, tai vienas tobuliausių išjodinėjimo žirgų. O atrodė, kad reikia tiek nedaug, kad rastum savo vienintelį. Kelis kartus perplaukti jūras, pereiti dykumas, rasti keturlapį dobilą. Viską dar kartą pakartočiau, jei žinočiau, kad viskas bus taip, kaip yra dabar. Nes jis yra Mano Auksinis Berniukas.

Žirgo realūs laimėjimai:
As a four-, five-, and six-year-old, Valegro won the British national championships. Charllote Dujardin and Valegro was very successful in the Small Tour, and in 2010, they won the Small Tour national championship. In early 2011, the duo moved up to the Grand Prix and immediately won in Addington, after which more victories followed. Their results earned them a place on the team for the European Championships in Rotterdam, where international spectators first became truly acquainted with the powerhouse Valegro. Despite having little experience at this level, the pair helped the UK win the team gold. In April 2012, Dujardin and Valegro set a world record in the Spècial at the Horses & Dreams show in Hagen thanks to a score of 88.022%. In Hartpury, they topped their previous record by earning 90.65% in the Freestyle. The duo was one of the favorites for the individual gold in London until they won it with a score of 90.089%. It is the higest ever Olympic Grand Prix score. They also won team gold for UK with Grand Prix score of 83.663% and Grand Prix Special with 83.286%.

Žirgo vž laimėjimai:
05/28/12 Laisvojoje Išjodinėjimo programoje, Šv. Jurgio teste. 2nd.
08/21/12 Duetų nominacijos: Rimčiausias duetas su Biscuits.
[08/31/12 Grakščiausias aliūras: Žingnis. 3rd.

Spoiler:
Valegro (USA, sav. Biscuits.) I27_224661_397927490272426_1710383692_n
Valegro (USA, sav. Biscuits.) I27_195941_397910193607489_1725891346_n
Valegro (USA, sav. Biscuits.) I27_539195_397927143605794_1818360505_n


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Pen. 08 31, 2012 8:15 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyKv. 03 22, 2012 5:55 pm

Vakar atkeliavo trys arkliukai, šiandien dar keturi, o tada prasidės rimtas darbas. Kiemelyje išsilaipinu pirmąjį dresažinuką šiandien - Valį. Žirgas jaučia, kad nauja viskas, pasikeis darbo pobūdis ir rimtumas. Įvedu jį į arklides, čia jau tiek arklių, kad net baisu darosi, nors dar trys neatkeliavę. Įvedu bėrąjį kastratą į gardą, nuimu transportinį inventorių. Pakšteliu nosin tardama, kad labai labai jo pasiilgau - tai visiška tiesa. Paduodu kelis skanėstus, sutvarkau inventorių. Uždedu poponą, užsuku ant kojų gardinius bintus. Pasirūpinu, kad arklininkai atneštų šieno, kad arkliuks turėtų ką veikti.
- Na, tu tik nepanikuok, gerai? Liksim kartu, mažuti. O greitai pradėsim dirbt, angel - apsikabinu savo mylimo žirgo kaklą.
Galėčiau jo atsisakyti, bet būtų labai sunku. Čia su dauguma arklių taip. Per neilgą laiką jie tavo mano mafijos dalimi.
- Oki, aš einu, Prestis atkeliauja. Ilsėkis, Valegro, ;* - pakšteliu nosin ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyPen. 03 30, 2012 7:42 pm

Vakare ateinu pas gražuolį Valegro. Mažasis Valis stoviniuoja garde, žvilgina akytėmis. Man priėjus sugugena.
- Labs, kaip laikaisi? liudi - užeinu į gardą, pakšteliu nosin.
Nuimu nuo nugaros poponą, nusuku nuo kojų gardinius bintus. Susirenku šepečius, o tada kimbu į valymą. Šiek tiek skubu, kad po to labai nenusivėlinčiau žirgyne. Išvalau bėriuko kailį, iššukuoju susivėlusius karčius. Žirgas šiek tiek pastovėjęs, tad šiandien mažiau padirbėsim, simboliškai. Sušukuoju uodegą ir galiausiai sutvarkau kanopas, sutepu jas tepalu. Kastračiokas apsiuosto, sudedu šepečius į vietą. Užsuku ant kojų bintus, nors mes beveik nieko nedarysim. Užmetu ant nugaros pobalnį su paminkštinimu, tada balną. Paveržiu pavaržą. Uždėjusi kamanas paduodu skanėstą, o tuomet pati apsitvarkau. Užsidedu pirštines, striukę, prisegu mažiui kordą prie žąslų. Išvedu arklioką į taką tarp gardų, patvarkau pavaržą dar. O tuomet išeinam link maniežo.

**********

Po treniruotės, gal daugiau pasijodinėjimo, grįžtam į arklidę. Nuimu arkliokui visą inventorių, sudedu jį prie gardo. Užmetu gardinius daiktus, paduodu kelis skanukus.
- Na, šauniai padirbom. Ačiū. Iki, angel - pakšteliu nosin ir susirinkusi daiktus išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyKv. 05 03, 2012 10:13 pm

Dabar tikrai labai vėlu, bet niekaip negaliu neužsukti pas Valegro - mano naujai sužibusią arklidės žvaigždutę. Bėris stovi garde snūduriuodamas, man priėjus kilsteli galvą.
- Sveikas, mažuli. Sveikinu su tokiu pasiekimu, - užeinu į gardą, paduodu obuoliuką.
Tylumoje priglundu prie išstambėjusio, sutvirtėjusio kaklo. Praėjo vos kiek mažiau nei šeši mėnesiai, o Valis - jau rekordų laužytojas. Pirmi prašymai parduoti ir pirmi neigiami atsakymai. Apsikabinu bėrio kaklą, pradedu tyliai pasakoti, kad akimirką jau buvau apsisprendusi jį atiduoti. Dažnai noras susigrąžinti praeitį kėsinasi nugalėti artėjančią ateitį. Papasakoju viską, apie ką tuo metu prisimenu, o Valis tik ima tampyti man striukę ir gugenti.
- Gražuoli tu mano, angel Ką aš be tavęs daryčiau, - pakšteliu nosin.
Pasiėmusi kūno šepetį perbraukiu juo per kailį, tiesiog tam, kad galėčiau ilgėliau pabūti šalia. Suprantu, kad man ir pačiiai reikėtų skubėti, bet negaliu. Kastračiokas išstambėjęs, sutvirtėjęs, užsidėjęs papildomų raumenų sluoksnį. Pasitempęs, lyg žinotų, ką pasiekė ir kaip stipriai sudrebino pasaulį. Paduodu jam morkytę, pakšteliu nosin.
- Mažuti, aš eisiu. Po savaitės maždaug imsimės darbelio, liudi -paglostau kaklą ir tyliai uždariusi duris išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyPen. 05 11, 2012 5:51 pm

Ateinu pas žirgą, su kuriuo mūsų laukia startas. Gana sunki schema, o dar kiuras, tai iš viso pirmas mano ir jo startas, o Valis dar nė nestartavęs kiure. Tai dvigubai sunkesnė užduotis, bet tikiu šiuo dideliu bėriu. Tikiu labiau nei savimi, kad jis padės visur ir visada, net kai viskas bus prarasta. Žinau, kad būtent toks yra jo charakteris - jis kovotojas. Nuo pirmo iki paskutinio kiuro muzikos akordo. O muziką pasirinkome tokią, kuri labai sunki, bet puikiausiai tinka šiam žirgui. Requiem for a dream. Dar vienas įrodymas, kad svajonės pildosi. Tai, kad Valegro yra su manimi. Po šitiek išbandymų, jis vis dar šalia.
Po ilgo savo monologo pagaliau pasisveikinu su dičkiu kastratu. Šis suka ratus garde, labai nerimsta, prunkštauja. Iškart užeinu į gardą, pakšteliu nosin. Tyliai priglundu, nes galbūt tai paskutinė mano galimybė likti su juo gražiai skambančioje tyloje. Mano iPode skamba mūsų kiuro daina, mūsų abiejų širdys plaka jos ritmu. Padariusi labai, labai gražią įžangą susirenku šepečius ir pradedu valytis žirgą. Neturiu skubėti, tad to nedarau, nes laukia sunki treniruotė. Išsivaliusi bėriuką iškrapštau jam kanopas, sutvarkau ataugusius karčius ir uodegą. Ryt teks pakirpti karčius, sutvarkyti kanopas, nublizginti kailį, kad būtų mano Valegro vienas gražiausių žirgų varžybose. Nors konkurentų gausybė nesimato.. Sutvarkiusi žirgą užsuku jam ant kojų bintus, uždedu kamanas su laužtukais. Jau vien dėl to bus sunku, mat Valis pradeda labai testuoti raitelį. Tuomet pasibalnoju žirgą su juodu išjodinėjimo balnu, paveržiu pavaržą. Paskutinį kartą atsidūstu, nes nuo dabar kelio nebebus. Pasiimu ilgą išjodinėjimo steką, išsivedu bėrį į taką tarp gardų. Paglostau dičkiui kaklą, paduodu skanėstą ir mudu abu, koja kojon, patraukiame link maniežo.

**********

Po sunkios, bet labai pasisekusios treniruotės parvedu Valegro į arklidę. Joje kastratą pasitinka gausus būrys gugenimų, šis atsako tuo pačiu. Įvedu dičkį į gardą, atveržusi pavaržą nukeliu balną. Tuomet nuimu kamanas, jas pakabinu ant kabliuko. Arklininkė prieina prie gardo ir įdeda šieno mano čempioniniui berneliui, širdingai jai padėkojusi nusuku nuo kojų bintus. Viską sutvarkau, sudedu į spintelę, daiktus nunešu į balninę. Grįžusi pavaišinu Valegro skanėstais, nes jis labai to nusipelnė.
- Na, mažiuk, pažiūrėsim, matyt dar pasidarysim treniruotę iki varžybų, bet nebe tokią rimtą. Iki, draugai - pakšteliu jam nosin, sumetu likusius skanėstus į lovį ir užveriu duris.
Galbūt man pavyks grįžti į pergalingą išjodinėjimo aikštelę, bet man labai labai prireiks Valegro pagalbos.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyAntr. 05 29, 2012 7:17 pm

Atsivedu Valegro arklidėmis po labai pavykusių ir smagių varžybų. Antra vieta tiesiog nuostabus įvertinimas, nes dirbam mes tik pusmetį, o jau subėgom jurgį pagal Requiem. Labai juo džiaugiuosi. Įvedu pipirą į gardą, nuimu kantariuką su bintais. Nutraukiu poponiuką, kuris uždėtas tik dėl to, kad pasakiškai gražiai atrodo. Sutvarkau visus daiktus, sumetu skanėstų į lovį. Ši diena labai gera - Valegro parodė, kad net su manim gali bėgti, o Shack laimėjo lenktynes. Reikia aplankyti ir tą ryžuką.
- Na, Vali, šaunuolis. Didžiuojuosi tavim, pupuli, angel - pakšteliu nosin, apsikabinu kaklą.
Kol bėriukas kramsnoja savo lauktuves, sutvarkau bintus, pasimeilinu kastratukui ir palieku ilsėtis. Daug šiandien nutiko visko, tad pavargę tiek aš, tiek jis. Paploju per kaklą, dar kartą stipriai, iš visos širdies padėkoju ir patraukiu link Shack gardo.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptySk. 07 08, 2012 5:38 pm

Kadangi žirgų mažai, o palyginus kiek iš viso turiu - labai labai mažai, nusprendžiau juos aplankyt beveik kiekvieną dieną. Šiandien - Valegro kelionė į laukus. Apsirengiu su lengvais marškinėliais ir kepuraite nuo saulės, nors jos jau nebėra. Kol susiruošiau dangus apniuko, bet lyti neturėtų.
- Sveikas, gražuoli, šaunuoli, liudi - nusišypsau juodbėriui ir paduodu obuolį.
Pamūčinusi susirenku šepečius ir užeinu į gardą. Kastratas labai mielai mane pasitinka, matyt pasiilgo. Perbraukiu per kailį su kietu šepečiu, tuomet minkštu, iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius. Perbraukiu šukomis per uodegą, užsuku ant kojų bintus. Sudedu šepečius atgal į spintelę, išgirstu kurtinantį griausmą.
- Klausyk, bičas, einam geriau į maniežą. Padirbėsim šiek tiek, barasi - tarsteliu.
Uždedu ant snukio kamanas su tridaliais žąslais, sutvarkau dirželius. Žirgas iškart ima sukiotis ir prunkštauti, lyg besikeikdamas, bet vis tik dirbsim. Užmetu ant nugaros balną su gražiu raštuotu pobalniu, paveržiu pavaržą. Nusiimu tą kepuraitę, pakabinu prie gardo ir užsidedu pirštines. Paduodu Valiui kelis skanėstus, išsivedu į taką tarp gardų. Žirgas absoliuti auganti žvaigždė, tiesiog gera būti prie tokio aukso. Paploju mažiui per kaklą ir abu nueinam iki išjodinėjimo maniežo.

*********

Parbėgam iki arklidžių per žiaurųųųų lietų. Gerai, kad nėjom į laukus. Žinoma, aš skolinga dabar pasijodinėjimą Valiui. Uždarom paskui save duris, paploju mažiui per kaklą. Šis šiek tiek sušlapęs, bet 'sveikai', tad nieko tokio. Nusivedu jį iki gardo, įvedu vidun. Nuimu kamanas, atveržusi pavaržą - ir balną, paploju per kaklą. Viską sudedu prie gardo, nusuku nuo kojų bintus. Kastratas išlenda pro duris apsižvalgyt, padeda vieną koją tarpdury.
- Nemėgink.
Sudrausminusi paduodu kelis skanėstus, nes jis tiesiog fantastiškas! Pakšteliu nosin, šiek tiek pamūčinu, tiesiog pabūnu su juo.
- Na, mažiuk, judėsiu. Dabar jau nebus taip, kad ilgai nesimatysim, 69646 - atsisveikinu ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptySk. 08 19, 2012 12:25 pm

Žirgiokas jau atstartavo savo metų startus ir kuo puikiausiai jose pasirodė, tad ateinantį mėnesį tik atostogaus ir nieko daugiau. :] Neseniai grįžęs iš Londono olimpiados su dviem aukso medalais, visą laiką nuo ryto iki vakaro ilsėjosi ganyklose. Šiandien eisim maudytis, o po to pavaikštinėti į taką, kol ganykla dar neatsibodo. Atėjusi prie gardo paduodu kelis skanėstus, pasveikinu dičkį gražuolį ir užėjusi į gardą uždedu kantariuką, prie jo prisegu išvedžiojimo pavaduką. Paimu į rankas prakaitinį poponą, nusuku nuo kojų gardinius bintus ir išsivedu bėrį į taką tarp gardų. Paglostau kaklą ir abu nueinam link prausyklos.

*********

Grįžtame švarūs ir šiek tiek pavaikštinėję, prajudinę raumenukus. Įvedu Valį į gardą, nuimu kantarą ir poponą. Užsuku ant kojų gardinius bintus su filcais, pavaišinu keliomis morkomis ir pakštelėjusi nosin išeinu.
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyPir. 09 10, 2012 6:48 pm

Paskutinis žirgas šiandien - dar viena išjodinėjimo siela. Pas Valegro buvau salyginai neseniai - prieš mėnesį, tad jis neturi už ką ant manęs pykti. Užeinu į gardą, prieš tai apžvelgusi visus gardus. Visi žirgai jau sukritę ant žemės, pasiruošę miegoti. Valis vienintelis dar laukia mano vizito.
- Sveikas, gražuoli. old Kaip tu, čempione? - nusišypsau.
Paglostau karčius, perbraukiu rankas per kaklą. Paduodu pusę obuolio, kitą pusę gaus, kai jau išeisiu. Kaip ir su kitais išjodinėjimo, persuku bėriui bintus, pakeičiu poponą į naktinį. Tai nereiškia, kad išjodinėjimo žirgai yra priveligijuoti ir stovi su poponais bei bintais. Tiesiog kitus jau spėjo aprengt grūmė. Patvarkiusi Valio naktinius, pakšteliu nosin, pažadu, kad šią savaitę tikrai susitiksim.
- Na, mažas, iki, - paduodu obuolio riekelę ir visiškai be rankų, be kojų, išeinu.
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptyKv. 10 04, 2012 5:09 pm

Dar vienas taikinys šiose arklidėse Biscuits žirgiukas Valegro. Taip, man patinka Biscuits išjodinėjimo žirgų skonis. yeah Ateinu per kelis gardus nuo Totilo ir pamatau linksmai žaidžiantį lyg kumeliuką Valegro. Žirgus tiesiog dūksta garde su pakabinamu žaisliuku, bet pamatęs mane susisantūrina ir tiesiog karts nuo karto užkabiną žaislą su galva.
- Sveiks gražuoli. - tariu įžengus gardan
Gražuolis mane pasitinka piktu prunkštelėjimu. Greit pasiginkluoju morkomis ir paduodu žirgui. Čia jis ir suminkštėja, gūgteli ir pagriebęs greitai sukapoja.
- Smaližius žiūriu ane ?.-paglostau raumeningą kaklą
Sudedu dar kelias morkas į ėdžias ir pasiėmusi šepečius iššukuoju kailiuką. Paglostau žirgą, apžiūriu jį. Tikrai gražus, dailus ir neįprastai daug baltų žymių turintis bėris. Po kiek laiko atsisveikinu ir išeinu iš gardo.
- Iki gražuoli, gerų startų. old
Atgal į viršų Go down
Biscuits.
Administratorė
Biscuits.


Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) EmptySk. 10 28, 2012 6:55 pm

Prieš atvažiuojant naujam žirgui, beje, vėl išjodinėjimo, ateinu į arklides pravaikyti Valegro. Nelabai jau beturiu jėgų jot, o šis negali ilgiau stovėti be darbo. Rankose nešu gumą ir kamanikes.
- Ahoy, groži. Kaip tu? liudi - užėjusi paploju per kaklą, pakšteliu nosin.
Taip pat, žinoma, pavaišinu skanėstais, perbraukiu per kailį šepečiais, sutvarkau karčius su uodega, o tuomet iškrapštau iš kanopų purvą. Padedu šepečius į vietą, užsuku ant kojų visus keturis bintus, uždedu kaliošus ant priekinių kojų. Paglostau kaklą, uždedu kamanas. Prisegu prie žąslų kordą, paimu į rankas gumas. Taip pat prigriebiu botagą, nes kartais šitas slunkius nebėga. :D Galiausiai - poponas ir abu patraukiam link maniežo.

*********

Po prasivaikymo pareinam namo. Įvedu juodbėrį į gardą, nuimu kamanas, poponą ir bintus su kaliošais. Pavaišinu skanėstais, pakšteliu nosin. Užsuku ant kojų gardinius bintus, užmetu ant nugaros gardinį poponą.
- Na, braške, lekiu. Cya, angel - nusišypsau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Valegro (USA, sav. Biscuits.)   Valegro (USA, sav. Biscuits.) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Valegro (USA, sav. Biscuits.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Cicero Z (BEL, sav. Biscuits.)
» Biscuits. balninė
» Totilas (GER, sav. Biscuits.)
» Street Sense (USA, sav. Biscuits.)
» President's Jack Sparrow (NED, sav. Biscuits.)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aistės ir Biscuits. privačios arklidės-
Pereiti į: