Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ♪ Argentum Midnight

Go down 
AutoriusPranešimas
Chanzy
Administratorė
Chanzy


Pranešimų skaičius : 337
Join date : 2011-07-04

♪ Argentum Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: ♪ Argentum Midnight   ♪ Argentum Midnight EmptySk. 04 15, 2012 10:38 am

♪ Argentum Midnight 30mu97a


Argentum Midnight

Žirgo veislė: Hanoveris
Žirgo lytis: Eržilas
Žirgo atsivedimo data: 2001 metai.
Žirgo paskirtis: Profesionalus konkūras

Begalinis atsidavimas ir meilė - trys žodžiai, apibūdinantys Argentum. Retkarčiais išlendantis eržiliškas charakteris nustelbiamas to meilumo, rodomo kiekvieną minutę, sekundę ar milijoninę jos dalį. Grakštus šuolis ir dailus aliūras - viskas, ko reikia norint turėti tobulą žirgą. Argentum tai turi, vadinasi, jis yra tobulas. Na, gal ir ne visada, bet bent jau didžiąją laiko dalį - juk kiekvienas retkarčiais pasiunta ir būna panašus į velniuką, o kai jis ir šiaip juodas... Žodžiu, dvi baltas kojas turintis eržiliukas yra daugelio raitelių svajonė, todėl nedvejodama jį pirkau vos gavusi pasiūlymą. Mane labiau sužavėjo ne jo pasiekimai varžybose, o meilios akytės ir linksmas žvengimas. Meilė iš pirmo žvilgsnio, kalbant abstrakčiai. Ir dabar - dabar jis mano, šis tobulai gražus sutvėrimas mano, ir aš net neabejoju, kad taps pačiu mano mylimiausiu ir be galo vertinamu - lygiai taip, kaip jau tapo La Perseval.

Truputį pakeliavęs per rankas, tačiau nė akimirkai nepamirštas - toks jau tas juodis... Savo valiūkišku ir be galo nuostabiu žvilgsniu užkariavęs kažkurią širdies dalelę, kuri net per visus tuos metus nesugebėjo aprimti, vis prašydama susigrąžinti, prašydama vėl bent prisiliesti prie šilkinio kailiuko. Ir ji pasiekė savo - vieną rytą nebeleidusi man ramiai gyventi ir išsikaulijusi Argentum sugrįžimo į mano rankas. Nežinau, ar neteks jam vėl iš jų išsprūsti - dėl laiko trūkumo, dėl milijonų darbų, dėl visko, kas mano gyvenime aplink. Bet šis žirgas niekada nebus tas, kurį pamiršiu. Kurio žvilgsnis nesugrįš sapnuose. Kurio kanopų dundėjimo nepažinsiu nakties vidury tarp tūkstančio kitų.


♪ Argentum Midnight 1zqveph


Svarbios datos:
Žirgas Chanzy priklauso nuo 2008.11.23
Žirgas priklauso man nuo 2010.06.16
Žirgas sugrįžta į išsiilgusios Chanzy rankas 2011.08.25


♪ Argentum Midnight S620dt


Virtualūs laimėjimai:
Spoiler:

♪ Argentum Midnight 307lqi9

♪ Argentum Midnight I6gk1e

Fotoalbumas:
Spoiler:

Prie žirgo gardo:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Chanzy
Administratorė
Chanzy


Pranešimų skaičius : 337
Join date : 2011-07-04

♪ Argentum Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♪ Argentum Midnight   ♪ Argentum Midnight EmptySk. 04 22, 2012 8:31 pm

Priekyje vesdamasi Debussy, o už savęs girdėdama taukšinčius Viltę ir Argentum, pasiekiu gardus, kuriuose šie du mažyliai gyvens. Na, ne tokie jau ir mažyliai, bet...
- Na, gražuoliai žavuoliai eržilėnai, kaip Jums naujieji namučiai? Viltė, žinoma, giria, bet ką manot jūs?

Įvedusi į gardą Debussy, perimu iš Viltės Argą. Padavusi ir jam skanėstą, pakartoju įvedimo ritualą ir šiek tiek užsibūnu garde - mat juodis skiria man gerokai daugiau dėmesio. Tad visi trys (su Vilte, žinoma) aptariame naująsias arklides ir jų privalumus, pakankiname Argentum ir palepiname jį skanėstais.
- Na, viskas, labanakt, aš dar pasimokysiu kiek šiąnakt. O ryt pasistengsiu aplankyt,-apsikabinusi abudu, atsisveikinu.
Atgal į viršų Go down
Chanzy
Administratorė
Chanzy


Pranešimų skaičius : 337
Join date : 2011-07-04

♪ Argentum Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♪ Argentum Midnight   ♪ Argentum Midnight EmptyPen. 04 27, 2012 8:53 am

- Labas, gražuoli, kaip laikais?- pasisveikinu tiesdama skanėstą dar vienai savo meilei.
Žirgas prunkšteli ir nuo delno sušlamščia tai, kas jam pasaulyje bene labiausiai patinka.
- Na, kaip gyveni, kaip nauji namučiai? Ar esi patenkintas?
Šnekindama, įeinu į gardą ir iškart pasiimu šepečius - milijono metų neturiu, tad bent ant pasiplepėjimų laiko kiek sutaupysiu.
Išblizginu kailiuką, sutvarkau uodegą, karčius - ir netgi šonu kasytę supinu, kad jau atsiaugino juodis juos.
- Jetau, koks Tu gražus, žiūrėk ir pavydėk tik...
Padavusi dar vieną skanėstą, atsinešu saulėtai geltoną konkūrinį komplektą ir jį visą uždedu. Dabar žirgas atrodo kaip iš paveiksliuko - ir išsitraukusi iš kišenės telefoną nufotografuoju.
- Kaip gaila, kad neįsimečiau šiandien fotoaparato... Na bet ir šito daikto nuotraukų kokybė man patinka.
Užsidedu pirštines ir paimu į rankas pavaduką. Suplojusi delnu per kaklą ir nuo kojos nubraukusi šiaudą, išsivedu Argentum.

♪ ♪ ♪

Grįžtame namo po nesunkios, bet pradžiai sugrįžimo labai tinkamos treniruotės. Kaip visad, nusivilti Argu neteko.
Vandens neužsuku, nes žirgas praktiškai net nesušilęs - taip lengvai dirbom.
- Na, kaip, lašinukus mest patinka? Nes dabar tai jau toks įmitęs gerokai esi, nors negaliu pasakyti, kad tau tai labai netiktų,- nusijuokiu.
Nuimu inventorių ir padedu jį už gardo vartelių. Sugrįžusi atgal, patikrinu kanopas ir šiaip apžiūriu, ar viskas gražučiui gerai. Pašnekinusi ir palepinusi vitaminais, atsisveikinu - nors pažadu pakutenti jį dar sykį prieš išlėkdama namo.
Atgal į viršų Go down
Chanzy
Administratorė
Chanzy


Pranešimų skaičius : 337
Join date : 2011-07-04

♪ Argentum Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♪ Argentum Midnight   ♪ Argentum Midnight EmptyPen. 05 04, 2012 8:27 am

Atpėdinu pas storulį, nešina krūva inventoriaus.
- Labas, zuikiau, ką veiki?
Šis akivaizdžiai pusryčiauja, tad obuolys jo nepaperka ir man tenka tiesiog eiti į gardą ir pradėti šukavimą. Deja, net ir čia šaunuolis nekreipia į mane jokio dėmesio.
- Kas čia, ignoras? Kaip suprast?- nusijuokiu.
Baigiu šukuotis lygiai tuo pat metu, kaip ir Argentum savo pusryčius.
- Na, dabar gal jau ir man dėmesio liks, mažas išalkęs žvėrie?
Pagaliau atiduodu gražuoliui obuoliuką, ir atsinešu jojimo inventorių. Niekur neskubėdama, uždedu jį žirgeliui, sutvarkau ir pasigrožiu. Tiesa, su pavarža buvo dideliųųųųųųųųų bėdų, na, bet ką padarysi - čia jau iš dalies ir mano kaltė.
- Na, gražuoli, pasirengęs šiandien paprakaituoti?
Argas nelabai sužavėtas šios idėjos, bet vis dėlto klusniai išseka man iš paskos.

♪ ♪ ♪

Abudu gerokai sušilę, parpėdiname namo.
- Aha, Tau gerai, tingėsi dabar šimtą metų, o man...
Nuėmusi ir prie gardo padėjusi inventorių, išsivedu gražuolį maudytis.

Grįžtame atgal, ir šiandien didžiuojuosi tuo, kad pagaliau išmokau maudyti juodį ir neišsimaudyti pati.
Kiek pašnekinusi žirgių, apžiūrėjusi jį ir nusausinusi vietas, kažkodėl dar likusias drėgnas, atsisveikinu iki kito sykio.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





♪ Argentum Midnight Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♪ Argentum Midnight   ♪ Argentum Midnight Empty

Atgal į viršų Go down
 
♪ Argentum Midnight
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Chanzy ir Lunicaki privačios arklidės-
Pereiti į: