Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ω Kismet 50 (GER)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Kismet 50 (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ω Kismet 50 (GER)   Ω Kismet 50 (GER) EmptyŠt. 09 08, 2012 2:53 pm

Ω Kismet 50 (GER) Dsc1150g
KISMET 50


Žirgo lytis - kumelė
Žirgo amžius - 11 metų
Žirgo paskirtis - prof. konkūras
Žirgo veislė - BWP
Žirgo kilmė - Kannan* x Furioso II*
Žirgas man priklauso nuo - 2012.08.28

Ω Kismet 50 (GER) Kismet50

KISMET - kumelytė sužavėjusi akimirksniu. Puikus šuolis, gražus aliūras, neįtikimas nuoširdumas ir draugiškumas, tikslo siekimas, ištvermė ir besąlygiškas prisirišimas prie šeimininko. Tai susideda į šį vardą, štai ką man reiškia ji, ta mažylė šokanti iš širdies, o ne iš prievartos. Kumelė jau pamačius mane pirmą kartą ramiai priėjo iš tolimiausio ganyklos kampo ir žvingtelėjusi priglaudė nosytę prie mano rankos. Būtent tuomet aš supratau, ji privalo būti mano, ji privalo džiuginti mano arklidėse kiekvieną žmogų. Labai lengvai ją nusipirkus mes pagaliau pradedame bendrą kelią..

Ω Kismet 50 (GER) 1124d0221meredithkismet

Žirgo realūs pasiekimai
Spoiler:

Žirgo virtualūs pasiekimai
Spoiler:

Ω Kismet 50 (GER) Ac22e97ec4cb8dbd58be01a
Ω Kismet 50 (GER) 006meredithmichaelsbeer

Žirgo garde
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Kismet 50 (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Kismet 50 (GER)   Ω Kismet 50 (GER) EmptyPir. 09 10, 2012 11:27 am

Tik sužinojus,kad mano gražuolė jau stovi garde, greitai susimetu šmūtkes į mašiniuką ir greitai atvažiuoju arklidėn. Čia manęs jau laukia grūmė,kuri atroportuoja kaip sekėsi įvesti Kismet ir ar neturi traumų. Sužinojus, kad tik truputuką apsibrozdino, bet viskas jau sutvarkyta ateinu į gardą.
- Sveika Kismet..- ramiai ištariu
Kumelė stovi prie šieno ir kapoja. Pamačius mane, lyg pažįstamą žmogų atsisuka ir prieina. Pakutenu jai nosiuką ir iš kart paduodu skanumynų. Ji greit juos suėda ir prašo dar, bet aš tik nustumiu jos snukelį.
- Palauk, vėliau gausi. gun
Atsitupiu ir patikrinu kojas, visos normalios, nesužeistos, nekarštos. Tik subiniuko šone įsibrozdinus, bet greit sugis. Kojos tvirtos, ilgos, galines labai apsiraumenavusios,kaip ir privalu konkūrininkei. Truputi patvarkau uodegą, apipurškiu ją. Patikrinu kanopas, visos tvarkingos. Atsistoju ir perbraukiu per bėrulės kaklą, patikrinu nugarą. Paduodu dar skanukų.
- Nu sveika klausyk kaip ridikas tu pas mane. Gražuolytėė. - paplekšnoju per kaklą
Kumelė gūgteli ir toliau nuskuba prie šienmaišio. Nusprendžiu netrugdyti jai, tegul apsipranta. Įmetu į ėdžias dar saują granulių ir išeinu.
Atgal į viršų Go down
Miniracing.
Veterinarė.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 27
Miestas : Kaunas

Ω Kismet 50 (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Kismet 50 (GER)   Ω Kismet 50 (GER) EmptySk. 10 07, 2012 12:01 pm

Veterinarės apsilankymas:

Žirgui buvo atlikta:
Prof. apžiūra - Žirgas sveikas.
Suleisti skiepai nuo visų plintančių ligų;
Suduoti vaistai nuo kirmėlių.


REKOMENDACIJOS

Žirgas visiškai sveikas, labai žvalus ir judrus, tad duok jam daugiau darbo.

Jūsų veterinarė - Miniracing.

Už suteiktas paslaugas sąskaita - čia.
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Ω Kismet 50 (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Kismet 50 (GER)   Ω Kismet 50 (GER) EmptyŠt. 12 15, 2012 7:53 pm

Po kumelės tokio ilgo tinginiavimo ateinu į gardą su inventoriumi. Šiandien tai jau josim. Bent jau į parkelį bet vis tiek pajudėsim. Sudedu visą inventorių prie gardo ir įžengiu vidun rankoje laikydama morką.
- Labas princese. linksmai
Pasisveikinu ir paduodu morką. Kumelė gūgteli ir priėjusi ramiai pasivaišina. Prieinu arčiau, paglostau, patikrinu kojas ir užmaunu kantarą. Išsivedu Kismet iš gardo ir pririšu tarp gardų. Išsinešusi šepečius pradedu tvarkyti mergaitės kailiuką. Visą ją išvalau įvairiais šepečiais kedendama kailį, sutvarkau karčius bei uodegą ir išgremžiu kanopas. Užvinioju ant kojų gražius bintus, užsegu kaliošus. Užmetu poponą, paminkštinimą, balną. Suveržiu pavaržą. Pakamanoju bėrytę ir ant kaklo apvinioju platų, ilgą kalėdinį šaliką ir išsivedu kumelę.

___


Grįžtame apsnigtos bet tuo pačiu ir laimingos. Įsivedu kumelę į šiltutėlį gardą ir nubalnoju. Nukamanoju iš pradžių, kamanas nuėjusi į balninę pakabinu. Grįžusi nuimu balną, paminkštinimą, pobalnį. Nuvinioju bintus, nusegu kaliošus. Visą inventorių nunešu į balninę ir grįžtu nešina morkomis. Visas sušeriu kumelei, nuvinioju tą šaliką ir užrišu ant gardo grotų. Užmetu gardinę gūnią ir susegu ją. Atsisveikinu su kumele ir išeinu.
- Ate braške. 69646
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ω Kismet 50 (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ω Kismet 50 (GER)   Ω Kismet 50 (GER) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Ω Kismet 50 (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Miglemi privačios arklidės-
Pereiti į: