Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Totaarin Aihe

Go down 
AutoriusPranešimas
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptyPen. 10 12, 2012 7:40 pm

Totaarin Aihe Totaarinaihe190109tp6

Totaarin Aihe


  • Žirgo veislė: Suomių jojamasis
  • Žirgo lytis: Eržilas
  • Žirgo gimimo data: 2002.03.29
  • Žirgo paskirtis: Išjodinėjimas, lengvas konkūras
  • Žirgas priklauso man nuo: 2012.09.01


Totaarin Aihe- Šį žirgą pamilau vos pamačius. Nors jis benuvo įpatingas išjodinėjimo eržilas, ar bėgantis grand prix schemas, tačiau jis labai charizmatiškas ir draugiškas. Šis eržilas- tai mažas Suomijos mėgėjiško išjodinjimo deimantas. Jis lengvas joti, kruopštus ir imlus darbui, tolerantiškas raitelio klaidoms.

Totaarin Aihe Totaarinaihe3p

Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptySk. 10 21, 2012 10:26 am

Atkeliauju pas savo naująjį draugą Totaarin Aihe. Šis pamatęs mane atsisuka ir žiūri.
-Sveikas, karamelini berniuk. :)
Įėjus gardan pavaišinu žirgą morka ir paglostau. Šis atsargiai ją paima ir stebi mane. Pasiėmusi šepečius prasivalau jį ir uždėjusi kamanėles, prisegu kordu ir išsivedu į aikštę jo pravaikyti.

***

Grįžtame į arklides. Žirgas garuoja, todėl užmetu jam dekį ant nugaros. Dabar nuimu kamanas ir pavaišinu dar viena morkyte. Šis skaniai ją sutriauškia ir po truputį kramsnoja šieną, o aš prisėdusi šalia, stebiu jį. Taip apie pusvalandį pabuvoję, išsiskiriam.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptyKv. 10 25, 2012 5:40 pm

Nepamirštu užsukti ir pas savo didyjį eržilą Totaari.
-Sveiikas, dički. Kaip gi tu?
Nusprendžiu, jog šiandien duosiu jam palakstyt ir susipažint su senesne chebra. Tikėkimės, randų neatsiras. Pravalau jį ir uždėjusi kantariuką, išvedu į maniežą, kartu prigriebdama ir Romanovą.

***

Po valandikės pasilakstymo parvedu dičkį namo. Šis visas šlapias, todėl užmetu dekį, kad jo neperpūstų. Žirga snurimsta ir po kiek laiko atsipalaiduoja. Atsisveikinu ir pati patraukiu namo.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptyPir. 10 29, 2012 7:15 pm

Atlekiu pas Totaarin Aihe į gardą.
-Sveikas, zuikuti.-pakalbinu jį lysdama vidun. Žirgas, stovėjęs kampe, atlekia pas mane ir lenda į kišenes.
-O tu greitas :D -pasijuokiu iš jo naglumo ir paglosčius pastumiu jį atgal ir išsivalau. Baigusi šukuoti uodegą, užbintuoju kojas elastiniais bintais ir uždedu pobalnį. Nulekiu iki balninės pasiimti balno su kamanom ir žinoma, gryžusi randu gažųjį pobalnį ant žemės.
-Oj tu nenaudėli,- atsidūstu keldama pobalnį su balnu rankose. Užmetu jį, apvalau ir uždedu balną su paminkštinimu. Veržteliu pavaržą ir pasivedus iki gardo durų, uždedu ausinuką ir kamanas. Pasiruošę, mes patraukiam maniežo link.

***

Grįžtame gan vėlokai. Pagiriu žirgą, nes apturėjau šaunią treniruotę. Nubalnoju ir įsivedus į gardą- nukamanoju. Nubintavusi bintus įtrinu kojas šaldančiu tepalu ir užmetus poponiuką, palieku žirgelį ilsėtis.
-Čiau, pyragiuk. 731711
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptyPen. 11 02, 2012 10:07 am

Atkeliauju pas Totaari į gardą. Žirgas mane pamatęs ima guguoti, o aš nusišypsojus, įeinu gardan ir pakšteliu jam į nosiuką. Paglosčius jam kaklą, išsivalau eržilą. Šis smagiai žaisdamas su mano padėtais šepečiais, prunkštauja.
-Oj tu nenaudėli, -pasakau žirgui pastumdama jo nosiuką ir atsinešusi balną ir kamanas, pasibalnoju kleckiuką ir užsimaukšlinusi šalmą, pasuku satino pievų link.

"*"

Grįžtame pasilakstę pievose su Totaari. Pastatau jį gardan ir nubalnojusi, užmetu dekutį, kad neperpūstų jo. Atnešusi dar glėbį šienainio jam, nusinešu inventorių į balninę ir pavaišinusi žirgių morkyte, palieku ilsėtis.
-Čiau, mažiuk. :3
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe EmptySk. 11 11, 2012 9:14 am

Atkeliauju rytui išaušus pas savo kleckutį Totaarin Aihe. Žirgas mane pamatęs suguguoja, o mano veidui neslepiant šypsenos, pasiekiu žirgo gardą.
-Sveikas, mano Suomi. 419799 ,- pasicackinu įėjus gardan su eržilu. Šis nulaižęs mano rankas, kesinasi į veidą. Nusisuku šypsodamasi ir pakasius jam nosiuką, iį kišenės išsiimu morką ir ja pavaišinus žirgą, pradedu valyti jį. Šis ramiai stovėdamas stebi mane ir vos atleidus šepetį, ima prašinėti morkų.
-Baaik, morkos vėliau. :3,- nukreipiu jį nuo savęs ir tęsiu darbą. Baigusi valyti kūną, iškrapštau kanopas ir iššukuoju karčius. Dabar jau leidus jam prašyti ir davus morką, keliauju iki balninės atsinešti balno su kamanomis. Grįžusi randu keksą beveik išėjusį ir susinervinus stumteliu jį gardan. Šis pajuda atgal ir susiraukęs nusisuka į sieną. Dabar užbintuoju žirgo kojas bintais ir uždėjus pobalnį, sukailiniu paminkštinimu, urdedu balną ir paveržiu pabaržą. Mažiukas pasirauko veržiant, tačiau vėl jo žvilgsnis sušvelnėja ir jis praašo moorkkųų. :D Atsinešu kamanas ir uždėjus jas, pasiimu stekutį ir išsivedu žirgą į maniežą.

"*"

Grįtame į arklides. Žirgai jau pašerti šienu, todėl mažasis nenustygsta vietoje. Apraminu jį ir greitai nubintavusi kojas, nuimu balną ir įvedus į gardą, nuimu kamanas.
-Čiau, 377616 ataisveikinu su žirgiumi ir nešina inventoriumi, keliauju iki balninės.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Totaarin Aihe Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totaarin Aihe   Totaarin Aihe Empty

Atgal į viršų Go down
 
Totaarin Aihe
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Miglemi privačios arklidės-
Pereiti į: