Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Cornet Obolensky (GER)

Go down 
AutoriusPranešimas
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptySk. 10 28, 2012 7:43 pm

Cornet Obolensky (GER) I95_StallBeerbaum_jr_010512_034
Cornet Obolensky
Clinton x Rabanna van Costersveld
Pradinė žirgo informacija:
  • žirgo veislė : Belgų šiltakraujis.
  • žirgo lytis : Eržilas.
  • žirgo amžius : 13 metų.
  • žirgo ūgis ties gogu : 1 metras 72 centimetrai.
  • žirgo paskirtis : Konkūras.
    ŽIRGAS MAN PRIKLAUSO NUO : 2012 10 28.
Virtualūs žirgo laimėjimai:
Įvykis Data Pavadinimas Savininkas Vieta Žirgynas
Paroda 2009 metai "Ouch! 2009" Biscuits 2nd Estorilas
Paroda 2009 metai "Tvarkingiausia kanopa 2009" Biscuits 1st Royal Horse
Paroda 2009 metai "Estorilo 2009 metų žirgas" Biscuits 3rdEstorilas
Paroda 2010 metai "Meniškiausia nuotrauka" Biscuits 3rd Estorilas
Varžybos 2010 metai Kieminės konkūro varžybos Biscuits 1st Estorilas
Paroda 2010 metai "Varžybų pamaiva" Biscuits 2nd Sidabras

Cornet Obolensky - tai grakštus ir elegantiškas trylikos metų eržilas nuo Clinton ir Rabanna van Costersveld. Šis dailaus sudėjimo ir gero charakterio eržilas jau nuo pat pirmų dienų pribloškė savo talentu skrieti virš kliūčių. O vėliau pasižymėjo ir geru charakteriu bei sugebėjimais. Jam augant ir bręstant kilo ir jo žinomumo bei talento lygis. Vos tik jam pradėjus šokti "Grand Prix" varžybose pasipylė laurai ir pasiūlymai, kurių iki šiol neatsigina. Taip pat šis puikus eržilas gali pasipuikuoti puikiais palikuoniais, kurie jį dar labiau išaukština.
Cornet Obolensky (GER) I95_tryu
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptySk. 10 28, 2012 8:37 pm

Naktį visa pašiurpus ir apsigaubus viena iš savo žirgų gūnia atsivedu savo naują draugą, kurio jau seniai troško mano širdelė, bet ,deja, niekaip nepavyko man jo nusipirkti, iki šiol. Dabar aš visa laiminga ir su didžiule šypsena palengva veduosi Cornet Obolensky arklidžių pagrindiniu koridoriumi link jo gardo. Baltukas žvalgosi į visas puses ir išvydęs čia daug stovinčių žirgų pradeda guguoti ir vos ne ožiais lėkti link jų pasisveikinti. Truktelėjusi už leicos paglostau eržilo kaklą ir pavaišinusi jį morka, bandau apraminti:
- Good boy. liudi
Susistabdžiusi prie jo būsimo gardo dar kartelį pagiriu ir pritūpusi nuimu visas transportines apsaugas. Gražiai jas susegusi įdedu į įpakavimą ir aptvarkiusi prakaitinį poponą ant Cornet Obolensky kūno pakštelnu jam į nosį ir įvedu į gardą. Baltukas iškart pradeda guguoti ir kasti garde esančias pjuvenas. Paglosčiusi eržilo kaklą nusegu leicą ir nuėmusi kantariuką leidžiu vaikinui atsipūsti. Susirenku daiktus ir uždariusi gardą atsisveikinu su gražuoliu ir patraukiu link arklidžių kiemelio baltuko inventoriaus.
- Čiau, gražuoli. 435638
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptyPir. 10 29, 2012 7:16 pm

Jau sutemus nusprendžiu, kad reikia apsilankyti pas savo naujokėlį, kuris jau kurį laiką stovi savo garde ir turėtų būti susipažinęs su aplinka bei kaimynais. Vos tik išvydus dailų Cornet Obolensky snukutį, nusišypsau ir įsitikinu jog nesapnuoju, šis gražus eržilas tikrai stovi mano arklidėse ir priklauso tik man. Nusišypsojus pabarbenu į gardo duris ir pasisveikinu su žirgu. Baltukas iškart mane atpažįsta ir sugugavęs paglosto mano širdelę.
- Ahoy, my little horse. liudi
Pravėrusi gardą iškart nieko nelaukiu ir pasiėmusi iš kišenės skanėstą, pavaišinu eržilą. Baltukas čepsėdamas jį sukramto ir prašo dar. Garsiai nusikvatojusi atsitupiu ir apžiūriu visas baltuko kojytes. Cornet Obolensky sugugena ir treptelėjęs koja pradeda suktis ratu. Atsistojusi paglostau jo kaklą ir išėjusi iš gardo pasiimu šepečių dėžę, atsinešusi ją į gardą pasiimu kūno šepečius ir pradedu valyti dailų baltuko kūną. Cornet Obolensky apsiramina ir nekreipdamas dėmesio į mano įbestą žvilgsnį.
- Koks tu gražus. :love:
Palengva valydama eržilo kūną apčiupinėju jo visus raumenis ir kuo toliau tuo labiau jį myliu. Išvaliusi baltuko kūną pasiimu kanopų krapštuką ir iškrapštau kanopas, uždėjusi apsaugas iššukuoju karčius su uodega.
- Na ką, jau švarus. yeah
Išnešusi šepečių dėžę iš gardo paimu jo kamanas ir palengva pasikamanojusi susisuku pavadį ir prisegu kordą, pasiimu botagą, o ant gražuolio nugaros užmetu poponą.
"*"
Grįžtame po geros valandos. Cornet Obolensky visas išsidūkęs ir išsivoliojęs. Paglosčiusi eržilo kaklą susistabdau jį prie gardo ir pritūpusi nuimu apsaugas. Poponą tvarkingai užsagsčiusi įvedu jį į gardą ir nukamanoju. Privėrusi gardo duris visą inventorių tvarkingai sudedu į eržilo spintą ir įsmukus į gardą pabučiuoju jam į nosį ir atsisveikinusi patraukiu kitų žirgų link.
- Čiau, gražuoli. 731711
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptyPen. 11 09, 2012 5:08 pm

Greitu ir energingu žingsniu ateinu iki baltuko gardo. Žirgas išgirdęs mano žingsnius iškart suklūsta ir pradeda gugenti. Nusijuokusi pabarbenu į gardo duris ir stebiu žirgą toliau. Cornet Obolensky apsidairo ir išvydęs mane pradeda garsiai žvygauti ir suktis garde ratu. Šyptelėjusi pagiriu eržilą balsu ir atrakinusi baltuko spintą išsitraukiu kelias morkas. Prisipildžiusi kišenes lauktuvių įslenku pas gražuolį į vidų. Baltukas iškart priartėja ir pasiglausto, droviai mane apuosto ir bando iškaulyti kelių gardėsių. Nusijuokusi paglostau eržilo kaklą ir pavaišinusi jį morka pagaliau pasisveikinu.
- Ahoy, gražuoli. liudi
Cornet Obolensky pradeda laižyti mano delnus ir prašyti dar skanėstų, bet aš tik pabučiuoju jam į nosį ir išeinu iš gardo. Išsitraukusi dėžę pasiimu kūno šepečius ir palengva pradedu valyti eržilo kūną. Baltukas neramiai priekine koja kasa pjuvenas ir vis žaidimo forma užkabina mano striukės kišenės užtrauktuko galvutę. Nusijuokusi pavaišinu jį dar kartelį morkyte ir toliau tęsiu savo darbą.
- Koks tu gražus! 731711
Išvaliusi eržilo kūną pasiimu kanopų krapštuką ir palengva pereinu visas kanopas. Jas išvaliusi greitai supurškiu varles ir šepečius padedu atgal į dėžę. Cornet Obolensky iškiša galvą pro pravirą gardą ir jau bando šmirinėti laukan, bet aš jį greitai gražinu atgal ištraukdama iš kišenės dar vieną morką. Baltukas sustingsta ir savo blizgančiomis akutėmis stebi mažą morką, esančią mano rankose. Pasiėmusi šepetį su šukomis, greitai iššukuoju karčius su uodega ir pradedu balnotis. Paėmusi apsaugas uždedu jam ant kojų ir užmetusi pobalnį, uždedu gelinį paminkštinimą ir tada jau uždedu balną. Prisegusi krutindiržį užsegu pavaržą ir susitvarkau kilpas. Paėmusi kamanas į vieną ranką su kita pagaunu eržilo snukį ir palengva pasikamanojusi užsimaunu pirštines ir pasiimu stekutį. Užsisegusi striukę užmetu eržilui ant nugaros prakaitinį poponą ir mes pasileidžiame į arklidžių kiemelį, kur mūsų laukia Viltė su Plot Blue.
"*"
Grįžtame po puikios treniruotės. Paglosčiusi eržilo kaklą susistabdau jį prie gardo Pritūpusi nuimu visas apsaugas ir atsegusi pavaržą, nubalnoju savo gražuolį. Užsagsčiusi poponą, inventorių sunešu į vietas ir įvedu savo eržilą į gardą. Cornet Obolensky iškart puola prie ėdžių, bet aš truktelnu už pavadžių ir nukamanojusi tik tada leidžiu ėsti. Galutinai sutvarkiusi inventorių pasiimu iš spintos dar kelias morkas ir užrakinu spintą. Grįžusi pas gražuolį į gardą pavaišinu jį morkomis ir pakštelėjusi į nosį atsisveikinu. Uždarau gardo duris ir patraukiu kitų savo žirgų link.
- Čiau, gražuoli. :love:
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptyŠt. 12 15, 2012 8:16 am

Prašvitus šviesai danguje aš jau atsibeldžiu į arklides pas savo gražuosius. Apsidairiusi iš kart neapsisprendžiu pas kurį apsilankyti, bet pirmu numeriu atlekiu pas vieną iš naujesnių žirgų - Cornet Obolensky. Baltukas apsižvalgęs pradeda prunkštauti ir priėjęs arčiau gardo durų prašosi būti išleidžiamas. Nusijuokusi pakutenu eržilo nosį ir išsitraukusi morką praveriu eržilo gardo duris, įlendu vidun.
- Sveikas, gražuoli. liudi
Perbraukiu per eržilo kaklą, kuris jau nebe toks švelnus - nuskustas. Pavaišinu jį morka ir pasiėmusi kanopų krapštuką išvalau visas kanopas, o tada jau nurėdau poponą ir palengva pradedu valyti eržilo kūną. Paniurkius dar kartelį eržilo nosį pereinu valyti kitą pusę ir išvaliusi visą eržilo kūną iššukuoju karčius su uodega. Pavaišinusi morkomis vėl užmetu jam an kūno poponą ir trumpam jį palikus sunešu šepečius į spintą, o vėliau pasiimu visą žirgo inventorių.
- Na šiandien šiek tiek padirbsim lauke. yeah
Pasiėmusi apsaugas uždedu ant visų kojų ir vėl nuėmusi poponą palengva pradedu balnoti. Pasibalnojusi baltuką priveriu gardą ir einu ieškoti puspoponio. Po kelių minučių jau grįžtu su laimikiu.
- Na ką, bus šilta. 731711
Pasikamanojusi eržilą uždedu jam puspoponį ir pasiėmusi stekutį užsimaukšlinu šiltą kepurę ir iškeliaujam arklidžių kiemelio link.
"*"
Grįžtame po linksmos treniruotės lauke, tiksliau pasijodinėjimo. Paglosčiusi eržilo kaklą, susistabdau jį prie gardo ir palengva nubalnojusi užmetu poponą. Užsagsčiusi jį, balną padedu su pobalniu ir paminkštinimu į vietą ir pritūpusi nuimu nuo Cornet Obolensky kojų apsaugas. Įvedusi gražuolį į gardą išvystu tikrąjį jo eržilišką charakterį. Vos tik išvydęs avižas savo ėdžiose pradeda gugenti, prunkšti ir traukti link ėdžių, o š truktelėjus už pavadžių sulaukiu garde kelių piestukų. Nukamanojusi leidžiu jam eiti pietauti ir netrukdydama atsisveikinu. Susidedu visą inventorių į vietas ir patraukiu kambariuko link, apsišilti.
- Čiau, gražuoli. padaras 2
Atgal į viršų Go down
Paulla.
Administratorė
Paulla.


Pranešimų skaičius : 516
Join date : 2011-06-22
Age : 26

Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) EmptySk. 12 23, 2012 10:01 am

Aplankiusi visus savo gražuolius, nusprendžiu, kad trumpam užlėksiu ir pas savo vieną išnaujausių žirgų, gražuolį Cornet Obolensky. žirgas jau seniai susipažinęs su aplinka ir čia gyvenančiais mano žirgais. Nusišypsojusi pabarbenu į gardo duris ir įlendu vidun pas savo sniegutį.
- Ahoy, mano snaige. liudi
Paglosčiusi baltuko kaklą pavaišinu eržilą skanėstais ir pakštelėjus į nosį apsikabinu savo gražuolį. Išbučiavusi eržilo kaklą dar jį šiek tiek pamyluoju ir pakalbu šiltus žodelius:
- Myliu, tave pyragėli. :love:
Apčiupinėjusi eržilo kojas apžiūriu žirgo kūną ir išbučiavusi jį įmetun į ėdžias kelis gardėsius ir patraukiu iš gardo, atsisveikinu ir patraukiu į kambarį išgerti karšto šokolodo.
- Čiau, gražuoli. 731711
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cornet Obolensky (GER) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cornet Obolensky (GER)   Cornet Obolensky (GER) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Cornet Obolensky (GER)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Cornet Obolensky (Vokietija)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Paullos privačios arklidės-
Pereiti į: