Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Cabrio Van De Heffinck

Go down 
AutoriusPranešimas
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptyPir. 10 29, 2012 10:14 am

Cabrio Van De Heffinck 20122345h


Cabrio Van De Heffinck
(Cassini I x Kira VII)

  • Žirgo veislė: BWP
  • Žirgo lytis: Eržilas
  • Žirgo gimimo data: 2002
  • Žirgo ūgis: 168cm.
  • Žirgo paskirtis: prof. konkūras
  • Žirgas priklauso man nuo: 2012.10.29


Cabrio Van De Heffinck- tai žirgas, kuris veikiausiai gali tapti betkieno svajone. Jis užkabins kabliuką kiekvieno širdyse. Taip nutiko ir man. Vo jį pamačius nusprendžiau, jog jis bus man. Vos pavykus jį įsigyti pajutau jo charakterio spalvas. Jis šiltas ir jautrus, visada lojalus ir į darbą įdeda visą save.

Žirgo realūs pasiekimai:
Spoiler:

Žirgo virtualūs pasiekimai:
Spoiler:


Cabrio Van De Heffinck Horsecabriovandeheffinc

Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptyPir. 10 29, 2012 10:59 am

Netverdama džiaugsmu atšoliuoju pas savo naująjį draugytį Cabrio Van Den Heffinck. Žirgas grumės iškrautas iš furgono, ramus stovi ir stebi aplinką.
-Sveikas, naujokėli Cabrio. 248344 - pasiunčiu savo baltajam šokoladui oro bučinuką. Žirgas iškart suklūsta ir stebi mane. Pravėrus gardo duris, įlendu vidun ir šis iškart susiraukia. Man kas žingsnį artėjant, jis griežia dantimis, ir karpo ausimis.
-Nieko, nieko, pikčiurniuk, priprasi greit,- nuraminu žirgą parodydama morką. Šik kiek atlyžta ir man ją atidavus, atsileidžia ir leidžiasi paglostomas.
-Na ir charakteringas tu, gražuoli. :}
Dabar jau laižydamas man rankas, jis nepabijo manęs apuostyti ir susipažinti. Leidusi jam visą mane iššniukštinėti, paglostau jį. Žirgas vis dar įsitempia mano šaltam delnui prigludud prie jo kaklo, tačiau jis stengiasi tai numalšinti. Mano akys žiba bestebint jo emocijas ir pojučius. Atsargiai pereinu jo visą kūną glostydama. Pastebiu vieną pabrinkusią koją, tad nieko nalaukus įtrinu ją raminančiu tepalu. Tada išsivalau baltuką ir uždedu specialiai jam pirktas naujutėlaites kamanas ir apsaugas. Inventorius jam tobulai tinka. Pasigrožėjusi savo naujiena, prisegu kordu ir pasiėmusi botagą, išsivedu žirgą į aikštę. Nepamirštu pasiimti ir prakaitinio popono.

***

Grįžtame su mažiuku namo. žirgas įsitempęs ir visas šlapias. Pagiriu jį už gražų darbą ir nuėmus apsaugas, įvedu į gardą. Ten nusegu kordą ir nukamanoju jį.
-Nesirūpink, greit pritapsi čia. Turėsi labai fainą kompaniją. :D - negaliu nepasigirti Cabrio apie savo kitus nenaudėlius nervų ėdikus. :D Dar kiek palepcinus jį, pavaišinu dar keliom morkytėm ir atsisveikinus palieku jį, kad gerai pailsėtų.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptyTr. 10 31, 2012 9:33 am

Ryte pirmu taikiniu atlekiu pas savo naująjį baltuką Cabrio Van De Heffinck. Mane pamatęs, eržilas sujuda garde ir prieina prie durų. Nusišypsojusi kyšteliu ranką pro gardo grotas ir paglostau jo nosytę, šis apuosto mano ranką ir pasižiūri į mane.
-Hallo, white chocolate 731711 ,- pasisveikinu su dailiu eržilu ir pasiimu iš dėžės šepetį dulkėms valyti. Įslinkus gardan prieinu prie žirgo ir patikrinus kojas, pradedu jį valyti. Baigusi vieną pusę, einu prie kitos ir kruopščiai išvalau žirgą. Tada pirštais pabaksnoju į jo kaklą tikrindama, ar raumenys neįsitempę. Kaklas kietokas, todėl paglostau žirgą ir nusprendžiu šiandien jį pavaikyti ir dar paleisti manieže.
Išėjus iš gardo pasiimu kanopų krapštuką, o šepetį padedu atgal į dėžę. Grįžus gardan išvalau jam kanopas, ir iššukuoju karčius su uodega.
-Na va, švarus. 473291 ,- pasidžiaugiu taip greit padarytu darbu ir nieko nelaukus nuskubu balninės link. Grįžtu nešina kantaru ir kordu. Iš dėžės ištraukus apsaugas, jas uždedu žirgui ant visų keturių kojų, nepamirštu ir kaliošų ant priekinių. Uždedu kantariuką ir pasiėmusi virves, surišu galus ir gaunu paprastučius parišimus. Prisegu kordą ir uždėjus žirgui kantarą, pasiimu botagą ir mes keliaujame į maniežą pradirbti.

"*"

Po treniruotės grįžtame į arkildes. Žirgams jau paduoti pietūs, todėl Cabrio nerimsta. Paglostau baltuką ir privedus prie gardo, nuimu apsaugas su kaliošais. žirgas trypčioja iš nekantrumo.
-Na gerai, eik jau. ,- leidžiu jam įeiti į gardą. Vos jam įlėkus greit numaunu kantarą su kordu ir šis iškart ima ėsti avižas. š tuo tarpu susitvarkau daiktus, nusinešu į balninę.
Po valandos pašelriu jam pašarus. Tada prie jų dar įmetu kelis kubelius cukraus ir atsisveikinu su žirgu.
-Neapsalsk, baltuk. Čiau. 69646
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptyŠt. 11 03, 2012 5:50 pm

Šiandieną jau sutemus lauke, įžengiu į savas arklides. Čia kvepia šienainiu, žirgai kramsnoja ir prunkštauja. Praeidama pakalbinu kiekvieną nosiuką ir apsistoju ties Cabrio gardu.
-Sveikas, keksiuk. 248344 ,- pasisveikinu su žirgiumi. Šis priėjęs suprunkštauja ir ima laižyti mano delną. Paglostau jo nosiuką ir pavaišinusi morkyte, atsinešu iš balninės dėžę. Iš jos išsiėmusi kanopų krapštuką, išvalau žirgiui kanopėles ir atsinešusi pobalnį su balnu ir kamanomis, pasibalnoju baltuką ir išsivedu į maniežą.

"*"

Po treniruotės grįžtame namo į arklides. Žirgas kiek sukaitęs, todėl dekutį pakeičiu prakaitiniu poponu. Žinoma, prieš tai nuimdama balną ir pobalnį. Žirgui įėjus gardan, nuimu apsaugas ir kamanas.
-Šaunuolis tu,- pagiriu jį ir davusi morkytę, nešina daiktais palieku jį. Grįžtu po valandos nuimti šlapoko prakaitinio popono.
-Čiau, baltuk. 69646
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptySk. 11 18, 2012 5:53 pm

Atkeliauju pas savo šiuo metu mylimiausiąjį baltuką Cabrio.
-Sveikas, nenaudėli meškiuk 377718 , -pakalbinu žirgą, įvardindama jo būdą. Žirgas sukarpo ausimis ir tingiai prieina prie manęs. Pavaišinu jį morkyte ir imu valytis. Žirgas mane tikrina, ieško morkų pėdsakų. Man baigus valuti kairiąją kūno pusę, išsivalau dešniają ir iškrapštau kanopas. Iššukavus karčius, išsišukuoju uodegą ir uždedu žirgiui apsaugas.
-Na va, švarutis 69646 , pasiglaustau prie baltuko ir užmetusi pobalnį, uždedu atsinešus balną. Veržteliu pavaržą, kad laikytūsi ir pasikamanoju jį. Žirgas ramiai paima žąslus ir man susagsčius dirželius, nupėdina iki gardo durų. Užsidėjusi šalmą, pasiimu stekutį ir maudamasi pirštines išsivedu žirgą į maniežą.

"*"

Grįžtame po lengvos treniruotės. Žirgas alsuodamas sustoja prie gardo durų ir laukia, kol jį nubalnosiu. Pagiriu jį ir greitai nuėmus balną, užmetu poponiuką ir nusegus apsaugas, įsivedu gardan. Ten nuėmus kamanas, leidžiu jam atsigerti ir tuo tarpu nukeliauju iki balninės nunešti daiktų. Grįžusi randu jį laukiantį manęs. Palgostau ir pavaišinu dar dviem morkytėmis.
-Čiau, mažiuk 731711 ,- paglostau jį ir greitai pakštelėjus į nosiuką, uždarau gardo duris ir nulekiu arklide.
Atgal į viršų Go down
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck EmptySk. 12 16, 2012 6:38 pm

Atpėdinu pasimatymui su Cabrio. Mano baltukas iškart suguguoja mane pamatęs ir ateina pasitikti. Nieko nelaukus pavaišinu jį keliom morkom ir apglostau.
-Halllo, big boy. 473291 , paploju gal kiek perstipriai jam per kaklą, tačiau širmis nesusireikšmina. Prasivalau jį ir uždėjus apsaugas, užmetu pobalniuką ir atsinešu iš balninės balną. Pasibalnojusi išsivedu mažiuką į maniežą.

***

Grįžtame po lengvos treniruotės gardan. Žirgas atrodo patenintas, kad šiandien jį prisiminiau ir atvykau. Nubalnoju jį sustabdžius prie gardo ir užtraukus prakaitinį poponą, užsagstau sagteles ir įvedu gardan. Nuimu apsaugas ir kamanas. Viską nusinešu balninėn, tuo tarpu baltukas kramsnoja šieniuką. Grįžusi randu jį nutaisius tokį mielą snukutį, kad neišsikentus pabučiuoju jį ir pavaišinu morkiuku.
-Laikykis, mano baltas šokolade, Greit vėl pasimatysim. 248344 Bučkis,- atsisveikinu su Cabrio ir užvėrus gardo duris, keliauju arklidėmis.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Cabrio Van De Heffinck Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Cabrio Van De Heffinck   Cabrio Van De Heffinck Empty

Atgal į viršų Go down
 
Cabrio Van De Heffinck
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Miglemi privačios arklidės-
Pereiti į: