Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Arklidės

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Viltė.
Lankytojas
Viltė.


Pranešimų skaičius : 266
Join date : 2011-07-04
Miestas : Kaunas

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arklidės   Arklidės EmptyKv. 02 02, 2012 1:19 pm

Štai čia mano ir Miglės privačios arklidės, kuriose stovi daugybė mūsų žirgų. Jos erdvios šiltos ir prabangios. Šalia jų yra baseinas, kuriame galima maudytis tiek žirgams, tiek arklidžių darbuotojams bei raiteliams. Baseinas labai prižiūrimas ir yra visada švarus.

Grūmai: Dovilė ir Antanas
Arklininkai: Irena ir Vadimas
Sargai: Giedrius, Aurimas ir Karina

Arklidės 015morningviewdrmalibu

Takas tarp gardų labai platus, žirgai gali laisvai vienas kitam netrukdydami stebėti, kas vyksta take.

Arklidės Folgerstables10

Taip pat yra dviejų rušių druskos kiekviename garde, automatinės gridyklos ir šieno padavėjai.
Keliaujant į arklidžių galą po kaire rasime soliariumą žirgams.

Arklidės 13animalgozooma1616

Taip pat yra ir dvi dušo vietos žirgams. Vanduo bėga ir šiltas ir šaltas, tad galima išmaudžius žiemą žirgą nuvesti į soliariumą ir ten jį išdžiovinti jo neperšaldžius.

Arklidės Horseshowerstall

Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės   Arklidės EmptyKv. 05 10, 2012 7:40 pm

Ramiu žingsniu ateinu į savo arklidžių kiemelį. Čia kaip visad ramu, arklidės tviska geltona spalva, o viduje girdisi žaismingų žirgų prunkštimai bei gugenimai. Pro vartelius įdarda naujutėlė fūra kuri turi atvežti mano El Padrino. Įriedėjus jai, su leica rankoje nuskubu prie vairuotojo.
-Labas vakaras, pas mane grynakraujis.
-Tuoj nuleisiu trapą, Jus užpildykit dokumentus.-taria vairuotojas ir nueina
Greit užpildžiusi ir įbrukusi atgal į rankas popierius nuskubu prie fūros galo,kuriai atsidarius išnirsta dar vienas mano ryžikas. Gražus,tvirtas ir aukštas žirgas stebi mane didelėm akim.
-Sveikutis meški...-tariu ir pavaišinu morkyte.
Žirgas apsiuosto ir nepatikliai pagriebia. Prisegu leicą ir padėkojusi vairuotojui, išsivedu žirgą į arklides.


Paskutinį kartą redagavo Miglemi, Pen. 06 08, 2012 1:10 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės   Arklidės EmptyPen. 06 08, 2012 1:08 pm

Pagaliau įsigyjusi saviškį BMW x6, atriedu į nuosavų arklidžių kiemą. Garsus ir išsilyditi verčiantis burzgimas nutyla. Užgesinu variklį ir girdžiu tik Kapitono Karloso kanopų beldimą priekaboje. Žirgas nors ir didelis, bet labai ramus, todėl nesijaudinu,kad su juo man kils bėdų. Pasedėjusi mašiniuke atsidarau duris ir iššoku iš jo. Iš galinės sedynės pasiimu leicą ir priskubu prie priekabos. Atsidarau jos duris, pro kurias išenda dičkio galva.
-Sveikas širmuk.-pakutenu nosiuką
Širmis didelėm akytėm viską stebi, vietos naujos, baisu.. Prisegu leicą ir išsivedu jį iš priekabos. Užrakinu mašiną ir išsivedu žirgą į arklides.
Atgal į viršų Go down
Miglemi

Miglemi


Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 26

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės   Arklidės EmptyKv. 08 02, 2012 9:17 pm

Su savu mašiniuku, pavargusi, gale velkanti priekabą atvažiuoju iki savo arklidžių. Čia manęs jau laukia grūmas Antanėlis. Šypteliu kai jis man atidaro vartus ir įriedu vidun. Gale daužosi juodžio kanopos. Sustabdau mašiną, užgesinu variklį ir užtraukiu rankinį kai pro galinį veidrodį pamatau,kaip Antanas atidarinėja priekabą. Grreit iššoku iš mašinos ir rikteliu.
- Ne ! Palik jį man !.
Bet nespėju, tai būna ištarta per vėlai. Dresden Mann stoja piestu, Antanas griūna žemėn ir juodis dar gerai vožteli kanopomis grūmui į nugarą. Antanas tik riebiai nusikeikia ir atsistoja. Išimu iš galinės sedynės kordą ir nueinu prie žirgo.
- Nu, smarkiai ten?.- užklausiu grūmo.
- Ne, nu ką čia, mėlynė ir viskas.
Pavartau akis.
- Tai va, dabar nuvaryk mano mašiną į aikštelę ir užrakink, tada lauksiu tavęs juodžio garde su obuolių maišu.
Antanas linkteli ir palaukęs,kol išvesiu eržilą išvažiuoja. Smarkiai laikau Dresden'ą už kantaro ir kordo ir vis kartoju ''Easy baby..'' Žirgas ne juokais įpykęs, nuleidęs ausis ir norintis parodyti kas čia vadas. Šiaip ne taip išsivedu pikčiurną.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės   Arklidės Empty

Atgal į viršų Go down
 
Arklidės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Viltės ir Miglemi privačios arklidės-
Pereiti į: