Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Arklidės

Go down 
AutoriusPranešimas
Moncė

Moncė


Pranešimų skaičius : 150
Join date : 2011-06-22

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Arklidės   Arklidės EmptyAntr. 03 20, 2012 4:44 pm

Arklidės Stallen03

Moncės privačios arklidės


Sveiki atvykę į mano privačias arklides!
Šiose arklidėse yra 15 pilnai įrengtų gardų. Ateityje, jeigu arklidėse atsiras daugiau gyventojų, bus įrengta dar papildomų gardų. Arklidėje yra prausykla, šukavimo kampas ir nedidelis soliariumas žirgams. Tai pat yra balninė, pašarų sandėlys ir mažas kambariukas, kur laikomas kitas inventorius. Arklidėse įrengtos kameros, apsauga gaisro atveju, tad visi gyventojai ir darbuotojai gali jaustis saugūs.
Šiose arklidėse dirba du arklininkai - Viktorija ir Pavelas, bei grūmės Laura ir Justina.

Arklidės Stallenc
Atgal į viršų Go down
Moncė

Moncė


Pranešimų skaičius : 150
Join date : 2011-06-22

Arklidės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Arklidės   Arklidės EmptyPir. 04 30, 2012 3:51 pm

Į arklidėje esančią prausyklą ateiname kartu su D'Artagnan. Įvedu mažių, pririšu ir paleidžiu vandenį. Pamažu, nuo kojų aplieju jį, o tada pasiimu kempinę, užsipilu muilo ir muilinu mažylį. Jam labiausiai patinka jeigu išeina koks muilo burbulas - tada net žviegia iš laimės ir nuostabos. Po gerų dešimties minučių, kai širmis jau išmuilintas (ir aš tuo pačiu yeah ) padedu kempinę ir įjungiu vandenį. Nuskalauju visą širmį ir dabar jis atrodo kaip net nežinau kas, žodžiu labai juokingas. Baigusi, įvedu jį į soliariumą ir įjungiu dešimčiai minučių. Kol žirgas džiūsta, sutvarkau prausyklą. Kai soliariumas išsijungia, ateinu ir atrišu žirgą.
- Uch, net kvepia mano žirgėnas!
Paglostau jį ir nuvedu į gardą.
Atgal į viršų Go down
 
Arklidės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės
» Arklidės

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Moncės privačios arklidės-
Pereiti į: