Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Išjodinėjimo treniruotės

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Miniracing.
Veterinarė.
Miniracing.


Pranešimų skaičius : 613
Join date : 2011-06-25
Age : 27
Miestas : Kaunas

Išjodinėjimo treniruotės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Išjodinėjimo treniruotės   Išjodinėjimo treniruotės EmptySk. 01 29, 2012 11:16 am

Sveiki visi, labai norėčiau kreiptis į išmanančius išjodinėjimą. Turiu didelį prašymą - padėkit man ir mano žirgiukui. :)
Pas mane išjodinėjimo galvoj galima sakyti 0, žinau dalį, bet labai mažą, o žirgas pas mane ne mano lygio, parduoti nenoriu, noriu dirbti su juo tinkama linkme ir nesugadinti, tad labai prašau jūsų pagalbos.
Jei atsiranda norinčių užsiimti manimi ir mano žirgu rašykite čia. Aš gera mokinė, greit mokausi ir labai stengiuosi. :) Manau pajoti mano žirgelį pradžioj reiks ir patiems, pažiūrėti ką jis sugeba, o tada jau sodinti ir mane, na, nors treneris jūs būsit, tad jūs ir spręsit.
Mokestis bus taip pat!
Būsiu labai dėkinga, jei kas atsižvelgs į mano prašymą, mes su Lancet labai laukiam mokytojų. ^^

Išjodinėjimo treniruotės 200840
Atgal į viršų Go down
Lisa*
Lankytojas
Lisa*


Pranešimų skaičius : 54
Join date : 2011-06-23

Išjodinėjimo treniruotės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Išjodinėjimo treniruotės   Išjodinėjimo treniruotės EmptySk. 01 29, 2012 12:08 pm

Galiu padėt, jeigu norit.
Atgal į viršų Go down
 
Išjodinėjimo treniruotės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Treniruotės
» Lenktynių treniruotės
» Privačios dvikovės treniruotės
» Išjodinėjimo maniežas.
» Išjodinėjimo aikštė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Treniruotės-
Pereiti į: