Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)

Go down 
AutoriusPranešimas
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptyTr. 02 01, 2012 11:06 pm

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) 4866942311_463efb868e_z
CARLINA



Informacija apie žirgą:
Žirgo veislė: Holšteinas
Žirgo gimimo metai: 2001
Žirgo lytis: Kumelė
Žirgo raitelis: Pius Schwizer
Atstovaujama šalis: Šveicarija

Žirgo tėvas: Carvello
Tėvo tėvas: Landgraf I


Aprašymas: Ruošiama..

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) 265281-EQIMAGES_456460-1


Paskutinį kartą redagavo Aistė, Sk. 02 12, 2012 1:30 am. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptyKv. 02 02, 2012 8:50 pm

Iš pūgos ir velnias žino ko dar, įsmunkame į arklidę, iškart gera pasidaro ir kumelės akys nebe tokios išsprogusios, bet vistiek nervingai dairosi.
- Opa, ramiai, čia naujieji Tavo namai! 377718
Paglostau kumelę ir nuvedu į galą arklidžių, kuo toliau nuo eržilų. Čia jau paruoštas gardas, pakreiktas, dar ir vakarienė įdėta, su vaišėmis naujokei. Įvedu į gardą, ši iškart prie ėdžių. Kol ji ramiai valgo, nuimu kelionines nagafkes, pakeičiu iš kelioninio į šiltą gardinį poponą ir viską susinešu į balninę. Grįžus stebiu kumelę, kaip ji susipažįsta su aplinka, aplink stovinčiais žirgais ir viskuo kitu. Po tuputį nurimsta ir susidomėjus ateina prie langelio ir pakibina mane.
- Na, patinka? 377616
Duodu iš rankos pora skanėstų, ši dar palaižo man ranką. Širdis sako, kad nesuklydau ją pirkdama. Paplekšnoju Carlinai per kaklą ir palieku ją valgančią šienainį.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptyŠt. 02 04, 2012 1:07 pm

Ateinu pas naująją savo kumelytę. Ši katik išsivoliojusi naujai pakreiktame garde, visa galva pjuvenuota. Paglostau ją ir įėjus į gardo uždedu kantarą.
- Eisim truputį posportuoti! 339909
Išsivedus iš gardo prisegu bėrę prie rasteškių ir pati nueinu pasiimti naujo special for her, inventoriaus. Nuėmos jos žieminį poponą, pasiimu pora šepečių ir išvalau visas dulkes bei nešvarumus. Supurškiu uodegą, paskui ją lengvai iššukuoju.
- Reiks tave nuskust, nepatinka, man meškinai žiemą..
Uždedu Carlinai visas keturias apsaugas, patepu kanopas aliejuku ir pradedu balnotis. Uždedu kumelei naują mėlyną pobalnį, kailiuką ant viršaus ir užkeliu balną. Prisegus pavaržą, priveržiu balną ir paduodu skanėstą Carlinai.
- Pirmoji kumelė, kuri nepyksta, kai veržiu pavaržą.. 545435
Paglostau kumelę, ši jau apsipratus prie manęs, vis pastumia snukučiu, arba šiaip glaudžiasi. Nuėmus kantarą, permetu kamanų pavadį per kaklą ir uždedu kamans su paprastu žąslu. Susegu dirželius, užkišu juos, kad nesimaišytų. Ant kumelės strėnų užmetu poponą ir pasiemus pirštines išsivedu ją link maniežo.

__
Po valandytės grįžtam su kumelyte. Paglostau ją ir duodu dar pora skanėstų.
- Gut, kumleyte, gut! yeah
Nuėmus kamanas net nededu kantaro, toliau tvarkaus inventorių, net nebaisu palikti ją vieną, arba seka iš paskos, arba stovi ir seka žvilgsniu. Sunešu jos inventorių į balninę ir grįžus uždedu kantarą ir nusivedu link plovyklos. Nuplaunu kanopas, pašaldau kojas ir parsivedus kumelei ant kojų užtepu molio. Ši jau žino šią procedūra, net nekreipia dėmesio. Sukeitus poponus įvedu ją gardan.
- Na, čiao draugyte, dabar jau prasidės ir rimtesnės treniruotės, be ready! 833459
Pakšteliu bėrei į nosytę ir įmetus porą morkų ir obuolių į ėdžias išeinu iš gardo.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptyPen. 02 10, 2012 9:06 pm

Priėjus prie kumelės gardo, praveriu duris ir įeinu į gardą. Carlina atsisuka ir priėjus pradeda mane šniukštinėti ir baksnoti nosimi. Paglstau jos raumenukais apaugusį kaklą ir duodu skanėstą.
- Labutis, gražuolyte! 339909
Uždedu kumelytei kantarą ir iškrapščius kanopas išsivedu iš gardo. Prisegu ir atsegus poponą jį nuimu, pakabinu ant gardo langelio. Kumelė stebi mane ir pradeda kapstyti koja. Tas garsas mane erzina, todėl sudrausminu ir atsinešus dėžę pradedu ją valyt. Perbraukiu su pora šepečių, supurškiu uodegą, ją iššukuoju, karčius prašukuoju ir su švelniu šepečiu nuvalau galvą. Kumelytė ramiai stovi, sudrausminta nebedaro ko nereik, ramiai stovi ir stebi mane kiekviename žingsnyje. Paduodu skanėstą ir pradedu balnotis. Pirmiausia apibintuoju visas keturias kojas ir patepu visas kanopas aliejuku. Paskui uždedu pobalnį, paminkštinimą ir užkeliu balną, priveržiu šoce balną. Kumelė no reaction į veržimą. I like it! Paglostau ir duodu skanėstą. Nuėmus kantarą, permetu kamanų pavadį per kaklą ir uždedu kamanas. Kumelė visaip pasivaipo nuo žąslo su burbuliukais ir kai nustoja, susegioju ir sukaišioju visus dirželius. Ant nugaros užmetu poponą, pasiimu stekutį ir patraukiame link konkūro maniežo.

PO TRENIRUOTĖS

Grįžtame į arklides. Pora eržilų išlenda pro langelius ir pradeda gugenti.
- Nieko, nieko panike čia yra! yeah
Nusivedu ją prie gardo ir nuėmus kamanas duodu skanėstą. Paplekšnoju per kaklą, ir atsegus pavaržą nuimu balną. Tada nubintuoju bintus, viską sukraunu prie gardo su mintim, kad vėliau susitvarkysiu. Uždedu kumelytei kantarą ir nusivedu į prausyklą. Nuplaunu kanopas, ir pašaldau visas keturias kojas. Grįžus sutepu kojas moliu ir patepu kanopas aliejumi. Uždedu du jos gardinius šiltuosius poponus ir įvedu į gardą.
- Čiao, braške, myliuks! 833459
Paduodu kumelytei obuolių ir išėjus iš gardo pradedu tvarkytis inventorių. Viską sunešu į balninę, praeidama dar pacackinu kumelę ir galiausiai nuslenku prie kitų žirgų.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptyŠt. 02 11, 2012 9:50 pm

Ateinu į arklidę po visų darbų, katik pažiūrėjus lenktynes, azarto apimta.
- Hey, nemiegi dar? 833459
Įėjus į gardą duodu kumelei skanėstą ir uždėjus kantarą išsivedu iš gardo ir prisegu prie rasteškių. Nutraukiu nuo jos žieminį poponą ir pakabinu ant gardo. Pati nueinu pasiimti inventoriaus ir už minutėlės grįžtu. Kadangi turiu paskubėti, nes laukia dar ir jaunasis širmis, todėl nesicackinu, pasiemu porą šepečių ir perbraukiu kumelės kūną, prašukuoju karčius su uodegą ir pradedu bintuot kojas. Kažkas pradeda man skambinti, tačiau pamąstau, kad sutaupysiu laiko, kad perskambinsiu kai sėdėsiu ant žirgo. Ant nugaros užkeliu balną, su jau prisegtais 'pričindalais'. Priveržiu ir paduodu kumelytei dar vieną skanėstą. Nuėmus kantarą uždedu kamanas, susegu dirželius.
- Eh, pamiršau atsinešt prakaitinį poponą, pastovėk, ką nebėk niekur..
Pasuku link balninės ir nubėgu pasiimti poponiuko. Grįžtu ir užmetus ant kumelės nugaros, ją išsivedu link maniežo.

PO TRENIRUOTĖS.

Grįžtame už geros valandėlės, paglostau kumelę ir toliau paskubom nusibalnoju. Kumelė šiek tiek išsigandus žiūri, kaip aš čia aplink ją bėgioju. Nuimu kamanas, numetu prie gardo, balną irgi, uždedu kumelei kantarą, vos ne bėgom nusivedu į prausyklą, tačiau tvarkingai apiplaunu kanopas. Grįžus įtrinu ant kojų šaldančio tepalo, o ant nugaros atpalaiduojančio. Uždedu jos žieminį poponą ir įvedu į gardą.
- Soriukas, kad taip skubu, rytoj, prižadu, ilgiau pabendrausim! liudi
Į ėdžias įdedu muslių ir obuolių, pakšteliu kumelei į nosytę, ši pasuka link vaišių, o aš išėjus iš gardo tvarkausi daiktus.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptySk. 02 19, 2012 2:18 pm

Ateinu pas kumelytę, ši šmirinėja po pjuvenas, ieško šieno šapelių. Įėjus į gardą paglostau jos kaklą ir pakšteliu nosytėn.
- Ką mano maniežo karalienė? 248344
Carlina sukarpo ausytėm ir akyse matau jos džiaugsmą.. Ji viską supranta ir viskuo džiaugias nemažiau už mane. Paglostau ir uždėjus kantarą išvedu iš gardo. Nuimu šiltuosius poponus, perbraukiu keliais šepečiais. Užbintuoju visas keturias kojas, uždedu kaliošus, užmetu neperšlampamą poponą ir išsivedu kumelę link levados.
- Einam, pasibėgiosi, poilsio savaitgalį užbagsim! yeah

PO LEVADOS

Parsviedu visą užsidegusią kumelę, dar visą besikarščiuojančią.
- Opa, opa, jau namučiai, nebėr kur bėgt..
Paglostau ir privedus prie gardo nubintuoju bintus, nuimu kaliošus, paduodu porą skanėstų. Sukeičiu poponus, iš neperšlampamo į šiltąjį ir nusivedu nuplaut kojų. Po poros minučių grįžtame. Ant koju patepu atpalaiduojančio tepalo, sutepu kanopas aliejumi ir įvedu Carliną į gardą. Į ėdžias sudedu obuolius, muslių ir pakšteliu kumelei į nosytę.
- Čiuz, karaliene! liudi
Išėjus iš gardo susitvarkau bintus ir patraukiu prie kitų savo arkliukų.
Atgal į viršų Go down
Aistė

Aistė


Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2012-01-20

♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) EmptySk. 03 04, 2012 10:17 pm

Velokai ateinu pas savo mazyle. Si jau beveik snuduriuoja, taciau isgirdusi ir atpazinus mano zingsnius sugugena ir ateina prie langelio. Paglostau jos snukuti, viena kitai zvelgiame i akis. Ir tikriausiai abi labai ilgimes jojimu, ir ne tik. Stipriai apsikabinu Carlinos kakla, ji prispaudzia snukuti man prie nugaros, man net asara istryksta.
- Labai atsiprasau, kad apleidau jus visus.. Tiesiog dabar toks laikas..
Toliau stoviu prie jos ir kalbindama vis paduodu skanesta, ar morka, ar obuoli. Kumele susidomejus nepatraukia ne sekundei nuo manes akiu. Nubegu iki balnines, pasiemu pora sepeciu ir apvalau kumele garde, iskrapstau kanopas, supurskiu uodega, visa kuo labiau aptvarkau.
- Gerai, kad yra ir groom'e, kuri puikiausiai sutvarko ir prajudina jus. Bet vistiek, miss you so much!
Vel pripuolu prie kumeles ir apsikabinu. Po kokiu desimties minuciu iseinu is gardo supildama likusius pora kilogramu obuoliu visiems savo zirgams.

P.s rasau per telefona, nera lietuvisku raidziu klaveaturoj.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)   ♕ Carlina (SUI, sav. Aistė) Empty

Atgal į viršų Go down
 
♕ Carlina (SUI, sav. Aistė)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ♕ Darkboy (GER, sav. Aistė)
» ♕ L' Espoir 7 (GER, sav. Aistė)
» ♕ Chaman (GER, sav. Aistė)
» ♕ Mission Impazible (USA sav. Aistė)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aistės ir Biscuits. privačios arklidės-
Pereiti į: