rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Totilas (GER, sav. Biscuits.)

Go down 
AutoriusPranešimas
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pir. 08 06, 2012 9:12 pmŽirgo vardas: Totilas.
Žirgo veislė: KWPN.
Žirgo amžius: Dvylika metų.
Žirgo lytis: Eržilas.
Žirgo ūgis: 175 centimetrai.
Žirgo kilmė: Gribaldi x Lominka (Glendale).
Žirgo paskirtis: Dailusis jojimas.
Žirgas man priklauso nuo 2o12.o8.o6.

Totilas seems so strong – every time you see the footage of him doing the canter pirouette at Windsor, it seems so perfect, so effortless for him…
Per kelias dienas tapęs svarbesnis nei kas nors kitas. Geriausias iš visų kitų. Vienintelis, dėl kurio galėčiau padaryti viską, ko tik kas nors paprašytų.
Žirgas, dievinantis obuolius. Jo mėgstamiausias elementas - piaffe. Joje galėtų judėti minutes, sekundes tempti iki valandų. Tai žirgas, kuriam nereikia treniruočių. Pasiekti GP lygį jam prireikė vienerių metų. Beprotiškai greitai besimokinantis, viską suprantantis eržilas. Kraštutinumus mėgstantis žirgas - jis arba neapsakomai myli, arba katastrofiškai nekenčia. Jis negali būti vienas ganykloje - atrodytų, jam reikia kažko, kam galėtų parodyti savo jėgą. Totilas- tai geriausia, kas gali būti šiame pasaulyje. Totilas - tobulas žirgas, draugas ir nenugalimas varžovas. Gyvenimo, sporto šviesa. Mano šviesa.
Totilas is one of a kind... He will do everything for you.

Žirgo vž pasiekimai:
2009 metai. "Reverso taurė 2009". 5th.
2009 metai. "Šešėlio Aliūras 2009". 5th.
2009 metai. ES kieminės išjodinėjimo varžybos. 2nd.
2009 metai. Tarpžirgyniniai metų žirgo rinkimai. 3rd.
2010 metai. Piaget Apdovanojimai: "Geriausias išjodinėjimo žirgas".
2010 metai. Piaget Apdovanojimai: "Gražiausias išjodinėjimo žirgas".
2010 metai. Estorilo Išjodinėjimo varžybos. 3rd.
2010 metai. Techniškiausias išjodinėjimo žirgas. 3rd.
2010 metai. Tarpžirgyniai metų žirgo rinkimai. 3rd.
2010 metai. "Nugalėtojo paroda". 1st.
2010 metai. Estorilo metų žirgas. 1st.
2011 metai. Besitreniruojantis žirgas. 1st.
2011 metai."Pergalės momentas". 3rd.
2011 metai. Žirgų iki 12 metų išjodinėjimas. 2nd.
2011 metai. Išjodinėjimo žirgas. 1st.
2011 metai. "Didysis čempionas'11". 1st. .
2011 metai. "Nepriekaištingas eksterjeras". 1st.
2011 metai. Aseno Freestyle čempionatas. 2nd. (91.66%)
2012 metai. "Eksterjero paroda`12". 3rd.
2012 metai. "Duetų nominacijos". Tvirčiausias duetas su Biscuits.
2012 metai. "Satinas championships 2012", Grand Prix. 3rd.
2012 metai. Sezono Pabaigtuvių Nominacijos: "Metų gražiausias žirgas".
2012 metai. Sezono Pabaigtuvių Nominacijos: "Metų Grand Prix žirgas".
2012 metai. "Ipposvera '12". 2nd.


_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.


Paskutinį kartą redagavo Biscuits., Antr. 01 01, 2013 6:13 pm. Redaguota 6 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pir. 08 06, 2012 9:37 pm

Gilią naktį ateinam į arklidę kartu su gražuoliu juoduku Toto. Žirgas eina kuo ramiausiai, šiek tiek sumišęs po kelionės, bet gana ramus. Įvedu mažiuką į gardą, nuimu kantarą su apsaugomis, bei poponiuku. Sudedu viską į krepšį, juodis iškiša savo nosytę su tobulu baltu brūkšniu pro gardo dureles, apsižvalgo. Paduodu jam kelis skanukus vardan šventos ramybės, tuomet, žinoma, tenka duoti ir šalia stovinčiam Jack Sparrow, mat užpavydės juodai. Abu juodukai joti Edward Gal'o, tad turės apie ką pašnekėti. Gal ką nors pamokins Totis.
- Na, gražuoli, tu ilsėkis, ir taip sutrukdėm čia ramybę, s - nusišypsau, paduodu obuolį.
Neprireikia duoti Jack'iui, nes šis jau išsidrėbė ant grindų. Užveriu duris, Totis irgi apsižvalgo ir krenta ant grindų. Mosteliu ranka, susirenku daiktus ir išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Antr. 08 07, 2012 6:35 pm

Vakare ateinu į arklides, visi arkliukai pasisveikina prunkštelėjimu ar gugtelėjimu, tik Totilas tyli. Aš jam - visiškai naujas žmogus, tad nėra ko stebėtis. Einu būtent prie jo gardo. Juodis pakelia galvą, ištiesiu jam obuoliuką.
- Na, sveikas, storuliuk, - šypteliu. - Eisim pabėgiot ant kordo, kad apsiprastum.
Paimu į rankas šepečius ir užeinu pas vaikį. Šis ištiesia kaklą ir apieško kišenes, tuomet pakilnoja kojas. Nusišypsojusi imuosi darbelio - perbraukiu per kailį šepečiu, iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius. Šie linkę kristi į abi puses, tad po treniruotės teks supinti kasytes. :] Gal susitvarkysim šitą dalyką. Išvaliusi gražuolį užsuku ant kojų bintus, prie kantaro prisegu kordą ir paduodu vieną braškinį skanuką. Reikia gi susidraugaut su vaikiu šitu. :} Taigi, išsivedu juodį iš gardo ir mudu patraukiam į maniežą, nes viskas po vakar vykusios audros patvinę.

*********

Po pasibėgiojimo pareinam namo. Juodis šiek tiek panarinęs galvą, bet realiai nieko nedirbęs ir tik vaidina. Įvedu jį gardan, paploju per kaklą ir nuimu kantarą su bintais. Paduodu kelis skanėstus, pakšteliu į rooožinę nosytę.
- Na, eržile, susitiksim dar. Čiau, angel - pavaišinu morkyte ir išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Št. 08 11, 2012 5:41 pm

Išvedusi į ganyklą Paynter, ateinu į arklidę pas juoduką. Žirgas stovi garde, kelias dienas juo rūpinosi grūmė, tad visą laiką tik ilsėjosi arba buvo šiek tiek pavaikomas. :] Šiandien jau eisim padirbėt, nors lengvai, tik susipažinti. Ateinu prie gardo su balnu ir kamanomis, grūmė tempia iš paskos kitą inventorių.
- Labaaaaas, gražuoli, 69646 - sukrovusi daiktus ant kabyklos iškart užeinu pas Totį ir pavaišinu skanuku.
Apsikabinu kaklą, juodis toks aukštas, kad kistelėjęs galvą tampa gigantu. :D Padėkoju Jolantai, pasiimu į rankas šepečius. Perbraukiu per kailį su kietu, tuomet su minkštu. Juodis nėra vienas tų, kurie mėgtų voliotis šūde, tad ilgai valyti neprireikia. Iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius su uodega. Padedu šepečius į vietą, Toto vis bando išlysti pro duris, pažiūrėti, kas vyksta arklidėje. Jis gi bosas jos dabar, kiek supratau. :D Paimu į rankas smėlio spalvos bintus, užsuku juos ant Toto kojų, užmetu tokios pat spalvos pobalnį su kailiniu paminkštinimu. Tuomet išjodinėjimo balną, kurį eržilas būtinai privalo krimstelėti. Paveržiu pavaržą šiek tiek, kad nenukristų ir, pasiėmusi į rankas kamanas, jas uždedu. Sutvarkau dirželius, persimetu pavadukus ir užsidedu šalmą. Horsas ramiausiai stovi, garsėja jis arklidėje kaip tobulas žirgas. Visom prasmėm. Sportu ir ypač charakeriu, bendravimu. Išsivedu juodį link aikštelės.

**********

Po treniruotės pareiname atgal į arklidę. Dičkis eina šalia, vis dar ramus kaip angelėlis, nenukankintas visiškai. Žinoma, man sėdėti ant tokio judesio daugiau nei sunku buvo, tad aš šlapia beveik. :D Įvedu grožį į gardą, nuimu kamanas, atveržusi pavaržą - balną, paploju per kaklą. Sukraunu viską prie gardo, greitai sumaigau sms, kad surinktų daiktus ir nusuku nuo kojų bintus. Pakšteliu mažiui į nosį, paduodu skanėstų ir palieku ilsėtis.
- Čiau, gražiausiaji mano, 69646 - nusišypsau uždarydama gardo duris.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Št. 08 18, 2012 4:48 pm

Vakare atslenku į arklides su tikslu prasijot Totilą į mišką. Dabar jau neturėtų kąst musės, tai bus liux, tikiuosi. Atsinešu visus daiktus, juodis pakelia galvą, man nueinant vėl nuleidžia. Atėjus antrą kartą su paskutiniais daiktais, jau netgi gugteli.
- Labas, labas, liudi - nusišypsau, sukraunu daiktus ir užėjusi vidun pavaišinu.
Pasiimu į rankas šepečius, perbraukiu su kietu šepečiu, tuomet minkštu, kol mažius tampa visiškai švarus. Paglostau kaklą, tada sutvarkau kanopas ir karčius. Tuos tai tenka ilgai šukuot, prie uodegos irgi tenka pasėdėt, bet rezultatas man patinka. Užsuku juodžiui ant kojų bintus, uždedu kaliošus su kailiuku, užmetu pobalnį su kailiu ir balną. Šiek tiek paveržiu pavaržą, uždedu kamanas, o tuomet smėėėėėlinį ausinuką, kad viskas derėtų. Paduodu juodžiui skanuką, nes jis puikiaaaai atrodo. :P
- Ach, gražuoli tu mano, angel - nusišypsau.
Tuomet imu į rankas purškalą nuo musių, iš lėto pradedu purkšti žirgą. Pirmiausia duodu apuostyti, 'susipažinus' papurškiu kaklą ir iškart pagiriu. Toto nelabai reaguoja, tačiau vis tiek gana atsargiai išpurškiu visą juodžio kailį, kad nors šiek tiek mažiau kąstų. Padedu purškalą į spintelę, paploju dičkiui per kaklą ir išsivedu į taką tarp gardų. Šiek tiek paveržiu pavaržą, o išėjus į kiemelį užšoku ir nujoju.

**********

Po pasijodinėjimo grįžtam namo. Ramiai prasibėgom, pakvėpavom grynu oru. Įvedu jį į gardą, nuimu kamanas, atveržusi pavaržą - balną. Nusuku nuo kojų bintus, paduodu kelias morkas.
- Fainuolis mažius, fainuolis, sun - priglundu prie juodžio kaklo.
Sukabinu daiktus prie gardo, susuku bintus ir įdedu į spintelę. Tuomet nunešu visus daiktus į balninę, grįžusi atsisveikinu su Toto, įmetu šieno ir išeinu.
- Atea, Totilai. padaras 2

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Kv. 08 23, 2012 5:16 pm

Vakare ateinu į arklides. Kaip žinia beveik visi mano žirgai palikti grūmės priežiūrai, tik ne Totilas. Stengiuosi pas jį ateit kaip galiu dažniau ir man visai neblogai einasi. Šį kartą einu link gardo su pirmuoju mūsų laimėjimu. Jau dabar mus pripažino 'Tvirčiausiu duetu', kuo labai džiaugiuosi.
- Juodi, sveikas. Dar gal nemiegok, 339909 - užėjusi į gardą paglostau per kaklą snūduriuojančiui mažiui.
Parodau jam apdovanojimą, tuomet prisegu prie kantariuko kordą ir užmaunu abu daiktus. Išeisim ramiai pabėgiot, nusuku nuo kojų gardinius bintus, pavaišinu keliais skanėstais. Praėjusi Jolanta būtinai sustoja patraukti mane už danties, kodėl rūpinuosi tik Totilu, o ne ir kitais. Pabėgam. Abu.

**********

Po pusvalanduko kito grįžtam į arklidę. Įvedu juočkį į gardą, nuimu kantariuką, užmetu prakatinį poponiuką nakčiai ir užsuku gardinius bintus su filcais. Pavaišinu keliomis morkomis, pakšteliu nosin ir užveriu gardo duris.
- Ryt eisim padresažint, žiūrėsim, kaip gausis susitart vėl. Čiau, talk - mosteliu ir išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pen. 08 24, 2012 7:53 pm

Kadangi šiandien buvau žadėjusi eit joti, tačiau niekaip nesigavo, ateinu vėlų vakarą tiesiog pavaišint skanukais ir pasibūti. Juodis jau net nelaukė manęs, bet pamatęs sugugena ir iškiša snukutį per grotas.
- Labaaas, juodi. liudi Kaip diena? - nusišypsau, užėjusi vidun apsikabinu kaklą.
Mažius šian nuo ryto iki pietų buvo ganykloj, tad turbūt nelabai sielojasi, kad nepadarėm treniruotės. Paduodu mažiui kelis morkų gabaliukus, vieną obuolio skiltelę ir pakšteliu nosin.
- Aš šiandien trumpam. Susitiksim ryt, boom - pakedenu karčius ir išėjusi iš gardo, tvirtai užveriu duris, kad mano auksas nepabėgtų.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Št. 08 25, 2012 5:09 pm

Atvykus mano užsakytam inventoriui, iškart einu jo išbandyti. Totilas stovi iškišęs galvą per langelį, kvėpuoja grynu oru vaikis. Kiekvieną kartą išgirsdamas, kad kažkas eina, atsisuka. Man priėjus prieina prie lovio, nes žino, kad privalo kažką gauti.
- Sveikas, dručki. Nesupyk, bet storokokas tu toks, yeah - nusijuokiu.
Padedu visus daiktus prie gardo, atidarau duris ir užėjusi vidun apsikabinu kaklą. Paduodu morkos gabaliuką, pasiimu į rankas šepečius. Perbraukiu per kailį kietu šepečiu, tuomet minkštu, nubraukiu dulkes ir sutvarkau karčius. Iššukuoju įspūūdingą uodegą, iškrapštau iš kanopų purvus. Totis labai mielai reaguoja į valymą, jau lenda iš gardo, nepastovi vietoje.
- O pirma atrodei apsnūdęs. Eee, seni, ryt dvidešimt dienų, kaip tave turiu! 69646 - pasižiūrėjusi į telefoną atsipeikėju.
Paploju juodukui per kaklą, užsuku ant kojų pilkus bintus - pirmiausia duodu juos apuostyti. Tas pats seka su pobalniu, kailiuku ir balnu. Paveržiu pavaržą, uždedu mažiui kamanas su paprastais žąslais, dar nėra noro, gebėjimų ir reikalo dėtis laužtukų. Paduodu Točiui skanėstą, pati užsidedu jojimo pirštines, striukę, nes josim lauke. Paglostau kaklą, išsivedu į taką tarp gardų. Jame sutinkam Jolantą:
- Ui, kokie rawr jūs, - abi nusijuokiam ir ši mus išlydi iki aikštelės.

**********

Po treniruotės ateinam namo. Jolanta visgi ėjo į mūsų treniruotę, pažiūrėti, kaip mums dabar sekasi. Įvedu Toto į gardą, atsegusi dirželius nuimu kamanas, paduodu grūmei, kad išplautų žąslus. Tuomet atveržiu pavaržą, ją pilnai išsegu, taip pat pobalnį su kailiuku, kad išdžiūtų. Nusuku nuo kojų bintus, užmetu poponą, užsegu kantarą su kailiukais ir išsivedu iki prausyklos.

*********

Po prausyklos pareinam visam laikui. Apipyliau mažiui kojas, kad atvėstų, įvedu į gardą ir paploju per kaklą. Jos dar šlapios, nes nesausinau, tad imu į rankas rankšluostį. Nusausinusi užsuku ant kojų gardinius bintus, paduodu kelis skanėstus.
- Tu toks fainaaaaas, 69646 - pakšteliu juodukui į rožinę nosytę ir atsisveikinusi išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Sk. 09 09, 2012 5:08 pm

Sekmadienį vakare ateinu pas savo patį patį į arklides. Dvi savaites teko gyventi be žirgų, tad stogas visiškai nuvažiavęs. Atbėgu prie Toto gardo, iškart užeinu vidun ir apsikabinu kaklą.
- Labas, dički. Kaip tu? liudi Pasiilgaaaaaau, mažyli, - atsitraukusi paglostau kaklą, snukutį, paduodu skanėstą.
Pakedenu karčius, šypsena nedingsta nuo veido. Paimu į rankas šepečius ir perbraukiu mažučiui per kailį, iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius. Užsuku ant kojų mėlynus bintus, uždedu odinį kantarą ir prisegu kordą.
- Eisi pabėgioti, kad neužsistovėtum prieš varžybas, angel - nusijuokiu.
Užmetu juodukui prakaitinį poponą, susegu diržus, juodis mane stumteli. Nusišypsau, paploju per galingąą kaklą, o tuomet išeinam link maniežiuko.

**********

Po pasibėgiojimo parvedu mažiuką namo. Pakšteliu nosin, nuimu visus daiktus, nusuku bintus ir pamasažuoju kojas. Padedu visus daiktus į vietą, pavaišinu skanėstais.
- Na, Toti, atea, ryt susitiksim, angel - mosteliu ir išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pir. 09 10, 2012 6:24 pm

Kaip žadėjusi, taip kitos dienos vakarą ateinu į arklidę pas juodąjį gražuolį. Mažius stovi garde prunkšdamas, šviesos jau prigesintos. Stipresnių nejungiu, užeinu pas Toto į gardą ir pakšteliu nosin.
- Sveiks, lapine. liudi Šiandien mano užduotis tave tik aplankyt, kadangi neturėjau laiko prajot, tavo laimei, - šypteliu.
Paduodu mažiui skanėstą, pasilenkusi nusuku nuo kojų bintus, nuimu filcus. Padedu viską prie gardo, paimu šaldančio tepalo, pamasažuoju kojas, įtrinu tepaliuką ir iškart uždedu filcą su bintu. Taip apsuku visas keturias kojas, pakeičiu dieninį poponą į naktį, kiek šiltesnį, perbraukiu per karčius jau sunkia tapusia ranka.
- Susimatysim, mažas. Myliu, 69646 - pakšteliu nosin ir palieku eržilą ilsėtis.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Sk. 09 23, 2012 4:46 pm

Vakare ateinu į arklides pas Totilą. Šiandien maudomės su arkliuku, šukuojam, čiustom, ryt ryte pinam ir startuojam. Juodis trypia kanopomis žemę, nes dėl mokslų labai jį apleidau, aplankau retai ir trumpai, tad eržilas pilnai įsižeidęs - iki širdies gelmių.
- Labas, mylimiausiaji. Pyksi? cry - prieinu prie kaklo, apsikabinu jį.
Pasipasakoju, kas buvo per paskutines savaites, kol pas jį nebuvau, nors mintyse nė nesiskyriau. Tuomet nubintuoju kojas, nuimu poponą. Į kuprinytę įsimetu tepalo kojoms, naujus pobinčius su bintais, paimu išplautą poponą, purškalą uodegai, tepalą kanopoms ir kelias gumytes uodegai. Uždedu gražuoliui odinį kantarą, prisegu prie žiedelio karabiną ir nusivedu link prausyklos.

*********

Grįžtam atgal po kokios valandos grožio procedūrų. Totis atrodo lyg ką tik gimęs, uodega papurenta, užbintuotas ir atkarstytas naujais daiktais. Pastatau jį į gardą, nuimu kantarą, paduodu morką ir palieku mažių ilsėtis.
- Na, ciūci, pailsėk, ryt svarbi diena, 419799 - pakutenu nosių ir išeinu.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pen. 09 28, 2012 7:22 pm

Penktadienio vakarą ateinu aplankyti savo šaunuolio. Šį kartą mums pavyko gana pusėtinai, tačiau bendraujame dar neilgai, plius tai - Grand Prix lygis. Ateinu su keliais skanėstais, rozete ir nauju komplektu.
- Sveikas, gražuoli. liudi Kaip laikaisi? - nusišypsau.
Paduodu skanėstų, parodau rozetę, duodu eržilui apuostyti naujus daiktus. Juos iškart įdedu juos į maišą, nunešiu į balninę. Pabendrauju su juodžiu, perbintuoju kojas. Dabar eržilas ilsisi po varžybų, ryt turbūt eisim prasibėgti, kad visiškai neužsistovėtų. Paglostau juodžio kaklą, užėjusi į gardą jį apsikabinu.
- Mažyli, nymu nymu, dance - nusišypsau.
Pažiūrėjusi, kiek valandų, pakšteliu į nosiuką ir paduodu visus likusius skanėstus. O tuomet patraukiu ilsėtis galvodama, kad ši diena pasisekė - ją baigiau Totilo aplankymu. Šiuo metu tai yra geriausia, kas gali nutikti.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Miglemi

avatar

Pranešimų skaičius : 566
Join date : 2012-01-16
Age : 21

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Kv. 10 04, 2012 4:56 pm

Kadangi atvirų durų dienos mano pirmasis taikinys gyvenimo svajonė - Totilas. Šiandien aplankysiu ne vieną gražuolį, todėl visą tašė prisikrovusi skanumynų atbildu iki Biscuits arklidėlių ir atžygiuoju iki Totiliuko gardelio. Žirgas kaip suprantu pratęs prie naujų žmonių, nes iš kart iškišą savo galingą kakliuką ir suprunkštęs sulenda atgal. Ramiai atsidarau gardo vartelius ir įžengiu į vidų.
- Sveikas juodi.. balute
Nužvelgiu šį raumenų kalną, tobulas išjodinėtojo eksterjeras, tobulas kaklas, tobula galia. Svajuko dramblionės.
- Nu tu tai gražesnis nei paveiksliukuose ar iš aikštės kampo.. balute .- grynai stoviu penkias minutes ir stebiu žirgą.
Eržilas prieina prie manęs ir apuosto. Išsiimu iš kuprinės morkų ir visas lėtai sušeriu. Tuomet pasimu šepetį ir pašukuoju kailiuką, paglostau juodį.
- Dabar aš kieta, nes tave ne tik pamačiau iš arti, o ir pagraibiau yeah
Užsibuvusi pas gražuolį, po biškiuką atsisveikinu ir išeinu link kitų žirgų.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Št. 10 06, 2012 6:10 pm

Vakare ateinu su visais daiktas pas savo brangiausiąjį - jis tikrai toks tapo. Sukraunu visus daiktus, juodis išlenda pro duris ir sugugena.
- Sveikas, mažiuk. Senokai nesimatėm, nepyk. Visai nebėra laiko, 69646 - užėjusi apsikabinu juodį, pakšteliu į baltą nosytę.
Nusuku nuo kojų gardinius bintus, nuimu poponiuką ir susirenku visus šepečius. Pirmiausia iškrapštau iš kanopų purvą, tuomet jas sutepu skaidriu tepaliuku, kad palaikytų jas sveikas. Tuomet nubraukiu nuo kailio dulkes, kadangi gražuolis stovi su poponu, netenka daug kankintis. Sušukuoju karčius į vieną pusę, sutvarkau uodegą ir nunešu šepečius į vietą. Užbintuoju kojas, uždedu ant priekinių kaliošus su kailiuku, juodis pakilnoja kojas ir prunkšteli. Uždedu nuostabias juodas kamanas su baltu vidumi, sutvarkau dirželius, Totis pasimuisto. Uždedu ant nugaros melsvai pilką pobalnį, kailinį paminkštinimą ir paveržiu pavaržą per vieną skylutę. Paglostau juodžiui kaklą, užmetu ant nugaros poponą nuo lietaus, pati pasitaisau apsmukusią striukę, užsidedu pirštines, išsivedu žirgėną į taką tarp gardų.
- Na, einam, padirbėsim, nes teks tau vėl turbūt visas darbo dienas prastovėti, cry - tarsteliu ir mes abu išnykstam durų šviesoje.

**********

Po treniruotės su Točiu pareiname atgal į namus. Įvedu jį į gardą, nuimu kamanas, atveržusi pavaržą - balną su visa manta. Juodis iškart puola kasytis, atsistojęs gugteli. Nusuku nuo kojų bintus, nuimu kaliošus. Sutvarkau inventorių, jį sutepu. Užbintuoju Točiui gardinius bintus, užmetu poponą, paduodu kelias morkas, pakšteliu nosin.
- Na, lėksiu. Tikiuosi greit susitiksim. Ikiukas, meilia, 69646 - nusišypsau.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Št. 10 13, 2012 12:41 pm

Mums varžybų sezonas jau baigėsi turbūt, iki pavasario dirbsim šiek tiek lengviau ir neintensyviai, tad šiandien laistom atostogų pradžią jojimu į laukus. Susirenku visus daiktus, juodą universalą balną, paprastutes kamanas, nei gražias, nei ką. :D Na, ne Totilišką inventorių.
- Ahoy, gražuoli. liudi Pasiilgai? - šis prunkšteli. - O aš pasiilgau.
Nusišypsojusi užeinu į gardą, paploju mažiui per kaklą, susirenku šepečius ir pradedu darbą. Perbraukiu per kailį su šepečiu, ten, kur buvo poponas, visaai švaru. Tuomet sušukuoju karčius, sutvarkau purią uodegą ir iškrapštau kanopas. Juodis stovi pusiau išlindęs pro duris, tačiau toliau neina. Apžiūri savo valdas, prunkšteli ir nuleidęs galvą pasipurto. Pakyla dulkių debesis, tad tenka vėl iš naujo valyti kailį. Sumetu šepečius į vietą, pasiimu bintus ir užsuku juos ant visų keturių juodžio kojų. Totis pakelia galvą, sužvengia, iš kito arklidės galo atsklinda atsakymas, tad Toto nesismulkindamas žengia pro gardo duris ir patraukia naujojo draugo link. Atsidūstu, pasiimu kantarą ir, nuėjusi paskui juodį, parsivedu atgal.
- Tu esi blogis, va, ką aš tau pasakysiu, 758392 - tarsteliu.
Sutvarkiusi bintus uždedu kaliošus ant priekinių kojų, užmetu pobalnį, kailiuką ir balną. Paveržiu pavaržą šiek tiek, paglostau kaklą. Nuimu kantarą, o tuomet uždedu kamanas, pataisau visus dirželius. Užmetu puspoponį, prisegu, kad nenukristų, o tuomet išvedu Toto į taką tarp gardų. Abu kartu patraukiam link kiemelio.

**********

Po pasijodinėjimo ateinam su Točiu namo. Juodis suplėšė vieną kaliošą, gerai, kad uždėjau tokius, kuriems jau paskutinioji. Įvedu gražuolį į gardą, nuimu kamanas, atveržusi pavaržą - balną. Sukraunu viską ant kabyklos, nusuku nuo kojų bintus, nuimu vieną belikusį kaliošą.
- Ar aš sakiau, kad tu blogis? yeah - nusišypsau.
Užmetu ant nugaros poponiuką, paduodu obuoliuką su morka, paplekšnoju per kaklą. Sutvarkau visus daiktus, atsisveikinu su juoduku ir išeinu.
- Čiau, mylimiausiasis, 377616 - nunešu daiktus į balninę.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pen. 10 26, 2012 7:01 pm

Aplankiusi Brown, nueinu į balninę ir susirinkusi inventorių ateinu pas Totilą. Ilgai nejojom, nesigauna niekaip to padaryt, bet stengiuos kaip galiu. Šiandien einam į maniežą pasisukiot, gal ryt pavyks dar.. Sukraunu daiktus prie gardo, juodis iškiša baltą nosį ir pamatęs, kas atėjo, užgugeeeena iš visų plaučių.
- Labas, branguti, liudi - nusišypsau.
Paduodu puselę morkos, susirenku šepečius ir užeinu į gardą. Perbraukiu su minkštu per kailį, nugremžiu sulipusias vietas, vėl šveičiu su minkštu. Kai juodis visiškai švarus, iškrapštau kanopas ir sutvarkau karčius, perbraukiu šukomis per uodegą, kad nebūtų ten kokių nelemtų pjuvenų. Sumetu šepečius atgal, paploju per kaklą, paduodu cukraus.
- Smaližius, liudi - nusišypsau.
Užsuku ant kojų bintus, uždedu ant priekinių kaliošus su avikailiais, ant galinių - tiesiog kaliošus. Užmetu mėlyną pobalnį, priderintą prie bintų. Tuomet paminkštinimą ir balną. Paveržiu pavaržą per kelias skylutes, kad nenukristų einant. Užmetu mėlyną poponą, uždedu kamanas su plačia kapsule, pakšteliu nosin.
- Ach, meile, balute - apsikabinu kaklą ir priglundu.
Atsitraukusi užsidedu striukę, nes lauke pragariškai šalta, paiimu žirgą už pavadukų ir nusivedu link maniežo.

**********

Po prasibėgiojimo pareinam namučio. Įvedusi į gardą nuimu kamanas, atveržiu pavaržą. Nuimu poponą, tuomet balną su visais daiktais. Nusuku nuo kojų bintus, nuimu kaliošus. Kadangi Jolanta dar slampinėja po arklidę, tad paprašau sutepti žirgui kojas ir jas užbintuoti. Pati perbraukiu per kailį šienu, tuomet šepečiu, užmetu poponą ir pavaišinu skanėstais.
- Na, lekiu, gražiausiasi. Ikiukas, 69646 - pakšteliu nosin, atsisveikinu ir su Jolanta, o tuomet patraukiu link persirengimo kambariuko.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Sk. 10 28, 2012 5:47 pm

Vakar šiek tiek dirbau su Horsemarket žirgais, tad neliko laiko Totilui. Šiandien atsigriebiam ir vėl einam jot, kad per atostogas prasijot iki buvusio lygio. Nešuosi visus daiktus - sunku. Jolanta greit pribėga ir padeda, nuoširdžiai jai padėkoju. Priėjus prie gardo sumetu visus daiktus, atsidūstu ir pataisau, kad kas nesukryptų. Atsitiesusi pamatau jau išlindusį ir laukiantį Toto snukutį, pakutenu jį.
- Labas, Toti. Kaip laisvadienis? linksmai - nusijuokiu, užeinu į gardą ir apsikabinu kaklą.
Atsitraukusi paduodu morkos gabaliuką, Jolanta tuo metu nusuka nuo kojų bintus, nuima poponą ir etc. Perbraukiu per kailį minkštu šepečiu, nes mažas šiaip labai švarus arklioks. Tuomet sutvarkau karčius su uodega, supurškiu juos, kad būtų gražūūūs. Jolanta tuo metu iškrapšto iš kanopų purvą. Užbintuoju bintus su pobinčiais, uždedu kaliošus. Paglostau kaklą, kol grūmė tvarko balną su visais daiktais, aš uždedu juočkiui kamanas. Sutvarkau dirželius, padedu pavadukus ant balno, užmetu poponą ir pavaišinu skanėstu. Apžiūriu gardą, jau tuoj tvarkys, tad mes kaip tik išeinam.
- Na, Toti, judam. Jolka, eisi? yeah - paklausiu ir grūmė be jokio atsako nuseka paskui mus su juodžiu.

**********

Po treniruotės parsiridenam atgal. Sušilę, tiek Totis, tiek aš, šiek tiek padirbėjom. Įvedu jį į gardą, atsegu kamanų dirželius ir jas nuimu, Jolanta tvarkosi su poponu ir balnu. Viską nuimam nuo žirgo, nusuku nuo kojų bintus, nuimu kaliošus. Paploju per kaklą, suberiu keletą skanėstų. Sutvarkau visus daiktus, sudedu į vietą, Jolanta nuneša nereikalingus atgal į balninę. Aš tuo tarpu užbintuoju kojas, užmetu poponą ir palieku juodį ilsėtis.
- Čiau, Toti. Susimatysim, 416852 - mosteliu, pavaišinu dar kartą ir tariu ate.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pir. 10 29, 2012 9:52 am

Einu arklidėmis link Totilo gardo, jau iš pat ryto. Juodis prieš kelias valandas papusryčiavęs, laukia, kas čia gero bus dabar. Man priėjus, kaip visuomet, pasitinka gugenimu.
- Labutis ir tau, Toti, liudi - nusišypsau.
Užeinu į gardą, apsikabinu kaklą. Šiandien jamam laisvadienį, tad juodis su Jack Sparrow eina į levadą. Nubintuoju nuo kojų bintus, uždedu apsaugas, užmetu ant nugaros jau tokį padrožtą poponą. Paduodu skanėstą, uždedu kantarą ir mudu abu patraukiam link kito juoduko gardo.

**********

Po dviejų valandų parvedu abu žirgus į gardą. Pirmiausia sutvarkau Totilą - nuimu kantarą su apsaugom, pakeičiu poponą į gardinį. Kojas palieku laisvas, vakare užbintuos Jolanta. Tuo tarpu Jack uostinėjasi su šalia gyvenančiu Valegro, kuriam šiandien norėčiau padaryt treniruotę. Sutvarkiusi Toto pakšteliu nosin, pavaišinu skanėstais ir palieku ilsėtis.
- Atea, pupuli, 69646 - abu su Jack nueinam link jo gardo.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Antr. 10 30, 2012 8:12 pm

Vakare ateinu į arklides su vienu tikslu - Totiiiis! Juodis jau laukia manęs, pamatęs, kad einu link jo paspardo sieną ir gugena.
- Ach, mažyli, juk neseniai matėmės, - nusišypsau ir užėjusi į gardą paploju per kaklą.
Pavaišinu morkyte, juodis išriečia kaklą, ką aš čia duodu. Nusišypsau, nuimu poponą ir nusuku nuo kojų bintus. Numetu viską prie gardo, susirenku šepečius bei iškart einu valytis juodžio. Galvoju, ką mums šian nuveikus. Galiausiai nusprendžiu, kad eisim į maniežą padirbėt, ir taip daugiau atostogaujam mes. Nubraukiu nuo kailio purvus, perbraukiu minkštu šepečiu. Tuomet su šlapiu skudurėliu, kad būtų pilnai švarus arklioks mano. Iškrapštau iš kanopų purvą, paploju per kaklą. Galiausiai telieka tik sušukuoti karčius ir sutvarkyti uodegą, supurkšti ją. Viską padarius paimu keturis filcus su bintais, užsuku juos ant juodžio kojų, uždedu ant priekinių kaliošus. Tuomet užmetu pobalnį su kailiniu paminkštinimu ir balnu, paveržiu pavaržą per keletą skylučių. Užmetu poponą, nes į vakarą dar labiau atšalo. Uždedu juodukui kamanas, šis pasimuisto, prunkšteli ir nukabina galvą man ant rankų.
- Ei, nedurniuok. Nedaug dirbsim, pažadu. Juk nedaug dirbam visai, yeah - paglostau snukį, pakeliu galvą, kad galėčiau užsegti kapsulę.
Jau nežinau, kiek laiko nejojau su laužtukais, bet kažkaip visai nenoriu vėl jot. Visi puikiai valdosi ir taip.
- Na, juoduliukai, judam, 416852 - pasiimu pavadukus, mp4 ir abu patraukiam link maniežiukoo.

**********

Grįžtam namo jau gana vėlai. Įvedu juodį į gardą, nuimu visus daiktus nuo snukio ir nugaros, nusuku nuo kojų bintus. Sukabinu visus daiktus, perbraukiu per nugarą šepečiu, užsuku ant kojų gardinius. Užmetu poponiuką, pavaišinu skanėstais ir pakštelėjusi į nosį užveriu dureles.
- Čiau, juočki, iki ryt. 377616

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Tr. 10 31, 2012 9:24 pm

Vakare, vėėėlai vakare, ateinu pas juoduką. Šian nieko nedirbsim, net niekur neisim, ramiai pasibūsim garde, pagriaušim morkų ir viskas. Kiek per ilgai nusivėlinau su kitais reikaliukais, bet, manau, Totilas ir taip patenkintas, apsuptas meilės ir šilumos iš visų pusių.
- Sveikas, branguti, boom - nusišypsau ir užeinu į gardą.
Pavaišinu juodį obuoliu, skanėstu, dėl kurio galėtų nužudyti, sakau. Totis griebia obuolį lyg mėnesį nevalgęs, nusijuokiu.
- Niekada nepasikeisi, tiesa? O man ir nereikia. dance
Pataisau juodukui poponą, perbintuoju kojas, nes apsmuko tie bintai. Žinoma, pamasažuoju, kad po sunkaus darbo nenusistovėtų vandenys. Juodis šian buvo levadoje du kartus, tad laaaaimingas iki širdies gelmių. O tuomet laiminga ir aš. :] Nuimu kažkaip paliktą ant snukučio kantarą, prunkšteliu, kaip taip galėjo nutikt.
- Na, juodinski, aš tau netrukdysiu. Miegok, ilsėkis, ryt į gamtą turbūt šiaušim, 69646 - nusišypsau, pakšteliu nosin ir palieku brangiausiąjį ilsėtis.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Pir. 11 05, 2012 8:26 pm

Vėl prasidėjo mokslai, tačiau neleidžiu jiems lipt ant galvos ir šian eisim jot su Toto. Totis stovi garde rupšnodamas šieną, pamatęs mane sugugena.
- Liabas, gražuolii, dance - priėjusi pakasau snukutį, užeinu vidun ir pakšteliu nosin.
Paglostau gražuolį, paniūrkau nosytę, o tuomet nubintuoju kojas. Susirenku šepečius, imuosi darbo. Totis vis kibina mane, matyt pripratęs, kad matomės kiekvieną dieną, manęs šiek tiek pasiilgo. Aš irgi jo pasiilgau, aw. Perbraukiu per kailį šepečiu, nušukuoju dulkes. Tuomet iššukuoju karčius, sutvarkau uodegą, iš jos išrankioju pjuvenas. Iškrapštau iš kanopų purvą, sutepu jas su tepalu, o tuomet drėgnu skudurėliu perbraukiu per juodą mažiaus kailį, kad dulkių visiškai neliktų. Užsuku ant kojų bintus su pobinčiais, uždedu pobalnį, kailinį paminkštinimą ir balną. Paveržiu pavaržą per vieną skylutę, uždedu ant snukučio paprastas kamanas su apatine kapsule. Juodis pakramsnoja naujus obuolinius žąslus, paduodu jam cukraus.
- Na, pasiruošę? Šian trumpai mes, nebijok, brush - nusišypsau.
Užmetu ant nugaros poponą, užsidedu striukę ir pagriebiu pavaduką. Abu su juoduku patraukiam link maniežo.

**********

Po treniruotės pareinam namučio. Įvedu žirgą į gardą, visus daiktus nuimu greitomis, nes ir taip jau daaaaug laiko, tai reik eit miegučio tiek man, tiek juočkiui. :P Sukraunu daiktus prie gardo, nusuku nuo kojų bintus, jas nuvalau ir užbintuoju gardiniais bintais. Užmetu poponą, pakšteliu nosin, pavaišinu skanėstais.
- Myliu tave lebai lebai. Bučkis, angel - mosteliu ranka, atsisveikinu ir susirinkusi visus daiktus patraukiu link balninės.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Sk. 12 23, 2012 12:47 pm

Wop wop, po labaaaai ilgo laiko, kai Totis buvo treniruočių stovykloj pas Edward Gal (yeap yeap, family reunion), aš pati ilsėjausi nuo žirginio gyvenimo. Kadangi vakar parvažiavo Totis, parvarau atgal ir aš.
Atėjusi iki gardo nustembu - juodis pasitempęs, išrietęs sprandą, išpūtęs nosį uodžia, kas čia pareina. Mane pamatęs žvygteli, užeinu pas jį į gardą ir apsikabinu.
- Šmikii, šimtas metų! Tas mėnuo buvo sunkiausias mano gyvenime, patikinu tave! - kaip gera vėl šalia savęs justi Toto, tiesiog netelpa širdy.
Atsitraukusi pakedenu karčius, nuglostau nosytę, ją nuniūrkau, pakilnoju kojas, nuglostau snukį. Totis prunkšteli, pusiau išlenda iš gardo, nukniaukia šieno ir neria atgal.
- Šito tau neleidau ir neleisiu. Nepradėk, dance - nusišypsau.
Uždedu juodukui kantarą, prisegu leicą, užmetu ant nugaros lauko poponą ir užbintuoju kojas lauko bintais. Juodukas kasa kanopa žemę, labai nerimsta. Šiandien dar niekur nebuvo išėjęs.
- Ajnam, ajnam, nipanikok, - nusijuokiu.
Yeap, čia tikrai family reunion.

**********

Po valandikės parvedu juočkį namo. Nuimu kantarą, poponą, nusuku bintus. Įmetu šieno, nes jau mažėja jo kiekis, pavaišinu skanėstais. Žinoma, vėl negailiu glostymų ir visokių visokiausių miailės reiškimų.
- Tu, klausyk, esi labai laimingas žirgas. Uu, netgi Metų žirgas. Gražuolis, 69646 - apsikabinu juoduką.
Atsitraukusi iškrapštau kanopas, pakteliu nosin ir patraukiu link kito arklėno gardo.
- Čiau, piratissimo, susitiksim, 404758 - pakšt.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Sk. 12 30, 2012 8:36 pm

Ateinu pas Toto vakare. Šaltoka ir šiaip žvarbu, bet šiaip vakaras gana gražus. Paimu į rankas kantarą, pavadukus ir poponą, išeisim pabėgiot į maniežą, o tuomet pažingsniuosiu gal ant jo. :P
- Toti, nemiegok. Dar biški pabėgiosi, liudi - nusišypsau.
Pasilabinu su aukseliu, uždedu kantariuką, pakeičiu poponą į šiltesnį, uždedu ant kojų išjodinėjimo apsaugas, kad ko nepasidarytų.. Prie kantariuko prisegu kordą, pavaišinu juoduką ir abu kartu patraukiam link maniežo.

**********

Po prasibėgiojimo ir keliaminučio pasisėdėjimo ant juoduko, grįžtam atgal. Nuimu visus daiktus, nuo kantariuko nusegu pavadžius, padedu į šoną. :P Pavaišinu juodį jo mėgstamiausiu delikatesu - obuoliu. Veterinaras sakė, kad daug negalima, tad tik vieną paduodu, kas juočkį nuliūdina.
- Nieko, bus dar tų obuolių, ne karo metai, barasi - nusijuokiu. :D
Užmetu poponą, nuimu apsaugas ir palieku vaikį ilsėtis, pati iš lėto susirenku daiktus, atsisveikinu ir patraukiu link balninės.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Biscuits.
Administratorė
avatar

Pranešimų skaičius : 588
Join date : 2011-06-22
Miestas : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   Antr. 01 01, 2013 5:58 pm

Ateinu į arklidę pasveikint arkliukų su naujais metais. Šiandien tie, kurių pagrinde nejoju ir nedirbu, eis pabėgiot į maniežą ant kordo, tie, o gal verčiau tas, su kuriais dirbu, bėgios vieni. Žinoma, bene vienintelis, su kuriuo dirbu, yra Totilas. Šis iškart pradeda daužytis garde, kai tik mane pamato, šūkteliu, kad baigtų.
- Klausyk, jei tu taip ir toliau, eisi dirbt, - pasakau priėjusi.
Juodis išpučia akis, pasipurto ir apsisuka. Padedu kelis skanėstus ant spintelės, įdedu laimėtus Ipposveros skanėstus į spintelę. Eržilas, išgirdęs, kad traška maišiukas, vis tiek neatsisuka. Nu ir tegul. Išsikuopiu spintelę, susuku bintus, užėjusi į vidų perbraukiu per juodžio kailį švelniu šepečiu. Uždedu apsaugas, iškrapštau kanopas ir sušukuoju karčius. Juodis iš lėto atsileidžia, gugteli ir prisiglaudžia.
- Va taip ir turi būt, angel - nusišypsau.
Užmetu poponą, uždedu kantariuką ir prisegu kordą. Išsivedu Toto link maniežo.

**********

Po pusvalanduko parvedu žirgą atgal. Pasibėgiojęs, išsivoliojęs ir laimingas juodis eina atsipalaidavęs, peržengdamas žingsnį per kelias kanopas. Pagiriu, įvedu į gardą. Nuimu visus daiktus, prabraukiu šepečiu per kailį, pavaišinu skanėstu ir palieku ilsėtis.
- Na, cucukai, atea. Greit susimatysim, liudi - nusišypsau.

_________________

The band with Totilas was so special. Not only a top horse, but also very sweet and touching. Always that cheerful glance.
Edward Gal.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Totilas (GER, sav. Biscuits.)   

Atgal į viršų Go down
 
Totilas (GER, sav. Biscuits.)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aistės ir Biscuits. privačios arklidės-
Pereiti į: